Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . .....22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................5...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 jeszcze raz...zgubilam po drodze Natalke, co ja mam z tym gubieniem dzieci:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Kawka (tak, tak):) wypita! Piernika poprosze:D Malolepsza - aż strach się bać, co to będzie!!! Czy ty aby znowu Grosia nie zgubisz?:P:P:P Ale dobrze, że Natalka się od razu znalazła:D:D:D:D Mam nadzieje, że Jagoda szybko do nas dołączy:) bo bez neta jak bez ręki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka wszyscy czekają na piernika;) - fasolka zrobiła wprawdzie wizualizacje, ale to jednak ktoś inny nam go chyba obiecywał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja zapraszam na kawałek serniczka jakby któś miał ochotę http://www.strykowski.net/ciasto/Sernik_258.jpg ja już sówj kawałek wciągnęłam i mam nie bagatelną ochotę na jabłko takie soczyste i zielone....niestety obejdę się smakiem bo sklepy zamknięte :( a jak któś chce to może pomidorówki podjeść... http://www.strykowski.net/zdjecia_zywnosc_zupy_jedzenie_fotografie/Zupa_pomidorowa_271.jpg i kotleciki sojowe z puree ziemniaczanym i sosem pieczarkowym, co do drugiego dania nie znalałma wizualizacji :( więc macie pole do poracy z własną wyobraźnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo`s kiedy ma być ta impreza z prezentami dla naszej maleńkiej Michaliki?? żebym nie przegapiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka______kliknij na Michaske i zobacz ile surfitce zostalo do konca, ja nie moge bo mi sie wciaz dzieciaki nie otwieraja😭 napisz mi prosze, bo tez jestem ciekawa.....znou same pysznosci proponujesz mam dzisiaj jakiegos dola, dlaczego????😭sama sie nie rozumiem, ale kto zruzumie babe w ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ide przespac tego dola, bo zaczynam miec jakies czarne mysli, a Groszkowi na pewno to nie jest potrzebne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................14......... .... . . .... ok22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................5...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza------------ masz racje,jak malenstwo jest takie maluskie to ciezko jest zobaczyc ,ale moze jednak ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sprawdziłam _ w tikersie Michasi jest napisane 103 day`s to go, to znaczy że studniówkę obchodzimy za 3 dni o ile dobrze rozumiem... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Uratowalam dla Was pierniczek bo moj T jak sie dorwie to niewiele zostaje-komu kawke,komu herbatke,mam jeszcze Inke jakby ktoreas reflektowala:) Piekna niedziela-jak juz Was ugoszcze to potem jeszcze spacerek i obiadek i niedziela minie. Jutro ide z moja mama do szkoly do bratanka bo to tutejsze jakies dni Babci i trzeba troche porobic za tlumacza.Jakby nie bylo babci musialaby byc ciocia i tak to maly bedzie mial 1 w 2:):):)Tak wiec w pracy troche krocej a potem bede sie udzielac rodzinnie.Wieczorem w odwiedziny do Malenstwa co sie niedawno urodzilo i nie wiem czy zdaze do Was zagladnac-za co z gory przepraszam. No pierniczek zaserwowalam to musze zmykac bo mi tu juz mezus szura za plecami. Buzki dla wszystkich i mam nadzieje ze wciaz macie dachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega :D - widzę, że już nie wytrzymałaś na tamtym topiku:D (w sekrecie Ci powiem, że ja też tam byłam, ale nie powiem, która wypowiedź jest moja:P:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy mozna takie głupoty czytać? w końcu nie wytrzymałam:P:P:P a co do ciebie - mam pewne podejrzenia:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Sherlock Holmes :D Na ogół się dobrze przy takim czymś bawię, ale czasem głupota wypowiedzi sięga zenitu i wówczas nie ma rady - trzeba udzielić odpowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok - kończę na dzisiaj - zmykam na "Taniec z gwiazdami". Dawno tego nie oglądałam, ale dzisiaj muszę zobaczyć Pudzianowskiego w tych wszystkich błyskotkach, cekinach itp.:D Do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż i to! ale to jest masakra - jaki poziom wiedzy prezentuje młodzież! - to chyba juz musi byc gimnazjum, oceniam na 15 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a to dobre :D Omega i tak podziwiam ciebie za tak spokojną odpowiedź, ale nie sądzę by ta dziewczynka zajrzała na nasz topik czy inny - za długa lektura dla kogoś o tak małej inteligencji i braku wyobraźni... Voltare...ty diabliczko...byłaś tam incognito :) kochaniutkie, a tak w ogóle to mam prośbę, mam troszkę stresa przed jutrzejszym pierwszym dniem pracy :/ jeny...weźcie trzymajcie za mnie jutro kciuki plizzzzzz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mezus wreszcie dopuscil na chwile do kompa..i tak zaraz pedze obiad robic :o Fasolka, nie martw sie praca. Pamietaj o malenstwie :D:D:D Im mniej stresu tym lepiej :) Omego, ja to czasem mam wrazenie, ze te topiki to prowokacje ;) tez kiedys zaczynalam poznawac swiat seksu i jakos testow ciazowych nie kupowalam :P Mimo ze @ zawsze byla spozniona ;) Voltare, no nie wiem, ktora wypowiedz to twoja, poddaje sie..ale czyzbys lubila sie w pomaranczowym :P ?? Malolepsza, otoz wypada na pisac, nie martw sie miesniami..prostymi :) Brzusio rosnie i bedzie troche ciaglo, a jak rosnie nagle ( sama mowilas ze wlsanie teraz podskoczylo) to tym bardziej. Mnie do tej pory czasami cos ciagnie, ale to podobno juz te skurcze braxtona sa :P A do terminu faktycznie juz 103 dni :o Niby dluugo, nie moge sie doczekac, a jednak chyba troche sie boje :P Jagody, oj pustawo bez ciebie :( Trzymaj sie :) Ani, pisz wiecej. Napisz cos o slicznym piesku..marzy mi sie wlasnie taki jak twoj :) Telesforka, ukochaj tego malego kawalera :) Aisza, Monis, Mezatka, Milla - glaskanko po brzusiach 😘 Nelcia, Pokemonka 🌻 Ja juz lepiej dzisiaj, jutro wracam do pracy :) No i imprezka szykuje sie w srode :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mezus wreszcie dopuscil na chwile do kompa..i tak zaraz pedze obiad robic :o Fasolka, nie martw sie praca. Pamietaj o malenstwie :D:D:D Im mniej stresu tym lepiej :) Omego, ja to czasem mam wrazenie, ze te topiki to prowokacje ;) tez kiedys zaczynalam poznawac swiat seksu i jakos testow ciazowych nie kupowalam :P Mimo ze @ zawsze byla spozniona ;) Voltare, no nie wiem, ktora wypowiedz to twoja, poddaje sie..ale czyzbys lubila sie pomaranczowym :P ?? Malolepsza, otoz wypada na pisac, nie martw sie miesniami..prostymi :) Brzusio rosnie i bedzie troche ciaglo, a jak rosnie nagle ( sama mowilas ze wlsanie teraz podskoczylo) to tym bardziej. Mnie do tej pory czasami cos ciagnie, ale to podobno juz te skurcze braxtona sa :P A do terminu faktycznie juz 103 dni :o Niby dluugo, nie moge sie doczekac, a jednak chyba troche sie boje :P Jagody, oj pustawo bez ciebie :( Trzymaj sie :) Ani, pisz wiecej. Napisz cos o slicznym piesku..marzy mi sie wlasnie taki jak twoj :) Aisza, Monis, Mezatka - glaskanko po brzusiach 😘 Nelcia 🌻 Ja juz lepiej dzisiaj, jutro wracam do pracy :) No i imprezka szykuje sie w srode :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zdziwiłam, jak nie znalazłam naszego topiku na pierwszej stronie. Gdzie sie podziewacie? Ja wczoraj wróciłam z Gdańska wieczorem i nie miałam już siły nic napisać. Wprawdzie zajrzałam na kafe z takim zamiarem, ale wymiękłam i poszłam spać. A dzisiaj wróciłam do pracy 😭 i jest to straszny ból. Na szczęście jeszcze jestem traktowana ulgowo i dopiero od jutra zaczynam pracę na pełnych obrotach. Nie wiem, jak to bedzie, bo słabo widzę. Nie wiem, czy miałyście coś takiego po clo? Najpierw, jak przeczytałam na opakowaniu, że te leki mogą powodować zaburzenia wzroku to się nabijałam i cały czas mówiłam R, że mam halucynacje i twierdziłam, że widzę rzeczy, których nie ma. Szczególnie, jak prowadziłam samochód. Ale dzisiaj to przestało być śmieszne, bo naprawdę słabo widzę. Wszystko takie zamazane, jakbym patrzyła przez łzy. Szczególnie lewym okiem słabo widzę. Dziwne to jest. Mam nadzieję, że przejdzie. Jak sie skupię to widzę w miarę wyraźnie, ale cały czas czuję, jakby mi oczy uciekały. To tyle o moich dolegliwościach :) Na szczęście to już ostatni dzień przyjmowania clo. Jutro idę na monitoring i zobaczę ile pęcherzy się wykluło. Mam tylko nadzieję, że nie będzie ich 9. Obiecałam lekarzowi, że postaram sie o dwa, góra trzy. Zobaczymy, jak sie spisałam. Nie wiem, jak u Was, ale mnie orkan Emma jakoś omija. Nad morzem było dosć spokojnie. W sobotę zaczęło wiać, ale nie widziałam jakiś skutków wichury. Przez cała drogę też nie było żadnych zawalonych drzew, a jak wróciłam do domu to cisza i spokój. Niestety, muszę zabierać siedo pracy :( Ale jesczze napiszę :) Pozdrowienia dla wszystkich, przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie:) rybus____taki jest clo ja po nim przytylam mialam problemy z koncentracja,mdlosci,nerwy, czulam jak schorowana stara kobieta i szczerze mowiac tez widzialam nie ostro przestraszylam sie ale poczytalam i wyczytalam ze on ma taki skutek uboczny na szczescie mija po jakims czasie kochana szczerze ci wspolczyje bo wiem jak sie czujesz👄ja zaczynam w tym miesiacu tez go znowu brac jestem przerazona dla calej naszej ekipy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki:D Oj nie odzywałam się długo ale same zobaczycie jak wasze pociechy przyjdą na świat;) na nic nie ma człowiek czasu:D Ale to takie miłe, mimo wszystko. Nasze staranka w toku:P tzn. po prostu się nie zabezpieczamy i zobaczymy co z tego wyniknie. Nie wpisuję się do tabelki bo jeszcze nie miałam @ od porodu także jakbym zaszła w ciążę to nawet bym nie wiedziała;) Muszę sobie zakupić test tak na wszelki wypadek. Co do wózków są bardzo ładne, ale ja bym wam polecała takie, które mają skrętne kółka-jest dużo wygodniej, potwierdziło to wiele moich koleżanek! Surfitko jak ten czas leci ani się obejrzysz a Michasia będzie z Wami! Pogłaszcz brzusio❤️ Malolepsza ale masz śliczny brzuszek, już nie mogę się doczekać na wiadomość kto w nim mieszka❤️ Aisza synek prześliczny, a usg 3D polecam każdej kobiecie w ciąży! Dziewczynki muszę uciekać bo Natalka wzywa. Buziaki dla wszystkich bez wyjątku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na dobry humor:) Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, we wstecznym lusterku zobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy swojego samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy i powiedział: - To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, więc jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie to może Pan odjechać bez mandatu. Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział: - W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi ją pan oddać. - Życzę miłego weekendu - powiedział policjant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jeden apropos odchudzania:P:P:P:P Pewien facet się odchudzał i przyłazi do lekarza i mówi, że jak chudnie to mu skóra wisi. A lekarz na to - Pan naciągaj tę skórę i na czubku głowy związuj czarną nitką, potem ta końcówka uschnie i odpadnie. No i facet tak właśnie robił. Po tygodniu mówi do lekarza: - Panie doktorze, pięknie jest, skórę mam gładką, ale wiesz pan... Mam pępek na czole, co trochę mi przeszkadza, no i po drugie zobacz pan z czego ja mam krawat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) minąła pierwszy dzień pracy, nauki mam tyle, że sie nie opędzę od papierów przez najblizszy miesiąc, aż do egzaminu ...ale dobrze, że w ogóle udało mi sie coś znaleźć i to na miejscu i w biurze, jestem seketarką w firmie \" multi-agencja Ubezpieczenia i Finanse\" stąd tyle nauki, muszę wiedzieć jakie mamy produkty i oferty, żeby móc poinformować odpowiednio przychodzące osoby... przez to musiałam przełożyć wizytę u gina, bo miałam być dziś o 11, ale już nie miała miejsca dziś, mam wizytę więc jutro o 18., jak wróce opowiem wam co i jak. a no i jutro też muszę jechać załatwić sobie zaświadczenie o niekaralności... tak że zapowiada się pracowity rozjechany dzień ..... Omega___ten drugi kawał - bomba :D miałam wizję tego pępka na czole i krawatu - buhahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIA zatrudnia zabójcę. Jest trzech kandydatów: dwóch facetów i kobieta. Zanim dostaną swoje pierwsze zadanie muszą zostać sprawdzeni, czy są gotowi na wszystko. Pierwszy facet dostaje do ręki pistolet i ma wejść do pokoju, w którym jest jego żona i ja zabić, ale odmawia - nie nadaje się na zabójcę. Drugi facet dostaje takie samo zadanie. Bierze pistolet, wchodzi do pokoju, ale po chwili wychodzi i oddaje pistolet: - Nie mogę zabić własnej żony, nigdy tego nie zrobię. Wreszcie przychodzi kolej na kobietę; ona ma zabić swojego męża. Bierze pistolet, wchodzi do pokoju, słychać strzał, potem drugi, potem jeszcze jeden - cały magazynek wystrzelany, potem jakieś krzyki i hałas. Wreszcie z pokoju wychodzi kobieta i mówi: - Dlaczego nikt mi nie powiedział, ze w pistolecie są ślepe naboje?!! Musiałam go zatłuc krzesłem! Aleście dzisiaj rozgadały:P:P:P, normalnie wejśc w słowo nie można!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, ale umieram, znowu w objeciach micha:(nie sklece nic madrego dzisiaj wybaczcie👄 Fasloka, Omega____swietne, przynajmniej sie usmiechanelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×