Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

napisałam mega posta i sie skasował !!co sie dzieje z kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u mnie 28 dc i tempka 37 dziś dzien na sprzatanie i gotowanie...słaba jestem po tej chorobie bardzo ale dam radę. Co robimi dziś na obiad? prosze o podpowiedzi , bo ja po tej grypie nie mam chęci na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeszcze żyję ale co to za życie :P Przełkniecie czegokolwiek graniczy z cudem :( Gorączka nie odpuszcza - co jest bardzo dziwnie bo ja może ze dwa razy w życiu miałam podwyższoną temperaturę - zwykle choruję bezgorączkowo. Odwołałam wizytę w klinice bo @ jak nie było tak nie ma :( Wszystko pod górę. A z kliniki nie zrezygnowałam, przełożyłam wizytę w BS na poniedziałek. W pracy będzie afera bo nie ma mnie kto zastąpić ale są rzeczy ważne i ważniejsze, najwyżej każą mi odrabiać, mam to w nosie, przywiozę im zwolnienie :P Wczoraj miałam wszystkie objawy @ a dzisiaj cisza i sama nie wiem co o tym myśleć, na wszelki wypadek dostałam antybiotyk, który mogą brać kobiety w ciąży - bioparox. Wszystkie kosteczki mnie bolą - nie wiem w jakiej pozycji mam się położyć ;) Omega - nigdy bym na to nie wpadła że masz taką moc żeby za pośrednictwem neta wirusy rozsyłać????? Dziewczynki trzymajcie kciuki, żebym wróciła do świata żywych najlepiej do jutra :P Drugi raz wizyty nie będę przekładać - wstyd normalnie, pomyślą sobie że jakaś nienormalna jestem. Miłej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Voltare____juz kiedys czytalam ten topik, nieraz to albo rece opadaja, albo sie geba od ucha do ucha smieje, bardzo czesto mam w sobie duzo determinacji i powaznie odpisuje takim dziewczynom, jesli bede miala corke zrobie wszytko,zeby byla uswiadomiona w pewnych kwestiach:P Milla77___i oby tempka tak sie caly czas trzymala Betty___🖐️ Don Kichotka___ale fajnie,ze sie odezwalas, mam nadzieje,ze bedziesz miala jak najszybciej internet i dolaczysz na stale Jagoda____w takim ukladzie co w kwestii BS????ja tez mialam jaja z @ jak szlam na laparo, pamietacie, 5 dni mi sie opoznila i pogmatwala wszytkie plany, a moze zadwon do nich w dzien@ i wtedy sie umow jak najszybciej, ja wlasnie tak zrobilam w Invickie.....a moze....... co za noc😭 oczywscie nie spalam,zeby burza z piorunami byla w lutym, o zgrozo....M nie chcial mi wierzyc, a w nocy przeciez ze mna rozmwaial i tez sie dziwil odnosnie tej burzy, a rano nic nie pamietal, wstal wyspany i caly szczesliwy..... ciagle mam spotkania z bialym uchem i w zwiazku z tym musialam odwolac kino i Lejdis:(, chyba nie bede ryzykowac, pod bankiem to ja sobie pawia moglam puscic ale w kinie, to juz byloby lekkie przegiecie:P:P:Pno coz mam nadzieje,ze jednak nie bedzie mnie tak trzymac do konca ciazy, bo jeszcze hektar przede mna, ale jakby nie bylo, niceh bedzie byle bylo dobrze oczywiscie:) scislkam sobotnie i lece dalej kleic obiad, dzisiaj gulasz wowlowy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, a moze jednak@ sobie przepadla ale nie ze zlosciwosci, przeciez zwykle masz regularne...... nawet nie chce pisac tego co sobie pomyslalam....... masz swieta racje, sa rzeczy najwazniejsze, brawo kochana, masz medla za dterminacje, no i kuruj sie bidulo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - to pięknie...:( Chociaż właściwie może i będzie pięknie - zaczynam trzymać kciuki, żeby to spóźnienie nie okazało się takim kilkudniowym wybrykiem jak u mnie, tylko już takim konkretnym - co najmniej 9-miesięcznym;) Póki co się kuruj i się nie denerwuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - jak się bardzo chce, to wszystko można - nawet przez internet zarazki przesłać:P:P:P A mnie położyło od nowa, czyli bity tydzień mnie trzyma, drugi antybiotyk na pokładzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej! u mnie 28dc. i temp. w dalszym ciągu 36.9.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki moje kochane :):):) jestem dzis u Nelci bo nas na obiadek zaprosila takze dzisiaj leniuchuje pelna para :) no i Nelcia moja kochana zaopatrzyla mnie w sliwczeki takze zajadam sie nimi ze az milo :) od 17 do 27 marca nie ebdzie mnie babolki na kafe-jedziemy a wlasciwie lecimy do Niemiec troszke poodpoczywac bo pozniej to dzidziolek moze nam nie dac :) i z wakacjaki tez bedzie krucho takze jedziemy sie zrelaksowac :) tylko prosze nie plakac:P:P wroce wroce :P:P no dziewczyny ciaza ciaza ale pewne ograniczenia sa okazalo sie ze nie moge dalej soczewek kontaktowych nosic no i wczoraj zaopatrzylam sie w okulary i nie moge sie przyzwyczaic jak ja teraz mam w okularach chodzic jak ja juz 2,5roku na samych soczewkach jade...w sumie dobrze ze wczoraj poszlam do okulisty bo sie okazalo ze przez ciaze strasznie mi soczewki rogowke pokiereszowaly i ze mam obrzekniete naczynia krwionosne w oku tazke nie mam wyjscia bede w moich nowych okularach chodzic-tak na marginesie wygladam jakos staro i jak kujon normalnie bleee :( chwilke mnie na kafe nie bylo a wy tak sie rozpisalyscie ze szok... Jagody bidulko trzymaj sie cieplutko i trzymamy kciuki zeby jednak @ nie przyszla 🌼 Voltare a u ciebie co slychac kochana jakos malo cie teraz na kafe 🌼 Telesforka atak zimy okropne ale chociaz masz jeden dzien wiecej weekendu :) no i trzymamy kciuki zeby badanka dobrze wszly :) 🌼 Ani zyjesz?glowka boli?? :P:P 🌼 Surfi czujemy sie dobrze nie moge sie juz czwartku doczekac :)ostatnio mam ciagle jakos zachcianki albo na truskawki albo na sliwki i tak w kolko :) jak to fajnie jest byc w ciazy :) 🌼 Malloepsza ty bidulko Grosiu ci nie odpuszcza widze ale juz powolutko powinny ci mija te paskudne dolegliwosci hejo babolki moje kochane :):):) Betty jak sie czujesz?? 🌼 Fasolka glaskanko od cioci :) 🌼 Omega wracaj szybciutko do zywych i nie zarazaj juz chorobskiem :P 🌼 Rybcia,Milka,Niepokorna,Pokemonowa,Milla,ANNA,Mezatka👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza- a dziekuje nawet dobrze,choc dzis cos mnie tak mdli i pic mi sie strasznie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Czesc dziewczyny👄🌼 voltare dobry ten topik mozna sie usmiac niezle ale z drugiej strony sluchajcie wiem z wlasnych doswiadczen ze taka ciemnota istnieje spotkalam kilka takich osob osobiscie zycze milym paniom milego weekendu i duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy 2 dni po miesiaczce moga bolec jajniki i brzuch na dole ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
ah nie wiem tak dokladnie ale mnie zawsze boli jestem teraz w polowie cyklu i jajniki bola mnie nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
sluchajcie dziewczyny bylam dzis u siostry i miala pierwsze zdjecia z USG jest w 8 tygodniu i pieknie widac malutka fasolke z ogonkiem cudo mowie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - okulary i stary wygląd? A co ja mam powiedzieć? mnie okulary odmładzają:P:P:P i dodaja uroku:P:P:P tak sobie posłodziłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! No my juz po wizycie!Wywiad lekarz przeprowadzil z nami obojgiem-choc ja myslalam ze tylko poczekam na mezusia.Potem on na badanie a ja poczekalam-skierowanie juz jest.Teraz tylko przypilnuje te swoja polowke zeby zrobil co trzeba:D A jak go juz mam w domu w normalnych godzinach to wykorzystuje na maksa w zaleglych domowych sprawach. Jagody-trzymam kciuki zeby ta wizyta nie byla konieczna. Malolepsza-bede jutro robic zupke gulaszowa-jade po skladniki. Wszystkie pozostale sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dalej nie ma :( Normalnie byłabym przeszczekiwa ale w obecnej sytuacji z anginą to aż się boję myśleć, ze mogę być w ciąży. Jak paskuda jutro do południa nie przyjdzie to trzeba będzie szukać apteki dyżurnej :O Jak na ironię nawet testu w domu nie mam :( Bo niby po co, przecież miałam jechać do kliniki :P Aisza - lanie Ci się zależy!!!!!!! W okularach można wyglądać interesująco, zalotnie, inteligentnie, dostojnie ale STARO????????? Już my Ci damy staro tyko wróć na topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - a propos okularów - jak powszechnie wiadomo - staraczkom tylko czerwone oprawki dodają urody (i szczęścia;) ) a przyszłym mamusiom, to nie wiem, ale chyba też;) Mam nadzieję, że uwzględniłaś to przy zakupie okularków:P A z tym starym wyglądem to trafiłaś jak kulom w płot - wszystkie nasze topikowe okularnice są młode ciałem i duchem! (qrcze szkoda, że ja nie noszę, bo może te czerwone oprawki to jest właśnie to co przeważyło by u nas szalę z dzidzią;) Omega - Ty w okularach czy bez - w młodym i pięknym:P:P:P towarzystwie też zawsze będziesz piękna i młoda!:P No! I wracaj do zdrowia - wyjałowisz się tymi antybiotykami do czysta! Kto to widział tyle chorować?!:P Jagoda - nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem - dzięki takiemu wybrykowi mojej @ jestem miesiąc do tyłu z IUI 😠, a teraz w tym cyklu pewnie dostanę punktualnie, bo akurat zależy mi na tym, aby właśnie w tym jedynym cyklu punktualna nie była - inaczej kolejny termin może przepaść 😡 Szukaj tej apteki, kupuj test i dawaj znać co i jak! Telesforka - :D mężuś u lekarza to krok milowy naprzód;) Kolorowych snów! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Jagoda____i jak samopoczucie???wprawdzie wkleilas link o wizycie u gina, ale byla ta dziewczyna Ula i zacelam czytac jej watek na milusinskich o bartusiu i kasi, ale sie wzruszylam, a ze latwo sie teraz wzruszam to lzy mie polecialy niedzielne:) oczywscie grasuje od rana, bo dla mnie to najlepsza pora jeli chodzi o sampoczucie, gdzies od godz 17,18 jestem kompletnie rozwalona i wtedy zwykle mam pogaduchy z uchem, mam nadzieje.ze dzisiaj dopisze pogoda, bo jestem umowiona na spacerek z krolewna NINKA, rany boskie, wlasnie skonczyla pol roku, a jeszcze tak niedawno Wam mowilam,ze Moja kumpelka jest w ciazy....czas jednak leci, co jest dla mnie wielkim pocieszeniem, bo coraz czesciej dociera do mnie fakt, ze naprawde w srodku jest grosiu, zaczynam czuc z nim wielka wiez i tesknie za nim na zew, a gdzie tu do konca.....:P:P:P Juz sobie zaczelam gdybac,ze fajnie by bylo jakby sie zdecydowal na wyjscie gdzies 12 sierpnia np,bylby to koniec 38 tyg i ciaza juz w pelni donoszona....no ale jak bedzie to oczywscie nie ja zdecyduje, ale pomarzyc mozna:P milej niedzielki moje kochane czarownice👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ!!! Witajcie babeczki! ja to się wczoraj uwinęłam ze sprzataniem od okien po balkon. wreszcie dzis moge wyłożyc się na kanapie. :-))) 29 dc tempka 36,8 Dziś z moim gadalismy o ewentualnej mojej ciąży, postanowilismy testować za tydzien jeżeli @ nadal nie będzie. Smaki mam różne, papierosy sa fuuuu...Cieszę się że moja grypa odpuściała tez wreszcie. Ale jak na ciążę nie bolą mnie piersi...bo w poprzednich tak było. Fakt faktem że wtedy orientowałam sie 2 tygodnie po terminie @:-) Aisza , fajnie że wyjedziesz i odpoczniesz, a my bedziemy z tobą myślami:-) Jagody....no to idziemy łeb w łeb...i choroba i @ nie ma i tak trzymać!!! Omega - to jakiś fatalny wirus że ty dalej źle sie czujesz, to wszystko wina pogody. Anna - tempka super - kiedy testujesz? A własnie czy czujecie wiosnę????cudownie pachnie powietrze. Może nam króliczek przyniesie fasolki na wielkanoc w prezencie:-) Buziaki dla wszystkich, których nie wymieniłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
u mnie dziś temp. 37 ale to dopiero 7 dzień wyższych temp. więc o testowaniu jeszcze nie myślę bo moje cykle to tak 36dni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA to dobrze że są wyższe i trzymam kciuki żeby tak juz zostało;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Choróbsko trochę odpuszcza, mogę już bez większego wysiłku coś zjeść ;) Natomiast @ dalej sobie ze mnie jaja robi :( Ręce normalnie opadają. Malolepsza - oczywiście można się umówić do kliniki z dnia na dzień, tylko problem jest z wolnym dla M, on z dnia na dzień nie dostanie wolnego, a przecież nie przywiezie zwolnienia od ginekologa :P Voltare - chyba coś w tym jest jak nam bardzo zależy na czymś to dzieje się dokładnie odwrotnie 😠 szkoda gadać Mimi - czy u Was wszystko w porządku strasznie dawno się nie odzywałaś :( Milla - faktycznie,niezła zbieżność, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Telesforka - bo chyba nie zrozumiałam - to M miał robione badanie armii czy dopiero dostał skierowanie? Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
milla a Ty masz już dzieci?ja mam 4 letniego synka! u Ciebie termin spodziewanej miesiączki to dziś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA Tak mam już 2 dzieci 8 latek dziewczynka i 5 lat chłopiec. Ale juz 2 lata temu sie rozwiodłam i mam nowego cudownego partnera i marzymy o dziecku. Dzis mam 29 dzień cyklu, @ nie widać:-) Straszni ebym chciała ale wkurza mnie to ciągłe myślenie czy to już czy nie już...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
no cóż trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Malolepsza - no fakt - dzisiaj spacerek jak najbardziej wskazany;) u nas pogoda prześliczna - słońce grzeje jak zwariowane, tak że już jeden 2-godzinny poranny spacerek zaliczyliśmy, okna w całej chacie pootwierane na oścież i na ogródku zaczynają od wczoraj wyłazić tulipany:D Zaczynam naprawdę czuć wiosnę;) A jeżeli chodzi o upływ czasu - rzeczywiście najbardziej zauważalny jest wówczas jak obserwuje się dzieci znajomych, których się na codzień nie widzi;) Jagoda - widzisz to przynajmniej możesz zarejestrować się z dnia na dzień, a u mnie niebardzo...:( Jedno IUI to ok 2 godziny które trzeba mieć zarezerwowane dla pacjentki - oddanie nasienia, spreparowanie, zabieg + \"leżakowanie\";) - i tyle nam mniej więcej schodziło... Jak wypadam z terminu to w inny ciężko się wstrzelić, bo pacjentki rejestrują się z jakimś wyprzedzeniem i ciężko na poczekaniu znaleźć taką 2-godzinną lukę na dodatek w konkretny dzień w okolicach owulki...:O Z urlopem K. to odrębna bajka - też nie ma możliwości żeby tak z biegu go dostać. I tak już kombinował ze zwolnieniami lekarskimi, ale ile można \"być chorym\":P (a propos zwolnienia od ginekologa - mój kiedyś jak już innego wyjścia nie było dostał właśnie od gina - z tym, że opiekę na mnie;) ) Dobrze, że przynajmniej u mnie póki co nie ma z tym problemu. Nikt mnie na szczęście nie musi zastępować - jestem rozliczana z wykonanej pracy i tyle. Nie masz gdzieś w okolicy jakiejś dyżurnej apteki z testami? ;) Miłej i słonecznej niedzieli!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
witam mile panie🌼 anna_____ma taka sama sytuacje jak ty ma 2 synow z poprzedniego maluzenstwa a teraz z obecnym partnerem staramy sie o bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×