Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Voltare - swiata racja :) Od poniedzialku ide na urlop umyslowy..jak tylko sie jeszcze dowiem ze jajo rosnie to juz wogole sielanka :) I sprzatam pomalu wszystko z biurka..chociaz wiesz..ja podobnie jak ty staram sie robic ...dobre wrazenie :p A pracy w soboty nie zazdroszcze..toz to mozg nie pracuje w weekend jak nalezy choc lobotomii nie przeszedl ;) Co do jezykow to do glowy wszedl mi tylko jeden..tzn dwa - polski i angielski, choc z tym drugim jest gorzej i czasem sie zacinam, albo jak chce cos szybko powiedziec to wrzucam poslkie slowka :classic_cool: Uczylam sie w zyciu jeszcze rosyjskiego, teraz podsluchuje kolegow z za sciany o czym gawarija ;) Ale tak normalnie to nie mowie po rusku z nimi...no i mialam jeszcze w szkole francuski...i jedyne co zostalo to taka piosenka ktorej tytulu nawet nie umiem napisac juz ale to cos w stylu \"Vous les vouz couche avec moi?\" :p Oczywiscie w szkole jej nie przerabialismy :p :D:D:D:D:D:D:D:D Good night !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka (ja dosłownie jeszcze na momencik ;) ) ta piosenka o której piszesz, to mnie już w snach prześladuje. K. był zmuszony zamontować sobie chwilowo w aucie magnetofon kasetowy - wziął sobie nagrał jedną kasetę i w kółko jej słucha! Normalnie piosenki nawet nawet (w tym ta Twoja), ale jak się ich słucha po raz osiemdziesiąty dziewiąty, to nóż się w kieszeni otwiera na samą melodię, jeszcze zanim zaczną się śpiewy! :P I zgadzam się z Tobą w zupełności, że to absolutnie niehumanitarne wymagać od pracowników sobotniego wysiłku umysłowego!:P o wstawaniu o takich nieludzkich godzinach nawet już nie wspomnę! :)pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge test beta-hcg zrobic w poniedzialek jak miesiaczke powinnam dostac 13 wrzesnia?przeciez jak jestem w ciazy to wykaze na badaniach? robilam test z moczu ale negatyw!lecze sie 2 miesiac z clostilbyget i lekarz kazal mi czekac ale ja niemoge!powiedzcie co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny ze Was tak napastuje ,ale zaczynam wariowac niewiem co mam ze soba zrobic glupieje przez ta niecierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny ze Was tak napastuje ,ale zaczynam wariowac niewiem co mam ze soba zrobic glupieje przez ta niecierpliwosc. przepraszam dziewczyny ze Was tak napastuje ,ale zaczynam wariowac niewiem co mam ze soba zrobic glupieje przez ta niecierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny ze Was tak napastuje ,ale zaczynam wariowac niewiem co mam ze soba zrobic glupieje przez ta niecierpliwosc. przepraszam dziewczyny ze Was tak napastuje ,ale zaczynam wariowac niewiem co mam ze soba zrobic glupieje przez ta niecierpliwosc.modle sie do BOzi by dala mi dego bobaska!i takie bylo tez moje zyczenie urodzinowe ktore zazwyczaj sie spelnialy i to dosc szybko!.wiem ze na badaniu sie okaze ze niejestem w ciazy.ale mam TAKA CHOLERNA NADZIEJE ZE MOZE JEDNAK ....kupilam juz sobie podpaski bo wiem ze dostane @(a moze too ja odstraszy i nieprzyjdzie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Voltare - skoro Malolepsza przepadła jak kamień w wodę to postanowiłam ją wyręczyć i wkleić pyszny przepis na zupę – to wszystko w trosce o Twojego M żeby biedaczek z głodu nie osłabł ;) ZUPA GULASZOWA\'ALA MALOLEPSZA składniki: około pół kg wołowiny, 2 czerwone papryki, jedna żółta, słoiczek fasolki szparagowej, słoiczek marchewki z groszkiem, 30dkg pieczarek, 2 cebule, przyprawa KAMIS do gulaszu, koniecznie Kamis, przecier pomidorowy Wołowinę kroimy w kostkę. Oprószamy mąką i przesmażamy z cebulka na oleju. Następnie zdrowo juz przesmażone mięsiwo wrzucamy do dość sporego gara, zlewamy woda, trochę soli i gotujemy.....Jak mięso będzie juz wreszcie pół miękkie, dodajemy najpierw pokrojoną w paski paprykę i pieczarki w talarki. Kiedy wołowina juz będzie dochodzić dodajemy marchewkę z groszkiem i fasolkę razem z woda ze słoiczka i wsypujemy całą przyprawę do gulaszu, ja czasem jeszcze pól z drugiej dodaje, zależy od smaku....dalej gotujemy.....Pod koniec gotowania zagęszczamy zupę przecierem pomidorowym. Już tak od siebie dodam, że w mojej aglomeracji miałam problem z kupieniem fasolki szparagowej w słoiczku i zastąpiłam ją mrożoną – nic to zupie nie zaszkodziło. Taaaa laboratorium – ja co prawda ze zrobieniem hormonów nie miałam problemów ale żeby zrobić badanie nasienia musimy przejechać ponad 120 km – mam nadzieję, że wyniki będzie można odebrać w tym samym dniu bo w przeciwnym razie czeka nas podwójny wyjazd :( Justyna – najważniejszy mebel przygotowany teraz jeszcze czekamy na lokatora :D Co do ilości ciuchów – ja tez mam zawsze problem, a potem się okazuje, ze jednych wzięłam za dużo drugich za mało, ech….nie ma jak w domu, szafa pod ręką ;) Ale żeby nie było, ze dla bliskości szafy zrezygnuję z wyjazdu, o co to, to nie :D Surfitka – kiedy dokładnie wylatujecie? Masz w pracy fajny miks językowy. Dla mojego ucha najprzyjemniejsze są języki romańskie i słowiańskie, może dlatego tak lubię francuski i rosyjski, aczkolwiek coraz mniej się nim posługuję a to powoduje, że coraz więcej jest problemów z komunikacją. Natomiast niemiecki jest dla mnie nie do przejścia, miałam ten jerzyk w LO i nic, kompletnie nic z niego nie pamiętam. Betty – śmiało możesz zrobić test ciążowy z krwi w poniedziałek. Ja w przeciwieństwie do Ciebie z zakupem osprzętu higienicznego zwlekałam zawsze do ostatniej chwili a i tak @ przyłaziła więc może u Ciebie będzie odwrotnie. Trzymam kciuki, żeby franca nie przylazła. Malolepsza – bo już zaczynam się martwić co u Ciebie, to nie w twoim stylu tak długie milczenie :( Ryba___lufa – imprezka chyba się udała sokoro dotychczas nie dałaś znaku życia ;) Telesforka – rozumiem, że zwarta i gotowa, poza tym stęskniona czekasz na przyjazd mamy. Jak już trochę pogadacie to daj znać co u Was słychać. Milka – biedulko ostatnie dni pracowitego urlopu, korzystaj ile możesz bo od poniedziałku powrót do prozy życia.😭 Agness – co u Ciebie słychać, strasznie dawno nie było Cię na topiku :( Nowa – czyżbyś pojechała na kolejne wyścigi F1 i stąd to milczenie? Martika – niecierpliwie czekam na sprawozdanie po urlopie ;) Biedroneczka, Mężatka, Omega ❤️ Miłego dnia WSZYSTKIM życzę i biegnę kończyć sprzątanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaw w sobotni poranek(dla mnie poranek):) Wlasnie wyprawilam meza do pracy a poniewaz odkryl ze rozladowal mu sie akumulator to wzial moj samochod i teraz trzeba bedzie do sklepiku po karte telefoniczna leciec na piechotke a za oknem wilgotno. Stwierdzilam ze czlowiek sie rozleniwia-wczesniej w POlsce nie jezdzilam samochodem to zasuwalam autobusem albo na nogach az sie kurzylo a teraz jecze bo muszie sie przejsc:D Dobrze ze wyprawialam T do pracy bo teraz juz nie chce mi sie znowu klasc to wezme sie za robote-musze pousuwac z mamy pokoju pudla i takie tam rozne rzeczy bo na czas jej nieobecnosci urzadzilismy tam sobie skladzik a teraz musze gdziec to wszystko poupychac.Wczoraj pojechalam z bratowa do sklepu ikupilam mamie ladna kape i poduszki na lozko-a taka niespodzianka-dzis jeszcze podjedziemy do Ikei kupic komode. Hm....z ta moja szkola to jest tak ze nie tyle chce co musze chodzic i nie mam wyboru-ale daleko nie mam i poznalam dzieki niej sporo fajnych osob wiec nie narzekam. Jagody jak zerknelam na suwaczek to calkiem przyjemny czas macie-trzymam kciuki zeby byl zarazem owocny.No i niewazne co spakujesz do walizki grunt zebys dobrze sie bawila. Betty-mysle ze beta w poniedzialek bedzie wiargodna-ja wiem ze chcesz jak najdluzej podtrzymac nadzieje ale pomysl w ten sposob-jesli jestes w ciazy to zaoszczedzisz sobie i malenstwu stresu zwiazanego z niepewnoscia a jesli to nie ciaza(licze ze raczej ten pierwszy wariant jednak) to bedziesz mogla podjac dzialania czemu nie ma @ A coreczka male cudo-wyglada na rezolutna dziewczynke. Surfitka-biurko uprzatniete?Ja z francuskiego tez to zdanie cytuje:)Ostatni tydzien przed tak dlugim urlopem to tez juz niemal jak urlop-inne nastawienie. Mimi dzieki za wsparcie .Porod w wodzie to interesujaca opcja i mam nadzieje ze lzejsza.Bardzo podoba mi sie Twoje nastawienie do porodu. Justyna-teraz juz pewnie takie bole beda sie pojawiac-no ale jak mowila polozna-celuj w dzien i na tygodniu:)))))Jakby to bylo takie proste. Mezatka witaj z powrotem i szkoda ze @ przyszla. Ryba-to nieciekawie ze masz roboczy weekend na dodatek z ograniczona mozliwoscia pisania-ale mama nadzieje ze znajdziesz sposob na odezwanie sie do nas. Voltare-udalo sie wprosic na obiadek do tesiow?Twoja wizja Malolepszej w walizce z laptopem i komorka mnie rozbawila szczerze. Nie przepracowuj sie za bardzo bo kto sie wtedy za zu[pe gulaszowa wezmie;) Omega ty chyba pisalas o jakiejs sasiadce bo nie wiem o kim to\"stara\" bylo-na pewno nie o Tobie. Dla wszystkich dziewczyn na topiku-tych obecnych i tych ktore gdzies wcielo po wielkim buziaku.Postaram sie wejsc jak mi czas na to pozwoli a jak nie to wybaczcie chwilowo mnie nie bedzie ale bede nadrabiac zaleglosci domowe no i troszke z mama. Dla wszystkich dziewczyn na topiku serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki..ale zimno i deszczowo sie zrobilo. W taka pogode Telesforka to mi sie tez nie chce nigdzie chodzic. Ale musze isc chocby do sklepu po chlebus :) Moj maz ma tak jak ty..nawt 2 bloki by samochodem jechal, a potem szuka parkowania przez 5 min :p Jagody..szczerze mowiac to badanie nasienia to pomysl na dobry bizness w twojej miejscowosci..nie wierze, ze w takiej miejscowosci jak twoja nie znalezliby sie chetni na badania..pomysl nad pracownia seminologiczna ;) 120 km to kawal drogi... Betty..ja juz ci pisalam ze bete mozesz robic..i moglas robic w czwartek. I spokojnie...bo jesli jestes w ciazy to twoje zdenerwowanie nie za dobrze wplynie na malennstwo..nie mowiac o coreczce. :) Ja zawsze kupuje podpaski wczesniej...ale ostatnio pomyslalm, ze jak nie kupie to jej nie sprowokuje..ale jednak sie nie poddala :( Z drugiej strony dobrze...bo takie zahamowania w jej przychodzeniu nie sa za dobre. Malolepsza..co sie dzieje? Odezwij sie..Az dziw ze ty tak bez gadania :p Pozdrawiam wszystkich :) 😘 Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - nie mam pojęcia dlaczego w mieście w którym jest 7 punktów laboratoryjnych nie robią tego badania :( Pewnie takich osób jak my jest wiele ale cóż począć jak właściciele dotychczasowych nie myślą jakby tu uatrakcyjnić swoja ofertę i ściągnąć pacjentów. Gin co prawda powiedział mi od razu, ze u siebie tego badania nie zrobię ale nie chciało mi się wierzyć i poszłam zapytać w szpitalu bo od niedawna mają tam nowy mocno komercyjny punkt pobrań. Pani, która tam była aż ponownie zapytała o jakie badanie mi chodzi (miałam wrażenie, ze pierwszy raz słyszy o takim badaniu ;) ) i powiedziała, ze zapyta kierownika, po czym oddaliła się na zaplecze i usłyszałam jak szefunio mówi do swojej pracownicy \"no co ty a kto by sobie tym głowę zawracał\" - niezłe podejście. Także chciał nie chciał jedziemy na to badanie teraz na urlopie bo potem trzeba byłoby i tak wziąć wolny dzień, a to u mojego M nie jest takie proste. Mam nadzieję, ze będą tam jakieś ludzkie warunki bo to co czytam na rożnych forach czasami zakrawa na absurd. Telesforka - nasz czas starań w tym miesiącu został mocno ograniczony, bo przed badaniem nasienia trzeba zachować wstrzemięźliwość od 2 do 7 dni a najlepiej 3-4 dni. Wolę jednak ten cykl sobie odpuścić niż zachodzić w głowę czy z chłopakami M wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i wiecie co?Chodze dzis tak rozdrazniona-mialam w nocy sen-snilo mi sie ze mialam na rekach coreczke-takie malenstwo co to jeszcze ruchy ma zupelnie nieskoordynowane-widzialam ja bardzo wyraznie-byla totalna mieszanka mnie i mojego T-jeszcze nie snil mi sie sen zebym tak wyraznie widziala rysy dziecka.A jak ja trzymalam to moj maz wjechal z wozkiem troszke starszego dziecka i to byl chlopiec(ubrany na niebiesko)-i wiedzialam ze to nasz starszy synek.Hm..... chcialabym wierzyc ze to przepowiednia a nie tylko senne marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny sen :) Ja juz nie raz mialam takie sny..chociaz najczesciej sni mi sie chlopczyk, taki z jasnymi kedziorkami i pelna buzka :D Jagody..hmm. Widzisz w Krakowie tez tego badania nie robia w zwyklym punkcie laboratoryjnym. To musi byc pracownia seminologiczna lub klinika nieplodnosci :) Moze dlaego robili oczy na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze po raz trzeci! I zaraz mnie szlag trafi! Nie wiem, co się dzieje! Tym razem skrótowo: Dziewczyny - ależ ja jestem młoda, tylko moja d*a stara!:( Muszę nosić przez jakis czas system trandermalny celem uzupełnienia estrogenów. Powoli się zaczyna, niestety:P Jagódko - kiedy i jakimi liniami lecisz? Mam nadzieję, że NIE PrimaCharter? Małolepsza - zamilkła, ale pewnie \"molestuje w pracy\" sanitariuszy! Surfitko, szkoda że będziesz dosłownie przelotem w W-wie - mogłybysmy się spotkać!:) pozdrawiam wszystkie🌻❤️👄🌻 Acha, a moja wersja zupy gulaszowej jest bez fasolki i marcewki i tyż moim smakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - nie ma jak proroczy sen :D Skoro tych dzieci było dwoje to jedno mogłabyś pożyczyć nam. Surfitka - pewnie masz rację z tą poradnią seminologiczną (rany ile ja nowych określeń z dziedziny medycyny na tym topiku poznaję) ale i tak mnie diabli biorą, ze muszę cały dzień na to poświęcić, ale nie mam wyjścia. Omega - to z plasterkiem będziesz jak najbardziej na topie. Uważaj teraz na adoratorów ;) A tak poważnie to chyba lepsza terapia zastępcza niż złe samopoczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody i roznica w tych dzieciach byla chyba taka jak na czas ciazy + jakis miesiac -dwa.Kurcze....tylko zeby choc to jedno zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - zrobimy, zrobimy w końcu Mlolepsza przesyłkę zamówiła i worek dzieci musi się wysypać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody..zamowila i sie nie odzywa...cos to podejrzane jest ;) Czyzby jakies klopoty z zamowieniem do czego nie chce sie przyznac pod przykrywka problemow z netem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrnelam do konca:D o wy plotkarki moje kochane, myslicie,ze ja bez gadania nie moge wytrzymac nawet jakby mnie zamknac w ciasnej walizce:P, tak myslicie...... no i macie racje:P stan psychiczny lekko in plus, jaja wciaz daja popalic, wczoraj w pracy przeszlam sama siebie, w przerwie prowadzenia zajec gimnastycznych wpadla na sale kolezanka ze strzykawka zrbic mi zastrzyk, nie bylo do tego zadnych warunkow, schowalysmy sie za kotarka, spodnie w dol, zaparlam sie o sciane, strzelila zastrzyk w dupsko i wrocilam jakby nigdy nic do roboty:D:D:D:D:D:D, to sie nazywa szybkie dzialanie, mam kolezanke pielegniarke, ktora zawsze nosi w torebce zastrzyk w razie potrzeby:P poza tym nachodza mnie jeszcze filozoficzne przemyslenia na temat tej calej sytuacji, ale juz z lekkiim dystansem a duzo w tym waszej zaslugi👄, mam wam duzo do gadania i mam nadzieje,ze juz jutro wlacza mi net:( jagoda____wchodze w ta walizke a jak moge M zabrac to chetnie, dziekuje za podanie przepisu voltare👄 bardzo mi sie podoba podejscie twojego M, ma facet u mnie duzego plusa, a obawy na temat badania sa zawsze, juz niedlugo wypoczniecie i moze tunezja bedzie szczesliwa:D Justynka____cierpliwosci, upajaj sie jeszczec sloneczko slodkim ciezarem brzuszka, dla adrianka kazdy dzien w srodku u mamusi nie zaszkodzi, jestem pewna na sto procent,ze sobie poradzisz z porodem, zal mi tylko G, juz widze jaki bedzie posiniaczony bidulek i ogluszony:P:P:P👄 Ryba____buhahaha, fakt latwiej mi bez tlenu zyc niz bez gadania...trafna uwaga👄jestem ciekawa jaki to byl final tego rzezbienia w garnkach??????ost czesto w nich mieszasz, zrobila krem z brokul tak mi smaka ost zrobilas👄 Surfitka____ja doceniam fakt ze czekasz na mnie, ale zrob cos dla mnie i wykorzystaj owocnie ten cykl, obstaje przy tym iz bedzie to polak na polskiej ziemi zmajstrowany, chlop jak dab bedzie z niego, 👄 Omega____witaj wsrod fanek hormonkow:P, mam nadzieje,ze szybko przywykniesz Mimi____za mna chodza te twoje bulki z dzemem, juz nie pierwszy raz natalka ma ochote na taka buleczke, a ja razem z wami, zalmie sie chyba i dzis na kolacyjke zrobie👄dzieki za mile slowa Telesorka___ja tez uwazam. ze to byl sen proroczy....i wysnila sie dwojka, super, pogadamy za pare lat czy dzieciaki wygladaja jak ze snu👄 Voltare____nareszcie:D, mam nadzieje,ze zupa bedzie smakowala, no co ty gdzie ty na innym topie czytalas o mojej zupie:D:D:D?????? magnetofon kasetowy wywolal u mnie mile wspomniena, ech.... Mezatka___milo ze sie odezwalas, glowa do gory Betty___nie wariuj kochana, mam nadzieje,ze sie spoznia@ z tego jednego wlasnie powodu,spokojnie poczekaj do poniedzialku i najpierw powtorz test plytkowy, chociaz nie nalezy on do naszych ulubionych a potem skocz ewentualnie na bete, a jaka tempka??? Agness, Milka, Nowa, Martika po 🌼 ciekawe czy wejdzie caly post:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu plotkujecie:P paczka zamowiona, tragarze wynajeci, dzwigac nie bede, pierwsza porcja poszla, zagladajcie na poczte .......wszytko wedlug zamowienia, reklamacji nie przyjmuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow przeszlo 4000tys wpisow, jak pragne zakwitnac niedlugo pragne dzidziusia przegonimy:P:P:P:P, oj bujcie sie dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza-co to za reklamacji nieprzyjmowanie!!!-jak mi jakies czarne albo skosne przyslesz to nawet jakbym ja nie zlozyla to bym moj T reklamowal-wkladaj do paczek wlasciwe -jedyny blad jaki dopuszczam to zwielokrotnienie zamowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka____spokojnie, pakowane odpowiednimi kolorami, w razie zbyt duzej liczby i rodzaju plci firma nie ponosi odpowiedzialnosci, :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnee weszla na forum gadulska malolepsza i smaruje post jeden za drugim ale niestey do siebie,:P trzymajcie sie moje druhny, mam nadzieje,ze juz net bede miala niedlugo a moze juz nawet dzis, oby, oby..... milego wieczorku, zmykam , bo mnie rodzina wzywa na posilek, jaja tez glodne, zaraz pozniej codzienna dawka pozywki dla nich,czyli medykamenty, mniam, mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym to nie ma problemu-jak za duzo wyslesz to sie podzielimy z Surfitka -po rowno -od przybytku glowa nie boli ale z kolorami to raczej uwazaj-tez nie sadze zeby maz Surfitki byl uszczesliwiony jakas czekoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie spokój nie ma co wybrzydzać, trzeba brać co jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-powiedz to mezowi-Kochanie nie wybrzydzaj-jakbys tak z Tunezji przywiozla czarna\"przesylke\":>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×