Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

czesc dziewczyny jestem tu nowa, zrobiłam mała przeprowadzke na odpowiedniejsze dla mnie forum, pare osób chyba mnie tutaj juz zna. Surficiu co myslisz o moich wynikach bo troche sie na tym znasz?? FSH wynik 5,54 faza folikularna 2,8 - 11,3 owulacja 5,8 - 21,0 faza lutealna 1,2 - 9,0 po menopauzie 21,7 - -153,0 LH wynik 8,07 faza folikularna 1,1 - 11,6 srodek cyklu 17,0 - 77,0 faza lutealna 0 - 14,7 po menopauzie 11,3 - 39,8 ESTRIADOL wynik 72,0 faza folikularna do 160 owulacja 34 - 400 faza lutealna 27 - 246 PROLAKTYNA 85,3 min 1,9 max 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze dla was kolezanki powiem cos o sobie. Mam 23 latka co wydaje sie malo ale juz po sporych przezyciach. 2 lata temu byłam w ciazy, niestety ciąża była obumarła juz chyba od 5 tygodnia a lekarze sie nie poznali i chodziłam z nia do konca 3 miesiaca az malo sama nie kopnełam w kalendarz. Z mezem marzymy o dziecku i strasznie to przezylismy. Dokladnie połtora miesiaca temu znowu byłam w ciazy i znowu przepadło :( Trace powoli nadzieje ale staram sie ajkos trzymac i nie poddawac. Miałam juz robione HSG jajowody mam drozne tylko problem z prolaktyna. Wzielam sie za siebie i wlasnie zmieniam całę nasze zycie, mam nadzieje ze na lepsze :) mam nadzieje ze mnie tutaj przyjmiecie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika- hej, ja też jestem tu od niedawna, DZIEWCZYNY NA TYM TOPIKUI SĄ SUPER!!! Pomogą doradzą, pocieszą w trudnych chwilach My z mężem też staramy sie o dzidzi- to już 9 raz, niby mało, ale dla mnie to koszmarne 9 miesięcy. Żyje od @ do @ Ale trzeba miec nadzieję i wrzucić na LUZ-to dewiza dziewczyn na tym topiku (tak stwierdziłam) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj martiko 🌻 Oczywiście, że cie przyjmiemy z szeroko otwartymi ramionami:) To bardzo przykre co cię spotkało, nie potrafię nawet wyrazić tego słowami. Ale najwazniejsze w tym wszystki jest to aby sie nie poddawać i mysleć pozytywnie. Ja nie znam się na problemach z zajsciem w ciążę, ale jest na naszym topiku kilka dziewczyn, które są ekspertkami w tych sprawach-to Surfitka 🌻 i Malolepsza🌻. My się staralismy o dzidzie rok i tzry miesiące. Były momenty, że nie chciało mi się życ tak bardzo pragnęłam dziecka. Bóg czuwał nade mna i wszystko się ułozyło. Z tobą kochana też tak będzie. A póki co pisz jak najczęściej. Ps. poczytywałam topik pazi więc troszkę już cię poznałam;) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi- jeszcze nie przyszła, i niech nie przychodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - az ci zazdroszczę!!! taka wizyta u gina jak jest sie juz w ciąży to sama przyjemność 🌼 To dobrze, że twoje dzidzi ma sie dobrze, no i niech sobie malenstwo spi słodko dalej Pozdrawiam, pa 🌼 Odezwe sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźnia mi sie 6 dzień, ale u mnie to raczej normalne, zawsze czekam do 11-12 dnia Pożyjemy jeszcze pare dni i wszystko sie wyjaśni Co wieczora, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolinki, ja w ferworze roboty:) jak to jagoda napisala inspekcja z RP nadjezdza juz jutro ok 7 rano!! i macie racje mobilizacja 100% i dla mnie i dla mojego ksieciunia ktorego faktycznie ciezkoby bylo zagonic do roboty tak ot. czesc martika 🖐️ witaj wsrod nas🌼, co do tych wynikow poczekaj na surfitke lub malolepsza nasze doktorki:) dziewczyny malolepsza pewno zaraz sie odezwie!:D przelozyli jej zabieg-operacje na czwartek, takze po odpowiednich badankach zmyka ze szpitala i leci tam jutro po poludniu, aj cholerka sama wam zaraz pewno wszystko naskrobie! mezatka wytrwaly z ciebie typ:D testu tez nie robisz? mam nadzieje ze to wstretne @ nie przylezie!!! i bedziemy sie cieszyc z kolejnego dzieciaczka... hmmm mam nadzieje ze ten sierpien zaowocuje!!! jak obiecywano;) mimi super ze wszystko ok z toba i twoim leniuszkiem:D aby tak dalej! moja dupeleczka rozrabia jak pijany zajac w kapuscie! no teraz troszke chyba odsypia a tak...gadam z adriankiem cale dnie, bo to albo dostane pod zebro, albo wystawi noge i trzyma z 2min w gorze ze az brzuch komicznie wyglada, albo sie wierci w ta i w ta❤️, juz za tydzien idziemy podgladnac jak tam sobie siedzi:D biedroneczka masz racje kloc sie o swoje! i ja lece grzac obiadek:D buziole dla kazdej 😘 odezwe sie wieczorkem 😘 a i tak dla was: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam sie pochwale ze jestem juz 2 lata po slubie i caly czaqs mieszkalismy u tesciow a potem u moich rodziców. Tak to zle podzialalo na nasze malzenstwo i zreszta na moje zdrowie o czym swiadczy moja prolaktyna- hormon stresu ze postanowilismy ic na swoje bo nas na to jak narazie stac. Jutro odbieramy klucze od mieszkania i od czwartku wzielam sobie urlop biore sie za malowanie i urzadzanie naszego mieszkanka :) jestem taka szczesliwa, kupuje garnki patelki okap, ah jaka to jest frajda jak sie cos robi dla siebie, pod swoj domek :) az zapomnialam teraz o wszystkich tych problemach.... Zapraszam was na parapetówe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika- cos wiem o tych retemontach i urzadzaniu sie My po slubie tez sie urządzaliśmy, nie ma to jak wybieranie kolorów na sciany, kupowanie różnych różności do mieszkania-sama przyjemność 🌼 i musze sie przyznać , że tez miałam przyjemność malowania ścian- wyszło mi to całkiem całkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu niespodzianka:D:D:D:D:D:D ucieklam dzis z pod noza:p, a tak serio to szlak mnie trafil......laparo jest w czwartek....dzisiaj mnie pokuli, ekg, rutynowe badania i tyle......chcieli mnie zostawic na oddziale....jezcze czego:P, zwialam na przepustke....jutro mam sie stawic z powrotem na 16....od rana nic nie jesc, a ja kretynka od wczoraj glodowalam....bo pewna bylam,ze zabieg dzisiaj, zanmorduje tego mojego konowala...dzisiaj zwial jak mnie zobaczyl:P najbardziej mnie przeraza cewnik,brrrrr.......reszta jest dla mnie do przejscia nawet jakas chora lewatywa.......jutro juz nie zwieje....mam nadzieje,ze wyjde na weekend....bo normalnie wczasy w szpitalu mi nie bardzo odpowiadaja:P....taka pogoda, dlugi weekend a ja w szpitalu,brrrrr poznalam dzisiaj tam dziewczyne[32 lata] po transerze w Bialymstoku....z hiperstymulacja jajnikow...transfer byl 15dni temu, ale nie dala rady i juz zrobila bete....wedlug wskazan laboratoryjnych ciaza jest ale lekarze nie pozwalaja sie jeszcze cieszyc bo byla duza dawka hcg przy wstrzyknieciu i poziom moze sie jeszcze utrzymywac...wiec....trzymam za nia kciuki, oby sie udalo...wzielam od niej wszystkie namiary na profesora z kliniki i chociaz mnam nadzieje,ze sie nie przydaxdza....to ewentualnie namiar juz mam....... Martika_____podczytywalam cie, witaj u nas......🌼 jesli chodzi o badania rzeczywiscie prolaktyna bardzo wysoka! napisz w ktorych dniach cyklu robilas badania to bardzo istotne....zakladam ze esstriadol w polowie a reszte na poczatku????? a jak progesteron????? cholera ta prolaktyna wysoka...zagladaj, zawsze pogadamy Mimi____👄 dla Natalki i dla ciebie sloniku....25tc:D:D:D:D:D:D Rybka___ja tez trzymam kciuki za Was wszystkie i iewazna jest jakas kolejka, jasne.......u ciebie sie zaczela druga ta emocjonujaca faza...mam nadzieje Mezatka____rob test🌼 Biedroneczka____M sobie poradzi.....tez bym chcialka byc miesiac po slubie.... atu juz dycha na horyzoncie, szok Jagoda_👄 Justi__👄 Omega__👄 ty pewnie w drodze Milka____a pannna gdzie znowu zniknela??? Telesforka___👄 Surfitka____zobacz jak nas za ginki biora:P:P:P:P:Pno i dobrze drugi fach sie przyda Agness___👄 Nowa____ta tez wcielo👄 Martika_____jeszcze raz witaj👄 zauwazylyscie jak nam sie grono powieksza, no i super w kupie razniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza- witaj jak tak czytam to ty masz wiedze na temat płodności Wyniki badań masz chyba w jednym palcu :-) :-) :-) Dobrze, że uciekłaś, pewnie bys sie tam zanudziła na smierć 🌼 nie robie narazie testu, jeszcze troszke poczekam, boli mnie brzuch, więc ta małapa @ pewnie przylezie, to mtylko kwestia czasu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka____powiem ci ze wolalabym sie nie znac nic a nic....no ale coz takie zycie.....jesli tylko moge sie komus na cos przydac z ta czastka wiedzy to jestem szczesliwa Niezaleznie od wszystkiego trzymam kciuki za ciebie moja droga.......twarda jestes ze nie robisz testu, ja bym nie dala rady:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy iść z M do kina ale nogi mi spuchły i nici z wypadu. Może jutro sie wybierzemy. Tymczasem siedzę sobie przy kompie. Malolepsza to jesteś na gigancie;);)Nic to, do czwartku nie daleko. Trzymaj sie kochana! Martika super, że masz zajęcie. Urządzanie mieszkania to bardzo fajna sprawa. Ja uwielbiam to i ciagle cos nowego dokupuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania robiłam dokladnie wczoraj czyli w no powiedzmy ze koncówka 3 dc juz ewentualnie 4 dc bo w niedziele nie moglam zrobic :( z tego co wiem powinnam powtorzyc jeszcze Estriadol ale kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mezatko juz dawno zrobilabym test. A jesli masz az tak nieregularne @ to znasz juz przyczyne? tylko nie pisz ze taka twoja uroda ;) Malolepsza, no pieknie...a pomyslec ze juz dawno byloby z glowy..No to w czwartek bede trzymac kciuaksy, dzis mi sie od paznokci slady porobily, w czwartek pewnie sie ranek doczekam ;) A martika robila ten test w 4 d. I estradiol tez wtedy, ale to sie robi dla okreslenia rezerwy jajnikowej...Wlasnie, czego to czlowiek przez lata sie nauczy...kto by pomyslal inzynier - ginekolog. :p Martika, ty juz wszystko wiesz co ja mialam do poweidzenia na ten temat. :D Mimi, ale ci fajnie. ciesze sie ze Natalka zdrowa :) Justys, z Adriana zapowiada sie niezly rozrabiaka :D Milka 🌻 Biedroneczka - miesiac :) A ja w styczniu mam welniana rocznice, czyli siodma. Nowa...tornado bylo w NY...a ty gdzie? Moze to Nowa zabrala sierpniowa kolejke? Oby :) Rybko dla ciebie tez jest przydzial i wierze ze juz czeka :D Omega, milych wakacji :p jagody...a ty w koncu gdzie na ten urolp? Agness 🌻 telesforka, udalo sie sprostowac sprawy fianasowe, poki co mam spokoj...za inseminacje zaplace tylko 25$, tak jak i za kazde usg...troche tego bedzie, ale co tam. Nic nie jest za darmo :) Bede miec inseminacje i sie ciesze...byleby jajo uroslok, wiec je trzeba zaczarowac. @ juz bardzo nie meczy..prawie sie konczy. bedzie dobrze. Nie moge sie poniedzialku doczekac :) Na sobote zapowiedzieli mi sie goscie ( mam imieniy w piatek) i nie mam pojecia co zrobic. Macie jakies fajne pomysly na salatke? Najlepiej z majonezem, bo moja rodzinka w takich gustuje :p Zgory dziekuje :) Pozdrawiam wszystkich. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika 2327 witaj cieplutko :) jestesmy chyba w tym samym wieku ja skoncze w grudniu 23 latka a ty? wiem co czujesz z tym szykowaniem sie na swoje sama to przechodzilam hihi niezle uczucie :) a tak nic dzis nie utargowalam z tej kasy co to niby mi wisieli poszlam wyjasnilam i sie zgadza wszystko poprostu kasa za urlop nie wplywa co tydzien tylko jak komu pasuje :(to gdzie te obiecane pieniadze nie zarobione co mi o nich w horoskopie pisali sie pytam??? Mniedlugo z pracy wroci ja chyba pojde sie przekimac cosik bo przez ta pogode to mnie nuzy wszystko :( (@ nadal brak ) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka (moja ulubiona) GYROS kładziemy od spodu: 1)upieczone piersi z kurczaka, pokrojone w kostke z przyprawą gyros\\kebab 2)pokrojona w kostkę cebulka 3)ogórek konserwoey 4)keczup 5)kukurydza 6)majonez 7)kapusta pekińska(poszatkowana)albo zamiast kapustki można dać żółtko starte na cienkich oczkach (a białko można wtedy dorzucić gdzieś między warstwy któryś składników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka, jestes wielka, dzieki ci bardzo :) Kiedys natknelam sie na przepis i chcialam zrobic, a potem zgubilam. Ale teraz to juz nie zgubie ;) Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Sałatka z pieczarkami: Ok. 1\\2 pieczarek obranych i ugotowanych por (sparzyć go gorącą wodą) kukurydza groszek ogórek kiszony majonez przyprawy Wszystko pokroić w kostke i wymieszać 🌼 Sałatka z tuńczykiem: Od spodu kładziemy: 1)starte żółtko 2) starte białko 3)tunczyk z puszki (sałatkowy) 4)cebulka pokrojona w kostkę 5) kukurydza 6)majonez i tak 2 warstwy z tym że na wierzchu musi być starte żółtko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka, kurcze zaraz bede miec dylematy ktora zrobic, bo wszystkie wygladaja apetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×