Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Cześć - wpadam się przywitać i śmigam doprowadzić chatę do porządku;) Zajrzę wieczorkiem! Malolepsza - rzadziej, bo ja mam ostatnio dziwnym trafem tylko wieczory wolne - moja dobra organizacja ostatnio bierze w łeb - z niczym nie mogę zdążyć:P A jeszcze mam stertę PITów do porozliczania - swoje, rodzinki, sąsiadów...:P No i mi się nie chce:P - na sobotę zapowiadają deszcze, to może wtedy;) Acha - na studniówkę dzisiaj wieczorem na bank zajrzę, choćby się waliło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki _ narobiłam się dziś placków ziemniaczanych za wszystkie czasy :P zapraszam http://ogme.pl/leo/obiad/placki-Kasiorka.jpg Jagody__jestem z Ciebie dumna bardzo, i wierzę że życie wynagrodzi Ci wszystkie te niesprawiedliwości, których teraz doświadczasz...ktoś kto ma dobre serduszko jak TY musi być szczęśliwy i nagrodzony za swoją dobroć 👄 MILLA____ide na wizytę teraz w poniedziałek przyszły, ale po południu bo nie mam jak rano, ja też widziałam tylko II kreski, robiłam 2 testy w odstępach 4 dni i yły za każdym razem wielkie i grubaśne, ale dobrze się czuję ogólnie nic mi nie jest,. Owszem będę po wizycie spokojniejsza, że Fasolek rośnie jak należy, ale jak ty masz teraz 5 tydzień to u ciebie lekarz moze jeszcze nie zobaczyć nic na usg, mnie tu dziewczynki nasze wyszkoliły i najlepiej iść w 7 - 8 tygodniu, zwłaszcza jak się dobrze czujesz :) tak więc głowa do góry kochana!! AA no i wypadasz mniej więcej na listopad, ale sie może zmienić jeszcze...jestem bardzo senna, śpię cała noc z przerwą na siku :p potem wstaję jak narazie o 10 i cos porobię i o 12 - 13 znów mnie śpiączka dopada, i tak ciągle.... a tu w poniedziełaek do pracy na 8 i do 16 ....jak wy dajecie sobie rade ze śpiączką??????? Milla łap więc 🌻 i nie myśl źle - myśl pozytywnie !!!! Aisza____gratuluję syneczka ❤️ Omega ___ bidna, chory chłop to naprawdę masakra :P ale dasz sobie radę 🌻 Voltare___dziewczyny mają rację, jakoś ostatnio mało zaglądasz do nas :( ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisalam o tym na innym forum, i postanowilam wam wkleic zebyscie mialy namiastke:) nasz plan dnia: mniej wiecej 6-7 pobudka ja robie mleko, tata idzie po malego i daje butle, ja robie nam po kawce 7-9 ja sie kompie, robie nam sniadanko, tata bryka z malym 8:30-10 maly ucina sobie godzinna drzemke, tata wychodzi do pracy, mama sprzata 10-11 w zaleznosci (srednio po 3-3,5h od pierwszego jedzonka) butla, zwiedzanie 11-12 brykamy, matka, bujaczek, zwiedzanie domku poraz n-ty 12-14 spacerek (w tym zakupki), pol drogi spi, pol zwiedza, po spacerku butla 14-16 po butli maly w wozku siedzi ze mna w kuchni ja gotuje i do niego nawijam nonstop podajac zabawki, w tych godzinach wstapie na kafe badz skypa 16-17 obiad zrobiony jak maly spokojny zjem jak nie to jak przyjdzie tata, przed butla ok 30-40min dostaje pol sloiczka owoce badz zupka, po butli zasypia na 30min 17-18 butla, brykamy i jednym okiem ogladamy serial, przychodzi tata bierze malego ja podaje obiad 18-19 maly bryka z tata, matka, zwiedzanie gadanie... 19-20 kapiel, lezakowanie na brzuszku, masaze, brykanie 20-21 butla z kaszka maly juz zmeczony senny, po jedzonku solidnym odbiciu maly do siebie do lozeczka a my swoje, ja pranie, prasowanie, serial, maz komp czasem, sporadycznie budzi sie ok 2-3, dostaje smoka i spi dalej i kolejny dzionek jak zasnie o 8 wstaje o 6 jak o 9 to wstaje o 7 czasem 7:30 oczywiscie w miedzy czasie przeberanie dupci, moje ze 3-4kawy to taki standartowy dzionek (maly wazy ok 10kg to troche sie nanosze:P) pozdrawiam, szczegolnie nasza jagodke😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, wrocilam z gabinetu od laryngologa, mam zapalenie ucha, gardła, nosa - antybiotyki, leki na alergie, płukanki, psikacze do nosa i 300zł mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać, bo wyszło, ze chyba jednak jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
ale puchy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zyję, ale zajeta:(:(:( pracy w bród! Chłop u mnie zdrowy, to druga babcia (Nelcia) ma Meksyk, ja już nie:D Milla - to dla ciebie: http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Milla&year=2008&month=11&day=2&babycount=1 wklej sobie do stopki, to będziemy mogły podglądać, czy aby nie głodzisz dzidziulka, albo czy aby nie uciekł jak Malolepszej:P:P:P Ja własnie niedawno z Juraty wróciłam, dobrze ci, uwielbiam morze, półwysep i Kołobrzeg w szczególności!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwalam sobie zmienic date porodu (wg babystrology) u Milli: Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... .................01.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . ......22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................5.......................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdroscilam kapusniaku i Mezusia wyslalam na zakupy,upilam soku z kapusty,pozniej z kiszonych ogorkow a niedawno u blagalam mezusia by poszedl do sklepu po sok grejpfrutowy i przez 20 minut wypilam 0.5 l oszaleje co sie ze mna dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Betty, jak to co? Zachcianki :D Dziewczyny mam na zbyciu 29 letniego mezczyzne..szatyn, lekka nadwaga ;), z poczuciem humoru..obecnie jedna powazna wada - jest chory. Wedlug lekarza to tylko przeziebienie, wedlug samego poszkodowanego powazna choroba, wymagajaca co najmniej interwencji kilku (nastu) lekarzy. Bierze antybiotyki juz 24 h i jak to jest, ze jeszcze nie dzialaja ??? Nawet nie bardzo mam czas pisac, bo wymaga tyle uwagi co Adrian Justynki ;) Justynka, no niezle ziolko sobie wyhodowalas na wlasnej piersi..oj cos mam obawy, ze jak bedzie starszy to nie bedzie lzej ;) Ale tez cos mam obawy ze u mnie w brzuchu podobne ziolko rosnie, skoro od ciebie ten brzuchalek przejelam, to co sie innego spodziewac?? Jagodko kochana, jest mi strasznie przykro, z powodu tego co cie spotkalo :( A jedziesz do BS? Malolepsza 😘 gdzie jestes studnioweczko ??? Nelcia, mozemy sobie podac rece teraz...chory chlop w domu to jak armia chorych kobiet.Oni zwsze sa bardziej chorzy niz my :P Fasolka, a jak ty sie czujesz? Jakies objawy, zachcianki? Omega, a ja sie teraz bycze..tzn. pracy mam w brod, ugotowac, podac, pozmywac..a sama wciaz kaszle :( I jeszcze slysze ze za malo sie staram i slabo o niego dbam :( Goraczka mu rozum odebrala. Ani, kuruj sie biedactwo. Zeby do polowy marca byc zdrowiutkim jak rybka :) I nie wyrzucaj sobie niczego jesli chodzi o kolezanke. Zazdroscilas, ale przeciez nie zyczylas jej niczego zlego..a taka zazdrosc zna tu prawie kazda z nas, ktora miesiacami starala lub nadal stara sie o dziecko. I ja bym raczej nie nazywala tego zazdroscia, a raczej ogromnym zalem i smutkiem, prawie bolem, ze nie mozna miec tego czego sie najbardziej w zyciu pragnie. Rozumiem cie doskonale. Voltare, kiedy ta studiowka, bo cos sie laureatka nie pokazuje :P Milla, nie boj sie. Znaczy, nie da sie nie bac..i tak juz bedzie. Ale trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze. Pokemonowa jesli chodzi o Polske to Krakow :) A tymczasowo Nowy Jork. No i moj maz tez wyjatek, od lat mowil o coreczce i chyba sobie wykrakal.... :) Za synkiem to bardziej ja bylam. :) Aisza, a wiec to malenki kawaler :) Tak czulam cos....:) Ciesze sie, ze dzidzius zdrowy i sobie rosnie u mamusi :) Rybka, ja jak mialam brac wiecej niz jedna tabletke na dobe zawsze bralam je na raz ( a troche takich cykli bylo) na wieczor. I tez bralam od 2 dc. do 7 :) I wlasnie o to chodzi zeby organizm lepiej zareagowal na dzialanie clo, dlatego bierze sie na raz. Telesforka 🌻 Pozdrawiam i jakby co wstawiam sie na zapowiedziana imprezke. To co dzis jemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - niezła ta studniówka Groszka ;) Co się stało, ze tak wszystkich wymiotło? Omega - zawalona robotą to rozumiem, Nelci cierpliwość jej M sprawdza - ale co z reszta towarzystwa? Muszę powiedzieć, ze trochę nadrobiłam zaległości w papierach, idzie mi co prawda koszmarnie ale jakoś idzie, ech.....samo się nie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Ale tu gwarno dzis bylo:)A ja wczesniej z pracy,robie sobie wagary i nie ide do szkoly wiec wieczor mam wolny.Tyle ze za bardzo nigdzie nie wybywam bo zimno no i brzuch boli z @(to z tego te wagary;) Mialam wczoraj powazna rozmowe z T bo widze ze byl zryw zeby pojsc do lekarza a teraz na pytanie kiedy badanka to slysze -w przyszlym tygodniu.Nawet nie pofatygowal sie zeby zadzwonic do konkretnego labu ktory mu dalam i sie umowic.Nic to- i tak pojdzie:/!!!! Aisza -gratuluje synka a Nelci wnuka.Ja z tych co chcialabym wiedziec plec dziecka przed urodzeniem a spotykam tu sporo ludzi co nie chca.Wydaje mi sie ze latwiej spersonifikowac tego malego lokatora jak sie wie kto zacz:) Jagody-hm...wciaz mi smutno jak sobie pomysle jak mozna sie juz bylo cieszyc a tu nici z tego.Grunt to optymizm i wiara ze bedzie dobrze. MIlla-nie zamartwiaj sie,na pewno jest dobrze i w miare mozliwosci oszczedzaj sie a bardzie wszystko ok. Malolepsza-wow to juz 100 dni-strasznie szybko ten czas leci. Surfitka-no to jest fakt ze przeziebiony facet zachowuje sie jakby juz mial sie na drugi swiat wybierac i na dodatek nikt o zgrozo go nie rozumie:)Super ze Michalinka ma sie dobrze. Fasolka -no to zaczynaja sie rozwijac wszelkie objawy ciazowe-powodzenia:D Pokemonowa-dobrze ze sie zaczernilas-bedziesz niepowtarzalna. Mialam na impreze przygotowany tort ale mi go gdzies wcielo-moze ktos zjadl?Nic to-znajde to bede czestowac:) Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - sama nie wiem co z tym BS - gin mi nic mądrego wczoraj nie powiedział. Kazał dzwonić do kliniki się dowiedzieć - tylko u kogo u pani w recepcji? Bez sensu. Myślę, że ten cykl mam na regenerację - bo przecież gospodarka hormonalna musi wrócić do normy, teraz jak bym zrobiła badanie hormonów to pewnie cuda by wyszły - a w następnym dopiero ruszę do przodu, kurcze i to już będzie kwiecień :( Najbardziej mnie wkurza ten biegnący nieubłaganie czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - szukaj tego tortu bo jak widać na Malolepszą to nie ma co liczyć :P Ciekawe jaka znajdzie wymówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, a moze to wlasnie ma byc kwiecien i ten twoj wymarzony styczen na rozwiazanie??? A co do badanek to fakt, hormony moglyby zrobic psikusa teraz..bo to niestety bardzo wczesne poronienie a nie typowa @ :(:(:( 😭😭😭 Ale za miesiac zrobisz komplet badan i wkrotce , tym razem na 100% urzadzimy sobie imprezke :) A i tort http://www.diaperproductions.com/Decorated%20Cake_Blue%20Icing_Unwrapped.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeee takiego tortu to nic nie pobije - zdecydowanie wybieram niebieski - nie znoszę różowego. jagoda nie będzie miała różowych ubranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja po prostu :D:D:D Ciekawe czy w Polsce za jakiś czas będą popularne takie pieluszkowe torty i imprezki przed narodzinami malucha - to jest naprawdę o wiele lepszy pomysł niż te tłumy odwiedzających po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, zobaczymy..jak zobaczysz te rozowe sukienki i kokardki..i wybor tego wlasnie w odcieniach rozu to sie nie oprzesz...kiedys rozowy byl bleee, a dzis to uroczy kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×