Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witam porannie:D Dziekuje serdecznie wszystkim Wam moje kochane za zyczenia, w sumie obchodze jeszcze w dalszym ciagu urodziny, ale zyczenia lubie i na pewno sie upomne o urodzinowe, ktore juz tuz tuz:P Surfitka____ojej, mam nadzieje, ze z tata dobrze, przytulam cie mocno👄 Aisza___wygladasz boosko:D:D:D:D Telesforka____to bardzo piekne co napisalas o M, powiem ci ,ze mam podobne odczucia, po 10 latach malzenstwa, 14 bycia razem ze soba nie wyobrazam sobie miec nikogo innego przy boku, chociaz roznie bywalo:P......tez mam fantastycznego, cudownego czlowieka[tak w nawiasie, wczoraj zasnelam jak kamien, dzwonil 12 razy z pracy, nie odebralam, przyjechal do domu zobaczyc co sie ze m,na dzieje, walil dzwonil do drzwi, nioe slyszalam, w koncu walil kamieniami w okno i tylko sie przebudzilam dlatego,ze szlam do toalety, takiego zielonego ze strachu M jeszcze jak zyje nie wiedzialam:P:P:P] Voltare____mam nadzieje zaczac sezon od 1 maja, juz sie nie moge doczekac, bo jak pomysle,ze o grilowanym zarciu to mam slinotok, chociaz wiem, ze jak zjem bede umierac:P Justa____mnam nadzieje,ze masz chodzik, kobieto, niedlugo znikniesz od tego roztrajania👄 dzisiaj w koncu zamierzam rozpoczac to malowanie, chociaz M juz mi zapowiedzial,ze ma kupe innej roboty, nie odpuszcze za dwa tyg jedzie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba sobie zarty stroicie :o i takie pustki ze szok !!! Malolepsza, domyslam sie ze teraz kazda chwile chcesz spedzic z mezem i kompa z daleka omijasz. Kocyki urocze 😘 Justynko, mam powazne obawy ze numer z chodzikiem to tak latwo nie przejdzie. Z Adriana jest spryciarz, on juz zadba o przyciagniecie uwagi mamusi :) Telesforka, ciesze sie ze z mezem sie dobrze uklada :) Jak tak poczytalam, to tez pomyslalam, ze mezczyzna z ktorym jestem jest wlasnie tym najlepszym :) Aisza, no piekny brzusiu, piekna pogoda..ach jak fajnie. I juz niedlugo z wozeczkiem na spacerek. Voltare, narobilas smaka na grilla..ale chyba wczoraj Grek z restauracji na przeciwko mnie wyczul i przyniosl nam po dwa szaszlyczki, bo akurat grilowal na polu jak zesmy przechodzili :P Pychotka. A co sie tyczy taty..jak kazdy facet musi skupiac na sobie uwage i dobrze wiecie, ze ich to bardziej boli zawsze, kazda przypadlosc moze byc naprawde grozna w skutkach u nich , tak naprawde bolal go brzuch gora, lekarka rodzinna stwierdzila arytmie serca :O i kazala jechac na ostry dyzur, tosmy pojechali, zatrzymali go na kilkugodzinna obserwacje...w szpitalu po rozmowie z lekarzem okazalo sie, ze tata serce na 95% ma zdrowe...a tylko lekarz zalecil stres test i przestac palic :o No i wyluzowac po prostu...I dal mu jakies leki na zoladek ( takie bez recepty nawet :P ). A najlepsze jest to, ze wczoraj tata zdrowy juz. Juz nic go nie boli i wogole...syndrom bialego fartucha podzialal. Tylko mnie od kilku dni boli brzuch dolem i krocze. Brzuch mi sie obnizyl troche juz. Mysle, ze to dlatego tak pobolewa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie wieczornie:D cos na dobry nastrój: Rozmawiają dwie koleżanki: – Ten mój stary to nie widzi we mnie już kobiety! Przychodzi wieczorem do domu i tylko: Co jest do żarcia? Żeżre i idzie spać. – Mam na to sposób, z moim było to samo. Kupiłam sobie seksowna satynową czarną koszulkę, czarne podwiązki z pończochami i jeszcze do tego czarną maskę. Wieczorem jak przyszedł z pracy i mnie w tym zobaczył to mówię ci… było boooosko! Spotykają się po kilku dniach: – I co, pomogło!? – Daj spokój, zrobiłam jak mi radziłaś, a on wraca do domu, patrzy na mnie i mówi: Cześć Zorro, co jest do żarcia? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardziej sprośny:P:P:P:P:P Pani na lekcji religii pyta się dzieci, która część ciała idzie pierwsza do nieba, pierwsza zgłasza się Małgosia: -Pierwsza część ciała która idzie do nieba, to będą ręce, ponieważ jak się modlę klęczę i wystawiam ręce do góry, i tak samo jak ktoś odchodzi, to pan Bóg zabiera go do nieba. Nauczycielka zachwycona odpowiedzią Małgosi pyta o to samo nadal inne dzieci. Zgłasza się Jasio: -Nogi idą pierwsze do nieba. -Nogi? Jak to nogi? -Bo jak jest noc, to wchodzę do rodziców do sypialni, mama trzyma nogi do góry i krzyczy: Boże dochodzę!!! Gdyby tata jej nie przyszpilił, to by odeszła biedaczka…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 rzeczywscie wczoraj cisza jak makiem zasial:( tylko melduje i sie usprawiedliwam,ze przez jakis czas nie bedzie mnie na kafe, pare dni, mam lezec i dupsko podnosic tylko jak trzeba, zbyt wysokie cisnienie, narazie zobaczymy czy oszczedny tryb zycia i dieta cos zdziala, jak nie no to leki.....caly czas mialam na poziomie 140/80 i to bylo w sumie nie najgorej, ale skacze mi na 175/80 a to juz nie jest ciekawie, wiec moje kochane wizdmy lece do wyrka, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................34....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................28 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................23......(Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................22......Kuba/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................15....Gabriel/Julia...19.10.08 milla77............30.........................13...Helenka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 malolepszaa--leż i nie przejmuj sie nami Wasze zdrowie jest wazniejsze . Pusto to tak dziewczyny ze szok,przez 2 dni nie zagladalm na kafe a tu ta sama strona. wczoraj z M robilismy pozadki w komórce i skoszona juz trawa na podworku ja wypralam 2 takie dywaniki nie za duze i ogolnie to co moglam to pomoglam i tak od 9 czy 10 rano bylismy na dworzu do 17 bo M zabral sie za werande i niestety nie skonczyl wiec dzis sie za nia bierze. ide dzis do pani dr co robi usg,dzis jest po raz ostatni i mam nadzieje ze mnie przyjmie bo teraz mam 22 tydzien i czas na usg polowkowe prawda?jak mi teraz nie zrobi to bede musiala jechac gdzies indziej by zrobic ale to tez trzeba sie zapisac i 2 tyg czekac-bez sensu.jak wroce i bede miala w koncu zdiecie to wam wysle,obym to zdiecie dostala ,i bardzo bym chciala juz wiedziec kto mnie tak kopie i czy moje przeczucie sie sprawdza. a tak ogolnie to nie moge sie dostac z wpisem do kafe bo mnie wywala ze strona o podanym id nie istnieje .zobaczymy teraz?ale sie rozpisalam cieplutkie pozdrowionka dla Was wszystkich i sloneczka ,duzo zloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza--zapomnialam podziekowac za zdiecia,poprostu CUUUDNNEEEE! sliczne zdiecia,sliczna para to i rosnie sliczne dzieciatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie. Rzeczywiście pustki ostatnio. Dzisiaj ostatni zastrzyk sobie strzelę, a jutro prawdopodobnie pregnyl. Jak dobrze pójdzie. I wtedy w same urodziny z samego rana IUI. Taki plan. A dzisiaj nie wiem, czy to od dawki hormonów, czy od pogody, ale tak mnie boli glowa, że nie moge nawet mrugać i wydaje mi się, że strasznie głośno walę w tę klawiaturę. Na razie więc wezmę przyklad z Malolepszej i też się położę. Pozdrawiam i przesyłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to ja wlasnie weszlam od lekarza usg trwalo 25 minut dzidziolek zdrowy oprócz .....pani dr zauwazyla ze cos nie tak i jezdzila i ogladala dzieciatko ,serduszko jest dobrej budowy tylko lewa scianka jest pogrubiona i jutro do lekarza i ma zadecydowac czy mnie kierowac na echo serca i co dalej bo na pewno ma byc pod kontrola mowila mi plec ale....zgadujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Betty -ja ma tak podły humor, ze jak przegram to oberwiesz ;) Stawiam mój wygrany ostatnio majątek na syna? Koniecznie sprawdź to serduszku, a aczkolwiek na zapas się nie martw bo pani dr jeszcze ostatnio nie potrafiła usg obsługiwać więc może tylko Cię niepotrzebnie nastraszyła Ryba__lufa - u mnie dzisiaj pogoda okropna, leje od rana ale w końcu po ośmiu dniach przestała mnie boleć głowa. Niezły miałam tydzień :P A i przestań z tym jak dobrze pójdzie - oczywiście, że dobrze pójdzie :D Surfitka - z facetami tak to już jest, ale serca nie można lekceważyć, lepiej dwa razy sprawdzić czy wszystko jest ok. Telesforka - a ja dzisiaj nie nawidzę facetów :O:O Nie chodzi o M bo tej jest bogu ducha winny ale kolega w pracy tak mi podniósł ciśnienie, że musiałam wyjść bo inaczej krew by się polała. Skąd się biorą tacy ludzie, ze do celu po trupach???? Malolepsza - a może Ty się martwisz wyjazdem M i stąd to ciśnienie??? Jak trzeba to trzeba - leż plackiem tylko smutno Tu bez Ciebie 😭 Omega - dowcipy rewelacja ;) Zwłaszcza ten o drodze do nieba :P Dla wszystkich niewymienionych po 👄 :D i do raportu wzywam !!!!!! Jedynie Fasolka jest zwolniona bo się relaksuje u rodziców, czytaj odpoczywa od t.......j :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalski wrócił właśnie z wakacji we Włoszech i chwali się koledze: - Ty, słuchaj, jakie tam d**eczki na tych plażach... normalnie cudo!!! a wieczorem w mieście to już super jest! - I co poderwałeś jakąś? przecież zupełnie nie znasz włoskiego? - no, tak, ale porozumiewałem się na migi! - jak to? - słuchaj, podszedłem do takiej jednej i się uśmiecham. ona tez się uśmiecha. pokazuję jej knajpę, idziemy tam i siadamy przy stoliku. - i co dalej? - narysowałem na serwetce talerz i zjedliśmy kolację. leciała muzyka, narysowałem nutkę, poszliśmy tańczyć. potem ona wzięła serwetkę i narysowała łóżko! - i co, i co? - pyta kolega, domyślając się, o co chodzi - no i tu mnie zaskoczyła! skąd mogła wiedzieć, że mam fabrykę łóżek?! - Dlaczego mężczyźni są podobni do kukurydzy prażonej w mikrofalówce? - Gotowi po sekundzie. - Jakie sa trzy rzeczy do których mężczyźni są niezdolni? a) przyznać się do błędu, b) nie zasnąć po stosunku, c) spytać o drogę kiedy zabłądzili. - Dlaczego mężczyźni lubią termin 'miłość od pierwszego wejrzenia'? - Zaoszczedza im mnóstwa czasu. - Dlaczego mężczyźni lubią inteligentne kobiety? - Przeciwieństwa się przyciągają. - Dlaczego mężczyznom tak trudno nawiązuje się kontakt wzrokowy? - Piersi nie mają oczu. Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia: - Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina... - A warzywo? - pyta kelner. - On? To samo co ja. żona do męża: - Kochanie brałeś prysznic? - Dlaczego gdy coś zginie zawsze jest na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-jutro ide i zobaczymy co mi dr powie bo mialam isc 7 maja ale u nas w przychodni to nie wiem co sie dzieje ze ma niebyc ani jednego ginekologa i to dobrze ze poszlam bo tak bym musiala chodzic prywatnie.staram sie niedenerwowac i zobaczymy jak bedzie po badaniu jak mnie wysle? co tak malo propozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, dzis to cos czuje, ze feministki by cie zgarnely ;) Betty, ja tez mysle, ze to wymarzony chlopak. No i mam nadzieje, ze ma zdrowe serduszko. Malolepsza 😘😘😘😘😘 Rybka, no mozliwe ze to hormony tez. Mnie cos spanie lamie ostatnio. Nawet menager mi mowi, zebym sobie drzemke uciela :P No i ucielam sobie taka poobiednia :P A ja juz jutro na usg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Betty - ja stawiam na dziewczynkę, chociaż przeczuwam chłopca, ale ponieważ moje przeczucia 2-krotnie okazały się fałszywe, to teraz stawiam na przekór;) No i przy okazji Omega miała by \"swoją\" Alusię;) Trzymam kciuki za badanie i mam nadzieję, że z serduszkiem maleństwa wszystko jest w porządku:) malolepsza - leż zatem plackiem, a jakby Ci znów za bardzo to ciśnienie spadać zaczęło - wracaj natychmiast!:P Aisza - dziękuję za fotki - super wyglądacie:) Jagoda - a ja wprost przeciwnie - z facetami z pracy jakoś się dogaduję, ale jak w ogólniaku trafiłam do typowo babskiej klasy - wypisałam się z niej po 2 dniach - tam się dopiero działo!:P:P:P Za to na studiach miałam boooskooo!:P Ryba - Ty się nie skupiaj na IUI, tylko na tym żeby się od imprezy urodzinowej na topiku przypadkiem nie wymigać:P IUI tym razem na pewno się uda i bez Twojego myślenia!;) Surfitka - dobrze ze z tatą ok. Czasem te chłopy faktycznie potrafią stracha napędzić!;) buziaczki dla wszystkich!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - Ty nie trzymaj nas w niepewności, bo ja zaraz muszę iść spać, a jutro zajrzę dopiero po pracy! Mam tyle czekać na wyniki???:P:P:P Z drugiej strony - więcej "zakładników":P - większa kasiorka!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przerżnę trzecie typowanie pod rząd, to już nigdy nie będę brała udziału w żadnych grach losowych:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie :P:P:P skoro Voltare wygrała to ja z Surfitką poszłam z torbami 😭😭😭😭😭😭 Surfitka - a co tam raz będę szowinistką ;) Już mi trochę złość przeszła, pewnie do czasu aż znowu zobaczę mojego \"byłego kolegę\" :O na ludzką głupotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki przepraszam ze sie wczoraj nie pozegnalam,ale bylam taka padnieta.od 15 do 18 stalam w kolejce a moje nogi to byly jak balony takie zmeczone i opuchniete ,nie dziwie sie troche kilogramow musialy utrzymac. dzisiaj czeka mnie to samo tylko mam w planie byc o 14 u lekarza i zajac kolejke bo tak jak pojde o 16 tak jak lekarz przyjmuje to zdaze osiwiec. tak bede 1=sza powoli sie przyzwyczajam ze bede miala 2 coreczke,nawet m jak przyszedl rano po pracy pytal sie jak jego malutka coreczka,to mowie mu ze spi. teraz jeszcze staram sie nie przejmowac i nie stresowac zobaczymy co powie moj ginekolog i co wyjdzie na ewentualnym badaniu serduszka. narazie to tyle,pogoda sie ze psula choc i tak nie jest zle ale sloneczko sie gdzies chowa za chmurkami i pochmurno oby nie padalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D to ja :D:D:D na sekunde oczywiscie no ale ;) surfitka mialas racje :P, maly tak szybko zapyla w tym chodziku ze musze za tym zbojem latac! ale pozytywna strona , nie nosze go az tyle na rekach i kregoslup troche odsapnie :) maly broi az sie kurzy, jak ma teraz \"moc\" przemieszczania sie, chce wlezc wszedzie!! i drze sie jak sie gdzies zblokuje:D:D:D jest przezabawny, sciaga mi wszystko co uda mu sie chwycic, wczoraj wywalil suszarke z praniem i tak sie glosno z tego cieszyl ze szok normalnie :D ODDAJE POKLONY CHODZIKOM :) urwis z niego na potege, normalnie ma kurwiki w oczkach tylko patrzy co by tu wywinac:) spi sobie to moze zdarze wam podeslac aktualna fote lobuziaka. malolepsza, juz jest ciut lepiej :) mam nadzieje ze odpoczne przez te kilka dni, bedzie tyle ludzi do zabawiania mojego tygryska, juz sie prawie uwinelam z \"ogarnieciem\" chaty przed \"kontrola\" :P:P:P buziaki dla kazdej, trzymam za was kciuki!!! super ten kawal z maska zorro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, ale ten twoj bobas to rzeczywiscie rozrabiaka. No i szybciutko juz w chodziku. Mam nadzieje, ze wiesz, ze jest jeszcze maly i nie powinien dlugo w nim przebywac. Jak piszesz o Adrianie, przypomina mi sie moj Adrian, tez tak gonil - raczkowal jak mial 5 miesiecy, sam zaczal chodzic jak mial 10 ..a wczesniej oczywiscie stawanie przy meblach, sciaganie wszystkiego i buszowanie w chodziku. Wiem, ze to nie regula, ale teraz jako dorastajacy chlopak ma powazne problemy z kregoslupem ( musi nosic taki specjalny gorset) . Nikt nie powie, co tak naprrawde jest tego przyczyna , ale nie wykluczaja, ze wlasnie jego wczesne wstawanie. Betty, no to fajnie ze dziewuszka..tez cos nie moge trafic w plec...kurcze, przegralam juz wszystko i juz nie obstawiam :P Znaczy u Jagody to wiem, ze bedzie dziewczynka :P A u Voltare chlopak ;) Pozdrawiam was serdecznie. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY W PONIEDZIALEK IDE DO SZPITALA :) JAK MI SIE UDA TO WKLEJE WAM LINKA DO ZDIEC MALEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×