Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czołem:) Składam dzisiaj tylko meldunek i zmykam - dziwnym trafem przy takiej pogodzie mam nadzwyczajne zdolności wynajdowania sobie wszelkich powalających z nóg zajęć - WY-MIę-KAM! Agnes - się nie znamy bo jak Ty się tutaj udzielałaś, to ja Was tylko podczytywałam:P, ale i tak gratuluję 🌻 Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega dzięki, zadzwonię tam jutro. Choć marne mam nadzieje, bo przez to spóźnienie o którym piszę widniejemy w BIK-u a tam chyba każdy bank sprawdza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie A ja cos czulam, ze ktoras z zaginionych wpadnie z jakas bombą.....i to jest wlasnie t super bomba:D Agness___gratuacje:D:D:D:D:D:D:Dale sie ciesze:D Zapewniam Was dziewczyny,ze kazdej sie uda, wiem,ze to frustrujace tak czekac, ale zobczycie ile radosci da takie wyczekane malenstwo:D wstałam nieprzytomna, chyba jakas kawe dzis wypije zeby sie troche rozruszac:D Milego dnia kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pewnie zdziwione, że tak od rana, ale mam strasznego lenia ;) późno szłam spać i ziewam dzis jak wieloryb, 2 kawki wypiłam i nic... moze w weekend w końcu odespie, pogoda ma sie popsuc więc roboty w ogródku nie bedzie, luzik :) miłego dnia wam wszystkim zycze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................18....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Agness28.........30.........................18.......... ........????..19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 dziewczyny zmieniam tabelke i ja juz jestem stara 25 lat i aktualnie 25 tydz ciazy w niedziele. pogoda jako tako wczoraj mialam robione echo serca pani doktor mi napisala tak BADANIE TRUDNE TECHNICZNIE-NADWAGA CIEZARNEJ.pojedynczy,euroficzny plod wg biometrii 24,4 hbd.Polozenie serca prawidlowe.Situs solitus,koniuszek po stronie zoladka.Sylwetka serca w projekcji czterojamowej prawiodlowa,niepowiekszona.Splywy zylne trudne do oceny.Polaczenia przedsionkowo-komorowe i komorowo-naczyniowe WYDAJA SIE zgodne.Relacje duzych naczyn tetniczych WYDAJA SIE prawidlowe.Komory wielkoscia zrownowazone.Przeplywy przez VM,VT,AP,Ao,DA,VCI w normie.Kurczliwosc dobra,symetryczna.LV I RV niewielkie ogniska hiperogenne.Bez plynu w jamie osierdzia.Czynnosc serca plodu miarowa.Luk Ao niedostepny badaniu ze wzgledu na polozenie plodu.AoD- prawidlowa.Plod wydolny krazeniowo. ROZPOZNANIE-Poj.eutroficzny plod 24,4 hbd z ogniskami hiperogennymi w RV i LV-badanie niepelne ze wzgledu na zla echogrnnosc-konieczna kontrola. a i pani dr powiedziala ze dzidziolek wazy okolo 600-700 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty___lo matko jakie stara, to co ja mam powiedziec????:P jak widac z badania wszystko jest dobrze z malutka i tak 3mac:D ja oczywscie tradycyjnie mam przed soba miche truskawek, pycha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z malutka to tak do konca jeszcze nie wiadomo bo byla ograniczona widocznosc ze wzgledu na moja nadwage.dr powiedziala ze na pewno bedzie konieczne badanie dziecka po urodzeniu. poza zdroscic tych truskawek ja zajadam salate i takie tam zielonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty___ale duzo zobaczyla, to co najwazniejsze:D Monis___wyslalam ci namiary, zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy czy sie cos nie zmieni przez 4 tyg bo bede miala kontrole 12 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki kochane Ale dziś dzień :-( Jakbym mogła to przespałabym cały, no chodze jak narkoman :p Betty__nie wiem co oznacza to co napisała twoja pani dr, ale w większości pisze: w normir, prawidłowo, więc chyba jest dobrze :-) Malolepsza__ja właśnie zjadłam lody z wiśniami, pyyyycha :-) Obżeram sie czym popadnie, a za mam w tym miesiącu zrobić badanie poziomu cukru i będę musiała wypić to świństwo :p Agness__nie znamy sie ale szczere GRATULACJE -----> 🌼 🌼 🌼 Mimi__urocza ta twoja mała Natalka :-) Zdjęcia przeurocze :-) Ale te blond włoski to chyba odziedziczyła po tacie :-) Milka__odzywaj sie częściej do nas ------>jestem pewna, że Omega zadba o to :-) Nie załamuj sie kochana, faceci to rzeczywiście dziwne istoty i trzeba ich odpowiednio podejść,a może sam pójdzie po rozum do głowy i zrozumie swój błąd. Często ktoś pisze: to jest forum staraczkowe, a większość z nich to ciężarówki, Nie pasuję tu! Ależ mnie to denerwuje!!! Ja jak do was dołączyłam to w ciąży była akutar Justyna i Mimi, no teraz jest nas troszkę więcej, ale to chyba świadczy tylko o jednym:że jest nadzieja, że jest szansa. Innym się udało, czemu mnie ma sie nie udać??!! Chciałabym żebyście drogie staraczki nigdy nie wątpiły w to że sie nie uda. Nie teraz to innym razem, nie sposobelm naturalnym to innym, zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Doszłąm do wniosku, że u mnie główna przyczyną że nie mogłam zajść w ciążę była za duża chęć, za bardzo sie napaliłam, że to musi być już teraz! Potem okazało sie że nie wychodzi, jeden raz drugi trzeci i tak do 11 razu, kiedy to lekarz kazał mi zrobic wszystkie badania i wtedy dałam na luiz-stwierdziła, że na spokojnie trzeba zrobić badania (mój M zdążył zrobić :-)) i wtedy na spokojnie lekarz miał powiedzieć co robimy dalej. Ale badań nie zdążyła zrobić bo okazało się że dzidziuś zaplanował zamieszkać akurat w moim brzuszku :-) Chciałam to skierować szczególnie do naszych staraczek :-) Na naszym topiku są staraczki optymistycznie nastawione do życia, ale są też takie które miewaja chiwle zwątpienia. Ale nie wolno sie poddawać :-) Wam też sie uda:-) Tak mnie coś podkusiło poruszyć taki temat :-) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do porodu zostało 3 miesiące i 3 dni :-) Kupiłam juz pierwsze ciuszki: 3 pary body 2 kaftaniki 1 śpioszki Ale te ubranka sa urocze :-) Takie malutkie jak na lalke :-) Pokazałm mojej mamie jeden kaftanik a mama mówi tak:mogłaś kupić z długim rękawkiem. A ja na to:Mamo, to jest długi rękaw :-) :-) :-) Już sie nie mogę doczekac spotkania z maluszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega__koniecznie musisz wezwać do raportu nasza świeżo upieczoną mężatkę :-) Millę :-) Może ciebie posłucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka-ja wlasnie sie rozgladam za jakimis ciuszkami i jak narazie obserwujemy ale jak przyjdzie m z pracy to chyba juz cos kupimy bo tak to pozniej za duzo kasy od razu sie wyda.co prawda mam jeszcze ubranka po Asi ale wiekszosc ubranek to jest po ktoryms dziecku wiec za ladne to one nie sa,wiec tak czy siak bedzie trzeba cos kupic. http://allegro.pl/item359743611_bobo_szyk_solidna_wyprawka_56_super_jakosc.html http://allegro.pl/item361047592_bobo_szyk_mega_wyprawka_nowa_62_super_jakosc.html http://allegro.pl/item361417293_bobo_szyk_okrycie_kapielowe_frotte_duuuze_.html cos z tego sie na pewno kupi tylko raczej takie kolory neutralne bo kupie rozowe a bedzie chlopak i co...? http://allegro.pl/item362785162_super_lozeczko_dobry_materac_posciel_54_wzory.html jeszcze jest takie lozeczko ale to na nastepna wyplate sie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka___zgadzam sie z kazdym slowem:d z Ubranek nic juz nie kupuje, ma pełna szafe i tak tego nie znosi, kupowałam zanim dostalam od kolezanek, ateraz mam full, warto sie zastanowic, czy ktos wam nie da troche ubranek, wtedy nie warto az tyle kupowac, chociaz jak mala wyrosnie wałówka dalej pojdzie w swiat, a od przybutku glowa nie boli:Pbo ost jak bylam w smyku nie moglam sie oprzec i kupilam spiochy z napisem "kocham moją mame" M pozostawił to bez komentarza teraz zamierzam zaczac zakupy gdzies na przelomie czerwca lipca, wszystko obejrzałam sobie w bobasie i smyku, podotykałam, oceniłam, a wszystko z tych firm bedę na allegro kupowac, obliczylam ze zaoszczedze blisko 1/3 ceny..... i wtedy zaczac wszystko prac prasowac, bo obawiam sie za na finiszu to juz nie bede miala sily:P a ubranka rzeczywscie slodkie sa, niewiarygodne, takie malenkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru kupować dużo, tak jak mówicie i wszyscy wokół mnie----każdy coś przyniesie, jedna babcia, druga, prababcie, ciotki, koleżanki, kupię troszke ubranek które muszę zabrać ze soba do szpitala i na perwsze dni do domu a potem jak wszyscy zaczną sie schodzić to ubranek sie nazbiera, że pewnie połowy ubranek nie załozy bo kiedy? A w jakim proszku bedziecie prać ubranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam kupic jelp, ale jest rownie dobry lovela I chyba sie prawie nie roznia cenowo. duzo rzeczy zamierzam kupic tak jak dziewczyny mi polecily, moja przyjaciolka swieza mama, no i Justa❤️kupe cennych porad, z tego co wywnioskoiwałam, to bez wymyslow, najprostsze rozwiazania sa najlepsze i najwygdniejsze, zarowno jesli chodzi o ubranka jak i akcesoria kosmetyczne. z butelek dr browns, marze o karmieniu piersia ale roznie moe byc, wanienki najprostsze, kosmetyki tez, zamierzam kupic albo bambino, albo nivea, w razie bardzo suchej skorki ollatum, na pewno nie johnson, bardzo uczula maluszki, do dupki sudocrem, pieluszki albo pampers albo heggies, to samo husteczki, wanienka taka jaka my mialysmy, zadnych wymysłow, zapytajcie Juste jak kurwiła na super wanienke fishera, reczniczki duze przynajmniej 100/100 a nie malenkie 75, bo moment i sa za male, chociaz przyznaje sa slodkie:D latator najprostszy reczny do kupienia w aptece kosztuje jakies 30zeta, do noska aspirator frida, nie zadana grucha, .....to podstawy, chcoiaz jest tego duzo:D w sumie to obczytana jestem juz na maksa, zarowno jesli chodzi o akcesoria, pielegnacje jak i rozwoj, przeczytalam chyab wszystko co bylo mozliwe, zycie zweryfikuje na ile bede madra z ta wiedza, a na ile bede panikowac, jedno jest pewne, to zwolnienie pozwolilo mi sie skupic na przygotowaniach i choc do porodu jeszcze daleko bo 103 dni, to moge powiedziec,ze jestem gotowa....teraz tylko zeby mala byla donoszona i zdrowa, dzisij troche mnie drazni krolewna, bo parwei w ogole nie daje znaku zycia, ale wiem, ze to przeciez juz odrebna istotka i moze miec poprostu taki dzien:D no to sie nawymadrzalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznac ze jestes dobrze poinformowana :) i bardzo dobrze ! ja urzywallam te co wymienilas i jeszcze nie jaki dzidzius czy bobas juz niepamietam-potem dosc szybko przeszlam na zwykly i bez efektow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku trzeba uwazac zeby proszek nie uczulil maluszka, teraz nawet vizir robi taki proszek, ktory nadaje sie dla dzieci, ale w pierwszych miesiacach warto jednak nie ryzykowac:D Betty___ty juz jestes doswiadczona mamusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaczynam powoli panikowac bo mam wrazenie ze to bedzie moje pierwsze dziecko-kazde dziecko jest inne a i my sie zmieniamy,choc wiem ze trudne sa najbardziej poczatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj babolki sie rozpisaly, fajnie :) Malolepsza, no to za 3 dni szykuje sie kolejna impreza :D:D:D trzeba szykowac prezenty ;) Betty, nie martw sie, ja mysle ze z malutka wszystko dobrze :) No i kawal dziewczynki z niej juz jest skoro tak wazy :) Milka, milo ze czesciej zagladasz. Mezatka, tak to forum staraczkowe, a to ze jest wiecej ciezarnych niz starzaczek to chyba dobrze. Przeciez kazda z nas do tego dazy i robimy wszystko by spelnic to swoje najwieksze marzenie. Kazdy dzidzius tutaj jest wyczekanym, wymarzonym cudem i chyba daje nadzieje tym, ktorym jeszcze, podkreslam slowo jeszcze sie nie udalo. Bo sie uda i ja w to gleboko wierze. A my ciezarowki slijmy jak najwiecej fluidkow, by wkrotce miec kolejne swieta na topiku, dwie krechy, polowinki, studniowki i w koncu narodziny :) Co do wyprawek, nie ma co szalec za bardzo, tez tak mysle :) Jesli chodzi o marki rzeczy nie wypowiem sie bo tutaj sa inne. Mimi, ja kupilam kojec Chicco, taki byl najstabilniejszy :) http://allegro.pl/item359797007_kojec_lozeczko_turystyczne_chicco_w_3_kolorach.html w kolorze zielonym. Ale tobie juz chyba niepotrzebny taki, tylko zwykly, gleboki :) No i juz naprawde niedlugo do narodzin Niny :D Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................18....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Agness28.........30.........................18.......... ........????..19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza _________ daj namiary do siebie na naszej klasie , ja też chce zobaczyć brzuszek ;) zwirek170@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka, to piszę ja mąż mimi, z pewnym skonfundowaniem przeczytałem oswiadczenie iż, cytuję: \".. te blond włoski to chyba po tatusiu odziedziczyła..\" Otóż odkąd pamiętam byłem i chyba będę brunetem! Ale nic to, nadal będę kochał to dziecko jak swoje własne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegos nie kumam...Natalka jest blondynka ???? Nie zauwazylam. ;) Co jak co, ale widzialam zdjecia tatusia i chyba by sie jej nie mogl wyprzec :P Stoje w obronie Mimi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny oczywiście, że Natalka na fotkach jest blondynką :D Ciemną ale zawsze ;) Potem jej się zmieni kolor włosów ale na razie to do brunetek zdecydowanie nie można jej zaliczyć :D:D Mimi - a Ciebie musiało bardzo ubawić ta przeróbka M na blondyna skoro aż pozwoliła mu sie wypowiedzieć na kafe :D:D:D Justyna - ja chętnie posłucham o wanience Fischera. A niby taki chwalony produkt???? No cóż reklama dźwignią handlu ;) Malolepsza - to ja już wiem dlaczego tak mało Ciebie na kafe - godzinami studiujesz w teorii opiekę nad Marcelinką :D zanim będę w ciąży to pewnie o tych wszystkich radach zapomnę ale w razie potrzeby walę jak w dym :D Betty - z maleństwem wszystko dobrze, a te zmiany ma klika procent dzieci, są jedynie wskazaniem do powtórzenia badania po urodzeniu. Lepiej jednak dmuchać na zimne, sprawdzić i być spokojnym. A za to stara to po tyłku powinnaś dostać, jaka stara????? Kobieto miej litość nad nami staruszkami na tym topiku :D To w końcu te urodziny dzisiaj czy w niedzielę bo nie zrozumiałam na wszelki wypadek przyjmij \"starucho\" życzenia urodzinowe 🌻 :D🌻 :D🌻 :D🌻 :D🌻 :D🌻 :D🌻 :D🌻 :D🌻 :D wszystkiego naj.... spokojnej ciąży zakończonej szybciutkim porodem i cudownego maleństwa :D Agness - nie wiem jak reszta ale ja czekam na obiecanego super długiego posta co u Was:D Telesforka - kiedyś nam się musi udać spaść do drugiej tabelki. A wiesz ile będzie przy tym huku - w końcu mocno się niej zasiedziałyśmy ;) Milka - to chyba nie tylko niewyspanie, pogoda ma się zmienić i ja też ziewam mimo kawy, a wczoraj wieczorem to jak u nie obrażając nikogo jakiejś babci :P kolano mnie kręciło,z e nie mogłam zasnąć, reumatyzm czy co???? :D:D Voltare - aż sie boje co Ty tam za plantację przygotowujesz w tym swoim ogródku, że całymi dniami Cię nie ma. Apropos ogródka to nasze plantatorki jak tam Wasze papryfiutki???? Mężatka - witaj w klubie ta też sie zastanawiałam przez większość dnia gdzie tu głowę przyłożyć ;) Surfitka - ja też bym wybrała zielony kojec, generalnie lubię wszystko co zielone, a nie znoszę wszelkich odmian różu :P A gdzie sie podziewa reszta niewymienionego towarzystwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-moje urodziny to 5 sierpnia a zmienilam tabelke i napisalam juz tydzien jaki bede zaczynala od niedzieli :) :) ale mimo wszystko za zyczenia serdecznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×