Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Milla - prawa fizyki są dzisiaj jak miód na moje serce tzn. dają nadzieję. Oczywiscie, ze test nie był z pierwszego moczu bo nie miałam testu w domu. Jedno wiem -KONIEC TESTOWANIA, mam nadzieję, ze jutro się wszystko rozstrzygnie bo jeszcze trochę a trzeba mnie będzie leczyć psychiatrycznie :P W każdym razie @ nie ma i to jest pocieszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz..te testy są beznadziejne!Ja robiłam tydzien temu 5 dni przed terminem @ bo mi było niedobrze. Wyszedł negatywny.Do teraz mam taki uraz że mimo iz 3 dzien mi się spóznia postanowiłam zrobić w niedzielę...bo sie boję że one kłamią. Zrób Betę...tu jest już cała prawda..jeżeli rośnie to jest OK. to może byc kilkudniowa ciąża..taka malizna jeszcze. Nie trać nadzieii:-))))))przytulamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, własnie rozmawiałam z przyjaciółka która w grudniu urodziła. 6 testów nie potwierdziło tej ciąży!! dopiero beta! Wiec nie martw sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
jagody___mam nadzieje ze ten test z apteki byl mizernej jakosci i pokazal bledny wynik:) wiecie wyczytylam gdzies cos na temat powodow bezplodnosci i tam pisalo ze jedna z przyczyn moze byc uraz glowy ja jestem po takim urazie hmmm tylko nie napisali czym miala by byc spowodowana ta bezplodnosc konkretnie jakie objawy itp chyba jeszcze poszperam na ten temat:) a i znalazlam juz sobie prywatny gabinet usg ktory pomoze mi w obserwacji owulki jak zaczne sie znowu faszerowac clo od przyszlego cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
malolepsza ____zerknelam sobie na twoje zdjecia usg supcio sa ale wyczytalam tam tez miejscowosc powiem ci ze blisko ciebie mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - Twój tekst do Malolepszej bardzo poprawił mi humor :D:D jesteś wielka, normalnie popadam ze skrajności w skrajność. Od łez rozpaczy do łez szczęścia ;) Jak nic muszę szukać psychiatry bo to nie idzie ku lepszemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega___dzieki, TYlko mam chyba cos schrzanione, bo sie dziecko nie otwiera, nie dosc,ze uciekl to jeszcze wrocic nie che:( 👄 Jagoda____lanie w duspko, tyle powiem Pokemonowa___skad????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, spokojnie jutro już jutro!!!!:D:D:D:D:D Malolepsza - a dziwisz się, że nie chce wracać?:P:P:P U babci mu dobrze!:P:P:P:P:P 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i pocztę sobie sprawdźcie na poprawę humoru:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - w moim słowniku chyba słowo spokojnie nie istnieje, ale całe szczęście,ze do jutra tylko kilkanaście godzin :P Filmiki ekstra :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
mlolepsza____Grudziadz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️ Jagody_________ nie martw się wszystko będzie dobrze ❤️❤️❤️ zobaczysz jutro przekażesz nam dobrą nowinę:D:D Malolepsza______ jeszcze raz zgubisz dzidzię to dostaniesz klapsa i :P :P:P co byś TY zrobiła bez tej babci topikowej Omega jest nie zastąpiona :D:D Dla pozostałych 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jagody, ciezarnych sie nie bije..ale ciezarna ciezarnej klapsa moze dac, tak jak kiedys dostala malolepsza. Mimo wszystko troszke dystansu !!!! Wiesz, ze sikance sa rozne, maja rozna czulosc i fakt..nie dzialaja po wiecej niz 10 min..ale domyslam sie ze ty 10 min tez nie czekalas :P Jestes w ciazy bo nie ma dokladniejszego badania niz test beta. A test ten wykazal ci ciaze i koniec gledzenia. Po co plakac? Mysle, ze jutro bedziesz sie cieszyc. Idz do tego samego laboratorium, co bylas w poniedzialek, olej facecika ( ciekawe cz Malolepszej z beta 12 tez mowili, ze cos bylo i nie ma ;) i ciekawe co na to Groszek :P ) i glowa do gory! Omega, filmow nie ogladne bo nie chodza :( Moze w pracy jutro mi sie uda, bo dzis jeszcze w domu. Samopoczucie jakby lepsze, ale gardlo boli....jutro musze sie zebrac bo mam wizyte u gina, to i o prace zahacze :p Malolepsza, ale ci ta sarenka urosla :D No i nieladnie ..co ty za mama jestes ze dziecko posialas i jeszcze nie wiesz gdzie ? Dobrze, ze babcia Omega na strazy stoi ;) A co do zimy na maksa to chyba nie u mnie..30 cm lezy kolo slupa usypane i przykryte 10 cm warstwa brudu :P Nie ma sniegu ( jakies resztki po piatku, co sypalo caly dzien), jest dosc zimno, szaro i buro. Ale najgorsze sa te zmiany pogodowe - tydzien temu bylo 15 stopni i juz widzialam dziewczyne w krotkiej spodnicy ( bez rajstop), w klapkach i krotkim rekawku ( swterek miala na rece zawieszony) - zimno mi sie zrobilo na jej widok, brrr. Milla, z niecierpliwoscia czekamy na niedziele..ale czy ty wiesz ile to jeszcze dni??? A co zachodzenia w pierwszym cyklu sa przyklady..Aisza 🌻, moja chrzesnica tez jest z takiego wlasnie cyklu ( z przerwy w braniu tabsow :p ). Niektorzy specjalnie biora tabsy, bo ponoc w pierwszych cyklach po odstawieniu plodnosc sie zwieksza, wiec czemu nie? Rybeczka, mam nadzieje, ze juz nie boli. No i ze to ostatnia @ na dluuuugie miesiace :D Pokemonowa, no to siostra ma szczescie do tej daty :) Ciesze sie ze maja sie dobrze. Gratulcje z powodu zostania ciocia :D Zmykam po herbatke, cos spac nie bardzo mi sie spalo, moze uda sie potem zdrzemnac :o Wczoraj katar a dzis gardlo mnie wykonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia - ciekawe tylko, czy ten proszek u nas do kupienia???:P bo pewnie jak sie pojawi to komitety kolejkowe po niego będą:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka____nawet nie wiesz jak Jagoda sie boi tego lania od ciebie:P:P no jak....to gdzie masz snieg, dzisiaj w najprawdziwszej TV widzialam jak NY zasypany, to ladnie swieze oni nam daja fakty:D Czyli znowu mamy tak samo wizyte do gina, tez jutro jedziemy na ta przeziernosc, mam nadzieje,ze dziecko bedzie wspolpracowac, puszcze mu nawet plazem tego giganta z kafe:P Mam nadzieje,ze gardlo tez jutro odpusci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzisiaj to juz drugi raz stronka moja, oba razy oddaje Jagodzie i Borowce, zeby nie zwariowaly do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - no i gdzie jest Twoje dziecko????!!!!!!!!! Ode mnie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no link jest tylko mi sie nie otwiera, tzn pisze,ze jest blad na stronie, Jagoda sugerowala, ze to przegladarka, M robil aktualizacje i odtad mnam problem, tylko z tym linkiem, w sumie najwazniejszym....jak temu zaradzic???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - ale skarżypyta z Ciebie :P ;) Musiałaś mnie wysypać przed Surfitką??? U mnie normalnie się link do Groszka otwiera??? To jednak coś u Ciebie :( To ty też jutro będziesz miała niezły stres w zwiazku z badaniem, o matko ale dzień się szykuje. Surfitka - ja to wszystko wiem tylko w praktyce ma zero zastosowania, jak zdążyłaś zauważyć ;) Myślałam, ze gorzej oberwę ;) Omega - jeszcze trochę i trzeba mnie będzie wziąć na odwyk w zwiazku z herbatą z majeranku. Wczoraj 4 pod rząd dzisiaj już trzecia nie wspomnę o tej co ją parzyłam po omacku o 3 w nocy ;) szkoda, że tylko na trochę pomaga, ostatnio po dwóch dniach pożegnałam kaszel a teraz chyba nie będzie tak łatwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - może zamień tą swoją zieloną herbatkę na czarną + syrop imbirowy. Znalazłam taki: http://www.ekosklep.com.pl/syrop-imbirowy-p-781.html http://www.cefarm24.pl/syrop-imbirowy-500-ml-p9644.html sa też oczywiście droższe wersje ale bez przesady myślę, ze lepiej zacząć od takiej ceny bo może w ogóle nie będziesz mogla tego pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, ze wzgledu na Jezynke :p taryfa ulgowa... Malolepsza, Groszek wedrownis wrocil na swoje miejsce..oby po tych wojazach chcial jutro karczydlo pokazac :) U mnie tez sie otwiera..i jakos tak wychudl u tej babci :P A kiedys ta babcia mi zarzucala ze wnuczki nie dokarmiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - on nie schudł u babci, tylko taki zabiedzony do mnie dotarł:P trochę starałam się go podtuczyć, ale nie do końca mi sie udało, bo matka zauważyła, że dziecka jej brakuje i musiałam oddać:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze zauwazyla..co by bylo gdyby u ciebie sie zadomowil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu, tfu, lepiej nie myśleć (w moim wieku???) - nieeeeeeeeeeeeeeeeeee:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - zawsze mogłabyś drogo sprzedać - są chętni na zakup takiego maleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×