Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Malolepsza - co ty sobie ubzduralas z ta waga. Ilez ty dziewczyno wazysz, ze chcesz az 10 kg schudnac? Pamietaj ze za chudym tez ciezko zaskoczyc. Jak dla mnie przesadzasz...Wygladasz super. Chociaz ja zawsze mialam troche inny gust - tzn. nie obrazajac chudzinek jakos mniej mi sie widza...Wole jak ktos 5 kg nadwagi, niz niedowagi...Ale to moj gust, a o gustach sie nie dyskutuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____ja tez lubie jak dziewczyny maja troche ciala, serio jak schudne 10kg to jeszcze nie bede chudzielcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie bedziesz :D :D :D Chyba ze zdjecia co mi przyslalas sa nieaktualne..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekonałyście mnie do tego clo :) Jak przyjdzie @ to chyba wezmę. Co tam. A na monitoring mam przyjść, jak się zdecyduję wziąć. Ja o odchudzaniu Malolepszej nie wypowiadam się. Mam nadzieję, że jak M wróci to wybije jej te głupoty z głowy ;) Surfitka _ obyś trafiła na dobrego lekarza. 23 będę trzymać kciuki, żebyś była zadowolona z wizyty. Pozdrowienia i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, wlasnie przeczytałam, co Malolepsza napisała do Surfitki i widzę, że już we dwie będziemy te kciuki trzymać :) W takim razie, wizyta musi się udac i na pewno wrócisz od niego zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka___narazie to czekamy na koniec tego cyklu, moze to clo to do smieci bedziesz mogla wrzucic, i wcale ale to wcale sie nie przyda:D dziewczyny, nie przesadzam z dieta, gdyby nie gin i zabieg w sierpniu pewnie bym nawet nie zaczela tej diety, grubasem nie jestem ale ciala ci u mnie dostatek a i podjesc lubie, a dzieki za te miles slowa:D to byla jedyna szansa na diete jak nie ma M, bo ten to mi naprawde dogadza:D kulinarnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym chciala, zebyście miały rację, ale jak co miesiąc, postanowilam się nie nakręcać i jak co miesiąc mi się to nie udaje. Tym razem przez Was :D A powaznie, to jakoś w tym miesiącu czuję, że nic z tego. Ten mój prawy jajnik, ktory teraz się produkował, jest jakiś taki trafiony. Liczę bardziej na ten lewy.Chociaz może to błąd, może właśnie ten cichociemny prawy mnie zaskoczy? Zobaczymy. Moj luby zdecydował się, że w przyszłym tygodniu zrobi badanie nasienia. Chyba jest przerażony :) Malolepsza, dbaj o siebie i powodzenia w tej diecie, skoro już się uparłaś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten suwaczek to tylko dla tych kwiatkow i motylków trzymam, bo ładne są, ale pożytku z niego żadnego nie mam. Co chwila zmieniam, bo mi się te dni zmieniają jak potrzepane. W ubieglym miesiącu chodziłam na monitorig i owu miałam w 19 dc, a teraz, według testów, już po wszystkim, a suwaczek pokazuje swoje :) Dziwne tylko, że te @ mam takie regularne, bo najwyżej o jeden dzień sie przesuwają. I to tak od początku życia :) (pominąwszy doslowne kilka wyjątkow, ktore na palcach jednej ręki mogłabym policzyć). I widzisz Surfitko, tak źle i tak niedobrze. Można mieć i owu i @ regularne i nic. Najważniejsze, że nam wszystkim się uda i niedługo bedziemy mieć takie piękne zdjęcia jak Mimi. A jeszcze mi się przypomniało, że kolega do mnie dziś napisał, że bierze urlop, żeby zrobić dziecko swojej żonie, bo jak pracuje to nie ma czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka_____no to niezly ten kolega:D wiesz zwykle mam racje i chcialabym zeby tym razem tez tak bylo:D a ja w 5dc mam mase sluzu plodnego i tylko lza w oku,ze skorzystac z tego nie moge, swoja droga to jednak dziwolag ten moj organizm, tak szybko zapowiedz owu i juz od dzis dni plodne, i wez tu zrozum kobiete, teraz to ja nawet tych mezczyzn rozumie,ze oni nas pojac nie moga:D Jagoda ____a ty gdzie???? poza tym karny raport dla calej reszty!!!!! kobiety gdzie jestescie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na moment, padam po tej wkurzajacej robocie! jeszcze musze wytrzymac 58dni roboczych! milo sie was czyta kobitki:D co otwieram kafe to ze stronka czy dwie;) ryba bedzie ok! nie ma co sie zalamywac, bo serio sa dziewczyny z problemami prawie nie do przejscia..a jednak!!! takze trzymam kciuki za ciebie i wszystkie babeczki tutaj zgromadzone! mimi zapomnialam pogratulowac pieknego dzidziulka, wyglada mi na kobitke:D 🌻 surfitka nie no spokojnie to zadna tajemnica ceny mieszkan, aktualnie za 2pokoje, kuchnie, lazienke i parking placimy ok 1100-1200 funtow miesiecznie z rachunkami, teraz wynajemca chciala nam dodac jeszcze 100! i to juz przegiecie! za sam council tax (smieci etc) placimy 120 funciorow na miesiac! mam nadzieje ze wy mniej! i sie dziwic ze polacy mieszkaja na kupach po 10-15 osob! a jak ktos przyjezdza na krotki okres, tylko zarobic i wracam np 3-6msc to jak on/ona ma taka kase wywalic? male studio, tzn pokoik z kuchnia i lazienka praktycznie razem kosztuje z 600 funtow + oplaty! fakt za londynem ogolnie z 200-300 funtow taniej, no ale wtedy dojazdy zrzeraja! ps nie wilczam oplat takich jak komorki, ubezp, itp dziadostwa. jutro mamy do obejrzenia 2 chaty, trzymajcie kciuki! jagoda swieta racja tylko tydzien zostal:D ❤️ mysle ze ta gwiazdeczka to babeczka, jak chlopak to i super ale bede w ciezkim szoku, u mnie same kobity w domu, przewaga kuzynek niz kuzynostwa i tak jakos sobie mysle:D malolepsza to zes se wymyslila:D:D:D 10kg! maz cie nie pozna! z kosci na osci z osci na proch! wariatka:D pozdrow tatulka! zycz zdrowenka! ja nie wiem co te baby robia ale wiecie co tutaj dosc sporo ciezarnych jest chudych! i to bardzo! tylko brzuszki im stercza! patrze sie na nie tak dziwacznie bo ja tam juz przybieram postac wieloryba:D nowa jak tam w szkole? omega dobry pomysl z tym haslem:) milka, biedronka, telesforka jak tam? buziole dla wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Już się melduję ;) Musiałam zrobić kolejną korektę pracy magisterskiej. Tym razem z rehabilitacji chorych po przebytym zawale. Urwanie głowy z tym ostatnio – ewidentnie widać, ze zbliża się czas obron. Jestem niezastąpiona ;) :D Tym razem zadzwonił do mnie mój kolega z LO, razem siedzieliśmy 4 lata w jednej ławce, jakiś czas temu robiłam mu już pierwszy raz korektę, ale nastąpił szereg zmian i trzeba było uzupełnić braki wg wymagań promotora. Natomiast po moich magistrantach gdzieś słuch zaginął, miałam mieć na weekend dwie prace do sprawdzeni, a tu cisza….to dobrze, przynajmniej odpocznę. U rodziców wszystko ok., oczywiście emeryci są tak zapracowani, że nawet nie sięgają po komórkę żeby zobaczyć czy ktoś ich poszukiwał. A my tu w głowę zachodzimy czy nic się im nie stało???? Kobiety nie stresujcie mnie z tymi staraniami ;) Czuję się jakbym maturę miała zdawać :D A właściwie to chyba poprawkę z tej matury, bo wyniki w czerwcu :D:D Malolepsza – może krakowskim targiem 5 kg wyznacz sobie jajko cel swojej diety. Przecież musisz mieć siły, żeby pracować. Ja właśnie pożeram ciasteczka kruche z jabłkiem, pycha, jak ma ktoś ochotę to zapraszam. Jaka zimnica – u mnie super pogoda, nareszcie słoneczko i byłam dzisiaj na krótkim spacerze tą moją ciężarną koleżanką. Robię za bodygarda, sama się boi wychodzić z domu gdyby gorzej się poczuła ;) Nie pytajcie o czym gadamy – dzisiaj widziałam na zdjęciu usg jej 22 mm szczęścia, cudna kruszynka, ech…. Surfitka – dobrze, ze dostałaś to skierowani, przynajmniej Twój gin się przyznał, że nic mądrego już nie jest w stanie wymyślić i oddaje Cię w lepsze ręce. A 23 już niedaleko, zobaczymy co mądrego powie ten super spec. Ryba___lufa – zagadkowa ta Twoja ginka, mam nadzieję, ze nasze czarownice topikowe zaczarowały Twoje jajo w tym miesiącu i coś się z niego wykluje. Jak przeczytałam, ze napisałaś, ze siemię lniane jest o o b r z y d l i w e to się uśmiechnęłam – ja przepadam. Ale tak to już jest, ja lubię dziwne rzeczy np. owsiankę ;) A dnia bez lnu to już chyba nie pamiętam, czasami potrafi1) wypić ze dwa razy w ciągu dnia :D Koniecznie daj znać jak się koledze uda coś na tym urlopie zmajstrować :D Nie ma jak poczucie humoru Justyna – inne realia i inne wydatki, w kraju jak nie masz własnego lokum to też nie jest różowo. Proza życia. Trzymam kciuki za nowe mieszkanie, żeby szybko się znalazło. Szczupła ciężarna ???? E tam, ja tam wolę słodziutkie kuleczki :D Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKIE i zmykam w pielesze bo padam. Rana piątek a ja grzecznie do łóżeczka, to chyba starość :D:D:D Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie !!!! :D Niedawno wróciłam z pracy... aaach urwanie głowy przed wylotem do Polski ..... Zakupy prezenty i takie tam jeszcze jutro rano do Dublina , pózniej pokowanie ... oj jak tego nie znosze... No ale w końcu zobacze się z rodzinką :D :D !!! Boziu drogi jak bardzo sie ciesze... Z jednej strony radość i z drugiej strach przed tymi wszystkimi badaniami... Bardzo sie denerwuje tym wszystkim...no ale nie można stać w miejscu... Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie !!! Kolorowych snów papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness bedzie ok, pozdrow polska ziemie i odemnie;) nie wiemkiedy na niej stane:) jak narazie sie na dluuugo nie zapowiada:( dobranoc ksiezniczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Justynko, włosy mi dęba stanęły !!! Strasznie drogie te mieszkanka u was. Zważywszy, że 1 funt to pewnie 2 dolce, to drozyzna niesamowita. My płacimy za małe mieszkanie, kuchnia z malutkim salonem ( TV, kanapa, ława - więcej się nie zmieści) i sypialnią ( tez mała), no i oczywiscie łazienka - w sumie około 30 m kw. - $800 plus opłaty jakies $300. I takie są tu średnie ceny mieszkań. A kiedys czytałam w necie o polskich hydraulikach, że zarabiają o 5 - 10 funtów/h. Przeciez z tego sie tam nie da wyzyć !!! Aż dziwne ze tyle Polaków decyduje sie na emigrację. Agnes, ode mnie tez pozdrów Polskę. ja wciąz planuje odwiedziny na jesien, ale zwlekam z rezerwacja biletów, bo a nóż sie uda...odwołac przyjazd ;) Oczywiscie z wiadomego powodu. :) Małolepsza, jednym słowem prawdziwa modelka z ciebie...zdjęcia po pozowaniu, retuszowaniu i odpowiednim sortowaniu ;) :D :D Koniec tematu - odchudzanie. ale znam ból nie jedzenia w momencie gdy ta druga osóbka sie opycha :) Mi tez łatwiej nie jeść jak Misia nie ma, a ostatnio jest zawsze ;) Jagody, należy ci się troche relaksu na weekend. W końcu niedługo znów staranka... ❤️ na zachęte. Rybeńko, nie mysl o jajniku. Po cichu liczę, że czary pomogły i będziesz majóweczką, ale nie nakręcam cie :D Tylko trzymam kciuki za chłopaków. A co do cykli - wiesz moze masz rację. Ale wolałabym miec 30-to dniowe niz trzy miesięczne. Mam wtedy tylko 4 szanse w roku - ty 12. Ja w tym roku miałam dopiero 1 raz @....Byłysmy równo z Jagody i Małolepszą, a one juz niedługo będa miec znowu owu... a ja czekam na zmiłowanie. Łudzę się, że nowy gin mi pomoże. W końcu to specjaliści :D Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Malolepsza widzę, że jestes nieugięta jeśli chodzi o chudniecie;)Ja nie bedę się wypowiadała, w końcu też przed zajściem w ciążę odchudzałam się i schudłam chyba cztery kilo (już nadrobiłam) ;)Nie martw się-nie ma tego złego, co by....Mężulek szybciutko wróci:)Jak na razie masz nas❤️ Jagódko faktycznie masz urwanie głowy z tymi pracami, ja jeszcze pamietam jak pisałam moją ufff....Miałam okropnego promotora, ciągle się czepiał, poprawiałam ta pracę chyba z tysiąc razy...Ale na obronie 5 :) Justynko jak dzidzia, kopie? juz nie mogę się doczekać tego twojego usg, i oczywiście dziękuję za miłe słowa 🌻 Surfitko to super, że zapisałaś się na wizytę w tej klinice :) Zobaczysz oni na pewno tam cos poradzą 🌻 Rybko ja sie nie znam na tych lekach na owulację, ale sądzę, że jeśli @ przyjdzie w tym miesiącu to chyba warto wziąść. Mężowi powiedz, żeby nic się nie bał-mój był przerazony-weszłam z nim... Agness musisz się bardzo cieszyć z przyjazdu:)Ty również się nie art bo na pewno wszystkie badania będą ok. Dzis u mnie piękna pogoda, jadę z mężem do ogrodu botanicznego a potem na zakupy. Jutro mam komunię. Czuję się dobrze-brzuszek rośnie. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie południe :D U mnie też słońce od rana, nawet odrobinę cieplej i w związku z tym od razu wstałam z migreną :( Kurcze ja to za barometr mogłabym robić. Wzięłam od razu aspirynę antymigrenową i powiedzmy, że wracam do grona żywych ;) Całe szczęście, ze to jeszcze przed owulacją bo dopiero miałabym zgryz, czy jak łyknę coś przeciwbólowego to nie wpłynie to negatywnie na ewentualną ciążę. Od dwóch dni mierzę temperaturę – zobaczymy na ile mi starczy zapału ;) Póki co jest nisko, aczkolwiek mam wrażenie, ze prawy jajnik zaczyna mi o sobie przypominać. Pożyjemy, zobaczymy. Mam leniwy weekend jakiego już dawno nie było :D Aż normalnie nie wiem za co się wziąć, tyle możliwości a do tego wolny wybór ;) Na razie w przeciwieństwie do Surfitki i Malolepszej, które dzielnie walczą z wagą delektuję się koktajlem bananowym. Tak w ogóle to banany są ostatnie na mojej liście ulubionych owoców, ale zmiksowane z mlekiem na koktajl są pyszne :D Agness – coś za coś, jak się nie spakujesz to do kraju nie przylecisz ;) A myślę, ze warto się poświęcić w tak przyjemnej sprawie, a przy okazji ile kwestii może się wyjaśnić w sprawie przyszłego potomka :) Mimi – łap to dzisiejsze słońce, szkoda, ze ja mam tak daleko do ogrodu botanicznego :( Wiosna w pełni, pewnie wiele roślin kwitnie, żyć nie umierać. U mnie jest wysyp chrabąszczy – w sumie nic w tym dziwnego przecież mamy maj. Fuj ale to nic przyjemnego taka bestia skrzydlata, masa tego lata nad głowami. W mieście przynajmniej nie ma komarów, ale jak byłam ostatnio u dziadków to popołudniu na podwórku posiedzieć się nie dało. Nie dość że komary to jeszcze jakaś „wściekła” meszka nas atakowała. Apropos – promotora – on jest od tego żeby się czepiał ;) Za to mu płacą. Ja podczas pisania swojej magisterki byłam bliska zamordowania swojego promotora ;) Skoro nie pisze do was z więzienia to znak, ze przeżył chociaż byłam na granicy wytrzymałości. Trochę wspomnienia się zatarły i już mu „wybaczyłam” ale jak się spotykamy na konferencjach to w dalszym ciągu nie jest moim ulubieńcem wśród ludzi nauki :D I to już się chyba nie zmieni. Całe szczęście, ze nie dziej się to zbyt często. Obiecałam sobie, ze ja dla swoich magistrantów nigdy taka nie będę, ale tak naprawdę jaka jestem to ocenią oni. Może też mnie w duchu „błogosławią” ;) Justyna – myślę, ze perspektywa wzięcia maluszka na ręce łagodzi odrobinę tęsknotę za najbliższymi w kraju. Poza tym z tego co pamiętam to mama ma do Ciebie przylecieć jak urodzisz. Wiem, wiem to nie to samo co być w kraju wśród najbliższych, ale z drugiej strony ludzie się oswajają z nowym miejscem i z czasem to ono jest ich właściwym domem. Jak obserwuję swoja siostrę, która jest poza domem 6 lat to w miarę upływu czasu coraz mniej ją ciągnie do nas. Tam gdzie teraz mieszka ma prace, dom, swoje życie, a w rodzinne strony przyjeżdża jak to się mówi „ na gościnne występy” Na razie nie ma dzieci ale jak już będą to jeszcze mniej będzie czasu i więcej ‘komplikacji” z przyjazdem w rodzinne strony. Owszem mamy stały kontakt telefoniczny czy e-mailowy ale to nie to samo gdyby była na miejscu. Nie można powiedzieć, że jej nie interesuje co u nas słychać ale perspektywa 7 godzin podróży robi swoje :( Surfitka – uparta ta Twoja @, ale nie można się poddawać. Wierzę, że ten nowy lekarz znajdzie na nią sposób. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 I dajcie znać co u Was się dzieje, bo raport karny się części należy ;) Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę przerwy między wieszaniem prania, myciem piekarnika i innymi tego typu \"przyjemnymi\" czynnościami. Moja praca zawodowa ma tę zaletę (która czasem okazuje się wadą) że można ją trochę odkładać. Wprawdzie nie w nieskończonośc, ale zawsze. Wymyślam więc sobie różne zajęcia, żeby nie zabierać się do pracy i w ten sposób mam posptrzątane mieszkanie, czasem aż do przesady :) Tak pomyślalam, że ostatnio testowalam się w urodziny, a teraz planuję test w Dzień Dziecka :) Jak nie wytrzymam to falstart zafunduje sobie na Dzień Matki :) Na tych staraniach.pl zakupiłam tyle testów, że będę mogła teraz szaleć do woli :) Konczę, bo widze, że ostatnio zdominowalam to forum ;) Pozdrowienia i miłego weekendu raz jeszcze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki, nalatalismy sie jak wsciekli:( i nici z tego wszystkiego! drozyzna jak cholera! zalamka:( padam w poniedzialek po pracy znow latanina:( napisze wam ciut pozniej o tych beznadziejnych mieszkaniach i obiecuje wkrotce opisac ciut wakacji, poki skleroza mi sie nie wlacz:D pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, te, których adresy miałam - puściłam wam hasło do moich zdjęć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego - sprawdzone i robi :) Dziekuje i czekam na jakies nowe... Rybenko, ja tez kupilam pelny pakiecik, ale jakos mnie do nich nie ciagnie. :( Zrobilam falstart i głupio mi z tym, bo to pierwszy raz w zyciu zrobiłam test przed terminem spodziewanej @. A potem myślałam, że się pomylił....a teraz nic nie myslę a o @ juz też przestałam. Justynko - przykro mi z powodu mieszkań. Przypominam sobie jak mysmy szukali \"newly renovated, lovely\" w ogłoszeniach, a wchodzisz i czujesz smród na klatce - w środku podłoga sie lepi i skrzypi, a w łazience biała kiedys fuga przybrała kolor czarny...albo 4 pietro bez windy a sąsiedzi mają psy...albo znow takie malenstwo ze jak my weszlismy to juzby sie nic wiecej nie zmiescilo. Mieszkania w NY to tragedia. My mieszkamy u Polaka, domek jest nowy ( 10 lat), mamy jednego sąsiada, na parterze ten Polak ma swój biznes, a nasz sąsiad to jego pracownik. W sumie jest dobrze, czasem mi przeszkadza brak ciszy, ale to juz urok duzego miasta. Na poczatku myslelismy o zmianie, bo 20 m od naszej sypialni była dzika chińska dyskoteka. Dzika bo bez pozwolenia, wiem, ze ludzie policje z okolicy wzywali przez hałas. No i się zamknęli. I jest o niebo lepiej. jagody - trzymam kciuki za bycie konsekwentą w mierzeniu tempki:) A mój promotor to prawie wogóle do mnie nie miał uwag...I też było 5 :D :D Pozdrawiam was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza S❤️T❤️O L❤️A❤️T !!!!!! Wszystkiego najlepszego, spełnienie marzeń a zwłaszcza tego jedynego „różowego i krzyczącego” :D :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 One wszystkie są dla Ciebie, po jednym za rok ;) Dziewczynki później skrobnę coś do Was. Wpadłam tylko na chwilę pamięć mam dobrą ale krótką i jak nie zrobię czegoś od razu jak o tym pomyślę to różnie z tym bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza __ sto lat z gromadką dzieci i wnuków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 A póki co cierpliwości 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼spokoju 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 zadrowia🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼radości 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼duuuużo miłości i wszystkiego, co najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - wszystko naj, naj, naj i II jak najszybciej🌻 Nowe zdjęcia dodane, jak chcecie - ogladajcie;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki❤️jetescie kochane❤️ dzisiaj piekna pogoda, szkoda, ze dieta bo napewno grill urodzinowy to by byl, tymczasem wstalam,ogarne sie i jade po ciasto do cukierni, rodzina glodomorow czeka na slodkosci, ale warto bo waga 3kg w dol:D napewno skrobne jeszcze wieczorkem Jagodka___❤️ Rybka___❤️ dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA MALOLEPSZA Z OKAZJI FEFNASTYCH URODZINEK, ZYCZE CI SPELNIENIA NAJ, NAJ SKRYTSZYCH MARZEN, DUUUZO ZDROWKA, RADOSCI, POMYSLNOSCI, MILOSCI, WIARY I NADZIEI, OBY KAZDY DZIEN BYL TAK PIEKNY JAK TEN DZISIEJSZY! (pogoda tez jest super) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uciekla mi solenizantka:D surfitka dokladnie tak, w ogloszeniu cuuda, idziesz klitka, brudno, grzyb na scianach itp:( ja nie wiem jak to bedzie, czas leci jak oszalaly i nici....mam na oku dwa mieszkanka, zadzwonie jutro do agencji umowic sie na zwiedzanie, nawet juz sie nie nastawiam na nic, bo po wczorajszym mam poprostu dosc! fakt roznica wielka w cenach, na twoje szczescie! i racja ciezko tu normalnie mieszkac, ale co tam jak ma byc to bedzie;) lece sklecic jakies sniadanko:D waze 70kg!!!!!! oby mama nie miala racji:O:O:O perspektywa 90 mnie troche przeraza:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na slowko, jagoda - to prawda, im dluzej tu jestesmy tym bardziej czuje ze tu moj dom, mysle ze bylabym w stanie zostac na stale gdybysmy mieli mozliwosc kupna choc malenkiego mieszkanka, a to wydatek rzedu 200.000funtow i za cholere nas nie stac! a bawic sie w kredyty - na 20 lat tez odpada! dzidziunia pewnie ze zmienia moje spojrzenie na caly swiat❤️ i mama kochana przyleci z pomoca:) i te telefony, maile...choc tak jak piszesz to nie to samo! i juz mam inny kontakt z siostrami, znajomymi itd.. mimi, poglaszcz brzusio od internetowej cioteczki, ja tez juz nie moge sie doczekac tego usg, jest takie wazne! mam nadzieje ze potrwa dluzej niz ostatnie i kobitka powie mi wszystko dokladnie! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ buziolki dla kazdej babki, milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka____❤️ moja kolezanka przytyla 28kg, teraz widzialam ja 6mscy po porodzie i wyglada zajebiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×