Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

ja tylko sie porawie, Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza..........32.....................2lata........ ..............30.10 Jagody...............32......................9.......... ................31.10 Aisza..................23......................1........ ................09.10 Ryba_lufa.............32......................10........ ...............26.09 Ani77..................31......................6........ ..................31.10 Mężatka.............24........................10........ ................11.10 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciazy__________data Mimi...............?...........................33...... ................. Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........stara r***ra a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 ok, teraz wszystko gra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to jeszcze raz poprawię:O Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza..........32.....................2lata........ ..............30.10 Jagody...............32......................9.......... ................31.10 Aisza..................23......................1........ ................09.10 Ryba_lufa.............32......................10........ ...............27.10 Ani77..................31......................6........ ..................31.10 Mężatka.............24........................10........ ................11.10 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciazy__________data Mimi...............?...........................33...... ................. Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........stara r***ra a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza..........32.....................2lata........ ..............30.10 Jagody...............32......................9.......... ................31.10 Aisza..................23......................1........ ................09.10 Ryba_lufa.............32......................10........ ...............27.10 Ani77..................31......................6........ ..................01.10 Mężatka.............24........................10........ ................11.10 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciazy__________data Mimi...............?...........................33...... ................. Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........stara r***ra a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 mezatka_____e tam, sama bym chciala byc ciezarowka, a nawet tirem:Dchyba mnie znowu nie beda laly:Pa z reszta, lejata ile chcecie, ale tabelka fajna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, widze, że też sobie suwaczek zrobilaś :D Chyba, że juz dawno, a ja jakoś sie nie zorientowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy w domku:) maly zrobil kupke dzis okolo 3rano, wielka i smierdzaca ale za to jaka radosna, nie myslalam ze tak sie bede z kupy cieszyc:D teraz sobie spi a ja dolaze do siebie, moj troszke poprzekrecal, maly wazyl przy porodzie 4050g. rodzilam naturalnie 16h - to w szpitalu a zaczelo sie ok 20 a o 1:30 w nocy bylismy w szpitalu, dobrze ze byla ze mna tez mama i zachowywala trzezwosc umyslu bo oni mnie chcieli z bolem i skurczami odeslac do domu bo rozwarcie bylo za male!!! i mialabym sobie wrocic za kilka h!!! ona jednak powiedziala ze absolutnie nie! i dzieki Bogu bo zaraz mnie takie bole zlapaly ze bylam nietomna!!! opowiem wszystko pozniej, dzieki za gratulacje i za to ze jestescie!! mimi ty nastepna:) pozniej surfi - wiedzialam;) i ktora nastepna? juz chyba te paczki zaczely dochodzic:) buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi______witajcie, bukiet kwiatow, na poeitanie🌼 czekamy na fotki, kochana, dobzre ze juz w domku:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Ale rozmach! To i ja się wpiszę - co dwie tabelki to nie jedna! Zresztą - przy okazji będę miała pewność, że malolepsza od czasu do czasu zerknie na listę i będzie miała na oku tę moją przesyłkę;) Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza..........32.....................2lata........ ..............30.10 Jagody...............32......................9.......... ................31.10 Aisza..................23......................1........ ................09.10 Ryba_lufa.............32......................10........ ...............27.10 Ani77..................31......................6........ ..................01.10 Mężatka.............24........................10........ ................11.10 Voltare...............30........................5lat.......................28.10 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciazy__________data Mimi...............?...........................33...... ................. Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........stara r***ra a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Tak patrzę na ten czas staranek i krew mnie zaalewa! Ze mnie to normalnie baba z ciemnogrodu! Już dawno powinnam pogrzebać w necie, trafić na kafe i sama zabrać się za swoje leczenie! Dzwoniłam dzisiaj rano do laboratorium - moje wyniki już są, ale chociaż jestem ciekawa jak diabli to odbiorę je dopiero w piątek rano jak pojadę na estradiol - nie będę na darmo kilometrów trzaskać, a mailem mi wysłać nie chcieli:( I jestem trochę zła, bo K. dzwonił też do NFZ i pytał o testy penetracyjne i powiedzieli mu, że są one refundowane dopiero jak kobita ukończy 35 lat! Co oni sobie myślą, że ja następne 5 będę czekała? 😡 Albo chyba, że lekarz prowadzący potwierdzi długotrwałe leczenie. A mi nie potwierdzi, bo ja już do tego matoła nie pojadę! :P Trudno - trzeba będzie jakoś wyskubać kasę (hihi - wyskubałam - K. jest dzisiaj po wypłacie;) ) i to zrobić, ale to chyba na początku kolejnego cyklu, bo przecież znowu mam problemy ze znalezieniem gina, który mi to od ręki zrobi 😠. Wszędzie TERMINY!:( Boże gdzie ja mieszkam!?!?! Ale ponieważ do kliniki chcę jechać w połowie przyszłego cyklu, więc powinniśmy zdążyć. Justynka - witam - Ciebie i Adrianka:) Jejusiu ale Ci fajnie! Masz swoje małe szczęście przy sobie:) 🌻 W tej Anglii powariowali - rodzącą kobietę osły do domu wysyłają! Dobrze, że miałaś solidną obstawę:D I fajnie że już jesteście w domku:) 😘 mężatka - wpadłam dzisiaj po pracy do domu i pierwsze co to przeczytałam Twój wpis z 16:36 - zgadnij co sobie w pierwszej kolejności pomyślałam?:D Dopiero potem doczytałam, że codzi o tabelkę:P Może to dobra wróżba będzie:D:D:D witam wszystkich tu obecnych i niobecnych i zmykam do zmywania garów, bo dzisiaj K. gotował obiadek, więc kuchnia wygląda jak po przegalopowaniu pułku kawalerii!:D Ale niech tam - przynajmniej dobre było:P Zajrzę później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanie zanim pójdę - nie wiecie jak witamina C wpływa na psa? Moja paskuda ściągła z szafki dzisiaj opakowanie witaminy C i zeżarła aż 3 za jednym zamachem!:D:D:D Co za małpiszon! A swoich \"psiowatych\" witamin nie chce żreć, chociaż pachną mięchem. A te kwaśne jak cholera i to jej nie przeszkadzało:D Żeby już przed psem trzeba było tabsy chować! Jeszcze trochę i trzeba będzie gniazdka zabezpieczać i kurki od gazu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-domyślam sie co sobie pomyślałaś i oby sie sprawdziło w najblizszym czasie 🌼 Tak w ogóle to biore ten duphaston drugi miesiąć. Miesiąc wcześniej po tym duphastonie dostałam @ dwa dni przed czasem (w 26 dniu) a teraz jeszcze nie dostałam, a skończyłam brać duphaston wczoraj. No w sumie to termin @ mam jutro, ale ja już fiksuję i same wiecie jak to jest, próbuję sobie wmówić, że może jednak teraz sie uda. ale brzuchol mnie pobolewa, więc ta franca @ pewnie przylezie.... :-( Ach to życie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - ja juz po urodzinkach, wiec skonczylam 30-tke, no i 31 leci, voltare - psu nic nie bedzie, moj jak byl przeziebiony to spore dawki dostawal, wiec Twoj psiur profilaktycznie na jesien... madry psiak! Justyna!!! witamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, a teraz popatrzyłam dopiero dokładnie ile próbujesz -5lat to faktycznie dużo, ale myślę, że dopóki będziesz wtrwała i pełna nadziei to sie UDA. WSZYSTKIM NAM SIE UDA A WTEDY PRZENIESIEMY TEN TOPIK NA CIĄŻA , PORÓD, MACIERZYŃSTWO, WYCHOWYWANIE DZIECI I BEDZIEMY SOBIE PISAĆ O NASZYCH POCIECHACH. ZOBACZYCIE, WSPOMNICIE MOJE SŁOWA 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 kwiatek] ❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :):):) Justyna gratuluje i obowiazkowo podziel sie fotkami swojego malutkiego szczescia :) oj ta tabelka sie powiekszyla juz nie ma co :) ale jak tak patrze to ja kurcze smarkata jestem prawie jak malolat:P:P:P a ja tak jak mowilam przyszla dzisiaj @ wiec pierwsze staranka zaraz jak sie ta paskudna franca skonczy w tabelce nie bede mogla wpisac daty nastepnej @ bo dopiero co odstawilam tabletki i nie wiem kiedy teraz bed zie (a moze nie bedzie:P) dziewczynki czy ktoras z was tez sie stara po odstawieniu tabsow?bo ja biore je od 4 lat a wczesniej mialam strasznie nieregularnie @ i teraz nie wiem jak to bedzie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza, ja brałam tabletki, ale tylko 3 miesiące i odstawiłam, a potem okazało sie że minął miesiąc, dwa, potem trzy i tak już dziesięć miesięcy a dzidzi ani widu ani słychu. Lekarz powiedział mi, że to napewno nie ma nic wspólnego z tabletkami. Ale jak ty brałaś je przez 4 lata to nie wiem jak to jest. Napewno mają jakiś wpływ, ale nie powiem ci na 100% jaki. wiem np.że po tabletkach lubi pojawić sie ciąża mnoga ;-) takie podwójne szczęście.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie zobacze a moze mi sie ten cykl jakims cudem wyreguluje :) ale optymistka ze mnie... tak naprawde to chyba zalezy od organizmu i roznie to jest bo czytalam tutaj na forum ze niektore dziewczyny normalnie mialy @ inne ze nie, kiilka nawet od razu zaszlo w ciaze ale jak pomysle o tym podwojnym szczesciu o ciazy mnogiej to mi sie troche slabo z przerazenia robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____e tam , w sumie jakby policzyc wszystkie te cykle bez zabezpieczenia po slubie to by sie nazbieralo z 5llat:P:Pa jesli chodzi o psa, to przynajmniej grypa go ominie, a witaminka nie zaszkodzi👄 Ani____ ja tez ju po urodzinach, a to nie znaczy ze juz33, nie postrazajmy sie :P Mezatka_____zycze ci zebyc nastepna obwiescila, moze to czas na same dobre wiadomosci👄 dziewczyny, no wlasnie patrze sobie na tabelke, gdzie nastepne zlecenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza – ja tam Twoją ciążę mnogą biorę od ręki – to wcale nie jest takie proste żeby było więcej tych dzieci za jednym razem. Zobacz, ze nawet z pojedynczą ciążą mamy problem ;) Ale to tylko do czasu bo przecież paczki w drodze :):):) Skoro @ przyszła to ustawiasz się z nami w kolejkę na następny miesiąc – witamy ;) A termin @ możesz wpisać hipotetyczny – załóż jakąś długość cyklu potem u nas też nie jest zawsze tak, ze wszystko gra jak w zegarku. Co do wieku u jednych instynkt macierzyński odzywa się wcześniej u innych później czytaj u mnie ;) Jakie to ma znaczenie w każdym wieku kobiety zachodzą w ciążę i w każdym wieku maja problemy żeby w nią zajść :( Malolepsza – tirem to ja będę jak mi wmówisz ciążę bliźniaczą ;) Ani – większość z nas zaczęła już kolejny rok życia ale po co się spieszyć kolejny rok i tak będzie szczęśliwy :D:D Justyna – takich małych radości jak kupka to będzie coraz więcej i tak ma być bo co jest piękniejszego niż uśmiech dziecka i zakochana w dziecku matka??? Wszystkie cudy świata przegrywają w przedbiegach. Mama spisała się na medal :D A jak znajdziesz czas to napisz czy rodziłaś z M czy w jego zastępstwie wystąpiła mama? Jak sobie pomyśle, ze kobiety kiedyś rodziły same i przez kilka dni były odcięte od świata a tatusiowie pod oknem to aż trudno w to uwierzyć. Voltare – nie jesteś żadna baba z ciemnogrodu, przecież do gina chodziłaś a nie do krawca!!!!! To raczej konowały się nie spisały. Tak to jest jak się mieszka w wielkich aglomeracjach wszędzie daleko ;) Ale za to w korkach się nie stoi, no może sporadycznie ;) U mnie ciąg dalszy atrakcji :) Do bólu głowy już się trochę przyzwyczaiłam a teraz dołączył jajnik, ale to akurat dobrze niech gada może coś mądrego powie moim jajom :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi jak bedziesz dzielic zdjęciami maluszka - to ja też poprosze :) dla wszystkich dziewczynek buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody hmmm jak nie bralam tabsow to @ mialam co 40dni 33 60dni i tak roznie pamietam ze mniej niz 32 dni nie bylo ale nigdy nie wiedzialam kiedy dostane :( o co chodzi z tym kochaniem codziennie?jetsem krotko po slubie wiec ze tak powiem nie mozemy sie soba nacieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka nie bede sie powtarzac jak bardzo sie ciesze :) nie ma co, wszystkim nam sie humor poprawił, nawet tabelka sie pojawiła, spróbuje tez sie do niej wpisac, chociaz nie pamiętam od kiedy sie staramy tak świadomie, może od roku... no to próba 1 Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza..........32.....................2lata........ ...............30.10 Jagody...............32........................9.......... ...............31.10 Aisza..................23.......................1........ .................09.10 Ryba_lufa.............32.......................10........ ...............27.10 Ani77..................31........................6........ ................01.10 Mężatka.............24........................10........ ................11.10 Voltare...............30........................5lat.... ..................28.10 Milka..................32........................12........................17.10 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciazy__________data Mimi...............?...........................33...... ................. Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........stara r***ra a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - no to mam 30-stke, sie kłócić nie zamierzam, tym bardziej ze mi to na rekę :) aisza - ja przez 5 lat tabsy bralam i jak odstawilam to okres w miare regularny i przede wszystkim mniej bolesny, bo przed pigulkami to bylo strasznie, wiec sie nie martw, a no i jesli sie tworzy jakis komitet kolejkowo-fasolkowy to sie wpisuje i czekam cierpliwie, nie no przesadziłam - niecierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×