Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Malolepsza, sprawdź czy dobrze ci sie kleij link do babystrology, bo chyba od czasu jak dodałaś linka do youtuba, cos sie stało i nie wyświetla prawidlowo Marcelinki, pokazuje 6 dni do porodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że masz eneter po swf? Ani - :(:(:( strasznie mi przykro pozdrawiam rodzinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia mówi, że wnuczka ma rzeczywiście dłuuuuuuuuuuuuuuuugie nogi:D link się teraz prawidłowo otwiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wystarczy jak go zostawisz od http aż do 1, bo reszta i tak jest niepotrzebna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Omega___poprawilam👄 juz na nogach, cos nie moglam dzisiaj spac..... mowie Wam dzien dobry i melduje,ze u mnie tradycyjnie......pada😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie ciąg dalszy zapalenia krtani :O nie znoszę tego jedno dobre, ze tchawica mniej boli tym samym łatwiej oddychać :P Malolepsza - nie chcę Cię dobijać ale u mnie właśnie zza chmur przebiło się słońce :) A tak w ogóle to wczoraj u mnie przeszła pierwsza wiosenna burza :P Niesamowite, że już robisz pierwsze zakupy dla Marcysi. Surfitka - a jak wasze zakupy, Nina będzie miała w czym spać :) Voltare - mieliście rację decydując się na neostradę bo radiówka to tylko wyciąganie pieniędzy od ludzi i ciągłe uniki w zwiazku z brakiem stabilności sygnału :( Wszyscy moim znajomi, którzy korzystali z radiówki przy pierwszej możliwej okazji kończyli umowę. Szkoda było nerwów. Omega - herbatka z majeranku jest nieoceniona i pomimo, ze niektórzy twierdzą, ze trująca :P na mój kaszel działa, jeszcze raz dzięki za poratowanie. A muzę masz coś domowego na zapalenie krtani???? Betty - pamiętaj obiecałaś nam po plasterku tortu :P Jeszcze raz buziaki urodzinowe dla Asi 👄 Fasolka - czy u Ciebie wszystko w porządku, nie dajesz znaku życia ostatnio :( Życzę WSZYSTKIM miłej niedzieli i zmykam kurować się dalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🖐️ U mnie pięknie świeci słonko jest cieplutko około 17-18 stopni :D:D Betty------buziaki urodzinowe dla córki👄👄👄👄 i prosze o mały kawałeczektortu :P:P:P Mololepsza------zakup dla małej jest śliczny ale bedzie fajnie wyglądac w tej piżamce:):):) Jagody-------kuruj sie słońce świeci to musisz być zdrowa 🌼 Aisza was wszystkie pozdrawia i przesyła buziaki👄👄👄👄,czuje sie troche lepiej ale to jeszcze nie to ,meczy ja katar i zaczyna kaszlec wiec prosi o jeszcze wiecej fluidów🌼🌼 zmykam ide kończyć obiadek a mam dzisiaj rolady biała kapuste i ziemniaczki z koperke wiec która chętna to zapraszam dla wszystkich starczy;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dzisiaj slońce wyszło. A zaplanowaną wycieczkę odbyliśmy wczoraj, bo okazało się, że przez lejący deszcz zostały odwołane mecze i moj ukochany miał wolny dzień. A po południu zrobilo się już ciepło. W związku z tym wczoraj mieliśmy czas na relaks, a dzisiaj wzięliśmy się do roboty. Tylko że mi slabo idzie 😭 Szukam sobie różnych zajęć w domu, żeby tylko nie zacząć pracować. Mam jeszcze jedną sprawę. Trochę mi głupio agitowac na forum, ale co tam. To tylko informacja :) Działam w fundacji Mam marzenie. I jakbyście nie wiedziały jeszcze, co zrobić z jednym procentem podatku to mam propozycję :) http://www.mammarzenie.org/1proc.php Sama jeszcze się nie rozliczyłam 😠 bo jak pomyślę, że będę musiała płacić, to mi się nie chce i czekam do ostatniej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki!! ja tylko na sekundke... Ani bardzo mi przykro naprawde pamietaj ze zawsze mozesz na nas liczyc pogadac jak jej ci ciezko...nie poddawaj sie kochana jestesmy z toba 👄 Rybcia fajnie ze sie odezwalas :) mam nadzieje ze sie teraz bedziesz czesciej udzielac :) Jagoda to nie ja przysiegam!!! przysiegam to nie ja cie zarazilam :) trzymaj sie cieplutko i kurujmy sie kurujmy!!!🌼 Malolepsza ta Amelka to faktycznie bojowy zywiolowy futrzak nic tylko pozazdroscic :) Voltare nie mow ze ty jestes ciagle chora...nei no tragedia jak dlugo to juz trwa?? 🌼 Betty moze bedzie ci trudno ale jednak wez troszke dystansu do tej swojej rodzinki- ty jestes w ciazy powinni to uszanowac a nie wiecznei cie stesowac... Telesforka grunt ze zawodnicy gotowi i sprawni troche M podfaszeruje sie tableteczkami i bedzie spoxik :) do dziela kochani 👄 Surfi kupuj kupuj a pozniej czekam na dobre rady co warto a co nie :) dla wszystkich niewymienionych 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to kaplica... czuje sie juz troche lepiej i aplikuje sobie bioparox ale problem jest taki ze od piatku chyba mam zatkane prawe ucho i prawa czesc nosa i tragedia strasznie mnie boli...probowalam przedmuchac i nic... dzisiaj mialam troszke lepsza noc bo obudzilam sie tylko 3 razy a nie co godzine jak wczesniej...lepetyna peka wiec mozna oderwac i wyrzucic przez okno a do tego Bartus daje czadu i kopie niemilosiernie najgorzej jak w jelita albo w pecherz... ja czekam teraz do poczatku maja i tez zaczynam kupowac rzeczy dla mojego Skarbenka to juz bedzie jakis 30tc takze spokojnie moge sobie juz an to pozwolic :):):) poprawiam jeszcze tabeleczke... Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................32....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................26 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................21......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................21.......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................20......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza- wlasnie dlatego jak ostatnio mama dzwonila i pytala jak sie czuje to jej powiedzialam ze mnie boli brzuch(sklamalam,ale innego sposobu chyba nie bylo a) ,to sie chyba troche przejela i powiedziala zebym sie nie stresowala i lezala.mam sie nie stresowac i wziasc cos na uspokojenie -jak mam brac jak jestem w ciazy a poza tym mogla mi takich rzeczy nie mowic.od tamtego momentu mam spokoj nie dzwonie do niej tak czesto raczej czekam az ona zadzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki:) O jak miło jak jest małe \"conieco\" do poczytania;) A u mnie dzisiaj śliczna pogoda (malolepsza:P ) - ciepełko, słoneczko - uwielbiam takie niedziele;) Pojechaliśmy sobie dzisiaj z K. nad jezioro. Ale moja psiura dawała czadu! Pierwszy raz w swoim krótkim życiu zobaczyła aż tyyyyle wody naraz w jednym miejscu :P Jednak rzeka to nie jest to! Wszyscy przechodnie się z niej śmiali - skakała po wodzie prawie jak Malolepszej Amela:D A że mokry pies + cała plaża suchego piachu = brudny pies, to nawet nie ma co pisać jak w tej chwili wygląda nasz samochód:P Acha - dzisiaj nad jeziorem widziałam pierwszego w tym roku spacerującego bociana;) aisza - Ty się kuruj! Nie bierz przykładu ze mnie i z Jagody! Takie chorowanie to wcale nie jest przyjemne:O Jagoda - Ty tak samo! Pij te domowe mikstury, żeby do jutra być w jako takiej formie! 🌻 U mnie niestety poszło na zatoki - nie umiem oddychać, mężuś się wkurza, że zaczynam w nocy chrapać!:P żadne krople na to nie pomagają! Zaopatrzyłam się w nowy zestaw leków i zobaczymy czy tym razem pomogą! A moja koleżanka poszła w piątek do przychodni - podobnie jak mnie trzyma ją już dosyć długo - i wiecie co jej pan doktor przepisał - syropek \"pini\" i jakieś witaminy...:O Mówiła, że wychodząc od niego poczuła się jak symulantka!:D ryba - no niestety - ja już swoje rozliczenie wysłałam ponad miesiąc temu. W przeciwieństwie do Ciebie to mi urząd skarbowy ma zwrócić pieniążki:P niewiele tego, bo tylko za Internet, ale jednak zawsze to troszkę dodatkowej kasiory:P Tak więc to zrozumiałe, że w takiej sytuacji zależało mi na jak najszybszym wysłaniu;) A no i 1% rzecz jasna też przekazałam - na jedno z okolicznych dziecięcych hospicjów:) Betty - tort prezentuje się bardzo smakowicie - mniam! Duży buziak dla Asi z okazji urodzinek 🌻.I jeszcze raz - nie przejmuj się gadaniem mamy ani nikogo z rodziny - najważniejsze jesteście teraz Wy - Ty i Twoja dzidzia i jej zdrówko! Trzymajcie się:) malolepsza - piżamka słodziuuuutka! Bo i córa, chociaż rozrabiara, na pewno będzie tak samo słodka!:D Tak mnie tylko zastanawia rozmiar - przy tak długich nóżkach, Marcelinka ma niezłe zadatki na to, żeby osiągnąć rozmiar taki jak np. mój przyszły chrześniak;) - prawie 60cm! Chudy a dłuuuugi! I jak Ty ją zmieścisz w takich malusich śpioszkach?:D Surfitka - pochwal się - przywiozłaś już łóżeczko? Może przynajmniej przygotuj jakąś awaryjną listę rzeczy niezbędnych - to na wypadek jakbyś wylądowała na porodówce przed zakupami:P Mąż urządzi sobie wycieczkę po sklepach i będziesz miała problem z głowy:D Facetom jakoś łatwiej wychodzi podejmowanie decyzji;) Ani - ❤️ Omega - 🌻 Justynka, Mimi - pozdrowionka i po 😘 dla dzieciaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - ja nawet nie śmiałam sugerować, ze w moim zapaleniu krtani maczałaś palce :P Ale coś mi się zdaje, ze nie można tego wykluczyć bo też jadę na bioparoxie, został mi po ostatnich przebojach anginowych ale dzięki temu przynajmniej tchawica nie boli i mam nadzieję sie szybciej z tego wygrzebać. Betty - Ty to wiesz jak mnie kupić :D tort z wiórkami kokosowymi - uwielbiam wszystko co ma w sobie wiórki :D Voltare - weź nie dobijaj człowieka - ja nie dość, ze cały dzień w domu bo chora a za oknem piękne słońce i o wyjściu z domu tylko mogę pomarzyć :( to kaszlę jak zawodowy gruźlik, piję herbatkę z majeranku jedna za drugą, mówić w ogóle nie mówię bo przy zapaleniu krtani najlepszym lekarstwem jest - NIE GADAć - z M porozumiewam się na migi albo na pisze na kartce - komedia mówię Wam :P Nie mam pojęcia jak ja jutro będę pracować ale w sumie od czego jest technika ;) Surfitka - ty chyba kontynuujesz dzisiaj wczorajsze zakupy skoro jeszcze do nas nie zajrzałaś ;) Telesforka - a Ciebie to nawet nie będę pytać co porabiasz - bo co możesz robić jak M wczoraj odebrał wyniki i są dobre :D:D Ryba__lufa - ja też już jestem rozliczona ale propaganda jest w słusznym celu wiec warto sobie ten adres zapamiętać na przyszły rok. Tym bardziej,z e w mojej okolicy jest tez grupka dzieci, które czekają na spełnienie marzeń. Malolepsza - skoro u Ciebie leje to gdzie Ty się podziewasz :P Bo - Omega - to rozumiem - ma weekendowe wolne od kompa jutro będzie nadrabiać zaległości :P A gdzie sie podziewa nasze milczące towarzystwo? Moniś, Mężatka, Pokemonowa, Milla, Fasolka - do raportu wzywam ;) Jedynie Mimi i Justyna są usprawiedliwione bo to wstyd żeby przy tak ładnej pogodzie siedziałyby z dziećmi w domu. Nelcia też w drodze wyjątku może dostać urlop od kafe a;e nie na długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - mówię Ci - idź wygrzać gardło na słońcu! Ja dopóki łaziłam nad wodą to nie kaszlałam. Wróciłam do domu - wróciło "szczekanie":P Teraz siedzę i opycham się cukierkami karmelowo-mlecznymi - kalorii co niemiara, ale trudno! Przynajmniej smaczniejsze to od strepsilu itp, a też hamują kaszel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - dobre to Twoje lekarstwo na kaszel :D Ja dzisiaj załapałam się na sękacz i o dziwo też nie "szczekałam" jak go jadłam. Nie wypada nic innego tylko jutro ze sobą do pracy zabrać 2 kg cukierków :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - na jutro do pracy mam jeszcze parę dkg karmelków jogurtowych:P:D Już zapakowałam do torby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje się, wole się nie narażać koleżance Jagódce :p U nas wszystko wporządku, dzisiaj tyle co wróciłam z zakupowych wojaży :-) Odezwę się jutro, a narazie ide leczyc odciski :p Pa 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka - nie wierzę, ze mam aż taki posłuch ;):P Ale zakupy chyba się nie specjalnie udały skoro się nam nie chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc U nas niedziela taka sobie, bo o 4 rano ktos wykrecil wypadek na skrzyzowaniu pod oknem, ja podskoczylam, mala dostala czkawki, zaczela skakac i po spaniu do 6-ej :( a potem usnelam, ale to juz nie to samo i chodze zadrzymana :o Ale ciesze sie bo lozeczko juz stoi , mezus wczoraj zlozyl :D Kupilismy takie, ale w ciut ciemniejszym kolorze http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2812336 Zakupilismy tez oczywiscie materac i posciel, posciel prawie taka sama jak: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=22658976, ale wzor na koldecrce dokladnie jest jak na tej: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2415183. Tak wiec ma teraz spanko jak sie nalezy. Oczywiscie nie obeszlo sie bez innych zakupow, jak wanienka, ciuszki - cale auto przyjechalo dla coruni :) Voltare, no to udana wycieczka. A moj maz to by sie zaplakal za auto..ale jak mielismy psa, to tez go wozil z tylu i zawsze narzekal, ze mamy brudno :) A pies uwielbial jezdzic w samochodzie, nawet jaksamochod stal na podworku i np. maz wykladal narzedzia z bagaznika, ten mu sie pchal do srodka ;) Jagoda, tez sie wsatwiam na zadanie :) Betty, torcik smaczny, dziekuje 🌻 dla coreczki. Aisza, no pewnie ze doradze, chociaz ja bede zaledwie kilka tygodniowa mama przed toba :) Najlepeij pytac Justy i Mimi. Justa kiedys podala link do wyprawki ktora sama opisala, wlasnie Justys..prosze, podaj jeszcze raz, bo bede szukac rok i nie znajde . Rybka, ja juz po podatkach..zaplacilam federalny i mam zwrot stanowy. I jak to fajnie jest, ze zaplacici musisz rowno ze zlozeniem, a zwrot do 6 tyg :o Nelcia 🖐️ Pozdrawiam wszystkich niewymionych. Kolorowych snow. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacjie🌼 po wizycie w laboratorium wlasnie palaszuje sniadanie, no i u mnie nareszcie wiosna:D:D:D:D:D:D Surfi____piekne to lozeczko, posciel tez jest cudowna,:D:D:D:D:D:D Jagoda_____mam nadzieje,ze cukierki pomogly, Gardlo w koncu u ciebie to podstawa:D:D❤️ Voltare____jak ja kocham psiaki, niestety nie ma warunkow,zeby trzymac w domu, tzn mieszkanie nawet ni jest male ,ale dla psiaka to meka w bloku, mam za to wilczura u rodzicow, ktory juz bardziej ich nioz moj jest, jego foty sa na naszej klasie. Moj futrzak tez slodziak , wczoraj zjadla m pol kutrki, dobrze sie wiosna zaczela:P:P:P:P mielgo dnia dla kazdej po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane!!! w piątek byłam na wizycie, z małym wszystko ok, szyjka się jak narazie uspokoiła więc moge troche więcej chodzić!!!! :) :) :) a mam pytanko czy ja wam przysłałam zdjęcia z usg z wizyty w marcu? i moje z brzuszkiem? bo już się pogubiłam ;) wszystkiego dobrego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam, wyslij monis jestem bardzo ciekawa, podejrzewam,ze dziewczyny tez nie maja, tylko mam nowy mail malolepszaa@wp.pl z gory dzieki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote zauwazylam ze mam opuchniete rece i nogi,dobrze ze w srode ide do ginekologa bo moje cisnienie chyba tez nie za dobre 130/80 lub140/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×