Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Voltare - ja na razie na swojego gina nie mogę złego słowa powiedzieć, ale nie ukrywajmy nie jest specem od wszystkiego. Poza tym jak wiem o co chodzi w moim problemie to mi ciemnoty nie będzie wciskał ;) Za ekspresowe HSG to będę mu chyba do końca życia wdzięczna, jak poczytałam na boćku ile czekają dziewczyny na HSG to mi szczęka opadła bo ja praktycznie z marszu poszłam i wiele to badanie wyjaśniło. A wiadomo cza leci nieubłaganie i nagle się okazuje, że nie wiadomo kiedy minęło pół roku a ja ciągle w punkcie wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy tej pięknej niedzieli. Jako że babcia przy niedzieli się nudzi:P:P:P to dziewczynki z tabelki nr 2 (cała nasza piąteczka) zajrzyjcie do skrzynki pocztowej, macie od babci prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki!! wyslalam wam na maila zdjeia mojego malenstawa :) jak ktoras nie dostanie to niech krzyczy bo mi ciagle jaks blad wyskakiwal :) cala rodzinka filmikiem zachwycona ze tylko o tym mowia :):) ten 29 lipiec moze byc ale jakby bylo 4 sieprnia to by wypadlo w rocznice slubu :):):):) oj dziewczynki rozpisalyscie sie pieknie bo po tych swietach juz myslalam ze ten topik to normalnie zniknie tak kiepskawo bylo :) aha Ani pytalas o klinike wiesz ja mialam robione te usg genetyczne w prywatnej klinice leczenia nieplodnosci i opieki prenatalnej nazywa sie PROVITA i jest w Katowicach na ul. Żelazna 1 (naprzeciwko Silesia City Center - byle budynki Huty Beldon) - w budynku Kliniki 2000 mozesz sobie wejsc na ich strone poczytaj dowiedz sie moze akurat :) bardzo duzo tam bylo par - szczegolnie mezczyzn brano do laboratorium :P buziolki kocahne i zycze milej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, witam :) Widze, ze sporo gadania bylo rano a teraz wszyscy odpoczywaja :) I slusznie. Mnie dzis znowu nosi i wybieram sie na zakupy, wczoraj wzbogacilam sie o dwie bluzeczki ciazowe i dostalam gratis butelke do karmienia :D Moj asortyment sie zwieksza, wiec dzis znowu meza musze wyciagnac na jakies ogledziny i zakupy ;) Omego, dziekuje za prezent...oczywiscie przeczytalam czesc i najbardziej do nas pasuje ulubiona zabawa - i kopie, kopie, kopie :D:D:D:D Aisza, fajniutki ten twoj babelek :) Grunt ze zdrowy a zanim sie obejrzysz bedziesz leciec jak ja na polowkowe ;) Pozdrawiam Justynke, malolpesza, jaogode, voltare, ani 😘 I te co dzis zamilkly - telesforka, mezatka, nelcia, rybcia, milka, monis, mimi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny gdziejesteście?:(:( Wczoraj do południa było co czytać,a od wieczora to teraz nic cisza. pobudka wstać i podpisać listę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) zniknelismy wczoraj na caly dzien i sie tatulek wystrachal:D:D wysprzatal chate, zrobil butle, jedzonko i obiecal poprawe:P:P ciekawe na jak dlugo:P:P:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, na posterunku tylko babcie i jedna supermamuśka! A gdzie reszta???????????? Justyna - następnym razem jak tatusiek wywinie taki numer, zrób jak ktoś ci tu radził - jak tatuś się przebudzi - powiedz, że wychodzisz, zostawiasz dziecko i nie wiesz kiedy wrócisz. Wierz mi - taki chwyt działa niezawodnie - wypróbowany na żywym organizmie!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wpadłam tylko na chwilę żeby się przywitać. M \"umiera\" ma gorączkę 37,2 C, kicha na potęgę rozsiewając na około miliony wirusów :( Izoluję się jak mogę ale co chwilę jest zrób mi kanapkę, zrób coś ciepłego do picia, ech...same dobrze wiecie co oznacza chory facet w domu. Profilaktycznie zaczęłam łykać witaminę C bo tylko mi przeziębienie potrzebne. Pozdrawiam wszystkie serdecznie 👄 i idę pielęgnować obłożnie chorego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za cisza? :( Wróciliśmy od lekarza M ma do niedzieli włącznie zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! no to żeście się dzisiaj rozgadały!!! Nie ma co!:P Surfitka (jak wczorajsze zakupy - pochwal się:) ) i Telesforka usprawiedliwione póki co, bo pewnie obie zameldują się w środku nocy;) malolepsza, aisza, mężatka, moniś - a Wy nie macie żadnego usprawiedliwienia!:P Co Wy nie wiecie, że my tutaj za Was trzymamy kciuki i Wasza dłuższa nieobecność jest jak najbardziej niewskazana?! Justynka - ruszyło chłopa sumienie...:D Jagoda - a co Ty nie wiesz, że każdy chłop, którego dopada choćby katar, jest w stanie wymagającym szczególnej opieki medycznej i troski?:P Otóż takie jednostki - których temperatura ciała przekracza o kilka kresek 36,6 - są w stanie samodzielnie przygotować sobie czegoś do jedzenia, a zrobieniu czegokolwiek w domu to już w ogóle nie ma mowy!:P Ryba, ani, milka, mimi - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Chyba znowu zabiore sie za rozdawanie zoltych kartek :P Ostatnim razem poskutkowalo ale na krotko. Jagody, no tak juz jest, ze chlop jest zawsze bardziej chory niz kobieta..chocby ona miala 39 i nie mogla z lozka wstac, a on 36,7..:P Ja tez mam taki egzemplarz w domu, co jak katarek ma to od razu lekarstwa, witaminki itp. i ogolnie jest w stanie krytycznym :P Voltare, nic nie kupilam. Straszna kicha, ale widzialam ladne bodziaki - sukieneczki ;) Ale wstrzymalam sie bo w srode juz powinno sie wyjasnic kto sie kreci w brzuszku. Swoja droga dzidzia uwielbia jezdzic samochodem ;) I sluchac muzyki..nie mowiac o jedzeniu ;) Pozdrawiam wszystkich nieobecnych i obecnych 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę godzinę wpisu posta, a samego wpisu nie widać 😠 coś się znowu sypie, czy jak?! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!dzisiaj bylam u internisty nasiedzialam sie jak glupia a w gabinecie bylam zaledwie 5 minut.musialam isc bo jak bylam z mala u fryzjera i siedziala mi na kolanach i zeby grzecznie siedziala niemoglam sie ruszac jak mnie miziala pedzlem fryzjerskim.musialam to wytrzymac bo nierowno ja obcinala jak ona sie krecila.na drugi dzien na mojej szyji wysypaly sie krostki i zaczynalo sfedziec .chcialam poczekac do srody i bym poszla do gina i moze on by mi cos polecil-ze wzgledu na ciaze! pani doktor-internista przepisala mi masc ELOSONE i wsmarowac cienka warstwe,rutinoskorbin i wapno,-mowilam ze jestem w ciazy i pytalam sie czy to niezaszkodzi.powiedziala ze NIE!ale niemogla stwierdzic co to jest,powiedziala ze mam niejesc przez pare dni czekolady i ryby.musialam juz isc bo te krostki zaczely sie powiekszac tzn-jest ich wiecej poszeza sie mam juz cala szyje i dekold troche.maz powiedzial ze wiecej mnie i malej nie pozwoli isc do fryzjera. a i odebralam wyniki badan ale tylko mocz bo reszta jutro,mialam robione 2 badania na toksoplazmoze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak niewiem jak wyszlo.ale mialam mierzony poziom cukru we krwi i mialam odziwo 80 -cieszy mnie bo dawno niemierzylam a powinnam co jakies 3 miesiace z tego wzgledu ze moj sp.tata mial cukrzyce i to radzinna bo miala ja juz sp.babcia i taty rodzenstwo-siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa faceci i ich choroby, my będziemy się nosem podpierać i funkcjonujemy a oni od razu umierają. Dlatego najbezpieczniej jest się w czasie ich choroby ewakuować z zasięgu wzroku. Pojechałam zawieźć zwolnienie M do jego kolegi żeby oddal jutro w kadrach, a że przyjaźnię się z jego żoną to przy okazji małą kawkę wypiłyśmy. Wracam, a M od progu rozżalony, ze on taki chory a ja się o niego nie martwię - duże dzieci :D Bety - ta wysypka to może być wszystko, nawet tak jak powiedziała lekarka chociażby alergia - jak wapno nie zadziała tylko objawy będą się nasilać to będziesz musiała poszukać jakiegoś bardziej kompetentnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co biega z tymi wpisami - ostatni widzę Surfitki z 20:46, a i tak pojawił się z dużym opóźnieniem, a na spisie tematów widzę, że pisałyście później...😡 Mam dzisiaj czas, to nie mogę poczytać co napisałyście! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą:D A gdzie się podziała gadułka topikowa? Normalnie ta ciąża na nią źle wpływa - bo zamilkła:P. A nie wiedziałam, chć trochę już przeżyłam, że rozciągająca się macica ma wpływ na organ mowy i go blokuje:P:P:P:P Jagody - wiem cos na temat chorego faceta!!!!!!!!!! I to już prawie miesiąc mam taki stan jak ty 1 dzień:P oszalec można najzwyczajniej w świecie... Czy któraś z Was ma kontakt z Nową i Agness???? Zapomniały o nas całkiem:(:(:( do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie krolewny:) alez ja mialam dzien wczoraj zwariowany, jak wyszlam rano z domu tak poznym wieczorem wrocilam, odwiedzilam kilku znajomych, jak w koncu sie w domu znalazlam to padlam jak kawka i oczywiscie to usprawiedliwa moja absencje dnia wczorajszego:P:P:P wlasnie spojrzalam na suwaczek moj junior ma dluzsze raczki, hura:):):):) Jagoda____chlop chory w domu to jakby mic do opieki pol szpitala oddzialu dla kobiet, taka rasa, slabsz poce poprostu:Pzycze duzo wytrwalosci👄 Voltare____ost tez mnie draznil brak wpisow, chociaz godzina na pierwszej stronie wskazywala,ze wpis powienien byc😠ciagle jakies problemy techniczne z kafe, chociaz to przeciez takie fajne forum ,ale chyba zbyt malo konserwowane:( Surfitka_____no to jutro mamy wizyte,::D:D:D, stawiam majatek,ze chloop:) Ani____wklejam artykul o wyborze kliniki http://www.gazetawyborcza.pl/1,82709,4825581.html moze cie zainteresuje dla calej reszty po slodkim👄, dzisiaj juz nie zamierzam nigdzie latac, wiec bede czesto zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani____no nie wiem, na bocianie sie otwiera, wrzuc w wuszukiwarke linka, warto go pzreczytac, jest o IVF:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja tylko tak na chwile,bo musze szybko jechac do przychodni bo takie rozgarniete tam dziewczyny pracuja ze mam wypisane zwolnienie od pediatry a pieczatka internisty niespojrzalam w przychodni tylko jak mezulkowi dalam by zostawil u kolezanki z ktora pracuje to zobaczylam niezgodnosc.dobrze ze zauwazylam bo ladnie potem bylyby problemy!zmykam odezwe sie jak wroce pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem !zwolnienie musialam zostawic do poprawy i chcialam przy okazji odebrac reszte wynikow ale jeszcze niebylo!juz dzis tam niejade bo za pare godzin jade z mala do mojej mamy i wracamy dopiero jutro.jak wrocimy zostawie mala myju myju i do ginekologa jako pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!!!!cos cicho na tym naszym topiku. Mężatka w ogóle się nie odzywa miała iść do lekarza i zdac nam relacje a tu nic cisza. Od Aiszy dzidzia jest taka śliczna i duża wczoraj ogladałam filmik z USG. Boze za moich czasów tego nie było a szkoda. Malolepsza kiedy masz nastepne badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tylko podpisuje liste dzisiaj ide do mojego gina z kliniki, pokazac mu wyniki i podjąć decyzje; Malolepsza - znalazłam artykuł, dziękuję :) wszystkie Was całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×