Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Aisza_____ale super, :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: witamy Bartusia. no i mamy chlopa...... czekamy na filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE poprawiam jeszcze tabeleczke i dzieki za cieple slowa :) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . ......22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . ......22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 tzreci raz poprawiam tabelke, skad wy te starocie kopiujecie?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki!!!🖐️ no wiadomo babcie sie cieszy :D:D:D:D:D:D:D:D:D Bede miała wnuka a najważniejsze że jest duży i zdrowy❤️❤️ Malolepsza masz rację że wiemy co to jest chory chłop w domu, bo ja go właśnie mam:(:(:( nikt nie jest chory tylko on biedna sierotka nikt sie nim nie interesuje a on taki cierpiący mnie już dzisiaj chyba szlag trefi jak tak dalej pójdzie 😭😭,uciekam bo mnie cierpista wzywa narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila -nawet nie myśl, że coś może być nie tak, wiem, że to łatwo powiedzieć komuś kto jest z boku. Ale po tym wszystkim co się wydarzyło wiem, że i tak co ma być to będzie a my chociażbyśmy na rzęsach stawały nic nie zmienimy. Jeżeli ma być dobrze to będzie. Nie martw sie i daj fasolce szansę niech sobie spokojnie rośnie 👄 Popatrz Surfitka w pierwszym trymestrze latała samolotem Justyna też podróżowała i jedna już jest w zaawansowanej ciąży a druga tuli swoje małe szczęście także nie wyrzucaj sobie, że jesteś w delegacji jeżeli zarodek jest silny i zdrowy to nic złego się nie stanie. Aisza - pięknie :D tak sie zastanawiamy czy były wcześniej jakieś zakłady w sprawie płci - bo może coś wygrałam a nie wiem i teraz dłużnicy nie chcą się ujawnić ;) Nelcia - no widzisz i nie będziesz babcią tylko żoną dziadka :D Całe szczęście, że możesz liczyć na pozostałe internetowe wnuczęta ;) Malolepsza - Groszek ma dzisiaj studniówkę nie uważasz, ze jakaś mała imprezka w zwiazku z tym powinna się odbyć i to nie koniecznie przy kapuśniaku:P Surfitka - nie ma nic gorszego niż chory facet w domu coś o tym wiem :P Ale pyszne były te gofry, ślinka to mi prawie na monitor ciekła ;) Fasolka - poszalałaś wczoraj z tymi słodkościami - trzeba będzie niektóre pyszności wypróbować w okolicy świąt. Voltare - tą karpatką to normalnie mnie kupiłaś :D Ryba___lufa - kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi ;) gdybym wiedziała to co wiem dzisiaj to też bym sie z tobą winka napiła. W nocy dopadła mnie mega migrena i na jej skutki długo nie trzeba było czekać - rano dopadła mnie @ :( Także ewidentnie ciąża biochemiczna. Pomimo, ze byłam na to przygotowana to i tak się popłakałam a potem wyglądałam jak zmora. Nie zdarzyłam dobrze wejść do rodziców w do domu a mama od razu sie zorientowała, że coś nie tak i wystarczyło, że zapytała o co chodzi to ja znowu w ryk, mówię wam to silniejsze ode mnie. :( Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . ......22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam przerwe a wieczorem to juz urwanie głowy więc wpadam do was. jestem w Juracie. Dziewczynki, ja mam obawy tylko dlatego że widziałam te dwie kreski i nic więcej. Potrzebuję pójść do lekarza i się utwierdzić bo tak to normalnie nie wierzę. To takie abstrakcyjne.! Mam bóle w krzyzu, czy to normalne? Bo nic wiecej mi nie dolega....no jeszcze głowa mnie boli ale to pewnie przez ta burzę hormonalną która produkuje fasolkę:-)) lub klimaty morskie. Jagody , twoje przezycia na mnie bardzo wpłynęły, boję się czy moje hcg będzie rosło... Najwazniejsze to miec tą pokorę o której mówisz. jak wierzymy w Boga to jest łatwiej...że jest jakiś cel , plan. Ukryty tajemniczy:-) Bardzo trzymam kciuki za twoje zdrówko. Aisza- chłopaczki sa cudowne , wiem po moim łotrze piotrze...cudownie, gratuluję. Ryba - to jesteśmy bliziutko:-) ANNA - trzymaj tak z tempką...u mnie tez tak było ...jeszcze chwilka i bedziemy odliczać do testowania u ciebie. betty-83 - spotkanie z podstawówki poczeka. Brzusio najwazniejszy. Czy możecie mnie zmienic w tabelce , bo ja nie mam myszki tylko jadę na laptopie i nie umiem zaznaczać. Miesiączka ostatnia 27 stycznia. Z góry dziękuję za wyliczenie dnia porodu...a niech tam wpiszcie mnie do tabelki ciązowej. Co ma być to będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
a jakie miałaś długie cykle milla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
mill ile dni byłaś na podwyższonej temp. jak zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , ja miałam cały czas tempkę 36,8 -9. I mam tak teraz. Test zrobiłam o 18:00 4 dni po terminie spodziewanej @ Ten wieczorny wyszedł i potem poranny też...i to było przed wczoraj więc wszystko świeże. jeżeli masz termin @ na 3 marca to koło 5 -6 tego możesz robic test jak nie przyjdzie ciotka:-))) Fasolko_ ajak Ty sie czujesz bo mamy chyba podobne terminy:0jakies objawy??i byłaś juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale mi głupio, pamiętacie opowiadałam Wam o koleżance z pracy, ktora jest w ciązy, no więc jakiś czas temu bardzo zle czuła się w pracy, dzisiaj koleżanka mi powiedziała, ze była w szpitalu na \"czyszczeniu\" bo straciła maleństwo, Jezu a ja jej zazdrościłam i mówiłam ze ktoś się u gory pomylił, bo ona wcale nie była szczęśliwa na początku :( ale durna jestem... dzisiaj ogłuchłam na jedno ucho, a laryngolog może przyjąć mnie dopiero w połowie marca, więc znowu trzeba iść prywatnie, ja chyba zrezygnuje z płacenia składek, bo już nie pamiętam kiedy byłam u lekarza z NFZ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii ____kochana nie win sie tak musialo byc strasznie mi przykro z powodu kolezanki ja tez mialam taka mysl jak dowiedzielam sie ze siora jest w ciazy a ona nie chce tej ciazy ciesze sie ze teraz zmienila zdanie co do uszu to mialam taki problem pod koniec zeszlego roku dostalam zapalenie ucha wewnetrznego i laryngolog mnie zarejestrowal dopiero za poltorej miesiaca zdazyla bym ogluchnac przez ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - wiem, ze mój przykład niestety nie nastraja pozytywnie ale nie można sugerować się jednym złym zdarzeniem na topiku. Zobacz przez cały czas trwania topiku a to już ponad rok nie było takiego przypadku. Trzeba wierzyć,z ę wszystko jest dobrze. Ja się czułam rewelacyjnie, nawet w 1% nie przeczuwałam, że może jestem w ciąży a potem jak już zrobiłam betę też nie było problemów - jedyną zapowiedzią dzisiejszej @ była migrena ale to dla mnie typowe. Ciesz się z faktu, że jesteś w ciąży - na zmartwienia zawsze przyjdzie czas. Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . .......22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Milla77...........30............................5........................3.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Mila nie wiem czy dobrze tydzień ciąży i termin ale to zawsze można poprawić ;) I jeszcze raz nie martw się, ciesz się, ze z tego że się udało 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - Twoje myślenie nie miało żadnego wpływu na to co się stało, po prostu takie rzeczy się zdarzają czy tego chcemy czy nie :( Gdyby od myślenie zależało utrzymanie ciąży to ja bym w niej była nadal - tyle co kciuków za mnie za zaciskałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
Mila -nawet nie myśl, że coś może być nie tak, wiem, że to łatwo powiedzieć komuś kto jest z boku. Ale po tym wszystkim co się wydarzyło wiem, że i tak co ma być to będzie a my chociażbyśmy na rzęsach stawały nic nie zmienimy. Jeżeli ma być dobrze to będzie. Nie martw sie i daj fasolce szansę niech sobie spokojnie rośnie Popatrz Surfitka w pierwszym trymestrze latała samolotem Justyna też podróżowała i jedna już jest w zaawansowanej ciąży a druga tuli swoje małe szczęście także nie wyrzucaj sobie, że jesteś w delegacji jeżeli zarodek jest silny i zdrowy to nic złego się nie stanie. Aisza - pięknie tak sie zastanawiamy czy były wcześniej jakieś zakłady w sprawie płci - bo może coś wygrałam a nie wiem i teraz dłużnicy nie chcą się ujawnić Nelcia - no widzisz i nie będziesz babcią tylko żoną dziadka Całe szczęście, że możesz liczyć na pozostałe internetowe wnuczęta Malolepsza - Groszek ma dzisiaj studniówkę nie uważasz, ze jakaś mała imprezka w zwiazku z tym powinna się odbyć i to nie koniecznie przy kapuśniaku Surfitka - nie ma nic gorszego niż chory facet w domu coś o tym wiem Ale pyszne były te gofry, ślinka to mi prawie na monitor ciekła Fasolka - poszalałaś wczoraj z tymi słodkościami - trzeba będzie niektóre pyszności wypróbować w okolicy świąt. Voltare - tą karpatką to normalnie mnie kupiłaś Ryba___lufa - kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi gdybym wiedziała to co wiem dzisiaj to też bym sie z tobą winka napiła. W nocy dopadła mnie mega migrena i na jej skutki długo nie trzeba było czekać - rano dopadła mnie @ Także ewidentnie ciąża biochemiczna. Pomimo, ze byłam na to przygotowana to i tak się popłakałam a potem wyglądałam jak zmora. Nie zdarzyłam dobrze wejść do rodziców w do domu a mama od razu sie zorientowała, że coś nie tak i wystarczyło, że zapytała o co chodzi to ja znowu w ryk, mówię wam to silniejsze ode mnie. Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . ......22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................3/4....................06.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - nie mogę siebie przepisać to chociaż Ciebie ściągnęłam z piedestału na ziemię, fajne tak spaść w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA - ja bardzo przepraszam ale nie rozumiem dla czego skopiowałaś całego mojego posta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
aj przepraszam, przepraszam nie wiedziałam ze tak mi sie zaznaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
milla przez cały cykl miałaś 36.8-36.9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka___w sumie dobrze,ze juz przyszla@, ja sie wciaz nie moge otrzasnac po tym co sie stalo, ale tym sposobem znowu idziesz do przodu, a brak@ opoznialby dzialania.....jedno jest pewne mtka bedziesz!!!!rzeczywiscie dzisiaj studniowka zapraszam wiec na bibe....zaraz lece do kuchni cos uszykowac ANNA____milla miala po skoku tempki takie wyniki a nie przez caly cykl Milla77____jeszcze sie raz powtorze......lek towarzyszy chyba przez cala ciaze, najpierw chcesz zeby sie zgniezdzilo, potem zeby jak najszybciej zlecial I trym, potem zeby byc juz po 26tyg, bo wtedy dziecko ma duze szanse, potem zeby juz donosic szczesliwie do konca, potem zeby porod byl bez powiklan, potem zeby dziecko bylo zdrowe, potem zeby bylo szczesliwe....i tak juz cale zycie:P:P:P Surfitka___daj nam zanc jak soe czujesz??? Ryba___i co zadowolona po fryzu??? Voltare____rzadko sie pokazujesz:(?????? JUsta___👄 Pokemkonowa_____ladnie ci w czerni:) Omega____coz za milczenie????? dla calej reszty po wielkim bukiecie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, dziewczyny co to moze być z tym uchem? słysze jakby zza sciany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - to faktycznie może być na skutek nadmiaru woskowiny - możesz sprobować sobie zapuścić otinum, to są kropelki do ucha, które zmiękczają wydzielinę i delikatnie ale bardzo delikatnie spróbować wyczyścić patyczkiem - żeby nie popchnąć głębiej i nie uszkodzić błony bębenkowej. Współczuję tego ucha ja całkiem niedawno też byłam zatkana - a może wody sobie nalałaś do ucha tak jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×