Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

No nic, dobrych snow Jagodko 😘 telesforka pewnie tez zmyka do szkoly... A moj podopieczny wstal wiec pewnie zaraz sie zacznie....:o Ide sprawic sobie jakas herbatke i jabluszko mu obiecalam utrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie pyszności to i się stawiam! Poprosze kawałek tortu i herbatkę! No i jeszczę tę truskaweczkę z lodów:D Ja umierającego po operacji kolana miałam prawie 2 m-ce w domu:P:P:P Od tygodnia jest w pracy, a ja nareszcie oddech złapałam:P:P:P I co, i mnie położyło - to mój M na tydzień z synkiem do Hiszpanii, bo przecież kobieta zawsze sobie poradzi!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ja to mam pecha - jak przyszłam to po imprze! Gdzie ta Malolepsza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza najpierw zgubila Grosia a potem nawet na imprezke dziecka sie nie stawila Surfitka- a to podopiecznemu zabki powypadaly ze trzeba utrzec?No ale fakt-gryzienie to przeciez za ciezka czynnosc w takim stanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki! No impreza udana była wszyscy goście zadowoleni. Jeszcze dwa dni i do domu , ukochanego i moich 2 skarbków. ale bedzie z nas duża rodzina!!! OMEGA ale mnie wzruszyłas tym dzidziulkiem z astro= DZIEKUJĘ! Anna - tempka podwyższona jest od połowy cyklu.Dziś np mam 37 Czyli utrzymuje się na podwyższeniu. Dziękuje Wam wszystkim za wsparcie. mam pytanie o te bóle krzyża - ponawiam...boli...no i puchnie mi brzuch jak przy okresie i tez wieczorem ciągnie.ale to chyba norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winni sie tlumacza., a ze czuje sie winna to musze sie wytlumaczyc.....oczywscie wszytko zwale na uparciucha,bo sobie wxczoraj iweczorem przypomnial,zeby mamie jeszcze podokuczac, ale jestescie kochane, ze sie stawilyscie i przytargalyscie ze soba tyle pysznosci....SURFITKA JAGODA TELESFORKA OMEGA❤️ odbijemy sobie za 5 dni na studniowce Surfitki no i zrobimy ja oczywscie w stylu amerykanskim, takze juz od dzis dziewczynki rozgladajcie sie za slicznosciami dla Michaski......a co....bedzie pierwsza na topiku impreza z okazji narodzin dziecka, a ja obiecuje ze swojej stronym ze na moja za te 79 dni tez sie stawie:P Justa_____i dlatego od dzis jak przeczytalam plan dnia zamierzam lenic sie jeszcze bardziej, chociaz watpie czy to w ogole mozliwe:P Surfitka____nie zadroszcze 5 synow w osobie jednego meza......ale kazdy facet taki sam, 3 kreski w gorze na term i juz umiera, moj nawet jak nie ma temp to umiera, bo jego zdaniem on ma temperature \"UKRYTA\" Jagodka_____mnie tez sie wlasnie wydaje, ze bedzie wlasnie tak jak chcialas i los tak pokieruje, ze Jagodka bedzie zimowka z poczatku nast roku, taki byl przeciez plan od samego poczatku Telesforka____mysle,ze uzyjesz jakis sobie tylko zannych sil perswazji i tym razem chlopina sie nie wykreci, nie taki diabel straszny, tak ci na pewno powie jak juz bedzie po..... Milla____wszedzie dobrze ale w domu zawsze najlepiej Betty____mnie raczej ciagnie bardziej na slodkie, chociaz przez ost histrorie to kazde jedzenie raczej mnie potrafilo odrzucic Aisza_____juz sie oswoilas ze bedzie Bartus??? Omega____znowu przeginasz z robota, mam nadzieje,ze chociaz dbasz o lokiec! Ryba___wcielo cie u ergo fryzjera???? Ani____jak nie urok to .....szybkiego powtotu do zdrowia Mimi____co u was??? Pokemonowa, ANNA, Fasolka, Mezatka, Nelcia🌼 mam nadzieje,ze to jakis przelom bo od rana czuje sie wysmienicie, ale poki co nie chwale dnia przed zachodem slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza--------przed swietami jak gotowalam kiszona kapuste to stalam i pilam z garka ta kwasna wode prawie cala wypilam,do salatki z ogorkow kiszonych,konserwowych,oliwek,sledzi w occie -myslalam ze zglupieje!jeszcze niewiedzialam ze jestem w ciazy,a to byly dopiero pierwsze tygodnie,a na takie efekty to za wczesnie.wczoraj bylo to samo ,teraz az sie boje zjesc kapusniaku bo jak bedzie tak jak wczoraj to moj kamilek oszaleje :P pomidorki mi przechodza ale zjadlabym salatke.na slodkosci nieraz tez mam ochote ale rzadko:) pozdrowionka dla wszystkich i duzy buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
dzień doberek!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty___tez na poczatku wcinalam pomidory, na sniadanie, obiad, kolacje,.....teraz patrzec nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sadzimy pomidorki i pod koniec sezony ja je wydaje bo juz nieprzejadam ...ile mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy mozliwosc jechac na wakacjie ale dopiero w lipcu i to 21 w bieszczady i niewiem chcialabym jechac ale to jest kawal drogi i juz bede w ok 34 tyg ciazy-co wy na to?fakt taki ze niejedziemy sami ,ale ....to juz 34 tydzien i 2 tyg tam bedziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_____czy ja wiem,......wszystko zalezy od tego jak sie bedziesz czula, a to bardzo daleko od Ciebie???? ja osobiscie to bym sie bala, sama sie zastanawiam czy jechac nad jezioro a to tylko 60km ode mnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kilkanascie kilometrow bedzie dokladnie niewiem.ale juz o szpital sie pytalam tesciowej nazyczonego on tam jezdzi od 32 lat co rok razem z siostra i jej rodzina.szpital z 8 km od nas tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sympatyczne kolezanki u mnie dzis piekna pogoda az w czlowieku budzi sie chec do zycia chyba wybudzam sie z zimowego snu hhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie troszke dowiedzialam gdzie to dokladnie jest.to jest Dwiernik gmina Lutowiska od nas jest to ok 500km samochodem i chyba jednak nie pojedziemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY to kawał drogi...chyba że naprawdę będziesz się wspaniale czuła, nie wiem jak znosisz podróże w ciąży. A co myślisz o wyjazdach do ciepłych krajów..mieliśmy jechac no i wypadło baby i teraz jesteśmy w zawieszeniu. Boję się lotu z brzuszkiem i upałów...jak mam się męczyć to jaki sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty___no bardzo daleko i chyba zbyt drastyczna zmiana klimatu, ja bym sobie na Twoim miejscu podarowala tak dalekie podroze w zaawansowanej ciazy......za rok pojedziecie juz z maluchem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy jechać w tydzien od poniedziałku wielkanocnego...ale teraz to chyba za wcześnie. Wydaje mi sie że najlepiej poczekac do ukończenia 13 tc? Tak sobie myślę że to niesamowite.Weszłam do was na forum i już ejstem w ciąży:-))))oj umiecie czarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.AA
DZIEWCZYNKI POMóżCIE! pierwszy skok temp. w fazie lutelnej miałam na 36.8 potem 7 dni 37 stopni 1dzień 36,9 znowu 37 wczoraj 36.9 a dzisiaj 36.8 czy to oznacza ten spadek i jutro dostanę miesiączkę????????????pleasee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla____pierszy trymestr jest bardzo wazny, nigdzie nie jest powiedziane,ze przy prawidlowej ciazy nie mozna podrozowac, ja jednak jestem zdania, ze lepiej chuchac na zimne, rzeczywsciew II trym jest bezpieczniej, ale ja polecalabym jednak bardziej Europe, chociaz nasza Surfi kolo 8 tyg leciala samolotem ale przeciez musiala jakos wrocic do domu.....:P wszelkie decyzje konsultuj z lekarzem,ja osobiscie to bym sie nie odwazyla....... a to zemy wiedzmy i czarownice to wiadomo, mysle,ze na tym topiku fruwaja bardzo przyjazne fluidy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA____spokojnie, dla mnie za maly spadek, tempka wciaz jest wysoka, wiec mysle,ze @ narazie nie przyjdzie i oby w ogole nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.AA
właściwie to nie mam żadnych objawów które mogłyby świadczyć że @ przyjdzie 36.8 to była temo. przed wstaniem a jak mierzyłam pózniej to było 37.1 ale wiadomo że w ciągu dnia się podnosi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram ....ja dlugo na topiku tez niebywalam i szybciutko zaszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
milla a Ty czujesz już jakieś dolegliwości związane z ciążą? nudności, wymioty chyba jeszcze za wcześnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA____dokladnie, w ciagu dnia tempka wzrasta, wieczorem jest najwyzsza, czasami objawy jak na@ sa identyczne jak w ciazy, ja tak mialam chyba do 7tc, muissz troche wyluzowac, nie denerwuj sie tak,oczywscie zycze pwoedzenia w tym cyklu, ale jak nie teraz to nastepnym razem, cycki do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIIU ni epanikuj...ja miałam cały czas tylko 36,8:-) I widzisz efekty! Mam objawy...znam je z doświadczenia... głód rano wystający brzuch tlu mnie w krzyżu no i ten wstręt do palenia kiedy normalni euwielbiałam ...od 2 tyg nie palę bo mi niedobrze było. i mam cały czas 37 c brzuch taki napięty ogromna senność wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×