Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dziewczynki o co chodzi z tymi czerwonymi świeczkami, bo ja w sumie mam kilka, mogę spróbować, chociaż u mnie to chyba zanosi się na dłuższą terapię, może świeczki by coś pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - jakiś pomarańczowy gość wkleił niezawodny sposób na ciąże - seks przy czerwonych świecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Ja się tylko melduję bo cały dzień jeździłam i doprowadzałam samochód do porządku, na szczęście M był [przy mnie:) Bo sama to juz się boję jeździć. Jestem padnięta, M zrobił pare zdjęć jak leżę\"zdechnięta\" w piżamie na łóżku z psem-zaraz wyślę. Telesforko kochana nie martw się to na pewno nic poważnego. Pamiętam, że jak zaczęliśmy się tylko starać o dzidzię to stwierdzono u mnie torbiel na jajniku i głupia baba ginekolog tak mnie nastraszyła, że hej! Ale na szczęście po @ się wszystko wchłonęło i było ok. Jesteśmy z tobą kochana, jakby co to pisz❤️ Dziewczynki przepraszam, ze nie piszę do każdej z osobna, ale usypiam a chcę Wam wysłać jeszcze zdjęcia mojego imponującego brzucha:D:D:D Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego jeszcze chyba nie było, żebym ja była pierwsza na kafe :D Ale dzisiaj mam wolne :D :D :D I to trochę dzięki Wam ;) Jak wróciłam po wolnym weekendzie do pracy to tak się wciągnęłam w wir obowiązków, że mi dni zlewały się w jeden ciąg. Codziennie chciałam coś napisać, ale myślałam, że jeszcze mam czas. A dzisiaj z przerażeniem stwierdziłam ,że jest już czwartek i minął prawie cały tydzień, dla mnie - jak jeden dzień, a ja nic nie zdążyłam napisać. Zadzwoniłam dziś do pracy, powiedziałam, że nie czuję się najlepiej i proszę o wolny dzień. I obyło się bez żadnych problemów. Proste rozwiązania są jednak najlepsze. Od rana przeczytałam zaległości i od razu wzięłam się za pisanie :) Telesforka, wyobrażam sobie, że musisz się czuć przestraszona. Ale dziewczyny mają rację. Ja też pamiętam, jak przeraziłam się, że mam torbiel, potem niby lekarz wypatrzył polipa (który okazał sie chyba wirtualny, bo już go nie ma), no i zmiany w piersi - te chyba były najgorsze. A teraz, jak o tym myslę, to więcej nerwów było niż to wszystko warte. No ale swoje trzeba przeżyć. I mam nadzieję, że niedługo Ty też spojrzysz spokojniej na to wszystko. Trzymam kciuki i na pewno bedzie dobrze ❤️ Surfitko, o Tobie jak myślę, to cały czas uśmiech się pojawia. Będziesz cudowną mamusią ❤️. To kiedy to zwolnienie, którego już Ci zazdroszczę? :D Mimi, odpoczywaj póki możesz. Spójrz na Justynkę, nawet nie ma czasu do nas napisac :) Ale wiadomo, że Adriankowi wszystko wybaczymy :D Bo to przecież jego sprawka :D Trzymaj się i leż sobie w koszulach we wszystkich kolorach świata, byle Natalce się podobało ❤️ Malolepsza, a teraz uważaj, co postanowiłam :D Nie robię w ogóle tych głupich testów. Co będzie to będzie :D Jagody, ja też wolę w domu pracować :) W pracy mam to samo, co chwila ktoś czegoś chce :D Czasami pogadać, częściej ponarzekać, a ja nie lubię za bardzo narzekań. Bo moja rada jest prosta: jeśli coś ci nie odpowiada to przynajmniej postaraj się to zmienić. A mam wrażenie, że pakowanie się w nieprzyjemne sytuacje i narzekanie to niektórych sposób na życie :) Acha, herbaty z majeranku chyba bym nie tknęła :O Na samą myśl tak mi jakoś mało komfortowo się robi :O Ale najważniejsze, żebyś wyzdrowiała 🌼 Ani, świeczki na pewno pomogą ;) chociaż pewnie mała lampka nocna tez by była dobra (byle czerwona :D ) Ja mam srebrną, a świeczki fioletowe - i wszystko jasne :O Jutro zmieniam wystrój mieszkania i czekam na efekty :D Podczas starań chyba każda z nas przeżywa te huśtawki nastrojów: od euforii i wielkich nadzieji po załamanie, frustrację, bezsilność. Także: głowa do góry! 🌼 Aisza, dziewczyny mają rację, do dzieła! I na razie bez termometrów i, niestety muszę to napisać, bez testów. Ale widząc Twój optymizm to myślę, że szybko usłyszymy dobrą wiadomość. Powodzenia 🌼 Mężatka, wracaj szybko do zdrowia i niech Ci tego optymizmu nie zabraknie. Czekamy na dobre wieści 🌼 Voltare, oddaję z przyjemnością tytuł pracownika miesiąca :D Ja dzisiaj mam wolne, weekend tez planuję wolny więc nie mam tym razem szans, z czego się bardzo ciesze :classic_cool: A grzyby to się chyba zbiera, żeby je potem jeść? ;) Miej trochę litości dla swojego M :D :D Milka, taką babę to trzeba ignorować :) Po co na kogoś takiego tracić swoją energię i nerwy? Trzymaj się 🌼 Omega, tak sięcieszę, że wracasz do formy :D Zawsze się śmieję z Twoich dowcipów, nawet jak nie są zbyt mądre :P No i tak sobie pomyślałam, że babcią już jesteś, znachorką także, to brakuje Ci tylko czarnego kota i szklanej kuli :D Mój plan na dziś to doprowadzenie mieszkania do stanu używalności oraz wyjście po okulary, które sobie kupiłam wracając we wtorek z pracy. Miałam je odebrać wczoraj, ale pani powiedziała, że zadzwoni, jak beda gotowe. Miało to być wczoraj, ale nie zadzwoniła Wczoraj i tak nie miałam czasu, żeby po nie pojechać, ale dzisiaj, jak najbardziej. Będe też zaglądac na kafe. Moze któraś akurat siępojawi? Pozdrowienia i dla wszystkich 👄 Zaraz sprawdzę, o co chodzi z tymi świecami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mimi, dziekuje za zdjecia. Obie z pieskiem macie przeurocze pozycje i brzuszki ;) Rybeczko, jak na razie o zwolnieniu to ja marze ;) Raczej myslalam o zmniejszeniu liczby godzin, bo w sumie poki co moge pracowac, ciaza nie daje mi sie ( odpukac w niemalowane) we znaki. W USA chyba nie ma czegos takiego jak l-4, w naszym kraju ta opieka socjalna jest, marna, bo marna ale jest, tutaj to ja sie dopiero musze wszystkiego dowiedziec :) Ale najpierw chce pogadac z ginem i mysle ze od niego dowiem sie czegos konkretnego. A ty skoro masz wolne to do jakiej roboty sie wzielas? Jagodko, no to juz wiem...hmmm...u mnie byly chyba niebieskie ;) Chociaz tak naprawde to niepamietam jak zrobilismy malenstwo :) Nog w gorze na bank nie bylo :p Malolepsza, chodzaco encyklopedio, jak zdrowie M? Dziewczyno jeszcze troche i bedziesz lepsza niz najlepszy specjalista od ivf. Wiem, ze musisz sie doksztalcac ale pisz cos jeszcze do nas ;) Omega, zarty masz naprawde fajne :) Telesforka, zagladaj do skrzynki :) I nie martw sie, bedzie dobrze !!! Wszystkim wam sle nowa partie wiruskow XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Mam nadzieje ze zadzialaja :) Pozdrawiam. Justynko ukochaj Adrianka od internetowej cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to mam szczęście, jak przychodzę, to milknął rozmowy :( wiecie co porzuciłam termometr i jakoś mi lżej, więc Aisza nie nakręcaj się tylko spokojnie działaj, masz czas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o surfitka :) mimi - ja też poproszę o zdjęcie, a z psiakiem też jak znajde jakieś to podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego, bardzo dziekuje :D:D:D:D:D Na zdjeciu widac ze moa dzidzia ma ogonek, hmmm jakos ja sobie calkiem inaczej wyobrazam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Przespałam dzis pół dnia! Wstałam o 9 włączyłam pralkę, zaczęłam segregować rzeczy małej i tak mnie zmogło, że dosłownie zasypiałam na stojąco. I tym sposobem dopiero wstałam:D W ogóle to mam bardzo niskie cisnienie 90/50 także pewnie stąd to moje osłabienie. Zresztą w domu wszyscy jeszcze smacznie śpią:D tzn. M i pies:D:D:D a my z Natalka buszujemy po necie. Rybko super, że wzięłaś wolne, ale z tego co piszesz nie przeznaczyłaś dnia na lenistwo. Rozumiem cię, pamiętam jak jeszcze pracowałam to jak tylko miałam dzień wolny to sprzątałam. Mam nadzieję, ze chociaż przerwy sobie robisz? Malolepsza uważaj, żeby się od M nie zarazić przypadkiem. No i pielęgnuj biedaka:D Jagody jak zakupy? Udały się? Omega te twoje maile poprawiaja mi humor każdego dnia🌻 Surfitko koniecznie porozmawiaj z szefem i niech Ci chociaż te godziny zmniejszy, skoro nie możesz iść na zwolnienie. Już nie mogę się doczekać Twojej poniedziałkowej wizyty u gina:) Ani77 zaraz wyslę zdjęcia. Co do porzucenia termometru to bardzo dobry pomysł! justynka ucałuj Adrianka👄 Dla każdej po 🌻 Uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie miałam zmienić pościel, ale wczesniej mała przerwa, żeby zajrzeć, co słychać :) Mimi, ale ta Natalka ma pomysły :D No ale tłumaczy ją to, że jeszcze nie zna się na zegarku. Nie to, co Twój M :P Acha, ja też nie dostałam Twoich zdjęć w tej słynnej piżamie :D Surfitko, obejrzałam suwaczki :D Super! Łapię Twoje fluidki :) Ani, ja odrzuciłam testy (z cięzkim sercem) ale za to mierzę tempkę, chociaż nieregularnie. Na razie cały czas wysoka, ale wiadomo, że zaraz moze się to zmienić. No nic, musimy czekać :) Ech, jakie to czekanie jest wykańczające :D Pozdrawiam i po 🌼 dla wszystkich Malolepsza, żartowałam chyba z tymi testami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i macie kolejne mailiki, skoro wam się podobały poprzednie...:):):) Surfitko, ogonek na pewno zniknie, przekształci się... :D Rybko - ja mam już drugi z rzędu dzień leniucha, a korekta leży i kwiczy:P A herbatka zmajeranku, wbrew pozorom, wcale nie smakuje jakbyś sobie wyobrażała, tylko ma lekko miętowy smaczek i jest baaaaardzo dobra:P i skuteczna... niech Jagódka zaświadczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 po pierwsze ja zdjec od Mimi nie mam:(, tym razem moja prosba podzrzuccie mi na poczte grubaska, bo ciekawa jestem👄 Ryba_____ja cie zastrzele przez te testy, nowa choroba na kafe\"TESTOMANIA\" objawy:nieodparta chec zrobienia testu juz od 1dc blysk w oku na widok apteki slinotok na ustach na widok polki z testami czeste oddawanie moczu w ilosciach probkowych majsrtowanie domowego labarotorium i kolekcjonowanie plastikowych sprzetow przypominajacych prostokacik Leczenie:czeste rozmowy z malolepsza. lanie w dupsko po kazdej mysli o tescie, robienie zakladow o coraz wikesze stawki, ciaza, to ostatnie daje juz pelne wyzwolenie od testomani, wylecze cie tym ostatnim:P MiMi_____odpoczywaj ile wlezie, dokladnie popatrz na Justysie, lata caly czas przy malym, nawet nie smiem ja zagadywac, bo biegania ma co nie miara:D Surfitka_____nauka nauką, ale jakies przyjemnosci w zyciu trzeba miec, dlatego w zaden sposob nie zamierzam was zaniedbywac, o nigdy w zyciu, i tak juz prawie caly net wyczytalam, wiec teraz tylko utrwalam i powtarzam wiedze, dbaj o malinka, bedziesz miala synusia, a chlopaczki maja przeciez ogonek Omega_____fajne maile:Psuperowe, podeslesz mi Mimi ze tak niesmialo poprosze:D Telesforka___uszy do gory, bedzie dobrze👄 Jagodka______M dalej chory, albo wykorzystuje pozycje rekonwalescenta, bo lubi jak nad nim latam, no i ja go rozumiem, bo ja tez lubie:P Voltare_____fajnie ze K, obdzwania przychodnie, ja w domu robie jako recepcjonistka, troche roztrzepana, bo dzis znowu zapomnialam zadzwonic do kliniki, dla ciebie👄 Milka, Ani, Aisza, Mezatka, Justysia i wszystkie razem po 🌼 obled, w niedziele, ide w czynie spolecznym do pracy, przenosimy sie na nowy obiekt, same zmiany przed nami, troche sie boje, bo zmieni sie kierownictwo i organizacja pracy, a ja bede potrzebowala duzo wolnego teraz, a nie chce tak znowu wszystkich wtajemniczac w moje sprawy, obecnych juz mialam obcykanych, ech.....jakos sobie porazde, jak zwykle, ale ....no wlasnie zawsze jest jakies ale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____dziekuje👄 Mimi____piekne brzusio, jak i jego wlascicielka, Mimi z ciebie prawdziwa kobietka, w pizamce i juz w makijazu, cudnie ci w krotkiej fryzurce, ale Natala juz duza panna musi byc, juz bardzo blisko moja droga, ale superowo wygladacie, tzry dziewczyny na legowisko, superowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Na początek 😭 bo nie dostałam fotek od mimi, a też chętnie zobaczyłabym ją w nowej fryzurce, jej brzuchalek i jej piesia:) mimi - słonko - jak troszkę odpoczniesz - to poproszę o podrzucenie czegoś na moją skrzynkę:) ryba - a ja znowu dzisiaj po 12-godzinnym dyżurze, ale co tam nie będę narzekać - bo wyjdzie na to, że tylko na tą robotę narzekam. A wcale nie narzekam na robotę, tylko na to, że muszę w niej siedzieć tyle czasu;) A jak tam Twój rybek? Malolepsza to przynajmniej od czasu do czasu wspomina o swoim zwierzaku...;) Malolepsza - TESTOMANIA! :D:D:D No cóż - to ja chyba też powinnam się przedstawić jak AA: Nazywam się:.............. jestem testomaniakiem, nie robiłam testu od jakichś 2 lat, wcześniej tak jak ryba biegałam odo apteki pod koniec każdego cyklu, a ponieważ nadal korci mnie nieludzko co miesiąc i posiadam część z opisanych przez Ciebie objawów - mniemam w związku z tym przypuszczać, że ta choroba jest również moim udziałem, z tym że chwilowo w fazie uśpienia:P Ale tempkę mierzę za to:D:D:D Ale nie cały czas, bo sobie odpuściłam - tylko w okolicach owulki i 2-3 dni przed@ - i wszystko robi się jasne bez testów:P :D Co do obdzwaniania klinik - to obawiam się, że K. chwilowo nie ma wyjścia - ja siedzę w robocie do wieczora, a nie będę stamtąd dzwonić przy bandzie chłopów. A w końcu on chce tego dzidzia tak samo jak ja - to niech od czasu do czasu coś podziała w tej sprawie;) Omega - jak to miło zastać w swojej skrzynce coś co człowiekowi poprawi humor na dobry wieczór;) Jestem bliska wypróbowania Twojej herbatki - z nosa już mi się leje, w gardle drapie, tylko czekać aż przylezie cała reszta przeziębieniowych objawów...:O Telesforka - trzymam nadal kciuki za Ciebie i Twoją cierpliwość - i jeszcze raz życzę aby Twoje zmartwienia okazały się absolutnie bezpodstawne:) ❤️ Surfitka - a Twój maluch już całkiem spory;) Jest już na co popatrzeć;) - oby dalej sobie rósł tak bezproblemowo jak do tej pory:) Acha - i jakoś też mi do Ciebie bardziej Synuś pasuje;) jagoda, ani77, aisza, JustynaM, milka, mężatka - 😘 dla Was - miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza i Omega dziękuję za miłe słowa👄 Makijaż był jeszcze nie zmyty;) Stwierdziłam, że jak będę pokazywała zdjęcia Natalce to muszę jakoś wyglądać;) Chyba wysłałam już do wszystkich internetowych cioć zdjatka, jak któraś nie dostała to krzyczeć. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, to ja nie tylko od testowania uzależniona, ale i od mierzenia tempek, testów owu, monitorowania, sprawdzania glutów, szyjki, obserwowania i doszukawania się objawów, od programów do interpretacji cykli... (część z nich ciągle w sobie hołubię) ale to wszystko w imię szczytnego celu, więc wyjątkowo Wam się nie muszę tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ani, witaj w klubie Ja z wymienionych przez Ciebie objawów to nie obserwuję śluzu i szyjki. Reszta brzmi znajomo. Ale dzisiaj tempka mnie oszukała W ogóle nie spadła, a nagle zaatakowała mnie ta głupia znajoma franca @ Czy któraś mogłaby mi przesłać zdjęcia Mimi w tej piżamce? ;) Już pytałam, ale ciągle nie mam :O Może znowu uśmiechnę się do Omegi :D Przesyłam 👄 dla wszystich i idę posmucić się w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Dzieki za tyle cieplych slow-pomagaja.Ja juz staranka mam za soba ale po raz pierwszy od kilku miesiecy nie chce zeby byla ciaza(mam nadzieje ze to tylko w tym miesiacu)A tak w ogole cos zglupialam-Surfitka ile tu jest grup na cytologie?Bo ten sam lekarz mojej znajomej pokazywal jakies grupy-wskazal ze jest w drugiej a mimo to skierowal na biopsje.Tyle ze ona byla tak wystraszona ze mogla cos nie skumac. A ja coz-musze czekac-czuje sie psychicznie troche lepiej ale chcialabym zeby juz te dni minely i bylo cokolwiek wiadomo.No i jak o tym mysle to irytuje mnie beztroska lekarzy-najprosciej jest rzucic haslo o ciemnym punkciku,o tym ze nie wiadomo co to jest,ze moze byc skrzepik,ognisko endometriozy itd i zostawic na dwa tygodnie z mysleniem.A rownie dobrze moze to okazac sie malutki krwiaczek-przeciez normalnie wspolzyje to rownie dobrze moglo byc z otarcia czy cos w tym stylu.Ale jesli to wyjdzie nic groznego to powiem Wam ze daje mi to ogromny dystans do dziecka-to jest do pookonania byleby tylko zdrowie bylo. Nie podostawalam zadnych zdjec-upominam sie.Surfitka-skrzynka sprawdzam ale nic nie mam. Dziewczyny sorki ze nie pisze do kazdej z Was ale jak nie jest sie na biezaco to trudno ogarnac wszystko ale o wszystkich mysle i trzymam kciuki. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo85kg
Prosze pomozcie mi... po odstawieniu tabletek antykon. normalnie dostalam miesiaczke...a po 12 dniach krwotok.. dostalam cyclonamine, porobilam badania.. w tym hcg.. wynik mialam podniesiony co swiadczylo o wczesnej ciazy lub poronieniu... lekarz wg mnie olal sprawe bo ze niby jajniki po odstawieniu tabsow zaczely pracowac... tydz temu powinnam miec miesiaczke i nic... czy mozliwa jest jednak ciaza?? tak czytam wasze wypowiedzi i wydaje sie mi ze mozecie mi cos konkretnego odp.. pozdrawiam goraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam karo - ja chyba nie pomogę :( A robiłaś w ogóle jakikolwiek test ciążowy? Jeżeli zrobisz w laboratorium betę to będziesz pewna czy jesteś w ciąży czy też nie. Dziewczyny wróciłam, padam na pysk. Nóg nie czuję. Do najciekawszych zakupów zaliczam bombki :D:D:D:D Tym razem mama zaszalała. Ja nie miałam szczęścia albo nie było rozmiaru albo mi się nie podobało. M się nie zmartwił stwierdził jedynie, ze kasy zostało nieco więcej. Potwierdzam - HERBATKA MAJERANKOWA - jest super, prawie pozbyłam się kaszlu - po trzech dniach, a wcześniej przez ponad tydzień o mały włos bym się nie udusiła, słowa nie mogłam powiedzieć bo od razu dopadał mnie kaszel 😠 Nie mam zdjęć, e-maili - NIC - nie będę sie wyrażać co myślę o tej mojej poczcie 😡 Zmykam do łożka bo zaraz nosem w klawiaturę uderzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane wysłałam fotki raz jeszcze. Jeśli nie dojdą to Omego proszę prześlij do każdej cioci:) Twoja poczta chyba najlepiej działa;) Dobranoc kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny sprawdzam jak tam samopoczucie u was i życzę wam sweet dreams 😘 dla wszystkich mam nadzieje, ze brak maili z fotką Mimi to wina tych nieznośnych skrzynek, a nie że o mnie już nikt nie pamięta 😭 papasiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×