Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

matko i córko co sie u nas dzisiaj dzieje - do rękoczynów doszło ;) :D:D Telesforka - nie martw się na zapas i jak 2 sobie pojdzie to śmigaj na przegląd do gina a M wypraw na badania na pewno jakieś rozwiąznie się znajdzie i zarówno Ty jak i cała reszta w krotce będzie tulić swoje pociechy w ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaka ladna okragla stronke udalo mi sie otworzyc;)Aha i tez mam nadzieje ze niedlugo poogladamy Ksieciunia na zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody bo wiesz-tu juz jak w rodzinie-Malolepsza dolozyla Surfitce a ja popieram ja w 100 % ale ze mam nadzieje Surfitka oglosi dobra nowine to nie mozna jej za brutalnie traktowac wiec tylko dopinguje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mooogęęę:D malolepsza ty damska bokserko jedna! Kobiet się nie bije! Czekaj jeszcze jak się okaże, że Surfitka przejęła po Justysi brzuchal to już całkiem wyjdziesz teraz na topikowego brutala!:D Telesforka - one chyba obie z Surfitką wyszły za topikowe drzwi dać sobie po boksie! Obie tak nagle się stąd zwinęły:D dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Voltare - masz rację dziewczyny dały sobie po razie i grzecznie poszły spać ;) Ani - witam w klubie - myślałam, że dzisiaj w nocy nastąpi mój koniec - nie pamiętam kiedy miałam taką migrenę :( Spać bólu nie mogłam i od 5 chodziłam po domu jak marek nocny. Cuda robiłam żeby mi ta głowa trochę odpuściła aż nie wytrzymałam i wzięłam leki - nawet moja obsesja żeby ograniczyć jakiekolwiek medykamenty w związku ze staraniami poszła w niwecz. Jak człowiek z bolu głową nie może ruszyć to ma jedno marzenie - pozbyć się za wszelką cenę bólu. Zastanawiam sie czy te moje bóle głowy nie mają związku z clo?? Nie bardzo chcę czytać skutki uboczne brania tego leku bo wtedy to jak na zamówienie wszystkie u mnie wystąpią ale dwa dni biorę clo i drugi dzień boli mnie głowa. O matko jak to ma potrwać jeszcze trzy kolejne to będzie ciężko. Omega - ja mam nadzieję, ze takie wieści jak wczorajsze postawiły Cię na nogi i choroba poszła sobie w siną dal. Surfitka - dobrze, ze idę do pracy bo do 16 tyle czasu, ech....trzymam kciuki. Milka - a jak u Twojej mamy - również migrena czy tym razem to tylko ja i ani miałyśmy ciężkie chwile. Zmęczone czy nie to i tak w ciażę zajdziemy :D Mężatka - nie martw sie na zapas, napisałam tylko co powiedział mi gin. On nie ma w zwyczaju marnować czasu i jest raczej konkretny w związku z tym usłyszałam na dzień dobry cały plan moich badań. U mnie czas ma znaczenie bo ja w tym roku skończyłam 32 lata i do tej pory pod okiem mojego gina robiłam wszystko żeby w ciąże nie zajść więc teraz czas na zmiany ;) Cześć dziewczyn na topiku już przez to badanie przechodziła więc to jakby kolejny etap w diagnozowaniu dlaczego nie ma fasolki?????? Justyna - Ty już pewnie za moment dotrzesz do domu, dobrze że jest Twoja mama bo to naprawdę barbarzyństwo żeby kobietę następnego dnia po porodzie wysyłać do domu. Ale najważniejsze, ze wszystko jest ok i widziałam na gg, ze dostał 10/10 . Rany dziewczyny zmykam do pracy bo zaraz jak dobrze pójdzie to się spoźnię :P życzę Wam miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak po formie mojej wypowiedzi widać, ze nie wszystko z moją glową ok - 10/10 dostał oczywiście Adrianek :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. No po tym boksie od malolepszej normalnie w glowie sie zakrecilo i do dzis boli ;) Az z tego wszystkiego wywalilo mnie z kafe i w zaden sposob nie mozna bylo wrocic :( Telesforka, a moze jedank @ sie nie zjawi? A ja umieram z niepokoju.............same wiecie jak to jest, co wam bede mowic. Oczywiscie @ ani sladu. Ciekawe kiedy Justynka poczuje sie lepiej i skrobnie nam pare slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Surficiu! Bardzo boli?:P Małolpesza ma cios, co? ale po takim treningu na \"staruszkach\" to się nie dziwię:P rozetrzyj bolące miejsce, może lód przyłóz? a po południu jak będą wyniki to my, zbiorowo, przyłożymy boksa Małolepszej, zgadzasz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego..po poludniu jak beda wyniki to ja sama przyloze Malolepszej. Poki co sie oszczedzam, ale jak juz bedzie wiadomo co mi przyslala w paczce to zle z nia bedzie !!!! Ale z gory dziekuje za wstawiennictwo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo przecież sama wiesz, że kobiet kwiatkiem nawet nie wolno bić, a ona od razu całą doniczką...!!!! a jak się okaże, że .... to tym bardziej trzeba jej przyłożyć:P:P:P Kiedy wybierasz się do stolicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do stolicy znowu niestety przelotem 22 pazdziernika :) Wiec juz za niecale 2 tygodnie. Wlasnie minal polmetek moich wakacji...ech jak ten czas leci..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie moge obiecac ze jak juz na stale przylece do PL to wpadniemy wszystkie do ciebie na kawusie i ciasteczek tez nie zabraknie :P Juz mamy taki chytry plan..a teraz juz to wiem beda mnie czekac korki na lotnisku ;) Do tego z obstawa - mama plus maz , hmm to bedzie ciekawa podroz..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat wstrzymał oddech oczekując na godzinę 16:00:D Surfitka-dawaj wyniki!:D A w ogóle to dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak myslicie - jaka jest wiadomość??????????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D: 1000000000000000000000000000000000% pewności, że TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zostałam upoważniona do przekazania tej dobry nowiny!!!!!!! co za tyfdczień! Najpierw Adrianek sie pojawił, a teraz Surfitka!!!!!!!!!!!!!!!! HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Surfitko, do dla Ciebie: 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że wybaczycie mi błędy, ale z wrażenia jeszcze mi się ręce trzęsą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż nie wiem, od czego zacząć :D:D:D Justynko, wszystkiego dobrego i sto tysiecy razy 👄 i 🌼 i ❤️ i już nie wiem, co jeszcze. No i Surfitko, a jednak on board :D:D:D Gratulację i bardzo, bardzo sięciesze. Normalnie się wzruszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Małolepsza w roli wysyłaczki sie sprawdziła:D:D:D:D:D Kto zamawia u niej nastepną przesyłkkę? aha i jeszcze jedno: ona wczoraj pobiła ciężarną kobitę i co , wybaczamy czy grupowo jej oddajemy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - Ty niedowiarku jeden?:D I co teraz? A nie mówiłam?! A nie mówiłyśmy wszystkie?! 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ to Dla Ciebie! :D Gratuluję:D Ale jazda! I to od początku tygodnia takie dobre wiadomości! To teraz dawaj fluidki;) malolepsza - dobrze Ci teraz :P - mam nadzieję że do końca życia teraz będziesz miała wyrzuty sumienia za wczorajsze pobicie ciężarnej kobiety! :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mowilam ze ze mnie solidna firma wysylkowa:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nasza droga Surfitka jest w glebokim szoku, czyta bete i nie potrafi uwierzyc, rozmawialam z nia przez tel i tak radosnego glosu sie spodziewalam, dzis w krakowie zagra hejnal ale z innej przyczyny:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Surfitko nasza kochana, nareszcie, juz ci pialam jak sie ciesze, a teraz napisze hura hura hura hura hura:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D teraz juz sie rozsypie:D:D:D:D:D:D dzwonilam tez no naszej mamuskl, musialam jej powiedziec ze przekazala brzuch surfici, chryste dziewczyny co za zajaebisty tydzien!!!!!!!!!!!!! Surfitka____pamietasz jak ci mowilam na gadu, prprokowalam jak justynie i znowu sie sprawdzilo:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D MAM MOC:P, hahahahahahaha magia przekazania brzucha zadzialala, no i nie ma jak na ojczytstej ziemi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Justynka jeszcze w szpitalu, dobrze sie czuje, maxcie buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam posty:P hahahahaha, mozecie mnie lac grupowo, ale nie zabijecie przeciez tak dobrego poslanca:P mnie tez wczoraj wywalo\\ilo z kafe, ale cieszez sie boks do surfi dotarl wraz z paka, teraz bedziemy na nia chuchac i dmuchac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę uwierzyć w to co czytam, malolepsza stoję u ciebie w kolejce, no normalnie jakieś cuda, ale SUPER SURFITKA GRATULACJE 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - ja Cię mimo wszystko lać nie będę! Za taką przesyłkę mimo wszystko należą Ci się raczej gratyfikacje:D:D:D Ja też poproszę o śliczną różowiutką paczuszkę:D Surfitka - czytaj, czytaj:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w takim szoku, że nie wiem co piać, więc jescze raz GRATULACJE 🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️]🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Mimi na kiedy masz termin?????????? Bo pewnie wtedy ktoś znów odbierze brzusio, tym razem od ciebie 🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powtorze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zajebisty tydzien:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, zaczelo sie od poniedzialku, moze zachowajmy to prawo serii i niech kazda wrzuca dobra nowine:D spokojnie do wszystkich paki dojada, za ocean tez:D Surfitka_____boze narodzenie bedziesz sie gladzic po brzuszku, teraz tylko spokojnej ciazy👄 juz sie moge doczekac jak bedziesz pisala o wymiotach:P naprawde co za radosc:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pomyslalam o Mimi:P, oj bedzie kolejka za 37dni, brzuch zostanie przekazany nie ma watpliwosci:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf odetchnęłam :D:D Az sie bałam o 16 wchodzić na kafe.A tu takie wieści.:D:D:D Malolepsza - od dzisiaj zostajesz MEGACZROWNICĄ topikową bo czarownica to już za mało - jesteś wielka :D:D Nawet to bicie ciężarnej Ci daruję. Surfitka - kochana dbaj o siebie a właściwie to o Was :D:D:D To sie nazywa prezent na ojczystej ziemi. M chociaż brał w tym aktywny udział pewnie też jest w głębokim szoku. Jak trochę ochłoniesz to napisz nam osobiście - \"Będę mamą\" normalnie łzy mi sie zakęciły jak zobaczyłam to co napisała Omega. W sumie to jest nasz topikowy sukces - Malolepsza pakowała a reszta dziewczyn trzymała kciuki ;) Omega - szykuj kolana dla kolejnych wnucząt :D Mimi - wyobrażasz sobie asystę jaka będzie Cię odwodzić do porodu - wszystkie się ustawiły teraz w kolejkę do przejęcia brzucha :D Mam nadzieję, że to nie będzie jedna ciąża w zamian za jedno nowonarodzone dziecko. O matko co to będzie w środę :D:D:D Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza widzę, ze my o tym samym pomyślałyśmy :D:D:D Mimi - masz 1000% gwarancji, ze do szpitala nie pojedziesz sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×