Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Na szczescie dla was obu ;) Betty, jezeli jestes w ciazy beta juz wskaze nawet dzisiaj :) Jagody 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki🌼 😠 zlosc trzyma mnie od wczoraj caly czas, jestem rozdrazniona i nerwowa, mam uczucie jakby mi uciskalo przelyk, najorsza jest bezsilnosc, Surfitka wiesz o co chodzi, jestem wsciekla i rozgoryczona, staram sie trzymac przy rodzinie, nie potrafie okazac przy nich slabosci, nikt tak naprawde nie potrafi mi pomoc,nadrabiam usmiechem i dobra mina, a w srodku sie we mnie gotuje a co gorsze ja sama sobie nie potrafie pomoc, bo tak naprawde nie wiem co robic, nawet juz mi brakuje pomyslow, mam ochote sie spakowac i wyjechac gdzies w diably, naprawdeb gdzies daleko od tego wszystkiego, ale doskonale wiem,ze od problemow nie da sie uciec, a poza tym te pieprzone jajniki pojada ze mna bo nie moge ich zostawic, nie wiem dziewczyny jak dlugo dam rade jeszcze to wszystko cierpliwie znosic, musialam chyba niezle nagrzeszyc w poprzednim zyciu,ze teraz taka gorka do pokonania przede mna???? :P wprawdzie to dopiero rok jak sie podjelam leczenia, ale dopiero i az rok, jeszcze nigdy przedtem nie bylam tak bezradna, nie naleze do osob ktore sie latwa poddaja i mam nadzieje,ze ten kryzys formy szybko minie i naprawde dziekuje wam moje kochane za wszystkie mile slowa pod moim adresem❤️ ja tez wam bardzo mocno dopinguje i mysle o kazdej, licze z wami kazdy dzien cyklu, kazdy tydzien ciazy, kazdy objaw analizuje, kazda watpliwosc sprawdzam, wsciekla jestem jak sie wam nie uklada, jak przychodzi franca@, gdzie ta sprawiedliwosc do jasnej cholery, zebrala sie tu grupa fajnych kobiet, ktore nie chca jakiegos nieosiagalnego cudu a jedynie zostac matkami, co jest grane???? na szczescie Miimi i Justynka chociaz juz niedlugo spelnia swoje marzenie i ciesze sie z wami dziewczynki z calego znowu walnelam wywod, puszcze te wypociny, a w nastepnym poscie napisze do kazdej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaze sie zameldowac bo az obciach:P nic nie robie caly dzien tylko sie przewalam z kata w kat! a nie nic, wroc! zrobilam obiad - spagetti, no i dalej juz nic:O za chwile moj serial:) malolepsza - jak sie czujesz? nie pracuj za ciezko!!! surfitka i dobrze ze nie liczysz, nie cudujesz a noz widelec wynik tego bedzie powalajacy:) jagoda i bardzo dobrze ze gin dal jasne wskazowki jak i co, te badania nie zaszkodza a moga pomoc, i racja rob podstawowe bo jakby co (tfu, tfu) to i tak trzeba bedzie od nowa, co do facetow - hmmm nie latwy to dla nich orzech do zgryzienia, tak jak i nowej facio pojdzie ale nie teraz! ale jestem rozlazla - koszmar! ale co tam , jak to fajnie telesforka okreslila, bede sobie hodowac brzusio:) a dzidzia niech rosnie ❤️ betty nie wiem czy dobrze skumalam ty masz juz jednego dzieciaczka tak??? pozdrawiam was serdecznie - wszystkuchne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza= BARDZO BARDZO MOCNO ZYCZE SPELNIENIA I DOTRWANIA DO CELU I TO Z JAK NAJSZYBSZYM WYNIKIEM.POZDROWIENIA I MIMO WSZYSTKO GLOWA DO GORY :-\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super:) coreczka:) buziaczki dla malej:) a jak bylo z 1 ciaza? robilas test czy badanie krwi? moze teraz podobnie? malolepsza no co ja moge, nic dodac nic ujac, wkurwiajace na maxa to ciagle czekanie, ja wierze ze bedzie wam-nam jednak wynagrodzone❤️ WSZYSTKIM!!! buziole po czole, 3mac sie i nie zalamywac - to rozkaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idac z moim bablem kolo kapilczki zatrzymala sie i (ucze ja sie modlic)przezegnala (troszke jej pomoglam i pokazalam) powiedzialam do niej o co poprosisz Bozie?a on ....BOZIU DAJ MI DZIDZIUSIA!...serce az mi sciskalo i lzy w oczach :-( smutek i zal.zapytalam a o co jeszcze poprosisz Bozie?....(a ona)....O ZDROWIE DLA MAMUSI,TATUSIA,BABCI GRAZYNKI I BOZENKI I ASI...zrobila papa i poszlysmy do domu.serse mnie boli ze niemoge dziecku dac rodzenstwa,co widzi male dziecko to ...mamusiu daj mi dzidziusia......kup mi dzidziusia-i co mam jej powiedziec w takich sytuacjach?2tyg temu mojej szwagierki byla 18 rodzinna i juz mi przypisali ze ja jestem w ciazy bo niepije_nieprzepadam za alkoholem chyba ze jakies winko likier...i co ja mam zrobic nic tylko sie ....ukatrupic.tesciowa ma sie wyprowadzic i bede miala problem z mala bo oboje z m pracujemy i kilka godzin niema kto z nia zostac i ja teraz na zwol na mala bo chora ale 60 dni juz na nia sie konczy i co dalej ?wiecznie niebede na zwolnieniu?tez sie tesciowa nie moze wyprowadzic tak bym musiala cos zrobic .a tak ja siedze na zwol.a ona moglaby siedziec pare godz.niewiem juz sama coraz to wiecej problemow i nawet ten bobasek mi sie nieudaje!ale jutro pujde na te badania i zobacze co wyjdzie najwyzej strace kase ale cos moze sie dowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl test ale to chyba tu pisalam tylko strone 2 wczesniej!dowiedzialam sie w 8 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 1 ciazy dowiedzialam sie_----kolezzanka z pracy zauwazyla ze jem sporo winogrona po ktoryms dniu powiedziala ze jestem chyba w ciazy ,ja jej na to ...chyba Cie po.....!)mialam wtedy problemy zmiesiaczkami i bralam luteine po kilku cyklach zapomnialam bo poszlam do pracy i ten stres.gdy zrobilam test byly 2 kreski ,lekarz potwierdzil i skierowal na usg.na badaniu zobaczylam ta mala fasolke i myla 9 tydzien.a wten dzien moja mama miala urodziny wiec zrobilam kolacjie i szampan i zdiecie mojej maluskiej Asi.jesli mi powiecie jak to wkleje wam zdiecie i ja zobaczycie jaka panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty____fajnie ze nowa krew na topie, bedziemy czasami troche gasic twoj entuzjazm i nie obrazaj sie na nas, chodzi o to,ze im wieksza gora tym gorzej sie spada, ja tez ci zycze,zeby okazalo sie ze jestes wlasnie w ciazy, dlatego jesli tak bardzo chcialabys wiedziec zrob bete, bedziesz miala wtedy pewnosc, napisz moze cos wiecej o sobie, milo nam bedzie cie poznac i mozesz pytac nas o wszystko, tutaj kazda ci odpowie jagoda____witaj w gronie pacjentek madrzejszych od kury, juz sobie wyobrazam co sobie pomyslalas jak ci powiedzial,ze monitoring jest niekonieczny, jak ty siedzisz juz rok prawie na forum z samymi ginekolozkami, korcilo,zeby powiedziec dwa zdania na ten tema????:D:D:D:D:Dwszystko pojdzie dobrze, masz dobrego specjaliste, wspolpracujacego meza, endokrynologa na forum[surfitka👄]jej asystentke w mojej postaci, efekty beda szybciej niz myslisz👄 Mimi____dziekuje za slowa otuchy, wyslij troche fluidkow od malej natalki, moze sie zarazimy, jak widac ja ostanio wszystko lapie, a taki wirus na pewno sie przyda Justynka____dziekuje za wczorajsza pogawedke, 👄 dla adrianka Surfitka_____wszystko wiem, tylko jak to wcielic w zycie tego nie wiem👄 Rybka______👄tez cie wygladam na gadu, ale ani widu ani slychu:( Telesforka____👄 dziekuje Milka, Voltare, Martiak, nowa, agness, omega, mezatka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - może pojedziesz ze mną na urlop? Przemycę Cię w walizce ;) Podpisuję się pod wszystkim co napisałaś, niestety bezsilność jest najgorsza i niestety podpowiada najczarniejsze scenariusze :( Ale przecież musi być dobrze, bo niby dlaczego ma się nam nie udać, kto tak zdecydował? Wiesz do mnie gin wczoraj powiedział, ze tak to jest jak się zaczyna od końca, tj. nauka, praca, kariera - ale spojrzałam na niego w taki sposób, ze nie dokończył zdania. Zapytałam czy dalby gwarancję, że gdybym zaraz po ślubie zaczęła się starać o dziecko to byłoby inaczej? To usłyszałam, że nie dałby bo ma dużo młodsze pacjentki ode mnie, które mają problemy z zajściem w ciążę. Więc mu powiedziałam, żeby zamiast marudzić pomyślał co dalej robimy - dobrze, ze się nie obraził ;) Nic mu się nie stanie jak ktoś od czasu do czasu sprowadzi go na ziemię. Betty - myślę, ze Twoja sytuacja jest o tyle lepsza, że w domu jest już jedno dziecko. Oczywiście to nie zmienia faktu, ze zajście w kolejną ciążę może być utrudnione. Ale ta ukochana mała istotka już jest. Mogę zapytać czy 83 w nicku to rok urodzenia i jak długo starałaś sie zajść w ciążę pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na imie beata num w niku to moj rok urodzenia mieszkam w woj lodzkim,o moim bablu to wiecie.1.5 roku zajelo nam poczecie upragnionej lobuziary :-) i tak jak piszecie ona mnie jeszcze podtrzymuje tym ze JEST.i bardzo goraco zycze Wam tego samego.2 dzieci to jest juz wielki skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda_____o i to jest pomysl, tak chce z toba na urlop, zmieszcze sie do walizki, schudlam jakos dam rade sie w niej zamknac:D to jest ogromna niesprawiedliwosc i dobrze ze go zgasilas wzrokiem za ten wywod i o ile to bykl ten slynny wzrok wykladowczy to na pewno konowal byl zgaszony i mma ndzieje,ze nie obdarowalas go pozniej usmiechem, bo na ten usmiech musi zasluzyc jak na nagrode jak bedzie sukces w postaci dziecka:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - skoro 1,5 roku to nie mało, więc tym razem też może być podobnie, oczywiście oby nie. A jak długo starasz się o drugie dziecko? Przepraszam za ten festiwal pytań ale tak to jest jak ktoś nowy trafia na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - znamy się z nim osiem lat i zarówno mi jak i jemu zdarza sie palnąć coś głupiego, także tym co powiedział zbytnio się nie przejęłam. Tak w nagrodę nie zapłaciłam mu za wizytę :D:D W sumie to chłopina miał dobre intencje wiec mu wybaczę. Może dlatego, ze go zabiłam wzrokiem zastosował mi taką super szybką ścieżkę leczenia. Może to głupie ale jestem świecie przekonana, ze będę miała syna. Nie wiem skąd to sie bierze ale tak czuję. Kiedy - to kwestia czasu oby szybko :DA może po tym clo będą bliźnięta, proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TZN KILKA MIESIECY TAK BEZ TABL JAKICHKOLWIEK A TERAZ 2 MIESIAC Z CLOSTLIBYGET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - dla mnie jedno dziecko byloby spelnieniem marzen i najwiekszym szczesciem :) I chce zobaczyc tego twojego skarba :) Jagodko 😘 malolepsza 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURFITKA -POSZLO!A CO do 1 dziecka to lepiej jest jak jest 2 jak rodzicow zabraknie to kto jej zostanie?poza tym mezowi chcialabym dac jeszcze syna -jak sie teraz nieuda to trudno bedzie mial mala 3kobitke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty - ja nie twierdze ze nie chcialabym miec dwojki..ba chciaalbym nawet i trojke ;) Ale nie moge miec nawet jednego, wiec to jedno byloby spelnieniem marzen..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_____mala przecudna, piekna krolewna Voltare-____no wlasnie juz sie martwilam co do twojej nieobecnosci, nareszcie ukazalo mi sie twoje oblicze, sympatyczna z ciebie niewiasta, rozwalilo mnie zdjecie za drzewem, psinka urocza i do twarzy ci z kokardka:D przsylam pozdrowienia dla reszty kobiet, Voltare ma problem z wejsciem na kafe:( Surfitka____a czy ty kobieto nie mialas czasem pracowac???:P mnie tez sie marzy dziecinka, sztuk jeden, ale nie obaze sie jakby miala byc z tego druzyna pilkarska jagoda___no to zobaczymy czy to bedzie chlop i jak sie sprawdza twoje przeczucia, cos zamilklas o tej walizce, wpraszam sie do tej tunezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×