Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Surfitka - takich pyszności lodowych to nawet gdybym bardzo chciała to nie odmówię :D Lody to moja zguba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz?????? dzisiaj jak widzę różowy wózek na ulicy to jestem lekko zdegustowana ;) Pożyjemy zobaczymy czas pokaże może w ogóle nie będę miała szans na róż i wszystko będzie niebieskie :D Voltare - chyba już po serialu????? Będziesz jutro żałować tych pyszności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak-baby shower to jeden z nielicznych dobrych pomyslow amerykanskich-zwlaszcza jesli przyszla mama zrobi liste w sklepie i wtedy dostaje to czego naprawde jej potrzeba a nie e-nty ciuszek na noworodka ktorego dziecko prawdopodobnie nie ubierze bo nie zdazy -tak szybko wyrosnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem anty- rozowa-jak widze dziewczynki poubierane od stop do glow na rozowo to az sie mdlo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajna taka tradycja :) Chociaz ja raczej nie bede z niej korzytsac...po prostu nie znam tu za wiele kobiet..tak to jest jak sie z chlopami pracuje :P:P:P:P:P:P:P A co do rozowych wozko..i to jeszcze cukierkowych...to ja tez wymiekam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zeby za slodko nie bylo http://blogs.manchestereveningnews.co.uk/food/cocktail.jpg A co do dziewczynek na rozowo...czasem to przesada co ludzie wyprawiaja. Ale z drugiej strony chyba w Polsce nie ma tak silnego parcia na kolory jak tutaj. Naprawde idziesz do sklepu i wszystko dla nowordkow jest niebieskie albo rozowe...znacznie rzadziej zolte albo zielone. Ostatnio kupilam troche wlasnie rzeczy w innych kolorach..a rozowe to tylko dwie sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - my Ci możemy zrobić taka imprezkę, ze ta w realu to będzie cieniutka w porównaniu z naszą :D Tylko trzeba sie na porządne zakupy wybrać ale z tym nie powinno być większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie weszlo :( http://news.medill.northwestern.edu/uploadedImages/News/Chicago/Images/Business/CocktailsCMS.jpg telesforka, ty juz tak obiecujesz do XXXX miesiecy ze sie spotkamy i co..za chwile brzucha nie zdarzysz poglaskac ;) W marcu przyjezdza do mnie kolezanka, ma mi przywiezc lozeczko i troche rzeczy po swojej corce. Kolezanka z pracy mowila, ze jej na baby showetr to faceci przyszli i przyniesli prezenty ...wlasnie koledzy z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze cos w pracy zorganizuje w stylu Baby shower..ale ja w zyciu nie bylam na takim czyms i nawet nie wiem jak to ma wygladac :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz czyli może być męska wersja imprezki :D Mi już ślinka naprawdę leci jak patrzę na te pyszności a takiego owocowego drinka to chętnie bym wychyliła, nawet mógłby być mocniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie tyczy imprezki na topiku..to juz za 6 dni u Michaski prawdziwa studniowka..czyli 100 dni do narodzin :D:D:D Jeju jak ten czas leci , a ja sie nie moge jej doczekac, tej mojej coreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, a ty myslisz ze to tylko owocowki sa??? :P:P:P:P:P:P Coctail po ang to chyba cos ze wzmacniaczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, cos specjalnie dla ciebie z zaproszeniem w tamto miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - ja myślę, że jak ciężarna stawia to bezalkoholowe :P o czymś mocniejszym to tak z grzeczności wspomniałam bo niektórzy już mogą, inni jeszcze mogą a są i tacy co lubią popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do baby shower-to powinna cI zorganizowac inna dziewczyna a mezus(tylko mu teraz tego nie mow bo chory:D:D)placi za prowiant:)W sumie powinna byc to niespodzianka.A juz na samej imprezce jak to na czyms takime -je sie i gada i przyszla mama przyodziewa na glowe jais taki smieszny kapelusik ze wstazek no i oglada prezenty-przynajmniej tak bylo na tych na ktorych ja bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarna wszystko moze :P:P:P A szczegolnie patrzec jak inni pija :P:P:P Ja pijam takie same tylko w wersji light ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - nie możemy teraz powiedzieć M Surfitki, ze płaci bo on do rozwiązania się nie wyleczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos na nia to bym juz nie liczyla :P:P:P Moze na prawdziwa polska studniowke, czyli za 100 dni sie pojawi..ma na to 80 dni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz nie wiadomo czy jutra dozyje :P:P:P Wiecie w jakim jest ciezkim stanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze nas tak malo sie wstawilo na imprezke :(:(:( Volatre sie upominala i co??? A tak wogole malenko cos pisze :( Telesforka, no to moze cos sie szykuje, bo kolezanka z pracy cos sie zaczynala mnie kiedys podpytywac..musze w takim razie ja wyczuc :P A kiedy najczesciej sie to robi? W 9-tym miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka a pomysl coby ylo jakby taki facet chodzil w ciazy a potem urodzic mial?To chyba epidural by byl od pierwszego mesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda - mam na myśli to kopanie lezącego i to, ze może do jutra nie dożyc. Surfitka - nam to sie dobrze pośmiać ale Tobie nie zazdroszczę, całkiem niedawno też miałam umierającego w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje ze bezpiecznie sie robi tak gdzies w 8 mym bo wtedy wiadomo ze przyszla mamusia jest jeszcze w dwupaku i nie czuje sie juz tak kiepsko jak w ostatnim.Choc ja bylam i na *-mym i na 9-tym miesiacu(wyrazilam sie jakos niejasno ale mam nadzieje ze sie zorientujesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... to by trzeba bylo wogole uspic na 9 miesiecy, bo ze strachu przed tym co go czeka wogole by z domu nie wychodzil. Nie wspominajac ze wbicie epiduralu tez ich przyprawia o mdlosci :P A wogole to zapomnijemy ze bylo tyle ludzi na swiecie jakby faceci mieli dzieci rodzic...Nawet seks nie bylby taki popularny i fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja sie zegnam bo M na mnie krzyczy, ze cały dzień przed kompem :( Rany przyjdzie taki i imprezkę rozgoni, ale Wam zeyczę dobrej zabawy , pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×