Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Ryba_lufa! Ale się cieszę! Surfi gratuluję! Milla - łobuie miałaś się odezwać. Dziś kolejny sądny dzień i krwawienie takie od kilku dni że już słabo mi... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wróciłam po weekendzie, u nas w porządku, maluszek kopie coraz mocniej, choć ma też spkojniejsze dni kiedy kopie lekko i mniej niż zwykle...jeszcze tylko 2 dni i dowiecie się, kto dobrze licytował płeć :D Surfitka i Nina 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 :D tak się cieszę, czekamy na was!! Rybka___życzę Ci jak najlepiej kochana i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze 🌻 🌻 🌻 🌻 pozdrowienia i uałowania dla Aiszy i Malolepszej !!!! zmieniam tabeleczkę, u nas już 23 tydz. :) a i pozwoliłam sobie nieśmiało przetransporować naszą mamusię z córeczką na niższe piętro :) Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Aisza..............24.......................35 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27........................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25.......................31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33.......................29...(Marcelinka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25........................29..........(Alicja) ok. 01.09.08 Fasolka81........27.......................23....(Gabriel / Julia)...19.10.08 Agness28.........30......................20...(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30......................20.......(Maciuś)..........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki:) Surfitka - g🌻r🌻a🌻t🌻u🌻l🌻u🌻j🌻ę!!! buziaczek w czułko dla Ninki:D Ryba - babo - cieszę się jak nie wiem:D, GRATULUJĘ! bo to znaczy, że jednak brzuchale przeskakują z jednej na drugą:D:D:D (A to znaczy, że mam szanse na brzuchal malolepszej;) ) mężatka - a Tobie gratuluję przebrnięcia przez obronę pracy i tytułu naukowego 🌻 buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam kochane. Tak naprawde to jeszcze nie ochłonęłam. Dziś kupiłam sobie jeszcze jeden test. Zrobię w środę albo w czwartek, żeby sprawdzić, czy to nie jakiś sen. Od razu mam problem. Bo nie wiem co z wakacjami. Mieliśmy jechać samochodem do Bułgarii i mamy już zarezerwowany hotel. Na szczęście dopiero w tym tygodniu miałam zapłacić, a teraz nie wiem, co robić. Jak myślicie, jechać, czy nie jechać? Sama to bym chętnie pojechała, ale już moja mama mnie przekonuje, że nie warto ryzykować i do tego jedna koleżanka to samo, że do trzeciego miesiąca lepiej się nie ruszać. Wyjazd mamy zaplanowany na 10 dni od 5 lipca. Surfutko, z tego rpzejęcia to Ci nawet nie pogratulowałam. Wszystkiego naj naj naj dla Ciebie i maluszka. Buziaki i wracajcie szybko do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jakie wiesci-widze ze Rybka mnie uprzedzila:):):)-ja tylko dodam ze Surfi rodzila 18 godzin-czuje sie dobrze i mala oprocz loczkow ma donosny glos:) Ryba-GRATULACJE-ciesze sie bardzo-no to przejmujemy nastepne brzuszki. Dobry dzien dzis jest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to było do Surfitki i miałam na myśli przejęcie :O Już nawet pisać nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Z niecierpliwoscią czekalam na wiesci o Surfitce na naszym topiku obserwowalam Wasz topik i czerwiec 2008 i w koncu sa 100% wiadomosci o Surfitce od Trelesforki wiec juz mozna oficjalnie GRATULOWAC :) dzieki za informacje Telesforko :) SURFITKO GRATULACJE :D Wracaj do Nas szybciutko Pozdrowionka i miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ze słonecznego Kołobrzegu! Dotarłam przed wieczorem, ale już w czasie jazdy odebrałam dwie dobre nowiny!:D:D:D:D:D:D:D Po pierwsze - Rybeńko kochana - GTARULACJE PRZEOGROMNE!!!! Jak sie dowiedziałam to aż mnie zatkało z wrażenia i radości:D:D:D:D Co do wyjazdu - najlepiej będzie jak skonsultujesz to z Twoim lekarzem. Po drugie - Surfitko - jakże się cieszę, że grono moich wnusiów sie powiekszyło:D:D:D:D mam tylko nadzieję, że mimo iż trwało to 18 godzin, to nineczka ci to wynagrodzi i że bardzo nie cierpiałaś. A teraz od Malolepszej: nie wie kiedy wyjdzie, może na weekend. Kazała powiedzieć, że ogromna radośc ją rozpiera z powodu dziejszych newsów. Jagody - kelenerek będzie zaliczony jutro, dzisiaj miał już wolne, ale wiesz, w końcu tu z męzem przyjechałam, nie moge więc za bardzo:P:P:P:P To która teraz szykuje sie na brzucholka Aiszy??? Bo na brzuszek Malolpeszej zamówienie złozyła Voltare:) pozdrawiam, postaram sie odezwać jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa - jutro przekaże wszystko od ciebie dla Malolepszej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam jak zwykle od święta, ale za to jakie wieści widze :) Rybeczko moja droga gratuluje ci z całego serca, takie wiadomości na naszym topiku zaraz dają mi nowe nadzieje, że każdej z nas sie uda :) jeszcze raz dla ciebie 😘 no i Surficia nasza kochana, czekamy na ciebie i maleństwo, wracaj szybko do sił, bo czekamy na opowieści o twojej Nince, gatulacje całuje was mocno, 🌻 🌻 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ledwie żyję po dzisiejszych atrakcjach dnia ale jakbym mogła nie sprawdzić co u Surfitki :P:P A tu taka niespodzianka :D Surfitka - wielkie gratulacje dla Ciebie i M, okazuje się, ze Ninka to spora panna no i te loki aż się nie mogę doczekać fotek :D:D Ryba___lufa - jeszcze nie mogę dojść do siebie :D:D To się nazywa wiadomość :D:D Gratulacje 🌻🌻🌻🌻 Jeżeli chodzi o wyjazd to ja bym sobie darowała w końcu wakacje są co roku a o ciążę walczyłaś długo. Mojej siostrze gin powiedział ciąża to nie choroba jeżeli czuje się dobrze to może jechać - zaplanowali sobie wyjazd w góry a tu ich spotkała niespodzianka i też byli w kropce. Dzisiaj już po tym tragicznym finale ciąży siostra powiedziała że owszem nie ma 100% pewności czy te dwie sprawy mogły mieć związek ale nie można tego wykluczyć. Justyna czy Surfi we wczesnej ciąży podróżowały i proszę obie są już mamusiami. A może wybierzcie się gdzieś bliżej? Aisza miała zaplanowany wyjazd i też jej Bartuś pokrzyżował plany. Poza tym co zrobisz w sytuacji jak Twoje maleństwo upodoba sobie biel i będziesz się kiepsko czuła? Aisza - ja tak nie mam zamiaru czekać do sierpnia poproszę o twój brzuszek. Nelcia - złóż w moim imieniu \"podanie\" u Aiszy i poproś o pozytywne rozpatrzenie. Dziewczynki przepraszam, że nie piszę do wszystkich ale padam ze zmęczenia jutro postaram się poprawić, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piekny słoneczny dzionek! A co to za cisza????!!!!! Panienki, meldujcie sie, niech ja bede spokojna! Bo na stare lata mam sie denerwowac, że nastepna nie daj Boże w szpitalu??? Ciekawe, jak Surfitka z Nineczką? Telesforka, masz jakieś wieści??? pozdrawiam, zajrzę wieczorkiem, teraz idę pospacerowac, póki pogoda śliczna:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote rozmawialam z m ze jak skonczymy remont to on pojdzie na prawo jazdy i jak zrobi to ja przegram zaklad i bedzie kupowal wieksze akwarium. jutro mam zadanie ide zobaczyc lodowke na raty i do lekarza z dokumentami do poprawy a w czwartek do zusu. a co u Was dlaczego nikogo niema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! poprawiam tabelkę i czekam z niecierpliwością aż Rybko wkleisz sie pode mną:-) Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Aisza..............24.......................35 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27........................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25.......................31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33.......................29...(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25........................29..........(A licja) ok. 01.09.08 Fasolka81........27.......................23....(Gabriel/ Julia)...19.10.08 Agness28.........30......................20...(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30.....................21.......(Maciuś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czyżby wszystkie zaniemówiły po wczorajszych nowinach i nie mogą odzyskać \'mowy\' Betty - oj uważaj bo M i prawo jazdy zrobi i akwarium kupi :P A swoją drogą to niech idzie na to prawko, przyda się. Milla - nic dziwnego że choróbsko Cię dopadło, pogoda nie może się zdecydować raz upał a zaraz znowu leje :( Dużo zdrówka 👄 Omega - podeślij mi trochę tego słoneczka bo u mnie od rana leje i słoneczko nawet na chwilę nie wyjrzało zza chmurki :( A swoją drogą kto to wozi drzewo do lasu??? Masz kelnerka i M wzięłaś ze sobą, oj to chyba nie był dobry pomysł :P:P ;) Ryba__lufa - ta powtórka testu to chyba tak na pamiątkę bo beta wyszła Ci piękna i do tego że jesteś w ciąży nie mam najmniejszych wątpliwości :D Zdradź sekret jak to zrobiłaś :P :D Odgrażałaś się ze jak tylko się dowiesz ze jesteś w ciąży idziesz na zwolnienie lekarskie w związku z tym kiedy uciekasz z pracy? Mężatka - gratuluję Pani Magister :D:D 🌻 🌻 Mam nadzieję, ze komisja była wyrozumiała i wszystko przebiegło w sympatycznej atmosferze. Nelcia - skoro dobrze poprawiłam to polecam się na przyszłość :D Bartuś sam sobie określi datę porodu wiec nie ma się co tym przejmować. Im dłużej jest w brzuszku tym dla wszystkich lepiej. Aisza - zapewne nie jesteś zachwycona pobytem w szpitalu ale w zamian za nagrodę jaka otrzymasz warto pocierpieć. Trzymaj się dzielnie w dwupaku jak najdłużej. Malolepsza - smutno Tu bez Ciebie ale cóż zrobić jak Marcelina taka w gorącej wodzie kąpana. Grzecznie leż i przyjmuj leki a co najważniejsze wytłumacz tej swojej pannie że jeszcze musi poczekać z przychodzeniem na świat. Starsi mają pierwszeństwo a zwłaszcza, ze przednią w kolejce jest jeszcze Bartek, Konrad i Kuba :D Voltare - muszę się trochę powymądrzać :P:P Na dzień dzisiejszy mgr to stopień naukowy a tytułem naukowym w RP jest tylko profesor zwyczajny inaczej belwederski lub jak ktoś woli tytularny) nadawany przez prezydenta. Natomiast stopnie nadaje uprawniona do tego Rada Wydziału po przeprowadzeniu przewodu doktorskiego lub habilitacyjnego. Milka - nie ma innego wyjścia musi się nam udać :D Tylko jakby się już w tym cyklu udało to nie miałabym nic przeciwko :P Agness - gdzieś przepadła :( mnie tu zżera ciekawość kogo chowasz w brzuszku? Już znasz płeć maleństwa? Fasolka - jutro Twój wielki dzień :D Ciekawe kto tym razem pójdzie z torbami jeżeli chodzi o zakład??? Przypominam żeby nie było ściemniania:P Fasolka CH -> Milla, Martuniadiablica, Voltare DZ - > Mężatka, Jagody, Surfitka, Fasolka, Malolpeszaa, Betty,Omega3,Aisza Justyna - sama mówiłaś ze wyjazd dopiero za tydzień a milczysz :( normalnie nas zaniedbujesz 😭 Surfitka - duży buziak dla Ninki 👄 Mimi, Moniś, Ani, Telesforka, Martunia 🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milczenie to chyba częściowo sprawka kafe mi dopiero za czwartym razem udało się wysłać posta. Całe szczęście, ze go przytomnie skopiowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie,nie mam zadnych nowych wiesci-mysle ze Surfitka jest zajeta swoim malenstwem i dochodzeniem do siebie,co najzupelniej zrozumiale i pewnie juz sama nam cos napisze jak wroca do domku-tu dosc szybko wysylaja ze szpitala wiec pewnie niedlugo cos bedziemy wiedziec. Malolepsza,Aisza-trzymajcie sie dzielnie dziewczyny w dwupaku. U mnie tempka spadla-znak ze jutro pewni to samo co miesiac. To by bylo na tyle. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i moje obstawienie u Fasolki to chlopak:) CH -> Milla, Martuniadiablica, Voltare,Telesforka DZ - > Mężatka, Jagody, Surfitka, Fasolka, Malolpeszaa, Betty,Omega3,Aisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babole! U mnie dzisiaj dzień pod znakiem remontu - zjarało się nam część instalacji elektrycznej i w części pomieszczeń mamy światło a w części, w tym w kuchni, nie ma:P Dzisiaj przez pół dnia robiłam za pomocnika elektryka tzn. mojego K. i z uporem maniaka przytykałam miernik do różnych porozczapierzanych po całym domu drutów. Sytuacja prawie opanowana: rozpracowaliśmy (śmy:P ) układ kabli - część wymieniona - jutro reszta i będzie z głowy. Całe szczęście, że ten na którym komp jest podłączony działa bez zarzutu;) Jagoda - a wymądrzaj się ile wlezie:P Patrz - mam mgr przed nazwiskiem od 8 lat i do tej pory było mi w zasadzie wszystko jedno czy to tytuł czy stopień - człowiek całe życie się uczy (ot - mądrego po szkołach i przyjemnie posłuchać:P:P:P) muszę zapamiętać. A tak nawiasem mówiąc to podziwiam tych którym się chce tyle lat pracować naukowo, żeby dojść do profesora. Mieliśmy takiego profesora na Polibudzie - takiego prawdziwego, z zasadami, po uczelni Lwowskiej - kiedyś nam zrobił rozpiskę ile lat trzeba poświęcić, aby dojść do tego tytułu - jemu zajęło to lat 30 z porządnym hakiem... Mam nadzieję, że Ty się uwiniesz z tym znacznie szybciej;) Malolepsza - przychylam się do słów Jagody - niech Marcela nie waży się wyłazić z brzuchala przed 20 sierpnia :P wtedy u mnie już powinno być jasna sprawa jeżeli chodzi o transfer i jego rezultaty:) Wystawiam ręce po ten Twój IVF-owy brzuchalek i mam nadzieję, że nie przeleci mi on pomiędzy palcami;) Leżcie, wypoczywajcie i bez nerwów przede wszystkim ❤️ Omega - fotki super - widać na nich wszystko za wyjątkiem Ciebie:P Ja też chcę nad morze!!! A tak nawiasem mówiąc moi teściowie też się obecnie urlopują w Kołobrzegu:) Ale dopiero od 2 dni, więc jeszcze za bardzo nie znam szczegółów co gdzie i jak:) Ryba - Ty rób małemu/małej dokumentację od samego testu! Rób fokę 2 krech!:D Buziak - spadam na film! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostanie jakis brzuszek do oddania, bo i ja chętnie przechwycę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - cięzko samej sobie zdjęcia robić:P szczególnie jak się chce pokazać widok z okna:P ale pewnie sie na jakieś foty załapię, to wtedy dodam na NK Ani - w sierpniu 3 brzuchale do złapania, a iajk dobrze pójdzie to nawet 4, tak że dziewczyny szykujcie się!!!! Rybenko - myslę, że pierwszy szok już minął, tak więc prosze pięknie - odezwij sie i wstaw zdjęcia testu. No i przede wszystkim, co z L4??? Muszę chyba kolegę pogonić, żeby cię na wolne wysłał:P:P:P Jagody - pewnie masz i rację z tym drzewem, ale jak sobie przemyslałam, to wiem jedno - dla mojego M jestem ta jedyna (mam taką nadzieję:P:P:P), a tu los niepewny, takich jak ja to na pęczki, a nie warto... a ja lubię być jedyną!!!! a poza tym duuuuuuuuuuuuuuuużo młodszy, a ja już nie te lata, nie te siły:P:P:P tak więc wiozę drzewo do lasu i dobrze mi z tym! a na ciacho zawsze popatrzeć można:D:D:D:D oko cieszy i wystarczy... do jutra dziewczynki, meldowac mi się po kolei: Milka Agness RYBA! moniś mimi justyna i o kim zapomniałam, wybaczcie mnie starej:P, ale meldowac się, meldować:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - łapiemy obie, bo przecież nie chodzi o to, żeby przechwycić zawartość tego sierpniowego brzuchala, ale o to, żeby ta cała pozytywna energia i radość wynikająca z cudu narodzin sprawiła, że wkrótce stanie się on i naszym udziałem:) A jak chcesz łapać oddzielny brzuchal:P, to tak jak napisała Omega - w okolicach sierpnia jest taki na nie urodzaj, że może i po 2 fasoleczki u nas zagoszczą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko oczywiscie trzeba cały link skopiować i wyrzucic tę cholerną spacje, która nie wiadomo skąd sie bierze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×