Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Ale za 13 oddasz krew i labo będzie juz wiedziało:D:D:D No prosze i poetka jeszcze ze mnie wyszła:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka - ja trzymam kciuki - poczwórnie można by powiedzieć, za ciebie za Voltare i resztę babolek....ja Fasolek ściskamy kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonono.....ale sie imprezkowo zrobiło na topiku Milla G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️l❤️U❤️j❤️Ę❤️ K❤️O❤️C❤️H❤️A❤️N❤️A❤️!!!!!! Luty rzeczywiście jakiś szczęśliwy :-) Jagoda jeszcze jutro ty i będzie suuuper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla________ moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Omega nie martw sie damy radę:D:D:D Ja nawet nie sniłam że bede miała tyle wnucząt ale bardzo sie ciesze przynajmniej nie bedzie nam sie nudzic :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popełniłam ten sam bład co omega (duże litery) Milla jeszcze raz 🌼🌼[kwiatek 👄👄👄 GRATULACJE❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt długo mnie nie było a tu taakie zmiany!!!!!!!!!! Milla GRATULACJE🌻 🌻 🌻 🌻 Jagódko na moim teście też jedna krecha była bardzo bladziutka i zobaczyłam ja dopiero po 10 minutach od zrobienia testu, a teraz piszę i patrzę na moje szczęście w bujaczku:D Moim zdaniem na 100% jesteś w ciąży i serdecznie Ci GRATULUJĘ ❤️ Dziewczynki nie pisałam bo cały tydzień byłam u mamy a tam nie mam dostępu do neta. Co do moich staranek to jest tak, że postanowiliśmy z M się nie zabezpieczać-będzie co ma być;) Pozdrawiam wszystkie i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
milla tak sie ciesze❤️👄 moje gratulacje kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiam, żeby do jutra się nie zapodziała:P:P:P Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13............. . . ......22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Wow - ale jazda - znowu dobre wieści! Milla - 😘 GRATULACJE! 🌻 Wiedziałam, że takie opóźnienia @ w końcu u kogoś musiały zwiastować dobrą nowinę:D A zatem jutro po powrocie Jagody z bety możemy urządzić potrójną topikową mega-imprezę:P Fasolka, Milla i Jagoda! Fasolka już wprawdzie swojego torta ciążowego na topiku zjadła:P, ale w sumie nie często zdarza się taka potrójna okazja do świętowania;) Milla dzisiaj świętuje ze swoim mężczyzną, a jutro myślę, że się nie wymiga i możemy liczyć na jakiś poczęstunek:P Jagoda - olej dzisiaj tą robotę!:P Przecież i tak niczego mądrego nie zrobisz:D myśląc (i słusznie;) ) o czymś zupełnie innym:D A co czasu od testowania do ujrzenia 2 krechy - to na moim teście pisze, że wynik może pojawić się dopiero po 15 minutach i żeby sprawdzić ponownie po takim czasie. Może i u Ciebie pojawił się po 10-15 minutach, ale skąd miałaś o tym wiedzieć, skoro wcześniej wywaliłaś test?:P Ty wiesz po jakim czasie na niego ponownie spojrzałaś, a nie po jakim ta krecha zaczęła być widoczna;) Nie mniej jednak jak jutro wrócę z pracy i nie będzie tutaj jednoznacznej informacji to będzie lanie i wcale nie będę patrzeć na to, że ciężarnych się nie bije!:P Jeżeli chodzi o herbatki ziołowe, to od czasu mojej ostatniej grypy są beee! mdli mnie na samą myśl! mimi - :D oj widzę, że rozpędu nabrałaś - spodobało Ci się najwyraźniej bycie mamą;) - nie dziwię się - Natalka śliczna! To może wskakuj z powrotem do starankowej tabelki - co sobie będziesz żałowała - przecież możesz być w dwóch naraz:D Fasolka, Surfitka i cała zaciążona reszta - dawajcie więcej wirusków, bo niedługo zostanę sama jedna zatwardziała staraczka:P w tej pierwszej nieszczęsnej tabelce:P Omega - filmiki boskie!:D:D:D Zwłaszcza ten drugi o proszku:P Malolepsza - czyżbyś stanowiła jakieś zagrożenie dla swojej Amelki jeżeli chodzi o zawartość jej michy?:D U mnie Groszek się otwiera, aczkolwiek może podtucz go troszeczkę ;) nim go ponownie ludziom pokażesz, bo po wyprawie do babci mizerna chudzinka z niego;) Trzymam kciuki za jutrzejsze pozytywne wieści z badanka! Surfitka - Za Ciebie i Michasię również:) Ale żeście się do południa rozpisały! Jak jeszcze kilka z Was wyląduje na ciążowym L4 to po południu ciężko będzie nadrobić całodzienne zaległości!:D Ale przynajmniej jest co poczytać;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrocilam do was :):):):) Jagoda kochana trzymam kciukasy ale bedzie dobrze - ucz sie na moim przykladzie :):):):) Milla o rety ale sie ciesze kochana :):):):):)GRATULACJE!!! o matko jak te babcie topikowe daja rade...normalnie boom dzieciaczkowy i tyle :):):):) ale sie ciesze :D:D:D:D:D:D:D ja taka zabiegana ze nawet nie mam kiedy do was napisac kochane... wreszcie udalo nam sie kupic bilety na samolot - cudem ... nie mamy karty kredytowej i nie moglismy kupic ich przez neta - chodzi o WizzAir - jak chcielismy zamowic telefonicznie to wychodzilo 112zl drozej , na lotnisku w Pyrzowicach-80zl , a w biurach podrozy jeszcze gorzej...fajne prowizje...na szczescie moja szefowa ma karte kredytowa wiec nam ze tak powiem jej uzyczyla a ja jej kasiurke do reki...no i mamy bilety!!!!!!!!!!!! juz zyje tym wyjazdem :) oprocz Niemiec to jeszcze o Holandie zahaczymy -bedzie super tym bardziej ze jeszcze nigdy nie lecialam samolotem :D:D:D:D:D jeszcze tylo ubezpieczenie , karte z nfz, strzezony parking dla autka no i wymiana kasiurki, jakies prezenty dla rodzinki i moge sie pakowac:):):):):) a tak w ogole to w czwartek usg naszego dzidziolka :):):) zobaczymy co bedzie:):):):) i wreszcie moje kochane malenstwo zobacze :):):):) a do tego te cudowne wiadomosci na kafe :):):):):):):):) oj az chce sie zyc :):):)) buziole:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - nie mam pojęcia po jakim czasie popatrzyłam po raz pierwszy na test - może po minucie i była samotna jedna krecha a obok żadnego cienia nadziei na drugą. Dobrze, że poszłam kontrolnie do toalety i zobaczyłam ten test i drugą krechę - dopiero wtedy zaczęłam szukać ulotki a tam jak wół - wynik odczytać po 3-5 minutach, powyżej 5 minut wynik jest niewiarygodny - aczkolwiek jedno drugiemu przeczy bo jak się pojawi krecha po 5 min i 10 sekundach to znaczy, ze test nie ważny :O W poprzednich testach druga kreska była praktycznie po chwili. Więc stąd moja desperacja. Poza tym w poprzednich testach nie było po ilu minutach odczytać test więc kolejnej instrukcji nawet nie czytałam - tylko że po upływie 30-40 minut wynik jest nieważny. Ja już nic nie wiem i nic nie rozumiem, jutro się okaże. Mam nadzieję, ze październik będzie szczęśliwy dla wszystkich ;) Kochana nie zostaniesz sama w tabelce staraczek bo widzisz nowe posiłki nadciągają - chociażby Mimi :D Mimi - nie przyszłoby mi do głowy czekać 10 minut na wynik testu, poddałabym się wcześniej ;) Ale jak widać a raczej można przeczytać warto było czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taką nadzieję, że nie zostanę sama i niebawem nadciągną nowe posiłki w postaci mimi:) no i może Justynki:P Adrianek już taki duży i śliczny, więc kto wie:P No a potem to już Wy się zaczniecie ustawiać w kolejce po 2 fasolinki:P (Zaraz dostanę manto od Justyny za takie proroctwa:P ) Buziaki! Zmykam do wyrka 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - Jagoda - Ty nie przeliczaj tych testowych minut w tę i z powrotem, tylko tak samo uciekaj spać - szybciej będzie rano:D Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - już słałam dziś VIRUSKI ale jakbym mogła Tobie odmówić :) łąp kobietko, wdychaj, wchłaniaj, chowaj sobie głęboko [wiadomo gdzie] ;p ******************************************************************** ******************************************************************************* ********************************************************************************** ************************************************************************************* *********************************************************************************** ********************************************************************************** ********************************************************************************** ************************************************************************************** ********************************************************************************👄 Jagody - Kochana babolko - jazrobiłam sobie PRe-TESt za pierwszym razem, Misiu poszedł do apteki i powiedzial do pani farmaceutki \"poprosze jakiś dobry test ciążowy - taki co by dwe kreski pokazywał\" - no i pokazał :), i tez pisało zeby patrzeć do 5 minut a pożniej to nie wazny test....bedzie dobrze Jagodka :)[ usta] reszta dziewczynek tych co to czekają na II kreski też Viruski dla was : ************************************************************************ *********************************************************************************** ********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** ************************************************************************************ dla cizaróweczek - pogłaskanku brzusiowym :0 i pozdrowieonia od Fasolka mojego dla waszych niuniusiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jakbym się mogła po te wiruski nie wrócić ;) - zwłaszcza, że dzisiaj 13dc - się znaczy dzisiaj miałam mieć IUI 😠 A ponieważ nie brałam zastrzyku, więc samoistna owulka będzie najprawdopodobniej jutro albo pojutrze:) Dobra - nie ma co gadać - trza działać:P Teraz już na serio papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
milla gratuuuuuuuuuluję, pięknie że tak się udało za pierwszym razem, ja czuję się dzisiaj dziwnie jakieś ciągnięcie w podbrzuszu wię napewno jutro będzie spadek temp. iii @.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Ja tylko na sekundke Milla GRATULACJE🌼❤️!!!!!!!!!!!!! Jagody-wierze ze ta druga kreska co sie pojawila to pojawila sie dobrze i jutro obwiescisz dobra nowine. A u mnie coz.....wlasnie nadeszla @ wiec sorki ale nie jestem za specjalnie dzis rozmowna. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . ......22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
witram wszystkie panie;P wdeplam tylko na chwilke lece na badanie tej prolaktyny a niewiem czy wam mowilam znalazlam juz lekarza co bedzie mi kontrolowal dojrzewanie pechezykow na usg:) ja to mam jednak ta moc:) ledwo pojawilam sie u was na topiku juz same brzemienne sa mowilam wam ze tam gdzie sie pojawiam to kobiety zachodza w ciaze hihihihihihi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . ......22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Poprawiłam tabelkę, ale na chybił trafił, bo nie wiem, jaką mam datę przewidywanej @. Od jutra zaczynam znowu brać clo (bleee) i to po 2 tabletki dziennie. Nowy lekarz, który bedzie mi robił IUI kazał brać od 3 do 7 dc. Jak kazał to ja biore, chociaż wcześniej brałam od 5 do 12 dc. Pokemonowa, a co Ty o tej porze robisz przy kompie? :) Może jak ja zaraz po Tobie się pojawiłam, to też sie załapię na te Twoje cudowne właściwości. Jak będę znała dokładną datę IUI to dam znać. A na razie trzymam kciuki za Twoją prolaktynę, żeby wyszedł dobry wynik. Jagody, pisz szybko, co i jak, bo już się denerwuję, ale kciuki za Ciebie też trzymam zawzięcie. Musi się udać!!! Jesli chodzi o inne osoby to optymizm mnie nie opuszcza i zazwyczaj słusznie (patrz Malolepsza :) )❤️ Telesforka, przykro mi :( Ale wierzę, że każda z nas doczeka sietego szczęśliwego momentu. Tylko w swoim czasie. Chociaż też bym wolala, żeby i Twój i moj moment nadszedł trochę szybciej. Dla Ciebie ❤️ Voltare, to się nazywa logiczne myślenie (to, co napisałaś do Jagody o teście :D )! Ale w spojrzeniu na siebie już Ci go zabraklo :P Przecież jeszcze ja jestem z Toba w górnej tabelce, Ani, Milka, Telesforka, Niepokorna, Pokemonowai. Nie wymieniam niepewnych staraczek, ale wymienilam resztę, żeby Ci wyraźnie przedstawić rzeczywistość :P Ale i nam się uda. Zobaczysz ❤️ Milla, GRATULACJE 🌼 Malolepsza, ja też Groszka cały czas widzę i też obawiam się o jego dietę :| Mimi, to jak z zaproszeniem do górnej tabelki? :) Justynka, Ty też mogłabyś się nad tym zastanowić :) Surfitka, dzięki za wiruski, mam nadzieję, że zadziałają i u mnie 👄 Ani, co u Ciebie? Nelcia, Omega, ale macie roboty :D Pozdrawiam wszystkie przesyłam po 🌼 i zabieram sie za fuche, którą oczywiście wzielam do zrobienia w czasie urlopu :| Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
rybcia____ja tez zaczynam beac clo od nowego cyklu nienawidze tych tabletek bardzo zle sie po nich czuje i powiem ci w sekrecie ze mojemu sie wtedy za wszystko obrywa bo dzialaja mi rowniez na nerwy hihihihi a tobie slonko zycze zeby ci sie powiodlo po tych paskudztwach wkoncu i zebys ich nie musiala łykac juz wiecej👄 a przy kompie to jestem codziennie tak rano:) moje smrodki mnie budza ze glodni sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, to była noc pełna wrażen. Mój kochany był bardzo szczęśliwy!!!!Ja też. Rano test znowu pokazał 2 krechy! IWeczorem robimy topikowa imprezę!Jestem w pociągu teraz. Odezwe się z hotelu pod wieczór. Kiedy mam iśc do ginekologa??mam robić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA HURA! Milla____super nowina,GRATULACJE❤️ narazie spokojnie, dbaj o siebie, lykaj kwas foliowy.....mysle,ze beta jest zbedna, a do lekarza najlepiej isc w okolicach 8 tyg, jesli dobrze sie czujesz, nie plamisz, nie dzieje sie nic niepokajacego, to narazie trzeba cierpliwie zaczekac, a juz niedlugo zobaczysz swoja kruszynke jagoda____wlasciwie ani przez chwile nie przestaje myslec o tobie, ja tam mysle, ze dzis bedzie podwojna imprezka:D moj Krolik wlasnie buszuje po domu i to jest jedyna chwila kiedy moge jej dotknac michy:P wrocilam od Gina, moje uparte dziecko nie pokazalo przeziernosci, powtorka sprzed 6 dni, identyczne zachowanieale lekarz mowi,ze jak nie nie widzi faldu znaczy ze malenki, poza tym jest kosc nosowa widoczna,wiec nie bede juz wydziczac, Groszek ma na dzien dzisiejszy 76mm, odpowiednia ilosc wod plodowych, serduszko puka dobrze, cialo w symetrii.....no coz.....widac taki uparciuszek, znowu sie wzruszylam jak zobaczylam jak macha raczkami, mam fotke, ale dosc niewyrazna wiec nie bede wklejac....dostalam czopki na zyganie....zobaczymy czy bedzie lepiej Biore sie za obiad....dzis krokiety i barszczyk czerwony.... odezwe sie jeszcze Jagoda____bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, chociaz boję się czy ciąża jest prawidłowa,,,kurcze to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - jaka macie pogodę? u mnie raz słonko raz chmurki.. Milla______co ty kobietko mówisz, dlaczego miało by być coś nie tak? przecież byś czuła się żle i na pewno byś zauwazyła że coś żle się dzieje...WSZYSTKO PRZEBIEGA PRAWIDŁOWO !!!! bez dwóch zdań.... A i dobra wiadomość - od poniedziałku ide do pracy :) to o której ta imprezka dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
milla____jeszcze raz GRATULACJE ciesze sie ze tak predko wam poszlo i niemartw sie na zapas napewno wszystko jest oki:) rybciu_____nie chce nic krakac ale milla tez zawsze ze mna z rana pisala i popatrz juz ma to na co czekala:) moje smrodki maja 8 i 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
milla____do gina idz kiedy chcesz ale mowia ze ciaze wybada dopiero 6 tygodniowa a bety bym nie robila w twoim przypadku jest jasne ze masz fasolinke🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze i sprawdzam, czy Jagoda nie napisala :) Pokemonowa, to duże chłopaki z nich. Ja za 2 tygodnie wybieram się na urodziny do mojego chrześniaka, ktory kończy 10 lat :) Zbiera na swój komputer, więc nie ma problemu z prezentem. Inna sprawa, czy go kupi, bo normalnie ma w domu komputer i laptopa, ale on chce swój wlasny :) Za to jego siostra też postanowila oszczędzać. Ma 3,5 roku więc nie jest zorientowana w cenach :) Postanowiła, że kupi sobie prawdziwego kucyka. Ma już 30 złotych :) Zapytałam, gdzie będzie trzymać tego kucyka, bo mieszka w bloku. To spojrzała na mnie zdziwiona: jak to gdzie? No przecież kupię mu dom :) Malolepsza, ciekawe w kogo Grosiu taki uparty? ;) Milla, jeszcze raz gratulacje ❤️ Ciąża na pewno prawidłowa, nie martw się na zapas 🌼 Fasolka, godzinę imprezy musicie ustalić z organizatorkami :) My bedziemy tylko gośćmi :) Fajnie, że idziesz do pracy. Napiszesz coś więcej, co to za robota? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×