Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

pokemonowa_____jest to jakas metoda,zeby wyczytac owulke z tempki, ale zeby sie nia tak w stu proc sugerowac, nie wiem, jakos mnie to nie przekonuje, bardzo wazny jest ten skok temperatury i ta dokumentacja moglaby byc pomocnicza w okreslenoiu owulacji,ale chyba nie jako jedyne zrodlo jej potiwerdzenia, kurde sama nie wiem, ale wydaje mi sie ze troche sie na tym znam, chociaz wszystkich rozumow nie zjadlam, ja stawiam na monitoring, ale musialabys na monitoring wybrac sie przynajmniej trzy razy w ciagu cyklu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
slyszalam ostatnio ze jest tu u nas dobry lekarz ktory przyjmuje prywatnie bede musiala sie wybrac zrobie wszystko aby nam pomoc przeciez nie po to tyle sie nachodzilam do lekarzy zeby teraz sie poddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemponowa___2 tabl dziennie to juz mega dawka, przedzial brania jest ok, ale zeby podwac takie dway bez monirongu to bardzo ryzykowne, poza tym powoiem ci szczerze,ze ja nie rozumiem lekarzy, ktorzy daja clo jesli zdrowa owulacja wystepuje, clo stymuluje owu, po co cos stymuowac jesli wystepuje naturalnie, ale najpierw trzeba to przeciez sprawdzic, a nie kazdemu lekarzowi sie chce. clo wspomaga owu, ale nie sa cukiereczki mietowe. pokemonka zrob sobie hormonki, naprawde warto,my ci nawet odczytamy co z nich wynika, mamy swietna endo na topie[surfitka👄]bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
czy na te badania moge pujsc normalnie do srodka i powiedziec ze chce je wykonac platnie czy trzeba isc w specjalne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
a co do zarzywania clo to przytylo mi sie po nich pare kilo i bardzo mi niesluzyly zle sie po nich czulam mialam mdlosci i bylam strasznie nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobia ci je w kazdym laboratorium bez skierowania, ale musisz byc w odpowiednim dniu cyklu tak jak wczeniej pisalam, do 3dc. tylko progesteron w towim przypadku zrobilabymgdzies okolo 22dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wspominam milo clo,a le dla mnie to naprawde patrzac z perspektywy czasu to byla mietowka, nalykalam sie i nabralam duzo fajniejszych stymulantow, efekt mam w biodrack kilkanasie kg wiecej, ale najwazniejszy efekt jest w brzuszku 1,6 cm ukochanego szczescia o ktorym marzylam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
oki dziekuje bardzo wszystko sobie spisze i tak zrobie no a teraz jestem w tych dniach ze moze nie beda mi juz badania potrzerbne :)bardzi ci dziekuje za pomoc strasznie kluja mnie jajniki od 2 dni trzeba bedzie dzis chyba wziasc sie do pracy hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
bardzo sie ciesze ze wam sie udalo powiec jak dlugo sie staraliscie i czy to wasze 1 dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemonowa____no to dzialaj, podsylam porcje wiruskow,moze sie przydadza##################################################################################################################################################################### wpadaj, kazda ci cos tu zawsze doradzi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja historia jest dluga i zagmatwana, duzo przeszlam, to jest moj pierwszy kruszon, z IVF, ale w naszej tabelce jest mnosto naturalnych cudow, naprawde sie udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlategom warto isc z determinacja do przodu i sie nie ogladac oraz omijac konowalaow i lekarzy ktorzy traca nasz cenny czas, zycze ci zeby tym razem ci sie udalo, ten topik ma w sobie duzo magii, kto wie, moze fakt,ze tu dzisiaj zajrzalas przyniesie ci szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
dziekuje bardzo a mnie to sie tak predko nie pozbedziecie hihihi:):) od dzis jestem tu codziennym gosciem spodobalo mi sie u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
mam nadzieje ze bedzie jak piszesz tylko ze wiesz ja juz przestalam sie goraczkowac zyciem od cyklu do cyklu bo by mnie to zabilo i tak juz nie jedna noc przeplakalam teraz zdaje sie na los co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale cie rozumiem, kazda przez to przchodzila, z czasem do wszystkiego podchodzi sie bardziej rzeczowo i mniej goraczkowo, trzeba niektore rzeczy brac na zimno i dzialac spokojnie, emocje, nerwy, placz, nic nie dadza, chociaz niejednokrotnie jeszcze moze chwycic dol, wlasnie tez od tego tu jestemy, milo mi,ze ci sie u nas spodobalo, poczekaj jak poznasz reszte naszych cudownych dziewczyn, sa zabawne,zyczliwe,zawsze sluzace pomoca i empatyczne[no to wam pokadzilam dziewczyny:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
mam nadzieje ze bede miala okazje je poznac bylo by mi bardzo milo mnie sie dzis jakos lzej na duchu po rozmowie z Toba dostalam nowej energii a mialam juz chwile zwatpienia czy to warto......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________data@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................19......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................13 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................9......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................9......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemonowa_____warto!!!!!!!bardzo sie ciesze,ze ci pomogla nasza rozmowa, cel jest piekny i warto do niego dazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
o widze nawet jakas tabelke piekna jest i widze ze sa tez starajace sie dluzej ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
no musze zniknac na troszke wejde jeszcze do was puzniej porozmawiac zycze milego popoludnia milo mi bylo Cie poznac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! SURFITKO-ale się ciesze,że będzie córcia🌻. I na prawdę nie przejmuj się co mówi jedna osoba,nie wszyscy się lubią tego się nie zmieni,ale poco przejmować się jedna wypowiedzia kiedy sama widzisz ,że wiele innych dziewczyn Cię lubi i może nie w prost ,ale to piszą:).Głowa do góry masz się czym Radować🌻 Trzymam za Was kciukaski dziewczyny Powidzenia!!!!! I nie podczytujcie nas w ukryciu,ale piszcie śmiało ,zawsze jesteście u nas mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nareszcie mogę do was wrócić!:D:D:D W weekend miałam wolne od kompa, pn-śr wszystko tylko nie komputer, horror totalny - zakupy (garnitur dla 18-latka:P), rola kierowcy, matki, żony i kochanki:P:P:P, ale od teraz jestem już do waszej dyspozycji. Surfitko - gratuluję córeczki!!!!!:D:D:D:D Wiedziałam, że tak będzie, szkoda, że nie uczestniczyłam w zakładach, byłabym coś i dla siebie uszczknęła z majątku Malolepszej:P:P:P Poczytałam wszystkie strony, odrobiłam zaległości i widze, że znowu jakis atak na naszą Surfi. Ach... niedługo to jeszcze ją oskarżą o trzęsienie ziemi..., ale pozostawiam to ich własnemu kociołkowi, u nas się tym nie przejmujmy! Malolepsza - to już z Twojego maluszka kawal byka! Co obstawiasz? :P:P:P:P Rybko, wracaj, daj znać... pusto bez ciebie:(:(:( Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega bardzo Cię przepraszam, ale nie siej zamętu ok ? Nie ma ataku na Surfitkę ( i powiedziałyśmy to głośno nawet tutaj ), więc nie szukaj problemu gdzie go nie ma. I nie pisz w liczbie mnogiej, bo to jedna osoba napisała a nie my wszystkie. I nam też przykro, że ciągle tylko wymierzane są policzki w naszą stronę. Takie zachowanie prowadzi właśnie do konfliktów, a tego chyba żadna stronia nie chce. Już raz się bałagan zrobił i warto byłoby więcej do niego znowu nie powracać. Z resztą ja to wszytsko już wyżej napisałam więc powtarzać nie będę. Surfitko dla Ciebie jeszcze raz gorące pozdrowienia. I zapomniałam dodać wyżej, że gratuluję Tobie i mężowi CÓRCI ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, efekt braku czytania ze zrozumieniem... pisząc "ich" w liczbie mnogiej miałam na myśli topik:P i wcale nie szukam problemów, zwyczajnie zwróciłam uwagę na zaistniałą sytuację. NAWET JESLI OPINIA POCHODZI OD JEDNEJ OSOBY, NIE JEST MI PRZYJEMNE CZYTAĆ TAKIE OSKARŻENIE. a która z nas wymierza wam policzki? To własnie wy (jako topik, żeby nie było niejasnosci), z tego co można wyczytać, każdą krytyczną uwagę wypowiedzianą przez nie wiadomo kogo, od razu odbieracie jako atak z naszej strony! Przyznaj z ręką na sercu - czyż nie jest tak? Od razu pada słowo - Surfitka, i to nie poraz pierwszy. Tak więc moja droga to ty nie siej zamętu! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie siej zametu babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie siej zametu babo
sssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, jak miło! To teraz ja jestem ssssssssssssssssssssss??? Ale niestety, ktoś slicznie pomarańczowy, kto BOI SIĘ przedstawić, jest w błędzie. Przykro mi, ale to nie ja.... Czy naprawde nie macie innych sposobów na życie???? Podejrzenia, oskarżenia, ach, te baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Omega, nie przejmuj sie :) Wiatm nowa kolezanke :) Malolepsza, wreszcie sie rozgadalas ;) Nie dam rady teaz nawet wszystkiego przeczytac. :P Aisza, to teraz ty nastepna do oglaszania kto to w brzuszku mieszka :) Moj maz jest taki szczesliwy :D:D:D:D:D:D:D Zawsze chcial dziewczynke :) teraz mowi do nas w liczbie mnogiej..moje dziewczynki, moje ksiezniczki :D:D:D:D:D Pozdrawiam i prosze aby sie nie denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×