Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

mniam,mniam,mniam......:D:D:D Jagodko ale pysznosci...🌼 no ja sie nie moge pochwalic co dzis zrobilam na obiad:( chociaz rowniez lubie pitrasic,ale tym razem niczym sie nie pochwale.... Justynko👄 tak i owszem brzusio poglaskany....jest tak wrazliwa na zapachy,ze obchodzilam ja z daleka,bo glupia baba sie spsikalam perfomami przed wyjsciem:D jajo mi dokucza...caly czas,hm musze to z moim magikiem ginem skonsultowac przy nastepnej wizycie,bo wcale mi sie to nie podoba... nie schizuje i masz racje Justynko z nowym cyklem wszystkie bedziemy na starcie....Jagoda,Justyna i malolepsza do startu...musimy dogonic Malynke:D skonana jakas jestem !!!!dzis z 5 kaw wychylilam i za kazda coraz bardziej jestem senna,jakby odwrotny skutek ta trucizna przynosila...niech juz ten mroz w koncu przyjdzie bo sie przez ta aure wykonczyc mozna....wcinam paczka,wiem,ze nie powinnam,ale moja mamcia takie pyszne upiekla i sie skusilam o tej porze ale co tam...pychotka:D 🌼 pobuszuje troche w necie...jak cos ciekawego znajde to wam wrzuce👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego :D az mi slinka leci na myśl o pączku dobrze, że późno bo jeszcze bym się ubrała i pobiegła do cukierni :) Jak ploteczki? Udały się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj Jagodko🌼 zawsze co babskie ploty to babskie ploty......niestety troche nam maz przeszkadzal kumpeli,ale lekko ignorowalysmy jego obecnosc co on inteligentnie to zrozumial i zajal sie bardziej pilotem niz wnikaniem co my tez tam paplemy....ogolnie udane:D lukam co chwila na zegarek....uzalezniona juz od tego netu jestem....ale co tam...nic ciekawego nie znalazlam,sprawdzalam kumpeli wyniki badan,bo iwesz moja droga ja jestem taki lekarz rodzinny:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mysle o tej twojej pysznej zupce...dobrze,ze cie podpytalam co upichcilas bo skardne ci ten przepis i napewno ja zrobie,mniam,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka szczegółów zupy dla dwóch głodomorów :) Ja mam to szczęście, że gotuję w garnkach zeptera więc mogę wszystko zrobić w jednym. Cebulę trzeba zeszklić w symbolicznej ilości oleju, do tego dodajesz marchew i ok. 2 minuty dusisz z cebulą. Ja daję 1 większą cebulę i 2 marchewki. Do tego wrzucam pokrojone w plasterki pieczarki (30dkg) – niezbyt cienko i duszę dalej. W tym momencie dodaję wegetę to szybciej puszczą sok. Jak już zmiękną dodaję 2-3 szklanki szoku pomidorowego albo wody + koncentrat pomidorowy oraz groszek konserwowy. W przepisie napisane jest, że trzeba wlać razem z tą zalewą w której jest groszek ale ja najczęściej sobie to daruję. Na koniec pokrojoną w kostkę kiełbaskę albo w plasterki parówki. Co jest pod ręką lub co wolisz bo zupa będzie się różniła smakiem. W przepisie jest też, że doprawiając do smaku należy dodać musztardę. Pozostałe przyprawy to kwestia przyzwyczajeń smakowych :) Zaprawiamy śmietaną. Ja daję małe opakowanie śmietany do zupy z Piątnicy. Powodzenia :D ja uwielbiam takie jedzonko co szybko się robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jestes Jagodko🌼 napewno upichce,mniam,mniam...dzieki za przepis.ide spac,bo jutro 7 wstac trzeba.pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :D Swoją drogą wstawanie o 7 rano w niedzielę woła o pomstę do nie ba :P Ale jak trzeba to trzeba, oj nie zazdroszczę. Ja właśnie się wygrzebałam z pieleszy :) i piję poraną kawkę z mlekiem. Za oknem piękne słońce – żyć nie umierać. Miłego dnia. Buziaki dla wszystkich 👄 Mimi jak główka po wczorajszych imieninkach u siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki🌻 ja jeszcze w lozku, wstalam tylko po kawke;) moje malenstwo jeszcze grzecznie spi a ja buszuje po necie-musze wykorzystac okazje:D:D:D:D zycze wam milego dzionka! lece poszukac jakis wycieczek😘 do napisania pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Witajcie Kobitki!!!!! Ja dziś odsypiałam wczorajsze imprezy-było ok. Dziś mam dzień piżamowy, leżę, jem, oglądam tv i znów jem...czasem są takie dni potrzebne... @dalej nie ma, objawów ciąży też nie... Jagódko wyrazy uznania!!!!Ja umiem gotować ale nie lubię....Mój mężuś świetnie gotuje ale zazwyczaj mu się nie chce:) Jutro po wyniki-dam znać. Buziaki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och wy baby kochane,ale sie dzis polenilyscie,zazdroszcze jak diabli🌼 ja wylazlam z domu o 7.30, w pracy do 5.30...:( wszedzie baby w ciazy:D dzis zadzwonila do mnie serdeczna kuma z liceum, nie widzialam jej kilka miesiecy, nie mieszka w moim miescie,ale jak tylko jest to sie spotykamy i tak tez bylo dzisiaj...no i 8 miesiac ciazy...sliczny brzusio,patrzyla na mnie jak na kosmitke jak jej pytania zaczelam zadawac,no nie wiem dlaczego moze dlatego,ze to jej druga ciaza i podchodzi na kompletnym luzie...hm...no wlasnie luz to magiczne slowo,ktore sie ciagle powtarza...ona sobie zaplanowala,ze zachodzi w czerwcu i rodzi w marcu no i tak jest jak mialo byc...co w tym takiego dziwnego mowi do mnie...ech no jasne... w kazdym razie dwa dni pod rzad widzialam sie z ciezarowkami...i od samych juz \"spalin\" czuje sie chora,wiec przesylam wam tez tych wirusow troche ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** po linijce dla kazdej:D dzis 24dc dokuczaja objawy na@....pozyjemy zobaczymy:) buziaki dla was wszystkich moje kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
malolepsza ja tak bardzo chciałabym iść do pracy ale nie mogę znaleźć... dobry czas na ciążę, ale cóż pożyjemy zobaczymy, czekam na @ po rozmowach z wami już nie mam takiego ciśnienia-bardzo mi pomagacie moje kochane:) Buźki!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta 🌻 Justyna niezłe porównanie – moje maleństwo :D:D:D:D:D tylko czy aby ono przypadkiem nie ma blisko 2 metrów wysokości :) Mam takich znajomych on prawie 2 metry a ona nie całe 1,60 cm. Wyglądają pociesznie. Jak się kłócą to ona mu każe zejść do jej poziomu tzn. ona stoi a on siedzi. Super jak facet jest wysoki ale czasami masa z tym problemów :D Mimi - skoro objawy nie przechylają szali wyraźnie na którąś stronę to może..... coś z tego będzie. Zresztą Malolepsza przyniosła tyle wirusów, że któraś chce czy nie to musi złapać :D Co do szukania pracy to wszystkie wiemy jak wygląda sytuacja. A rząd trąbi, że bezrobocie spadło, owszem spadło bo masa ludzi wyjechała za chlebem....Ja mieszkam w małym mieście na wschodzi Polski i tutaj każda praca jest na wagę złota. Pewnie gdybyś zaszła w ciążę to miałabyś poczucie, że ten czas bez pracy nie jest stracony. Zresztą tak mówiła kilka miesięcy temu moja siostra gdy się wyprowadzali na drugi koniec Polski. Tylko ona po 4 miesiącach znalazła pracę w prywatnej firmie i o dziecku póki co mowy nie ma. Chociaż kto to wie jak będzie, dla mnie dziecko byłoby ważniejsze niż opinia szefa. Dziecko mam na całe życie a prace można zmienić – wiem, że to się tak łatwo mówi ale taka jest prawda. To może my będziemy trzymać kciuki żebyś szybko znalazła pracę a wtedy..........................CDN :D Acha – mam nadzieję, że po wyniki dzisiaj zdążyłaś :) Malolepsza mam nadzieję, że te wirusy są precyzyjne i jak powiem, że chcę zajść w ciążę w kwietniu i urodzić w styczniu to tak będzie. :D Miłego dnia 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki ale wy pocieszne jestescie:D jagodka no fakt malenstwo ma prawie1.9 ale ja nie taka maniunia 1,7 takze jak krzycze to on nie siada:D tylko bardziej nos do gory zadzieram;) ja w robocie, tzn teraz w kafe na moment:P mimi gdzie te wyniki? no dawaj, dawaj! ps mialysmy identyczny dzien wczoraj:D ja na dodatek dalam sie namowic w gierki (na kompie) hahaha malolepsza chlone, chlone...ja terminu wymarzonego nie mam, oby cale i zdrowe;) no i u mnie do @ nie daleko!🌻 wiecie co, wczoraj az mi szczena opadla, tzn moj maz ktory jakies pare miechow temu o dziecku nie chcial slyszec malo sie wczoraj nie obrazil! po 1. rano rzucil mi tekst..no kochanie kiedy w koncu bedziemy mieli tego dzidziusia....ja na to oschle (:P) wtedy kiedy zaczniemy sie regularnie sexic w \"te\" dni! i cisza... 2. skonczylam temat szybko bo jakos tak wyszlo i on ucichl, poludnie..kochanie a \"te\" dni...ja na to jakie \"te\" dni..no wiesz i sciemnianie:D wkoncu sie zlitowalam i rzucilam znow oschle BYLY JUZ!!! co ty nieprzytomny jestes! 3. znow cisza dzinek zlecial..wieczor dosc pozny...kochanie..:D:D:D a dlaczego juz mi nie dajesz tych tabletek co mi kupilas??? ja cisza ten juz wyraznie zirytowany...mowie no po co mam cie tym faszerowac jak i tak sie nie starasz?? sam powinienes pamietac o witaminach, o tych dniach itd...no i wreszcie mezulek..obiecaj ze sie bardziej bedziemy starac...no slodziutki..nareszcie sie obudzil, do tej pory choc juz NARESZCIE chcial dzidziusia to az tak tego nie okazywal. Byl rozczarowany razem ze mna itd ale nie az tak...a teraz prosze! zobaczymy jak to bedzie ale to wielki krok do przodu, mam nadzieje ze ten 2007 bedzie dla nas wszystkich szczesliwy❤️ dobra kochane spadam do roboty😘 ps malynka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:D! Ja tylko na chwilkę zagladam, chcę wiedziec co sie okaże z malolepszą w tym cyklu:)! U mnie wszystko dobrze, beta pięknie przyrasta, objawy ciążowe nasilaja się, badania są ok, ginekolog powiedzial, ze dzidzia wyglada na silną i dobrze zagniezdzona:D! Jeszcze nie wyszłam z szoku, że JA jestem w ciązy i wysyłam Wam fluidy zapłodnieniowe:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki🌼 Malynka slodka jestes❤️ super,ze malenstwo sie dobrze rozwija,zagladaj jak najczesciej i zdawaj relacje👄 Jagodko wirusy co je rozpuscilam wczoraj po sieci sa jak najbardziej czasowe,z reszta ja mam sam takie kumpelki co jak planuja tak maja....dlatego chlońta kobity bo to cudowne zarazki❤️ Jade jednak do gina w srode z tym jajem,dokucza caly czas,no chyba,ze @dostane to wtedy zobaczymy przy nastepnym usg o co temu jajku chodzi...padnieta jakas jestem,bleeeee nie lubie sie takiej,humoru cos brak bez powodu wlasciwie,hm...napisze wam pozniej cos optymistycznego moze,bo teraz to sie nadaje do lozka gdzies na godzine... caluchy dla was kochane❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Justnko - jednak mało się pomyliłam szacując wysokość maleństwa na blisko 2 metry. Co do zainteresowania męża to chyba olewanie jest najbardziej znanym i skutecznym sposobem mobilizacji płci męskiej :D Tylko tak całkiem go nie ignoruj bo się pogubi :) Malynka wielkie dzięki za fluidy ❤️ – będziemy chłonąc a tym czasem informuj nas jak się rozwija fasolka :) Malolepsza – to, że junior czegoś się domaga to pewne mogłyby być jedynie bardziej precyzyjny :) Liczę na to, że drzemka poprawiła Ci nastrój :) Bo jak nie to zaleczam coś słodkiego :D A Mimi dalej nie ma – czyżby oszalała ze szczęścia na widok wyników i teraz świętuje/świętują. Tylko czekać na efekty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka🌻:D:D:D:D:D ja mam usprawiedliwienie:) 1.nie za duzy dostep do kompa 2.szukamy z malenstwem(:D) wakacji, juz jestesmy coraz blizej hiszpani:):) a tak poza tym to przyszlam z roboty ciut zmeczona, zrobilam papku i tak zlecialo;) widzicie to zdjecie? to obok----> nivea, dziewczyna z tym wielkim brzusiem:D:D:D:D ah...juz w krotce:) no malolepsza dobrze ci tam "ktos" daje popalic;) daj znac jak tam po wizycie;)❤️ mimi🌻 co tam? malynka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
JESTEM!!!!!!!!!!! Jak miło, że o mnie pytałyście:):) Mąż wczoraj okupował kompa i nie mogłam nic napisać... No więc tak:PARAMETRY NASIENIA W GRANICACH NORMY...W granicach, tzn. chyba nie najlepiej, tzn. nie jestźle ale mogło by byc lepiej...Ja już sama nie wiem...Prześlę wam cały wynik badania może któraś z was się na tym lepiej zna, bo ja może jestem tempa ;) ale nie wiem czy z tej "granicy normy" się cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Abstynencja 1 dzień Objętość 3 norma 2 Upłynnienie 8 minut ph 7,6 norma 7,2-8 lepkość prawidłowa ilość plemników 92 norma powyżej 20,0 morfologia 40 norma 30 - 100 żywotność 75 norma 75-100 leukopcyty 0,5 aglutynacja brak rych postępowy 50 norma 50-100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Ale się rozpisałam ale ja naprawdę nie wiem co o tym myśleć... Wyniki są w dolnej granicy normy, może to dlatego, że w dzień badania rano się kochaliśmy?????????A powinno być dwa dni przerwy... Nie wiem już sama.......POMÓŻCIE!!!!JAK TO BYŁO U WAS??????????? Pozatym wczoraj zdarzyło się coś dziwnego-@ dalej nie ma, bolą mnie piersi przeraźliwie i brzuch dziś rano zaczął-wczoraj rano miałam jakieś plamienie, myślałam, że to @ ale przeszło-nigdy tak nie miałam.... Kobitki kochane dajcie znać.... BUŹKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do chłopaków męża to ja bladego pojęcia nie mam. A to, że się poprzytulaliście napewno nie jest bez znaczenia :D i pewnie dlatego są dolne granice normy :D Biorąc pod uwagę powyższe fakty nie martwiłabym się zbytnio. Malolepsza jako nasz lekarz topikowy pewnie więcej bedzie miała do powiedzenia na ten temat :D Jednak musisz uzbroić się w cierpliwośc bo ona strasznie dużo pracuje i pewnie przeczyta to dopiero wieczorkiem 🌻 Mimi a który to dzień cyklu? Bo takie plamienie może być zawiązane z zanieżdżaniem się fasolki :D Może warto zrobić test ? Miłego dnia wszystkim życzę 🌻 Ja właśnie uciekam do fryzjera zrobić się na biustwo :D Będę później 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
To 28 dzień cyklu-nie wiem czy jeszcze czekać czy zrobić test... Brzych boli jakbym miała okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Pozatym nie mogę patrzec na jedzenie-na nic nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mimi
testy są mało czułe, bywa, że nie wychodzą nawet jak sie jest w ciąży. Najlepiej zrobic betę z krwi, wtedy wszystko wiadomo. A ze tessty oszukuja, przekonała sie Justyna, jej przeciez 4 wyszły pozytywne, a w ciązy nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak długie masz cykle. Myśle jednak , że smiało możesz zrobić test albo betę. To drugie jest napewno bardziej wiarygodne. Nie zamartwiaj się tylko śmigaj do apteki albo laboratorium. Trzymamy kciuki i odezwij się jak będziesz coś wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do mimi\" niestety zgadzam sie:(:(:(:(:(:(:(:(:( tak bylo:( mam nauczke! choc beta 12 to tez nie norma:( ah i tak to jest. mimi o wynikiach meza mozesz poczytac na \'dziecko tak\' tam sa kilka razy wklejone stronki z normami nasienia, ze wszystkim, ruchliwoscia itd. nie wiem dokladnie ktora str ale jak masz chwile to looknij. Jagoda ma racje to tez duzo zalezy w jakim dniu bylo wykonywane badanie, na moje oko jest ok! ale poczekaj tez na naszego lekarza rodzinnego malolepsza🌻 ja znow w kafe nie moge sie opanowac:O:O:O nonstop tu przylaze:O malolepszacos ty taka zajeta hm? daj koniecznie znac po jutrzejszej wizycie, 3mam kciukasy! pozdrawiam was babolki do napisania😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć:D! Mimi, ja robiłam test jakoś w 26dc;). Wyszła blada rózowa kreska, wiec popedziłam na betę;). Ja bym juz zrobiła, bo jestem niecierpliwa, ale sa pewne względy z powodu których to odradzam....Ale tak jak mówie JA bym zrobiła:D! Babeczki moje kochane, ja tu chcę zaraz usłyszeć, ze Wy zaszłyscie! No:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wy babsztyle kochane,ale mi pojechalyscie o tym lekrzu rodzinnym:D witam moje kochane❤️ w takim razie w pierwszych slowach do Mimi---->>>>> moja droga nie masz czym sie martwic,wyniki nasienia w normie to znaczy,ze dobre...z reszta sprawdzilam to na stronkach,hm a biorac pod uwage,ze nasienie powinno byc z pierwszego wytrysku i to po 3-5 dniowej abstynencji,a wy mieliscie seksik rano,mozna zalozyc,ze nasienie bylo troche oslabione,tymbardziej onaczenie,ze w normie oznacza ze dobre....biorac pod uwage twoje plamienia przypominajace @,rzeczywiscie warto zrobic bete...ale mam jeszcze sugestie,amierz sobie temperature pod pacha 8min,rteciowym,jezeli wynik miedzy 36.9 a 37.2 bardzo mozliwe,ze to ciaza:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Macie racje kobitki wlasnie z roboty wrocilam i pierwsze kroki do kompa,az moj M troche zazdrosny,ze najpierw do WAS:D wczoraj przespalam caly wieczor robotka w kosc mi daje i \"junior\" zwany jajem tez...:( jutro usg,a juz sie zarzekalam,ze nie dam sobie w tym miechu wiecej razy zrobic,no ale coz musze to sprawdzic bo mi zyc nie daje i to od 18dc czyli 9 dni juz,ech.... Justynka zazdroszcze tej Hiszpani,ech❤️ Jagodka napisz cos wiecej o sobie,czym sie zajmujesz i w ogole🌼 Malynka🌼 ja juz je tu pogonie,zebysmy szybko do ciebie dolaczyly Mimi:D powodzenia to moze byc dzidzius🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka:D:D:D/wlazlam na nowe suwaczki:D:D:D:D:D...fajowe zajrze jeszcze pozniej dziewczeta,a noz widelec sie ktoras ujawni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Niestety to nie ciąża:(( @ przyszła po południu... nic tow myśl naszego motta "NOWY CYKL-NOWE STARANIA" Dziękuję kobitki za słowa otuchy:) potrzymują mnie na duchu te nasze pogaduchy, a pozatym jestem szczęśliwa, że z "chłopakami"ok. Malolepsza życzę ci chwili wytchnienia od pracy:) Justynko ja również zazdroszczę wyjazdu:)-może dzidziusia tam zrobicie:)życzę Ci i nam wszystkim tego z całego serca!!!! Malynka pozdrów fasolkę:) Jagódko czy coś pysznego znów przyrządziłaś????Podeślij jakiś przepisik;) Ściskam was wszystkie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×