Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hej Kochane! Przepraszam ze tak malo mnie teraz na kafe ale w zwiazku z wyjazdem mamy mam sporo spraw do zaltwienia-od przyszlego tygodnia bede sie czesciej udzielac. Pazia GRATULACJE🌼🌼🌼🌼-niech kazdy dzien ciazy a potem macierzynstwa bedzie wynagrodzeniem za ten czas ktory musialas odczekac by zobaczyc te wymarzone dwie kreseczki. Jak dobrze poczytac ze kolejnej z nas sie udalo:D No mnie sie tym razem tez nie udalo i jak zwykle w terminie przyszla ta co jej nie chcialam. Dziewczyny musze zmykac ale obiecuje poprawe. Aha:D:D:D:DVoltare-papryczki ekstra,tez bym takie kupila;) Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................33....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................27 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................23......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kub a/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................15....Gabr iel/Julia...19.10.08 milla77............30.........................12...Hele nka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 No i specjalne buzki dla Monis i jej malenstwa z okazji studniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka :(:(:( Omega, jak beda owoce zrob zdjecia :D:D Fasolka, ja niby mieszkam w Krakowie, ale tak naprawde sa to przedmiescia. Jak bylam dzieckiem to wszyscy mieli krowy i kury na podworkach. A dzis nigdzie sie nie wyprowadzajac miasto do nas przyszlo...Juz nie ma sianokosow, muczenia krow - w zamian jest szum samochodow. I nie ma sie na to zadnego wplywu. Bylysmy na usg i u gina. Moja mala juz jest glowka w dol, wazy 2 kg i jest zdrowiutka. Wszystko jest calkowicie w normie. Teraz bede miec usg co tydzien ( ale bys chciala Malolepsza, co nie? ;) ) i wizyty u gina co 2 tygodnie. Co do porodu, jak wszystko bedzie jak jest, mala bedzie rosla jak do tej pory,to bedzie naturalny :D Zalezy wszystko od lozyska i malutkiej. Gin mi powiedzial, ze jezeli 10-12 czerwca nie bedzie jeszcze rozwarcia wstrzymamy sie z wywolywaniem porodu, bo jak nie ma rozwarcia to czesto konczy sie to cesarka, ale nie dluzej niz do 17 czerwca. Mam nadzieje, ze mala postanowi sie urodzic w pierwszej polowie czerwca :) No i potwierdzono ze Ninka to jednak dziewczynka :D A no i po raz pierwszy widzialam ja w 4D, akurat usilowala sobie wsadzic dwie rece na raz do buzi :D:D Oczywiscie odkopywala sensor lekarce, smiala sie lekarka..ja ze to norma, bo zawsze odkopuje moja czy meza reke, bo brzuszek jest jej :) Postaram sie wrzucic jej zdjecia na fotosik, ale dopiero jutro wieczorem. Co do cisnienia mam sie nie martwic, bo za nisko nie moze byc ;) . Co do wagi tez...popatrzyl na mnie i pyta, czy sadze ze dziecko za malo wazy? Ja ze chyba nie, a on ze to lepiej dla ciebie bo nic ci nie zostanie, a mala prawidlowo rosnie. Poza tym to norma przy diecie cukrzycowej. No i za 2 tygodnie mam wizyte u jego kolegi, ktory w razie niemoznosci bycia mojego gina odbierze mi porod. :) Pozdrawiam, buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!nie pisalam bo za bardzo nie bylo o czym,a i chcialam zobaczyc czy ktos za mna zateskni. imreza nawet sie udala ,co prawda nie wywijalam bo moj m to nie umie tanczyc ale na jakies wolne go wyciagalam.troche potancowalam z dziadkiem m i z tesciowej mezem.pojadlam popilam sokami, herbatami. w sobote cos mnie brzuch pobolewal bolalo,przestalo,i znow tak w kolo. wczoraj bylam u gina badania w normie bez zmian.skierowanie do okulisty na badanie dna oka,DEPEGYT zwiekszona dawka 2*2 tabl ,luteina 3*2 tabl,Magne-b6 3*1 tabl i oczywiscie Feminatal N 1 tabl dziennie. pochwalil mnie z polozna za zapiski cisnienia, ze bardzo ladnie. mam nadal kontrolowac cisnienie i nastepna wizyta za 2 tyg.do okulisty najszybciej na 4 czerwca. wczoraj tak mi sie przypomnialo ze nie dal mi skierowania na usg a ja mam 21 tydz.i tak sobie pomyslalam ze sie zapisze a w poniedzialek pójdę do niego po skierowanie.bo na usg tez sie czeka. czytalam co u Was ,wczoraj chcialam wyslac hurtowo zdiecia ale nie udalo mi sie.to sa zdiecia robione w domu.bo na przyjeciu to ja bylam fotoreporterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................33....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................27 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................23......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kub a/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................15....Gabr iel/Julia...19.10.08 milla77............30.........................13...Helenka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki! Pogoda śliczna aż nie chce sie w pracy siedzieć,,,ale cóż może przyjda takie dni że człowiek pobyczy się w domu:-) U mnie zostały 2 tygodnie do ślubu i zaczynam panikować - ja wielka organizmatorka się denerwuje! Ale człowiek już nie ma 20 lat i to kolejny mój ślub wiec trochę pękam czy bedzie dobrze, czy dopnę sukienkę , czy będzie pogoda i czy fryzjer nie zrobi mi na głowie jakiejś abstrakcji w stylu kubistycznym:-) Synkowi zakupiłam wczoraj garnitur, nalatałam się że az mnie głowa rozbolała, małej buciki asobie oczywiście nic! I tak to już jest że nie mam w czym chodzić do pracy bo jak już widziałycie brzusiu spory a u mnie są procedury dot. ubrań w biurze. Dziś nieprzepisowo jestem w jeansach. Betty - łożko cacy chyba też sie skuszę! i pościel taka słodka Idź kobieto na USG koniecznie:-) pochwal sie swoim maluszkiem i jego rozmiarami. Surfi - zazdroszę że widziałaś skarbusię swoją w 4d, tez planuję ale następne badanie mam dopiero za 2 miesiące. Bedziesz miała takie letnie dzieciątko, Tobie tez bedzie miło wychodzić na spacerki z wózkiem o takiej porze roku.Extra! telesforka - i tak trzymamy kciuki a że @ przyszła to tylko tymczasowo.:-) A papryczko fiutki - bomba, szkoda że nie mam gdzie posadzić! buziale dla każdej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZWONILAM pytalam o ta pania dr co robi usg i w ten wtorek przyjmuje po raz ostatni potem przez caly maj nikt niebedzie robil usg.mam przyjsc i wyciagnac karte i na usg powinna mi zrobic bo juz bede w 22 tyg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... własnie wróciłam z długaśnego spaceru, który trwał 3 i pół godziny...:D pogoda piękna, ciepło, słoneczko świeci i wogóle bomba...aż z tego wyniosłam 2 małe pęcherzyki na malutkich palcach u nóg jutro jade już do rodziców i weekend na uczelni sędzam z moimi różnicami, ....spotkam się z moją koleżanką i zaproszę ją na jakiś \'ankohol\' - będziemy celebrować moje minione urodziny :p oczywiście ja sokiem :), ... a że pogoda piękna to zostaję na wsi na tydzień bo i tak miałam jechać do nich na długi weekend to bez sensu wracać....----> tak, że uprzedzam z góry, że tydzień mnie nie będzie!!!!!...pójdę czasem do brata jak będzie u niego wolny komputer, to wam coś skrobnę....:) ... oooo jej już się cieszę na całe dnie w ogrodzie :D rozłoże sobie stolik, krzesełka, herbatka, jakieś ciacho i książka :D cudeńko....wreszcie ucieknę od tego mojego hałasu, który mam tu w mieście, że jak cholera okno otworzę to tv nie słyszę a przecież nie moge sie kisić cały czas przy zamkniętym oknie...więc decybele samochodowe walą mi ostro po uszach....:( Milla___bedzie dobrze ze ślubem :) nie stresuj się :) bo to nic nie da... ale wiem że z boku to dobrze mówić....sama pewnie będę umierała ze strachu w grudniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tylko na krotko wczorajsza wizyta u okulisty pomyslna-moge rodzic silami natury ale mam wskazanie do skrocenia drugiej fazy porodu dzisiaj bylam na chwilke w pracy kolezanki odwiedzicfajnie tak poplotkowac po 2 miesiacach nieobecnosaci w ogole wczoraj caly dzien bylam u Nelci pozniej zakupy i tak jakos zeszlo jak nadrobie zaleglosci i przeczytam wszytsko to napisze do kazdej buziole kochane moje aaaa i jeszcze tabeleczka :):) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................33....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................28 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................23......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kub a/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................15....Gabr iel/Julia...19.10.08 milla77............30.........................13...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza__ty to badanie dna oka robiłaś, ze względu na swoją wadę wzroku? a jaką masz wadę? ja jestem krótkowidz do tego astygnatyzm mam i noszę szkła prawie -4 (minus4)...a TY? wybacz jeśli już gdzieś to wcześniej pisałaś, ja nie doczytałam jakoś...powiedz mi co i jak? no i czy miałaś skierowanie na to badanie u okulisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, to o czym tam pisza jest bardzo popularne tutaj w USA. Zarowno bycie "inkubatorem" po IVF , sprzedanie swojego jajeczka, nasienia, czy tez zaplodnienie IUI nasieniem ojca, chodzenie w ciazy przez 9 miesiecy i oddanie dziecka ojcu i jego zonie. Czasami to jedyna szansa na bycie rodzicem, zwlaszcza, ze proces adopcyjny w USA jest znacznie bardziej skomplikowany i kosztowny niz w Polsce. Coraz modniejsze staje sie adoptowanie dziecka z obcego kraju. Plaga nieplodnosci naprawde zbiera swoje zniwo i niektorzy widza w tym mozliwosc zarobienia sproych pieniedzy, rzadziej chodzi o zwykla pomoc drugiemu czlowiekowi. A sa ludzie ktorzy oddadza ostatnia zlotowke by miec swoje biologicznie dziecko. Nie wiem jak ja bym postapila i czy zdecydowalabym sie na cos takiego...napewno w ciazy nie dalabym rady chodzic i potem oddac to dziecko. I raczej w druga strone tez nie. Ale nikogo nie potepiam i staram sie rozumiec chec posiadania wlasnego dziecka za wszelka cene. A w stopce mozna zobaczyc zdjecia Ninki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka__no dzidzia ślicznotka i jaka podobna do mamusi, hehehe :-) Nie przejmuj sie swoją wagą i tym że brzusio jest wg Ciebie mały, najwazniejsze, że dzidzia jest zdrowa i rośnie :-) Omega__nooo parprykofiutki genialne :-) :-) :-) fasolka__w takim razie życze miłego wypoczynku, wykorzystaj re chwile na świeżym powietrzu na wsi :-) I nie zapomnij o nas, napisz cos od czasu do czasu Aisza__no to same dobre wieści i tak trzymac dalej :-) Voltare__jak widać przesadzanie poidorków okazało sie być dobre tylko dla pomidorków :-) A ty jak się czujesz, kości przestały boleć? Pozdrawiam wszystkie niewymienione, pogoda śliczna aż humor mam lepszy. Cały dzionek przesiedziałm na dworze, dotleniłam sie, będę dzisiaj spała jak suseł :-) pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka___ ależ ja jestm jak najbardziej za taką formą pomocy ludziom, którzy bardzo pragna mieć dziecko...dlaczego nie? jak to czytałam to wielki szacunek dla kobiet....wkurzały mnie te debilne wypowiedzi ludzi pod spodem - te komentarze ograniczonych obywateli Polski, żałosne...porównałam te komentarze z tymi co były pod tym artykułem o kobieto-facecie w ciązy, i wiecie że tego człowieka mniej osób potępiło niż tą kobietę która chce urodzić komuś dziecko??? porażka ejjj :) jak pójde do brata to napewno coś do was napisze, no i abelke zmienie :) oby tylko pogoda dopisłaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item346982926_fotelik_lezacek_r_baby_z_bujakiem_i_pluszakami.html sliczna dzis byla pogoda. dzis mala od rana na dworzu ja zrobilam 2 prania,male przemeblowanie,wytrzepalam dywan,odkurzalam,zmywalam naczynia,wymylam podlogi,poukladalam Asi zabawki i poskladalam pranie,ugotowalam obiad i bylam 2 razy w sklepie. czuje ze jestem padnieta. \'\'dzidziolek\'\'-bo tak do niego mowimy,czesciej kopie i silniej i to mi sie bardzo podoba.najczesciej kopie jak siedze przed tv albo komp. to we wtorek zobaczymy jak bedzie z usg,ale sadze ze mi zrobi. poprosilam szwagierke by sie dowiedziala i jak juz bedzie szybko to mnie zapisala do okulisty bym nie musiala czekac do czerwca i nie szlabym prywatnie.chyba ze niebedzie wyjscia. pozdrowienia dla Was wszystkich i buzka, dla brzusiów glaskanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty__a ode mnie masz wielkie lanie po tyłku, tyle dzisiaj zrobiłaś, że nawet dla kobiety która nie jest w ciąży to nielada wyzwanie tyle zrobić w jeden dzień!!! Już wiesz dlaczego dzidziolek cie tak skopał :p Za przepracownaie! daj mu odpocząć ! Pozdrawiam i odpoczywaj teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ Betty-----fajne zdjecie masz sliczna córke[wiadomo podobna do mamy] :D:D:D Surfitka------śliczna ta twoja Nina juz od małego jest fotogeniczna🌼🌼🌼 Fasolka-------Aisza także jest krótkowidzem i dlatego musiała miec konsultacje u okulisty ale reszte napisze ci sama:D:D:D:D:D Dla wszystkich po 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wyluzowanym cyklu znowu wzięłam się do roboty. Byłam dziś u gina. Od dzisiaj mam sobie robić te zastrzyki w brzuch. Jestem przerażona. Najgorzej, że kazał zacząć dziś wieczorem. W ciągu dnia to bym po prostu do przychodni poszła. Postanowiłam robić te zastrzyki o 21. Miałm dziś małą przygodę z tym lekiem. Lekarz wypisał mi receptę (wprawdzie bez adresu i numeru PESEL, ale mniejsza z tym) i udałam się do apteki. Pani stwierdziła, że czegoś takiego nie ma, ale zadzwoni do hurtowni. Poszła zadzwonić. Wraca i mówi, że jest, może mieć na jutro (a ja od dzisiaj mam rozpocząć serię), ale jeszcze pyta, czy ja wiem, ile to kosztuje. Lekarz mówił, że to lek droższy niż clo, ale nie wspominal o żadnym kosmicznym koszcie. A pani farmaceutka na to, że jedna dawka, czyli 50 mg kosztuje 570 zł. A ja mam wziąć takich dawek 6. No to mnie trochę zatkało. Posiedziałam w samochodzie, pomedytowałam i pojechałam do R. Najpierw nie miał w pracy czasu, żeby ze mną porozmawiać i powiedział, żebym mu maila przysłała :D No ale w końcu mówię mu, co i jak, że 570 i że razy 6, może 5, ale to i tak ponad 3 tysiące i co robimy. No ale postanowiliśmy, że trudno, jak mus to mus i trzeba ponieść taki wydatek. Trochę mnie zdziwiło, że lekarz mnie nie przestrzegł, że to aż tyle pieniędzy, bo przecież powinien zapytać, czy jestem gotowa na taki wydatek. Bardzo mi to zepsuło humor, bo najgorsze, że i tak pewności nie ma. Pojechałam do innej apteki, ale tam też nie było. To zadzwoniłam do lekarza i mówię, że nigdzie nie ma tego jego leku. A on zdziwiony, dlaczego ja jeżdżę po całym mieście, przecież on mi mówił, że tylko w Aptece Akademickiej mogę to kupić. Jasne, oczywiście nie mówil nic takiego. No to pojechałam tam i widze, że nie można placić kartą. A skąd ja niby mam mieć taką gotowkę przy sobie? No ale dałam już receptę i pytam, ile płacę, a pani, że 370 złotych. No to zapytałam, czy za wszystko, za całe 300mg? A ona, że tak. No i okazalo się, że całe zamieszanie na nic. Po prostu pani w pierwszej aptece chyba się pomyliła. Od razu lżej mi się zrobiło i humor mi się poprawił. Dobra dziewczynki, idę się kłuć. Mam nadzieję, że to przeżyję i ja i moi sąsiedzi :P We wtorek idę oglądać pęcherze i wtedy lekarz zdecyduje, kiedy IUI. Już sieboję. Chociaż drugi raz może nie bedzie tak źle. Najprawdopodobniej wypadnie to w moje urodziny. Z tego powodu musiałam zrezygnowac też ze spływu. To dla mnie straszne, bo uwielbiam spływy kajakami. No ale jak ma sieteraz udac, to nie ma co żalować. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nic nierobie zaraz ide do łóżeczka.wiem ze za duzo dzisiaj zrobilam ale ja tak mam ze raz na jakis czas mnie tak lapie wielkie sprzatani. nie zapomnialam ze jestem w ciazy bo gdybym niebyla to bym segment przestawila ale chyba jednak nie dalabym sama rady. M prosilam 2 tyg by mi zdiol pranie ze strychu,bo wszystkie reczniki ktore mialam to zuzylam a i nie jeden raz bo jak byly brudne to na suszarke i znow te same tyle ze czyste a dzis sie wkurzylam i mu mowie ze ponad 2 tyg temu go prosilam o zdiecie bo tam trzeba wejsc po drabinie i malo tego jest nisko i malo ze ja pulchna to jeszcze z duzym brzuchem to tam tylko na czworaka ,sie kurzylam i poszlam do drabiny ale mnie zdiol i polazl sam. od dawna znam to powiedzonko...nie pros sie chama zrób se sama... :) to do jutra kochane ide juz polezec bo dzis to rzeczywiscie zrobilam sobie maraton dobrej nocki i buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki M dziękuje za wszystkie życzenia i prosił żeby przekazać po buziaku ale sobie myślę, ze bezpieczniej będzie po ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Betty - w porównaniu z Tobą to ja dzisiaj nic nie zrobiłam 😭 Mam takie zaległości w papierach, że coś okropnego i stale ich przybywa tj. papierów :P Od rana z małą przerwą na szybki obiad byłam zagrzebana w papierzyskach :P Surfitka - a ja nie mogę zobaczyć Niny bo cały czas mi wywala, ze połączenie z serwerem zostało zerwane 😡 😡 😡 Moniś - u nas jak zwykle jak impreza to wszystkie gdzieś wywiało :( ale jedzonko było pyszne :D Grunt to dobry katering ;) Coś dla Konradka :) http://img.bonprix.pl/3/aru033x06_600.jpg http://www.quelle-international.com/pl/default/produkt-images/_w355_h302/9/1/910851_I600_200020693755.jpg http://www.quelle-international.com/pl/default/produkt-images/_w355_h302/7/6/767220_i600_123456.jpg Voltare - i jak pokusiłaś się i złożyłaś zmówienie na papryczkę ;) Omega - a Ty czaruj tą swoją plantację, niech rośnie :D Aisza - to super, że okulista wyraził zgodę na poród sn :D Ja już jakiś czas temu pytałam swojego czy będę mogła rodzić sn bo przy moim -5 to rożnie może być. Niby nie ma przeciwwskazań ale i tak w ciąży trzeba będzie wszystko ponownie sprawdzić. Fasolka - ciężko jest się przenieś ze wsi do miasta :( ale cóż ale zawsze możesz powiedzieć M że to wszystko przez niego ;) Masz super plan na długi weekend oby tylko pogoda dopisała. Czy ja dobrze zrozumiałam z końcem roku szykuje się nam drugi ślub na topiku :D Tak jak napisałam wyżej przy -5 nie ma przeciwwskazań o ile badanie dna oka jest ok, także Twoje -4 też nie powinno być przeszkodą. Z doświadczeń po laparoskopii (dwie maleńkie dziurki ;)) to jednak wolałabym sn, boleć i tak będzie ale potem w miarę szybko człowiek jest w stanie w miarę normalnie funkcjonować. Owszem jak są wskazania to nie ma dyskusji robi się cc ale sama z siebie to specjalnie się do tego nie palę :P ;) Telesforka - a ja na swoją @ czekam jak na zbawienie i nie chce franca przyjść 😠 głowa mnie już trzeci dzień boli a tej jak nie było tak nie ma. Mam nadzieję, ze jutro się nade mną zlituje i przylezie bo w przeciwnym razie ta głowa mnie wykończy :( Milla - przed ślubem jest mega stres a potem człowiek sie zastanawia jak to wszystko szybko przeleciało, ech u mnie w tym roku stuknie 8 lat i nie mam pojęcia kiedy to minęło. Apropos stroju to powinni Cię trochę ulgowo potraktować w końcu skompletowanie garderoby w ciąży nie jest prostą sprawą Mężatka - szczęściaro cały dzień na powietrzu, a ja bidula z nosem w papierach 😭 i to jeszcze nie zrobiłam wszystkiego co miałam zaplanowane 😭 Nelcia 🖐️ 👄 w końcu się pokazałaś po dłuższej przerwie Ryba__lufa - nieźle 3 tys. a 300 zł maleńka różnica :P Ja na sama myśl, że teraz sie zabierasz do tego kłucia mam dreszcze, ale jak trzeba to trzeba liczy się to co będzie w zamian. A spływ kajakowy nie ma nic piękniejszego :D:D Uwielbiam, co prawda nie są to jakieś wielkie wyprawy bo głównie jednodniowe z paczką znajomych ale zabawy przy tym mnóstwo. Malolepsza - tylko się nie zasłaniaj M, gdzie się podziewasz od wczoraj???? Dla niewymienionych po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam to przez przypadek, co prawda większość z nas już spisana na straty ale kto wie co przyniesie los ;) Modlitwa wieczorna kobiety : Ojcze nasz, który jesteś w niebie Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty Duże mieszkanie, a najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę Oglądać romanse, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki Złotych kart bez liku, czeków co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara ciekawe jak wygląda modlitwa wieczorna mężczyzny ?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie!!!!! Jagody, Ryba - mój po zabiegu atroskopii dostał 30(sic!) zastrzyków w brzucho:D:D:D:D:D:D i sam je robi:P mnie niestety nie daje, bo z przyjemnością bym się wkłuwała!:P:P:P Plantacja zasiana, zobaczymy czy i co wyrosnie. A któras mówiła, że nie ma posiać - tóż informuję, że papryfiutki hoduje się w domu na parapecie!!!:D:D:D:D jakoroslinę ozdobną:D:D:D Malolepsza - chyba męża wyprawia i żegna, pewnie niedługo nas zamęczy:P:P:P:P Milla - córka na pewno niedługo się do ciebie odezwie, nie denerwuj się aby, bo to szkodzi!!!! (jak juz tego nie zroniła, dawno się z nią nie widziałam:P) Rybko 1% przekazany!!!! zgodnie z zyczeniem!!!!:D:D:D:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam elaborat i mi wcielo :(:(:(:(:(:( jutro napisze jeszcze raz ide spac zaraz mnie szlag trafi!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az chce sie wstac z lozka jak za oknem slonce nas wola na powietrze. dzis znow beda pustki na topiku,czesc pracuje,czesc na spacerach,wyjazdach i czesc (choc jeszcze mala ale jest)opiekujaca sie malymi skarbami. pwracajac do tematu sadzonek to my tez bedziemy sadzic pomidorki i ogorki i tak juz 3 rok.w tamtym roku jak wyjechalismy nad morze i tesciowa je dogladala i podlewala to jak przyjechalismy do domu to szok ze to takie ogorki porosly az wzielam je pozrywalam i mierzylam najwiekszego i mial pamietam jak dzis 35 cm dlugosci 25 obietosci . moze jeszcze jakas salate sie posieje rzodkiew.mamy taka calkiem spora szklarnie bo tescie jak byli razem to mieli ta szklarnie i 3 zarabiste tunele i handlowali warzywami.kwiatami i tak dalej.jemu uderzyla kasa do glowy i znalazl sobie taka jedna interesowna obcykana w jednej dziedzinie i dzielila sie praktyka z innymi i tescie sie rozeszli a on ...jest nadal z ta co wybral ja przed tyloma latami i maja razem dziecko.tesciowa ma teraz dobrego faceta,ktory dla nas jest dobry i przede wszystkim ja kocha i szanuje.on jest bardziej tesciem i przyjacielem.ale zycie ludzi tez zmienia troche zboczylam z tematu ale juz. ide przyczesac piorka,buzka odswierzona,zabki umyte ,trzeba isc do sklepu bo pieczywko i jakis nabbial.moja Asia teraz slicznie je kasze manne na mleku i to ladniej niz mleko z platkami,jak jej naleje caly talerz to wszystko ladnie zjada.musze ja troche podpasc bo taka mizernota wazy 16.5 kg a lato idzie to sie nacieka Fasolka81 ---bedziemy tescknily ale lepsze jest takie wiejskie powietrze od spalin aaut nelcia1958---jak M bedzie mial chwile to mi pokarze jak bede mogla Wam podac link bezposrednio do danego zdiecia ,ale musze czekac i Wy tez bo w sobote pracuje i niedziiele az do weekendu ryba_lufa--wierze ze teraz Wam sie uda.moja kolezanka z pracy robila sobie zastrzyki i jej tez sie udalo za 1 razem(moze to nie taki sam przypadek ale wiem ze jej meza kijanki byly slabe i malo ruchliwe ) -dokladnie to ja niepytalam bo niewypadalo Jagody---super ta modlitwa :) omega3-fajne te papryfiutki a jakie zainteresowanie bedzie jak wyrosnie. Aisza-- nie zapomniane przezycie podczas porodu naturallnego ,ale tez wazne jest Wasze zdrowie i bezpieczenstwo pozdrowienia dla Wszystkich nie wymienionych i sloneczko niech Wam swieci Wszystkim i buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Betty - u mnie również pogoda cudo :D aż sie chce żyć Niezła z Ciebie plantatorka ;) Omega - M wiedział co robi kłując się sam ;) Ja nie wierzę w to, ze Malolepsza nas zamęczy po wyjeździe M, w tamtym roku też tak się odgrażała a jak przyszło co do czego to prawie jej nie było 😭 Malolepsza - wyjazd M, wyjazdem ale listę obecności wypadałoby podpisać :P Aisza - a Omega mówiła kopiuj!!! Taaa mądry Polak po szkodzie nie będę mówić ile razy mi posta wcięło bo zanim pomyślałam o skopiowaniu tekstu to już nacisnęłam wyślij odpowiedź :P A moje plany diabli wzięli 😠 miałam piękny plan wyjazdu w sobotę do BS i podejścia w tym cyklu do IUI, taaaa marzenie 😡 @ sobie ze mnie jaja robi,miała przyjść wczoraj i co, no właśnie nic 😠 a głowa mnie boli czwarty dzień. Po co pytam jak @ się ukrywa, ech jak zwykle pod górę. Wychodzi na to że umiesz liczyć, licz na siebie :P IUI będzie musiało poczekać do sierpnia 😠 chyba że do tego czasu cud się jakiś zdarzy. Miłego dnia wszystkim życzę i wracam do moich papierzysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×