Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Milka super, że jesteś:) Starajcie sie starajcie;) chyba już wiemy co bedzą Milka z Rybką dziś wieczorem robiły;) Pochłonęłam po gulasz snicersa-juz + 7 kg. I dobrze to dla Natalki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie mezatko, mimo że jestem tutaj niedoświadczona, bo narazie do lekarza żadne z nas się nie udało, powiem ci że spróbuj wyluzować, bo to połowa sukcesu. Macie kupe czasu :) Ja żałuje, że tak późno zaczęliśmy sie starac o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, to moze ja tez dzis winko wypije na luz ;) Dni nie te, ale poprzytulac ze smutku :p sie mozna, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka: tak, wiem że mamy kupe czasu, ale teraz to ja już sama nie wiem czy chce czy nie ;-( jeszcze jakies pół roku temu na widok małego różowego bobaska dostawałam ataku radości, a teraz po tych nieudanych próbach to sama juz nie wiem.... zastanawia mnie to czemu to takie niesprawiedliwe! inni planuja dziecko i za 9 miesięcy pojawia sie mały człowiek a u mnie lipa ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mezatak 🖐️ mimi jeszcze nie wyszedl:) ale tak sie zanosi juz z miesiac, tzn rano po spanku jest normalny ale juz popoludnie, wieczor, robi sie na rowna z brzusiem, a jak sie najem za bardzo to troszke wylazi, tzn taki maly daszek sie robi, ale wraca do normy tak po 1-2h:) obserwuje go tez pod wzgl rozstepow ale na szczescie narazie nie wylazly:) dla adrianka mamy: wozek z siedzonkiem do auta lozeczko z materacykiem, 1 x rozek polarowy na wyjscie ze szpiatala 2 x posciel z boczkami na szczebelki, 1 podusia - nie bede uzxywac do 1 roku, 1 kolderka, 4 przescieradelka frote z gumka, ceratka, 1 duzy cieply kocyk - bepla czy jakos tak sa na allegro - koce hiszpanskie 110X150 , dwa kocyki ciensze takie polarowe, 2x rozki do kapieli, reczniki, kosmetyki (sudocrem do pupci i wiekszosc z nivea i johnson, wiesz takie tam, patyczki, gabeczki) wanienka taka jak i wy macie, fisher price 20 pieluszek tetrowych, 3 flanelowe i z 300 szt jednorazowych, pampers i huggies, a 2 paczki z bella dla noworodka bo maja wyciecie na pepek, obcinak do pazurkow, waciki do odkazania pepuszka nasaczone czyms tam, czyms tam, butelki - szklane i plastikowe, ze smokami zwyklymi i w ksztalcie sutkow:), smoczki, pakwanie na smoka, ubranka - wszystko od podkoszuleczek kaftanikow przez pajacyki, rajstopki, skarpetki, niedrapki, czapeczki, kurteczki, butki, spodenki dzinsowe, koszule:) najmiejsze rozmiar 56 ale to chyba ze 3 szt reszta na 62, 68 i wiecej:) poczekaj zajrze tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezatka, a z mojego doswiadczenia wynika, ze jak ktos planuje ...to nie do konca mu to wychodzi. Prawda jest taka ze wiekszosc dzieci to czysta wpadka - tylko niektorzy sie do tego nie przyznaja :) Trzeba sie wyluzowac..to podstawa. A jak dalej nic wam nie wyjdzie konieczna bedzie pomoc lekarza. Niestety...nieplodnosc dotyka co 3-5 pare..a ze trafilo na nas..przykro mi z tego powodu, i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jesteś kochana! Mam chociaż jakąś orientacje teraz. My jak na razie to mamy wszystkie ubranka, wanienkę, nożyczki, pieluchy tetrowe i 50 sztuk jednorazowych. Jeszcze tyle trzeba kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie masz racje surfitko ;-) dlatego złożyłam podanie o prace i prawdopodobnie zaczynam od 1 wrzesnia, więc może wtedy natura sprawi mi niespodziankę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna...a ty caly sklep wykupilas? :P Ale moge ci tylko pozazdroscic..no i Adrianek bedzie mial jak w niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezatka mialo byc:D surfi penie ze dobry pomysl:) milka witaj:) no mimi i jeszcze: opakowanie na butle takie co trzyma cieplo, dla mnie podklady poprodoe, majty jednorazowe, wkladki do cieknacych cyckow, staniki do karmienia, laktator elektryczny, mamy juz tez bujaczek, matke edukacyjna (wiem, wiem:D) sterylizator do butli elektryczny dostajemy od znajomych, zakupilam tez tzw baby sleep, takie cos zeby maly jak sie bedzie krecil zeby sie na plecki ani na brzuszek nie wywalil, wkleje ci pozniej zdjecie - to bylo z allegro. no jakies tam gazety typu grzebyk, sczoteczka, szczotka do czyszczenia smoka i do butli tez:) nie wiem co tam jeszcze, tesciowie przyjezdzaja za tydzien pewnie znow dostaniemy pelno laszkow, pisz co chcesz wiedziec i co wy macie:) co dwie glowy to nie jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam chwilę popracować :P Ale już po wszystkim, teraz tylko siedzę do 20. No Justynka, to pojechałaś z tą listą, nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc podklady poporodowe:P :D:D:D poczekajcie dziewczyny a ja bede oczami przewracac jak wy zaczniecie opisywac:) mimi i super to lozeczko, bo 1.opusczana strona, 2.chyba regulowana wyskosc materacyka a to b.b.wazne szczegolnie na poczatku jak wszystko boli po porodzie i ciezko sie schylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie będę przyznawać, tylko w szafie upchnę :P Teraz tak czasem robię z ciuchami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja dla siebie mam: podkłady poporodowe, ochraniacze na sutki, majtki jednorazowe. Dla niuni mamy jeszcze podgrzewacz do butelek, prześcieradła i ceratki pod materac. To do spania to super pomysł, jak mozesz to wklejaj wszystko to co kupiłaś na allegro. Albo daj mi swój nick na allegro to sobie sprawdzę. a tych butelek to trzeba dużo, biorąc pod uwagę to, że zamierzamy karmić piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie obawiam ze jeszcze przez te dwa miesiace to koniunktur na dzieciece rzeczy w UK nie spadnie ;) Nie zebym wyszla na zgrzede, ale jak sie urodzi tez bedziesz chciala cos mu kupic..pewne rzeczy po prostu odlozysz na polke bo nie beda mu pasowac itp...wiec nie ma sensu az tak szalec :) Owszem, podstawowe rzeczy trzeba kupic...ale nie wszystko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ja kupiłam Sulfazin dla mojego M przez internet na stronie www.starania.pl Przy okazji zakupiłam sobie kolejne testy owulacyjne i termometr - te dwie rzeczy okazały sięsrednio potrzebne, bo w ogóle nie używam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podobało sie troszkę inne ale M mnie przekonał, że to jest bardziej funkcjonalne i chyba kupimy to. A wasze łóżeczko juz stoi rozłożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko zobaczymy jak ty będziesz szalała! Ja przed ciążą mówiłam tak samo jak ty, a teraz SZAŁ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi wg porad znajomych prawie wszystkie ciuszki mam na zatrzaski i zapinane z przodu zeby malym tak nie krecic:) pajacyki z odpinana dupka zeby pieluche bylo latwo wymienic, a co do tych smierdzacych przyjemnosci mam tez stos tych husteczek nasaczonych dla maluszkow:) duzo ciuszkow mam polarkowych i takich jakby aksmitnych - super sie piora! nie ma meczrarn z prasowaniem - tych aksamitnych, a ja sie juz pare razy nacielam na ciuszki z aplikacja tak z gumy czy czegos - tzn przy praniu spoko, a przy prasowaniu koniecznie przez pieluche bo przysmazysz tak jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mimi, pewnie bede..ale ja jestem racjonalistka. Przeciez sklepy sa pelne wszystkiego..i jak cos bedzie potrzebna to sie kupi. Jesli chodzi np o karmienie..roznie z tym bywa, czasem kobiety po prostu nie maja pokarmu..po co na przod wydawac fortune na odsysyacze itp., pieluszki...tak, ale dziecko szybko rosnie i w ciagu 3 tyg juz ma wiekszy rozmiar, a moze nawet szybciej, zalezy jak szybko rosnie..a tego w kazdym sklepie pod dostatkiem. Pewnie ze trzeba je kupic i byc przygotowywanym na dziecko, ale na szczescie skonczyly sie czasy PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi wiem ze oszlalam ale te zakupy to nie tylko ja:) to tez dziadkowie:) pierwszy wnusio:) u jednych i drugich:) mimi lozeczko stoi, materac nadal w foli, nie ubieram az do 37tyg:D zeby sie nie kurzylo:D butelek mam z 10 ale to za duzo (babcie:P) mysle ze z 3-4 wystarcza, 2male, 2 wieksze (2 na mleko - nawet to z cyca, 2 na wode lub herbatke) tez myslimy o podgrzewaczu, moja kupela ma, b sobie chwali, maly ma juz prawie roczek i nadal uzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluszki jednorazowe mamy w roznych rozmiarach od 2-5kg te z dziurka na pepek, 3-6 huggies i 4-7 pampers:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, to Ty zaraz w drugą ciażę będziesz mogła zachodzić, bo nie sądzę, żeby taki mały Adrianek zdążył wszystko zużyć, co kupiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz rozumiem....:D Wiem, ze nadejscie nowego czlonka rodziny to ogromna radosc dla wszystkich :D Ide cos kupic do zjedzenia, bo padne tu przed tym kompem...juz prawie pierwsza a ja nic w ustach nie mialam jeszcze od rana ...wciaz mnie cos trzyma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×