Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Aisza -ja juz tak mam.taki moj los surfitka-ja im nic nie bronie tylko zachecam do pisania. jak nie pisze to do raportu wolaja-ja osobiscie sie ciesze ze jednak komus mnie brak w jakis sposob. ja juz po okuliscie padam na pysk malo ze do przychodni to jeszcze na druga strone torow do okulisy by zbadal na lepszym sprzecie ,zrenice na fula duze a tu kobieto idz 2-3 km w sloncu, to pani dr pozyczyla mi okulary i jak bylam tam dalej na ponownym badaniu to mialam tam zostawic jej synkowi.-ale wyszlo ze wszystko w pozadku .nastepna wizyta za miesiac. przy okazji zrobilam zakupy,nogi spuchly jak balony i nabawilam sie 2 porządnych odciskow ledwo co doszlam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka- jakby Cie ktos porzadnie wkurzyl lub zestresowal to akcja porodowa szybciej moglaby nadejsc.-ja akurat tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, ja zartuje z tymi stronkami i bardzo sie ciesze ze piszesz do nas :) A w sumie to nie chce zeby mnie ktos wkurzal :P Tydzien jeszcze z malym hakiem wytrzymam z Ninka w brzuchu i wole juz dostac kroplowke niz sie denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka -fakt to bedzie dla Was lepsze niż stres :) nic sie nie stalo ,przecież wiem ze zartowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌻 pewnie już sie przyzwyczaiłyście do moich \"częstych \" odwiedzin. Nie moge sobie dzisiaj znaleźć miejsca, oczywiście powodem jest @ i kłótnia z moim M. Jagody tak mi przykro z powodu twojej siostry. Wiem, że mam złe nastawienie, ale to dlatego, że musze wszystko rozumieć, a tego piepszonego życia nie rozumiem wogóle :( tak jak któraś z was pisała, dlaczego okrutne kobiety rodzą dzieci, dlaczego patologiczne rodziny mają dzieci, a te które oddałyby wszystko by móc opiekować sie małym człowiekiem.... Nie mam już siły naprawde. Acha, czytam tę ksiązkę, ale bardzo powoli, początki były trudne, 3 strony i rycz, 2 dni przerwy i znowu, tak jakbym czytala o sobie, narazie ta książka bardzo mnie dołuje. a moje typy :) Milla - CH -> Jagody, Surfitka, Malolepszaa, Fasolka, Betty, Omega3, Milka DZ - > Milla, Mężatka, Martuniadiablica, voltare ======================== Fasolka - CH -> Milla, Martuniadiablica, voltare, DZ - > Mężatka, Jagody, Surfitka, Fasolka, Malolpeszaa, Betty, Omega3, MIlka no i tabelka Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................39....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................34 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................29......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................29......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .27.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................21....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................19....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 dla wszystkich bez wyjątku 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Nie jak poranek wtedy naprawde czuje sie super, ale przeciez nie moze byc caly dzien 7 rano.:P Wczoraj kilkakrotnie zagladalam na kafe i nawet mialam przekonanie,ze naskrobaalm do Was posta dzisiaj patrze,a go nie ma,to chyba jedbnak bylo zacmienie ciazowe, pewnie zaczelam pisac i cos mi przeszkodzilo:P:P:P:P Milka____nie zdradze ci calje fabuly, ale na pewno w koncu beda lzy radosci👄NIE TYLKO w ksiazce ale i w zyciu👄 powiedz jak z Twoja tarczyca???robilas ostanio badania????bierzesz leki????pytam bo jestem w temacie, a cos mi sie kreci po glowie,ze o tarczycy cos kiedys wspominalas. Ten dziadoski hormon jest bardzo wazny zarowno w zacizaneiu, chodzeniu w ciazy no i dobrym samopoczuciu Wiem kochana,ze czujesz sie bezradna, a dodatkowe emocje w postaci klotni z M na pewno nie pomagaja, swoja droga facet moglby w koncu troche bardziej sie postarac😠 Sama nie wiem co juz ci radzic. ale nie mozesz ciagle kochana byc w dolku, pomysl o sobie, zacznij byc egoistka, czasami taka postawa zdzialac moze duzo wiecej niz wiecznie dobra MIlka, serio, kazdy ma prawo do szczescia, zaslugujesz na wszystko co najlepsze, SERIO!!!! Trzymaj sie mala🌼nie poddawaj Jagoda____Mnostwo niesprawiedliwosci na tym swiecie:(....ale dobry pomysl z tym wyjazdem, w ten sposob przejda moze lzej te pierwsze najgorsze chwile o ile to w ogole mozliwe:( Ufam jednak,ze zycie potrafi wynagradzac straty, w koncu bedzie sie siostra cieszyc ze sowjeo dziecka i swojej siostrzenicy👄 Surfi_____jeszcze w najgorszym wypadku 9 dni❤️❤️❤️❤️ pozdrwiam cala kochana niewymieniona reszte i mykam na sniadanko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jagody - trzymaj się i nie smuć się, uściskaj mocno siostrę. Milla - wcale nie lepiej, oby ten ślub już się odbył! Codziennie jakieś \"atrakcje\" i pielgrzymki do nas do domu, po co? W tych warunkach o robieniu dzidziusia nie ma mowy:/ No i kończyć musze już a dopiero zaczęłam - ludzie zaczynają się schodzić do roboty i będa mi tu zagladać ptrzez ramię:( Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki nie wiem czy bede zagladala przez weekend alle odswiezam tabelke Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................39....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................34 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................29......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................29......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .28.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................21....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................19....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka_- wiem ze sie fajnie tylko gada ale trzymaj sie i nie poddawaj.zobaczysz juz nie dlugo bedziesz szczesliwa z bobaskiem a co do M to ja ze swoim tez sie kluce np wczoraj sie mnie pytal co ja robilam caly dzien jak nawet roslin nie podlalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mu powiedzialam ze jestem w ciazy to powiedzial ze on tez :) tylko to ze ma duzy brzuch o tym nie swiadczy.dobra zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie skopsalo mialo byc w suwaczku 3 miesiace a mam 3 miesiace i 1 dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie wystraszylam tym pisaniem :( daje Wam odpoczac ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! To się nagadałyście przez cały dzień!:P:D Surfitka - co tam u Was? Ty się melduj kochana co jakiś czas, bo parę godzin podejrzanej nieobecności i zaraz zaczną się tutaj spekulacje co do narodzin Ninki!:D Milka - Chłopy są czasem dziwne:O Nie pozostaje chyba nic innego jak spróbować ten dołek przeczekać albo spróbować mu jakoś zaradzić - czekanie nie wchodzi w grę, bo niczego nie prowadzi, a malolepsza ma rację - rezygnowanie z własnych marzeń i pragnień na dłuższą metę będzie jedynie nakręcało "machinę"... Zrób coś tylko dla siebie, może wzbudź w M. odrobinę (kontrolowanej ze swojej strony:P ) zazdrości - w końcu większość największych twardzieli mięknie pod wpływem ciepła i uroku kobiety;) Tak czytam na niektórych forach o tych chłopach i dziękuję Bogu, że mój trafił mi się taki jaki jest:P Oczywiście czasem jest nie do wytrzymania (jutro np. znowu idzie na rano do pracy, więc spodziewajcie się mnie tutaj o wiadomej porze:P ) ale generalnie przynajmniej jeżeli chodzi o leczenie - mamy podobne zdanie na ten temat i przynajmniej w tym temacie nie muszę prowadzić żadnych negocjacji:P Pozdrowionka dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, zyje i jeszcze w dwupaku, ale ostatni dzien w pracy i troche jest do zrobienia :) W przyszlym tygodniu bede was zanudzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki jakoś mija kolejny dzionek, upału dzięki Bogu nie ma... dziś usłyszłąm że jak na ten miesiąc ciązy to już mam brzuszek wysoko ...hmmm, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale wplywu nie mam na to żadnego :) Sufi__po pierwsze czy któraś tu kiedykolwiek z nas zanudzła? melduj sie kobietko na bieżąco żebyśmy wiedziały co w trawie piszczy :) ja od wczoraj mam taką zgagę ze już nie wyrabiam :( dla każdej po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Tak więc jak sobotnia tradycja nakazuje - forumowy dzionek ogłaszam za otwarty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się witam :D Voltare - mnie też na nogi o tak nieludzkiej godzinie postawił M :P Nie ma jak facet szykujący się do wyjścia do pracy. życzę WSZYSTKIM słonecznej soboty i zmykam na zakupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolepeszaa
To i ja podpisze liste:D Voltare____ale pomysl jaka bedziesz miala piekna dluga sobote:P Jagoda____🖐️ Justa_____wybor jest prosty:D:D:D:Da z Niemcami juz jutro!U mnie w moim grajdole wszyskie samochody jezdza z flagami, no i nie powiem jak mnie rozwalila riposta szymona majewskiego na zwiastun meczu niemcow__Polska-Niemcy "nie bedzie nikt plul nam w twarz, ni......." musze sie dzisiaj zwazyc, bo mam jakies dziwne uczucie ze spadl mi jakis kg, oby tak bylo, dosc juz nosze ciezaru Milej sobotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Malolepszaa__przyjmijmy, że to nie pomarańcz a odcień czerwieni :P na białym te - znaczy kibicujesz komu trzeba!! :) wiecie wyłazi mi ząbek mądrości :P już wyszedł kawałek i tak miesiąc już sie ciągnie do góry i cały wyjść nie może.... ciekawe czy to jakiś omen? w końcu to mój pierwszy ząb mądrości wychodzi.... zapowiada się na upał....ufff znów stopy mi sie zmeczą bardzo... powiedzcie liczycie miej więcej ile razy w ciagu dnia was dzidzia nadkopuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____liczenie ruchow tak po 28 tygodniu, ale lekarz mi ost pwoeidzial,zeby nie wpadac w panike jak nie bedzie tych 10 przepisowych, no i sa takie dni,ze mala wariuje caly czas i takie, ze wiekszosc czasu spi, jak kazdy czlowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem chora i prosze mnie załować:P:P:P wieczorem miałam ponad 38, poszłam spać ok.16 i niedawno sie obudziłam, ale dzisiaj trochę lepiej:D wczoraj w gardle miałam nie tylko żyletkę, ale całą maszynkę do golenia, depilator i malakser w jednym:P:P:P będę co jakis czas zaglądać, chyba że nowu usnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega_____ja cie zaluje👄👄👄gdzies Ty byla, ze znowu chora?????albo cos pila??:Pnie zadroszcze chorowac w takie upaluy, ale angina sie szerzy, juz kilka osob z mojego otoczenia uziemionych w lozku, trzeba uwazac! Kuruje sie kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie cała rzecz w tym, że nigdzie nie byłam, styczności z chorobą nie miałam, no chyba że długotrwałe zwolnienie może byc zaraźliwe:P:P:P nie wiem, sama nie wiem:( Ale dzisiaj już lepiej, postanowiłam jednak zostac w łóżeczku, czego baaaaaaaaaaaaaaaardzo nie lubię! Już mnie każda kośc boli! Jęczę jak stara baba, alw w koncu co tam - stara baba ze mnie już i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i mamy weekend :-) Wybieram się dzisiaj z mamą do rodzinki bo M pracuje, tata pracuje, więc we dwie wybywamy z domku :-) pogoda sprzyja, sama radość :-) Tak więc pozdrawiam gorąco i życxzę udanego weekendu :-) Omega__wracaj szybciutko do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No i ja sie odmelduje, zeby nie bylo ze juz rodze :P Dzis pewnie mnie nie bedzie, bo wybywam z domku, wiec udanej soboty dla wszystkich. Omego 🌻 - na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam przyjemnosc zmienic..juz po raz ostatni :D Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................40....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................34 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................29......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................29......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .28.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................21....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................19....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - no nie wiem, czy mój dzień z tytułu wcześniejszej pobudki będzie jakiś szczególnie długi - już mnie spanie łamie:P Ratuję się kawą, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że miała by mi ona w czymś pomóc:P Surfitka - a ja mam przyjemność przypomnieć Ci, że ostatnia zmiana tabelki będzie polegała na wpisaniu siebie i Ninki do tabelki nr 3;) Omega - przypomniała mi się córka sąsiadki, jak widziała kogoś smutnego, albo zapłakanego - z miejsca pytała: "pożałować Cię?" :D:D:D Nasza Ty bidulko - wracaj do zdrówka!;) mężatka - udanego wypoczynku 🖐️ Fasolka - Ząb mądrości powiadasz - no cóż dla swojego dzidzia będziesz najmądrzejszą istotą na ziemi - a oto i pierwsza oznaka mądrości:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×