Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

i jeszcze dla smiechu: ---------------------------------------------------------- *Małżeństwo świętuje piątą rocznicę ślubu.* * - Muszę ci, kochanie, coś wyznać - mówi mąż - jestem daltonistą. - I ja chciałabym coś wyznać -mówi żona- nie jestem z Rzeszowa,jestem z Mozambiku.* *-------------------------------------------------------------------- *Wchodzi facet do apteki i cichutkim głosem mówi:* * - Nerwosol poproszę... - Co proszę? - NERWOSOL KURWA!!!* *------------------------------------------------------------------- *Przychodzi hipochondryk do lekarza i mówi:* * - Panie doktorze, żona mnie zdradza, a nie rosną mi rogi. - Proszę pana, z tymi rogami to tylko takie powiedzenie. - Uff, a już myślałem, że mam niedobór wapnia.* *------------------------------------------------------------------- *Przychodzi facet do apteki:* * - Poprosze jakies lekarstwo na zachłannosc.. tylko duzo, duzo,DUZO!!!!* *------------------------------------------------------------------- *Wychodzi TIR-ówka z samochodu i na pożegnianie mówi do kierowcy : ...BĄDŹ ZDRÓW!* *------------------------------------------------------------ *Przychodzi baba do lekarza cała oblepiona muchami. Lekarz pyta: - Dlaczego pani do mnie przyszła? - Zostałam zmuszona* /--------------------------------------------------------------- > > Do Urzędu Stanu Cywilnego przychodzi Indianin i mówi: > > - Chciałbym zmienić nazwisko. > > - A jak się Pan nazywa? > > - Waleczny Orzeł Spadający z Nieba na Wrogów UderzającyIch Znienacka. > > - A jak chce się Pan nazywać? > > - Jebudu. ---------------------------------------------------------------- > > > > Pytanie: idzie sobie trzech posłów w długich płaszczach,po czym > > poznać, że jeden z nich jest z Samoobrony? > > Odp: jeden ma płaszcz wpuszczony w spodnie. ----------------------------------------------------------- > > > > Kobieta w sklepie pyta sprzedawczynię: > > - Przepraszam, czy mogę przymierzyć tę sukienkę nawystawie? > > - Bardzo proszę, ale mamy też przymierzalnię. ----------------------------------------------------------------- > > > > Każdy Chińczyk powinien w życiu zrobić trzy rzeczy: > > - buty > > - dżinsy > > - magnetofon ---------------------------------------------- > > > > - Puk, puk! > > - Kto tam? > > - Ja do Jarka. > > - A ja kombajn. ------------------------------------------------------------------ > > > > Komisja wojskowa: > > - Zawód ojca? > > - Ojciec nie żyje... > > - Ale kim był?! > > - Gruźlikiem... > > - Ale co robił?!! > > - Kaszlał... > > - Ale z czego żył?!!! Z tego się przecież nie żyje! > > - Przecież mówię, że nie żyje... ------------------------------------------------------------------ > > > > Wpada Eskimos do baru i mówi: > > - Whisky proszę! > > A barman: > > - z lodem? > > Eskimos: > > - A w morde chcesz?!?!? -------------------------------------------------------------------- > > > > Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiarrozpocząć > borowanie, > > gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie: > > - Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę namoich jądrach? > > Pacjent spokojnym głosem: > > - To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi oto, > > żebyśmy sobie ból zadawali... Prawda, Panie Doktorze...? -------------------------------------------------------------------- > > Mały Jasio ogląda z wielkim zainteresowaniem swojego siusiaka. > > - Mamo, czy to mój mózg? > > - Nie synku, jeszcze nie.... --------------------------------------------------------------------- > > Ksiądz chodzi z tacą po kościele, zbiera pieniądze od parafian. > > Podchodzi do staruszki, a ona grzebie w portfelu. Ksiądz:Te grubsze babciu, papierowe.. > > Babcia: Aa nie.. te grubsze mam na fryzjera.. Ksiądz:babciu, ale Maryja nie chodziła do fryzjera. > > Babcia: Taak?? A Jezus nie jeździł Mercedesem... ---------------------------------------------------------------- > > W piaskownicy. Osiedle nowobogackich. > > Dzieci bawią się w piaskownicy, wykopując dziurętelefonami > komórkowymi. > > Nagle jedno z nich trafia na kamień i jego komórka łamie się. Dzieci w śmiech. > > - No i co się śmiejecie?! Jutro tatuś kupi mi nowy, lepszy! - płacze > > nieszczęsny malec. > > - Ale dzisiaj, jak ostatni wieśniak, będziesz piasek kopać łopatką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane babolki🖐️ Dziekuje za życzenia,ja zawsze wiedziałam ze moge liczyć na \"MOJE DZIECI\"Jeszcze raz dzieki dla wszystkich 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie: ZYCZE WSZYSTKIM MAMUSKOM - TYM PRZYSZLYM TAKZE :) - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ____ / \\ \\ / /\'\'\'\'\'\'\'\'\\ @@@/\'\'\'\'\'\'\'\'\\ I @ @ I \\___/ @@@\\___/ / \\ \\ \\ / I \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' I I/\'\'\'\'\'\'\'\'\\ I ) I\\___/ I ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIATEK MI SIE ROZJECHAL :( na wstepie: ZYCZE WSZYSTKIM MAMUSKOM - TYM PRZYSZLYM TAKZE :) - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ____ / \ \ / /''''''''\ @@@/''''''''\ I @ @ I \___/ @@@\___/ / \ \ \ / I ''''''''''' I I/''''''''\ I ) I\___/ I ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO SPROBUJMY JESZCZE RAZ na wstepie: ZYCZE WSZYSTKIM MAMUSKOM - TYM PRZYSZLYM TAKZE :) - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ____ / \ \ / /''''''''\ @@@/''''''''\ I @ @ I \___/ @@@\___/ / \ \ \ / I ''''''''''' I I/''''''''\ I ) I\___/ I ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) u mnie wszystko oki :) Bartulek kopie ze az milo ale niestety dalej jest w poprzek - Nelcia mi mowi ze panikuje :) no ale bylabym spokojniejsza gdyby maluch byl juz glowka w dol, no zobaczymy :D przez te kilka dni gdy mnie nie bylo nic sie zbytnio nie wydarzylo ciekawego wiec nie bede was zanudzac jakimis glupotami :) dni teraz coraz szybciej mi biegna jeszcze miesiac z hakiem i moze juz przytule mojego kochanego Bartuska, nawet nie wiem kiedy mi ten czas zlecial juz prawie CZERWIEC!!! Dzisiaj mam ostatnie spotkanie z szkoly rodzenia :) a pozniej kurs - do Nelci a nastepnie do Tesciowej :) Surfi kochana u mnie oki :):) tylko cos maly sie obrocic nie chce... a z tymi skurczami to mnie chyba z Monis pomylilas bo ja nigdy nie mialam skurczu :):) Fasolka dziekuje za zyczonka :* Malolepsza kochana uzywaj poki mozesz jak sie dzidzia urodzi to dopiero bedzie prawdziwy koniec z imprezkami :P:P:P Jagody🌼 Ryba_lufa🌼 Voltare🌼 Milka🌼 Telesforka🌼 Ani77🌼 Martuniadiablica🌼 moniś🌼 mężatka🌼 BETTY83🌼 Agness28🌼 milla77🌼 Justi🌼 Mimi🌼 buziole kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz tylko w roku jest \"Dzień Matki\", choć mamusiom co dzień należą się kwiatki: Czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek. Puszyste georginie na marzeń spełnienie. Fiołeczki małe na zdrowie doskonałe. Leśne konwalie małe na szczęście trwałe! http://farm2.static.flickr.com/1243/1041811244_de828aaa68_o.jpg Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam...bo wiem, ze wszystkie bedziemy mamami i trzeba w to gleboko wierzyc, ze juz za rok chociaz pod sercem bedzie wasza dziecina :) Bo ona juz gdzies jest, tylko czeka na razie na odpowiedni czas dla siebie na przyjscie. Aisza, sorki, myslalam, ze jak masz ten krazek to od skurczy. A moze Bartus sie obrocil juz ? Fasolka, dowcipy super :D Jagoda, ty to masz pomysly :P Dla wszystkich niewymienionych duuzy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamusiom, przyszłym mamusiom oraz wszystkim staraczkom oby jak najszybciej mamuśkami zotały wszystkiego naj naj naj życzę JA Narazie uciekam bo czas mnie goni, odezwe się za jakieś dwa dni i wszystko opowiem. Wszystko u mnie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole dzidzia dała o sobie znać !!! Aż sie poryczałam ze szczęścia !!! Cudowne uczucie. Kochane ja dziś sie tyklo melduje a jutro postaram się napisac więcej !! Buziaki w tak cudownym dniu :)pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌼 Spóźnione ale szczere zyczenia z okazji dnia matki wlaściwie dla wszystkich bo czesc juz jest, czesc bedzie za chwile, a czesc za chwil dwie:D:D:D:D:D:D Wczoraj praktycznie caly dzien przelezalam, tak mnie kosc lonowa bolala,ze jedynie na lezaco jakos przyzwoicie mozna bylo odpaczac, Marcela jest leniuchem i musze j zachecac do aktywnosci, wiec lezac spiewalam jej piosenki i sztrurchalam domkiem, chyba nie byla zadowlona, bo dala temu wyraz uladajac sie w takim miejscu,ze juz nie moglam jej zaklocic snu:Pmaly cwaniak, zobaczymy czy taki aniolek bedzie po urodzeniu, hm......dzisiaj jedziemy do endo, mam nadzieje,ze juz ost raz przed porodem, mm kupe pytan, bo oczywscie naczytalam sie za duzo o ciazach z niedoczynnoscia, nie ma jak to zlapac sobie schize na zyczenie...... pozdrawiam Was wszyskitkie mocno, przepraszam,ze nie z osobna do kazdej, ale obiecuje poprwe👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................38....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................32 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .26.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................19.......... ........????.19.10.08 milla77............30.........................17.....Hel enka/Kuba.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wszystkim córeczkom zażyczenia!!!!:D:D:D:D:D Alescie sie od poniedziałku rozpisały, normalnie nie moge się oderwać od czytania!:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................38....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................32 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .26.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30..........................20...Rafał,Roksana...19.10.08 milla77............30.........................17.....Hel enka/Kuba.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babole !! Jakieś paskudne przeziębienie mnie dopadlo :( :( :( A w gardle to jakby mi iedzial jeż... Poradzcie jakieś domowe sposoby. Masakra... a na dodatek za oknem pada i szaro i ponuro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi maly byl taki znudzony, znuzony i dziwny, tulil sie wyciagal raczki do mnie i wkladal wszystko do buzi, najlepeij paluszki:)) a jak juz dziaslo peklalo to plakal i mruczal, marudzil, i ciut garaczki mial i luzne octowe kupki:O myslalam zescie sie napisaly a tu malo co! wzywam do raportu!!!!! u nas ok, moj mial kilka dni wolnego to uwaga: ODPOCZELAM! zajmowal sie ladnie maly, nosil go, karmil, przebieral i sie z nim bawil:) lece na kawke dziewczynki, buziolinki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc skarby, odmeldowywujemy sie w dwupaku..jeszcze max. 19 dni :D Noc straszna, pelna skurczy i przebudzen. :( agness, na chorobe to herbatka z cytrynka i miodem. Ja jeszcze wcinalam czosnek :) Trzymaj sie i nie martw na zapas 😘 Justys, super ze wypoczelas. Malolepsza, daj znac po endokrynologu co i jak. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Postaram sie jeszcze odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, już nie mogę się doczekać, w piątek jadę do P i jeśli wszystko wróciło do normy i jajowody nie są pogrubione to w lipcu ruszam do boju od nowa :) więc proszę i o mnie pomyśleć ciepło w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Faktycznie trudno wpaść Wam w słowo. Ja też się meldują żebyście mnie z tabelki nie wykreśliły :P:P Jestem zawalona papierami bo magistranci sobie nagle o mnie przypomnieli :P I to wszyscy na raz. Surfitka - niestety najgorszy czas przed Tobą, czekania czy to dziś a może jutro ale w zamian za taką cudowną nagrodę warto jeszcze odrobinę wytrzymać. Poza tym nie zapominaj, ze ja wyciągam raczki po paczkę od Ciebie. Ani - widzę, ze nastrój bojowy i bardzo dobrze. Na jaką klinikę się ostatecznie zdecydowaliście. Agness - o rany pierwszy kopniak w dniu matki - chyba nie mogłaś sobie wymarzyć piękniejszego prezentu :D Apropos choroby to poza tym co napisała Surfitka to możesz jeszcze cieple mleko z miodem i masłem, leż grzecznie w ciepłym łóżeczku dużo pij. Malolepsza - ta Twoja córcia to ma charakterek - a to wszystko po mamusi ;) Fasolka - to nie była rada tylko podsumowanie pomysłu tego pana, ktoremu sie nie chce 4 liter ruszyć!!!! Mnie strasznie złoszczą tacy naukowcy na kilku posadkach - nigdzie i wszędzie :O:O Nelcia - widzisz jak to prosto można nagle zostać e-matką wielodzietnej e-rodziny ;) Aisza - no właśnie z tymi dziełami artystycznymi tak to jest u mnie też czasami coś sie rozjedzie :O złośliwość rzeczy martwych. Mężatka - a co Cię tak godni? a może kto ;) Omega - nas gonisz do pisania a sama przykładem nie świecisz :P oj mamusiu z kogo mamy brać przykład ;) Justyna - nie ma się co dziwić,z ę dziecko jest marudne jak ząbki rosną i to jeszcze pewnie kilka na raz. Jak sobie wspomnę moje ósemki to jeszcze mi słabo :P Dla nie wymienionych po 🌻 Dziewczynki znikam do mojej arcyciekawej lektury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gaduły :D Za oknem piękne słońce aż zal do pracy iść :P Mam nadzieję, że się trochę dzisiaj rozgadacie i jak wrócę do domku to sie dowiem się co u Was. Miłego dnia WSZYSTKIM życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze, Jagoda to pelni honory i zamkniecie i otwarcie:D Jagodka___🖐️ Wczoraj tak polatalam,ze sil wieczorem nie mialam, wracajac od lekarza wjechalysmy jeszcze do sklepow, wtedy mi sie wydawalo jak w nich bylam, ze chpodzic moge godzinami, ale widac to sie kumuluje jak rumien po opalaniu i zmeczenie wychodzi wieczorem, padlam jak kawka:P To byla ost wizyta u endo przed porodem, wyniki mam nie rewelka, ani najgorsze, takze jakos przekulamy sie z ta niedoczynnoscia do konca ciazy, 3 tyg przed porodem mam zmiejszac dawki lekow, zebym nie wskoczyla w nadczynnosc, a gdzies we wrzesniu do kontroli, no chyba ,ze wczesniej bede sie kiepsko czula....e tam damy rady, leki trzeba brac i nie marudzic, dziecko musi miec wszystko czego tzreba:D Rzeczywscie wczoraj jakas posucha na topie, moze dlatego ,ze pogoda piekna:D Ani____oczywscie,ze nie tylko w piatek ale caly czas o Tobie myslimy i to zawsze cieplo, tym razem musi byc dobrze, pamietaj, ze nie zapomnialam programu i wciazsmiem sie zawywac ekspertem, takze jakby co, wal jak w dym\" Surfi____co spojrze na komorke to o Tobie mysle, mam nadziejem,ze dasz znac jak sie zacznie, gora 18dni:D:D:D:D:D pozdrwaim porannie cal cudowna ekipe i lece zrobic sniadanie, bo juz minal wyznaczony czas po leku, a glodna jam jak wilk!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki witajcie 👄 z mojej stony była posucha bo przedwczoraj wieczorem jakaś awaria była w TPSA i nie miałam internetu w ogóle :(, a własśnie byłam w trakcie oglądania materacyków i wyprawek na allegro jak wyłączyli...dziś już szczesciem jest i od razu człowiek inaczej się czuje... a moze to była opatrzność - i czy chciałam czy nie z nudów musiałam sie wziąć za naukę do tego pana wykładowcy co go Jagódka trafnie określiła - naukowiec na wielu posadkach....niestety dla nich to jest jak mi się wydaje rutyna i utrudnianie innym życia... jadę dziś na wieś do rodziców, bo jutro ruszam z koleżankami stamtad do Jeleniej Góry - więc trzymajcie kciuki, postaram się skrobnąć do was podczas nieobecności mojej, bo brat z dziweczyną bedą w pracy to omp będzie wolny :) wracam poniedziałek rano .....i od poniedziałku zaczynam Kurs Florystyczny :D tak więc czeka mnie trochę urozmaicona codzienność, może jakoś poszerzę swoje zdolności manualne :) no Surfi___ty faktycznie już nie znasz dnia ani godziny :D trzymaj się dzielnie :) dla każdej z Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Racze się herbatką z cytryną i miodzikiem a wieczorkiem mleko z masełkiem i czosnkiem. A efekty puki co nijakie głowa boli a z noska jak z kranu 😠 Mam nadzieję że jeszcze kilka dni i będzie znacznie lepiej !!! Buziaki dla Was 👄 pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że na kafe dalej tłumy ;) Agness - jak choroba nie będzie chciała odpuścić to powinnaś iść do lekarza zwłaszcza jeżeli masz gorączkę. A ja dzisiaj zostałam ciocią. Moja kuzynka urodziła syna, chłopczyk ma mieć na imię Bruno. Surfitka - nie zameldowałaś się jeszcze czyżby Ninka postanowiła dziś przyjść na świat? Dla wszystkich po 👄 zmykam korzystać ze słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się popieprzyło z kafe i wcina posty przy przechodzeniu ze strony na stronę😠 😡😠 😡😠 😡 😠 zawsze kopiuję, a teraz nie zdążyłam 😠 😭 Postaram się zatem zajrzeć trochę później - póki co pogoda jest tak booska, że lecę na ogród się choć trochę poopalać;) miłego popołudnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nie , nie urodzilam i jak na razie nie mam zamiaru :P Bylam dzis rano u gina i stad ta cisza...otoz, rozwarcie sie troszke powiekszylo, na 1,5 cm, szyjka krociutka, ale wedlug tego gina ( bylam u innego, nie swojego) raczej pierwszy porod nie bedzie duzo wczesniej przed terminem. Oczywiscie moge sie spodziewac w kazdej chwili, ale on uwaza, ze urodze w 40 tyg albo 15 czerwca. Wiec mam co najmniej 2 tyg spokoju :) Troche sie wkurzylam, bo sie wyczekalam ja dziki, bo sie spoznil, do tego nie zrobili mi usg bo cos tam i musze znowu tam isc popoludniu. I znowu pewnie bede czekac :o jakbym nie miala co robic tylko jezdzic tam i z powrotem do przychodni. Ale co zrobic, jak maja taka zasade, ze sa grupa lekarzy i nalezy poznac innych tez, jakby mnie zlapalao i moj nie dalby rady...a ja prosze Ninke by trafiala w taki dzien kiedy nasz bedzie mogl :) Pozdrawiam serdecznie i piszcie dziewczyny bo cos pusto sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×