Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czołem! POBUDKA! Muszę się trochę poudzielać;) póki na chodzie jestem. Mój dzień ostatnio wygląda tak: o 5:00 pobudka i do roboty, o 16:00 powrót do domu, do 16:30 obiad, pod koniec którego zaczyna mnie rozkładać spanie - tak konkretne, że aż we łbie mi się kręci i MUSZĘ się na 2-3 godziny położyć, bo i tak nic nie jestem w stanie zrobić. Potem wstaję się umyć i z powrotem do wyrka. Mówię Wam - dni w ten sposób lecą jak szalone!:P:P:P Jagoda - przeczytałam o Twoich przywilejach domowych:D Korzystaj póki możesz!;) Ja staram się żyć w miarę normalnie, bo się boję, że jak zacznę przesadnie na siebie chuchać i dmuchać to potem organizm się dostosuje do tak cieplarnianych warunków, że jeden niewłaściwy przypadkowy ruch i zaszkodzę mojej kruszynce. Oczywiście sprzątanie (z przyjemnością:P ) powierzam mężusiowi i noszenie zakupów tak samo, no ale po chleb do piekarni jeszcze chodzę i pranie do pralki też zapakuję, tylko potem K. musi mi je rozpakować i dotransportować do miejsca suszenia, bo mokre jest już znacznie cięższe. Z mycia garów też niestety zrezygnować się nie da, bo moje szczęście najchętniej (co ja gadam - nie najchętniej, tylko z musu:P ) zabrałoby się za mycie, jakby już nic w szafkach nie było, a my nie mielibyśmy już z czego jeść:P Ale i tak jest o niebo lepiej z tą jego pomocą niż było wcześniej, chociaż właściwie i wcześniej narzekać nie mogłam. A propos ciśnienia - zawsze mam za niskie: 110/70 a ostatnio przy mierzeniu u położnej: 130/100:O Następnym razem chyba odsiedzę z pół godziny w poczekalni i dopiero się pójdę mierzyć:P Chociaż przecież i tak nie byłam ani zmęczona ani zdenerwowana, położna białego fartucha nie miała, żeby jakiś respekt szczególny nim wzbudzać, więc nie wiem skąd taki skok nagle... Widzę, że się tutaj jakieś spekulacje odbywają na temat przekazywania brzuchala Fasolki - Telesforka - Ty zamiast gadać:P - ręce wyciągaj i łap! Bo Fasolka ma bardzo fajny okazały brzuchal i szkoda by było, żeby został przechwycony przez kogoś \"niepowołanego\";) Fasolka - a z Ty rzucaj celnie - doleci na bank (chociaż, te przesyłki malolepszej swego czasu krążyły i krążyły nim trafiły w końcu pod właściwy adres:P ) Pytałaś od kogo ja przechwyciłam brzuchal - miałam na oku Betty, ale ona uparcie:P trzymała swój aż do terminu porodu... W przypadku IFV jest inaczej ;) - tutaj chyba należy rozpatrywać termin punkcji;) Malolepsza miała punkcję 4.12 akurat wtedy jak rodziła mimi, a ja miałam punkcję dokładnie w ten sam dzień, kiedy maluch moniś pojawił się na świecie. Czyli ja chyba podłapałam od moniś;) A odnośnie do psiaka - my mamy akurat 2-latkę tej rasy, którą Ty chcesz kupić - nie ma rodowodu, bo na papierku nam akurat nie zależało tylko na niej, aczkolwiek jej rodziców widziałam i wyglądali bosko i przebywali w domu z 2-letnim dzieckiem i byli bardzo łagodni! Nie zamieniłabym jej na żadnego innego zwierzaka na świecie!!! Surfitka - a Ty się nie zapieraj z tym brzuchalem, bo los lubi płatać figle:p Aczkolwiek rozumiem, że z rodzeństwem dla Ninki wolałabyś jeszcze trochę zaczekać. Z włoskami dobre!:D Sama chyba po porodzie zacznę brać pierwszy raz w życiu tabsy - przynajmniej przez rok albo 2, bo tak dwójeczka pod rząd to byłby chyba nadmiar szczęścia. Fakt - boję się, żebym przy drugim dziecku nie miała kiedyś takich przebojów jak teraz przy pierwszym i żebym nie musiała o nie walczyć przez kolejne kilka lat, ale skoro IVF nie przyniosło mi bliźniaków, to jednak wolę nieco odczekać... ryba - Ty się kochana nie kieruj sentymentami do gina, tylko do maleństwa;) szkoda kasy na podwójne badania - zresztą w końcu pewnie zaczniesz od jednego i drugiego słyszeć odmienne porady i wskazówki i dopiero będziesz się zamartwiała, które z nich są aby na pewno właściwe. Ja też zmieniłam lekarza - już tuta j w klinice nawet - i to bez żadnego tłumaczenia. Obie IUI miałam u kogo innego, ale jak już zapadła decyzja o IVF to doczytałam w necie, że jednak warto uderzyć do takiego drugiego. Więc mimo iż kartotekę miałam u kogo innego - zabrałam ją bez żadnego tłumaczenia i po prostu zarejestrowałam się u tego drugiego. Jak widać słuszna to była decyzja;) milla - to faktycznie strachu się najadłaś. Człowiek przewrażliwiony nieraz ma tendencje do wyolbrzymiania pewnych spraw - wiem to po sobie;) Dobrze, że udało się rozwiać od ręki wątpliwości:) martunia -Ty nie czekaj aż milla zacznie rzucać brzuchal, tylko może jakaś mała próba przekupstwa by pomogła?:P Aisza - Bartuś coraz ładniejszy - śmieszek:D Teraz każdego dnia będziesz miała okazję podziwiać coraz to nowe umiejętności:) Aż już nie mogę się doczekać swojego brzdąca i jego minek... Czytelnia - witaj i wpadaj częściej. Jak się nie mylę, to chyba Ani77 miała robiony kariotyp... Miejmy nadzieję, że niedługo do nas zajrzy i nieco rozświetli Ci sprawę... Omega - jak tam nadzór nad remontem?;) Nelcia - też prosimy o częstsze zaglądanie do nas 🌻 Justyna, Malolepsza, Betty, Mężatka, Moniś, Mimi - prosimy o częstsze raporty i pochwalne epistoły na temat naszych topikowych maleństw!;) Agnes, Milka - dezerterki Wy jedne - wracać natychmiast na topik!!! Milki to już nie było u nas wieki, a Agnes chyba urządza nową chatkę i wpadnie do nas dopiero z wieściami po porodzie:P:P:P Buziaki dla wszystkich 😘, miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest?! P ♪♫ O ♪♫ B ♪♫ U ♪♫ D ♪♫ K ♪♫ A ♪♫ !!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelnia
Buziaczki dla wszystkich i miłego dnia!Będę się starac jak najczęściej tu zaglądać i nie powiem ale liczę,że znajdzie się jakaś dziewczyna znająca się na tych badaniach.A!Od 3 mieiąca ciąży było wiadomo,że coś jest nie tak...ale to długa historia i smutna więc dziś przy słonecznej sobocie nikomu psuć nastroju nie bedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - remont tak naprawdę od wtorku, teraz jestem na etapie zwiedzania sklepów, wybierania mebli, projektowania, zmiany co minutę koncepcji itd. itp. ale jakie to jest męczące:P:P:P i jednocześnie ekstycujace:D:D:D:D jestem w swoim żywiole, tak więc mniej mnie będzie na kafe. A wszystkie jesteście kochane!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i dla was👄👄👄 cała moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cóż byłby wart weekend bez porcji dobrego humoru? Na plaży nudystów atleta podchodzi do pięknej kobiety. - I co? Podobają Ci się moje muskuły, nie? Jak bomba! A ona odpowiada: - No, muskuły jak bomba, tylko lont mały. Informatyk zabrał swojego syna do ZOO. Stoją przed wybiegiem dla pingwinów. - Popatrz synku, a to są żyjące na kole podbiegunowym linuksy. Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu skasowało mi posta buuuuu potem napisze go jeszcze raz bo juz mam wnerwa w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie baboki !!!! Już chyba przyzwyczaiłyście się do tego ze wpadam jak po ogień ;P hehehehhe.... A jakoś tak nie moge sie nigdy zebrać... Uuff jeszcze trzy tygodnie do końca a może i krócej kto wie :) Juz nie możemy sie doczekać na nasze maleństwo, praktycznie wszystko już poszykowane ciuszki poprane poprasowane w komodzie czekają a i co rusz chodze układam oglądam i przekładam... Torby do szpitala spakowane.. no jakoś tak wyszło że są dwie :P troche sie tego nazbierało. No zreszta wiecie jak to jest :) Puki co mam dla niuni kolyske i kosz. Kołyska tego typu http://www.mothercare.ie/ContentBuilder/DisplayPage.aspx?DataId=DA000057&view=detail&ProductID=PR000003&UniqueID=39 będzie stała u nas w sypialni na górze a kosz http://www.mothercare.ie/ContentBuilder/DisplayPage.aspx?DataId=DA000057&view=detail&ProductID=PR000003&UniqueID=42 będzie stał na dole w salonie.Mamy duuży dom to nie bede musiała biegać co rusz na góre. Jejciu piekne są te wszysttkie rzeczy na bobaski !! Ostatnio byliśmy na zakupach z moim P byłam w szoku az mu sie oczy swieciły jak wybierał ciuszki sukieneczki bodziaki i pajace dla naszej niuńki. Mój chyba jak każdy facet nie znosi zakupów a to ze sam wybierał ciuszki baaardzo mnie ucieszyło.... Kochaniutkie baboliny czuje sie jak słoń jest mi juz tak ciężko że szok. No i oczywiście \"TROCHE\" sie boje... Ale mam nadzeję i oczywiście wierze w to że bedzie wszystko dobrze.Cieszę sie ze mój będzie ze mną przy porodzie :) Aaaa nie pisałam moja mamusia przylatuje już w przyszły piątek !! Bardzo się cieszę :D Trzymajcie sie kochaniutkie i spokojnego weekendu życzę papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze tabelka :) staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........37..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30............37............(Roksana). ..........19 .10.08 milla77............31............35.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............18............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............18...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............7...........(Ania/Mar ek).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziole dla wszystkich i po 🌼 czytelnia witaj !!!! Trzymaj się słonko Jagoda opowieść o kryształowym żyrandolu przebiła wszystko tak sie uśmiałam ze szok az sie popłakałam oczywiście wysłałam tą opowieść moim znajomym ubaw mieli niezły Jesteś wielka !!!! Buszuj buszuj może jeszcze cos wypatrzysz... Buziole dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Agness, jak miło cię widzieć:D:D:D:D jak sie domyslam, to faktycznie już raczej cięzko się czujesz, ale najwazniejsze, że optymistycznie jestes nastawiona! A porodu sie nie bój, to ból, który szybko się zapomina:D ja już nie pamietam:P:P:P pozdrawiam, trzymam kciuki za szybki poród, i zaglądaj do nas częsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z rana! Hm.....to beda w najblizszym czasie dwa brzuszki do przechwycenia,jakby Fasolka nie dorzucila to moze Agness sie uda?W koncu blizej ma jakby nie bylo. Zmykam na zakupy-buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję tylko wstałam z koszmarną migreną, która nie chce mi odpuścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie przywitac i zeby nie bylo, ze sie nie odzywam jak inni :P Agnes sie odezwala, a jeszcze Milka ??? A Ani ??? Zycze milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - no właśnie to samo chciałam napisać:P:P:P Poranny odzew podziałał:P Dezerterka Agnes się znalazła (super te legowiska dla maleństwa!;) ) jeszcze dezerterka Milka wzywana jest do raportu;) Ani77 - Kobieto - weź się w garść i w kupę;) i wracaj do nas! No i mamuśki również - w miarę możliwości oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi tutaj maleństwo odmłodził:P staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........37..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30............37............(Roksana). ..........19 .10.08 milla77............31............35.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............18............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............18...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............9...........(Ania/Mar ek).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Snily mi sie dzis trojaczki:D:D:D:DAle to juz by byla przesada lekka-mam nadzieje zajsc kiedys w ciaze z chociaz jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jeszcze raz - mam nadziej że mnie tym razem posta nie zeżre :) Surfii---z tym praniem to mój też ma fazę odkąd powąchał płyn do płukania dla dzieci co kupiłam - on wielbo teraz wszystko co małego jak wczesniej wspomniałąm :P i wczoraj nawet wykazływał próby objechania mnie za to że nie wypłukałąm jego rzeczy w tym płynie - bo on juz nie chce tego starego płynu :P ehhh Voltare---takei ładne nutki dałaś ze są i efekty - przyciągnęły nasze dezerterki :P czekamy jeszcze na Milkę :) Telesforka jak tak dalej pójdzie to ty dwa brzuszki złapiesz i bedziemy mieli wreszcie bliźnięta na topiku :P Omega ---kawały super :D ty jak zawse niezawodna :D a oglądanie i przebieranie w meblach itd, to faktycznie cięzka praca ale jakże fascynująca :P tak mniej wiecej w skrócie ujęłam to co pisałam wcześniej ... ....brzuszek mi sie tak mocno napina na górze, a na dole czuję te bóle jak miesiaczkowe - i plecki mnie tez bola na dole...latam co chwila do kibla bo mi sie wydaje ze cos mam za wilgotno ale nic nie ma w sensie czopa czy jakies wększej powodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo moje drogie odnośnie płynów do kąpieli proszkow do prania dziecięcych to tak samo jak ja tak i mój małżonek od kilku lat 5 może 6 stsujemy właśnie te dla dzieci :) nie tylko dlatego ze pięknie pachną i są delikatne ale że od innych mamy uczulenie ... Ja to chociaż szampony stostuje normalne a mój misiek to tylko te dla dzieci... a po kąpieli uwielbiam oliwkę w żelu :))... ok uciekam na Mam talent :) Bużka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnia - witaj w naszym babskim świecie:-) Fasolka - zdawaj relacje , jakby coś to jestem pod tel:-))) Laski ja to dziś pochłonęłam 2 kubki gorącej czekolady w pijalni, 5 ciasteczek z ciasta fr z cudnej cukierni batida...mniam...do tego obiad podgrzybkowy sos i polędwiczka na paperdelle.....hmmm pękam//chyba maciuś nie ma miejsca. Ale mnie naszło na słodycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - nie ma sprawy - jakby co to pisze sms do ciebie :P i na odwrót wrazie gdyby Maciuś coś wywinął :P ja ze słodyczy to dziś tylko cukierki Nimm 2 wciągnęłam irano wypiłam mleko z kakao - a tak poza tym cos mnie dzis wzieło na colę - nie moge sie oderwac od niej - wiem ze to niezbyt zdrowo ale mam norlanie mam takiego Głodzimierza na Colę ze szok :P ide zaraz sobie poleżec w wannie pełnej piany :D i może coś poczytam bo spac nie moge za bardzo :( niestety - wczoraj połozyłam sie o 3 rano spac bo ogladałam folm i niestety nici z tego - juz o 8 byłam na nogach jak zwykle nie wyspana :( masakra u mnie z tym spaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, a co to za spanie przy niedzieli???? wstawac panienki, wstawać:P:P:P wielkie nieobecne - MILKA, ANI77 - proszę się zameldować!!!!!!!!!!! co u ciężarówek????????? a u mamusiek????????? ja spadam na wycieczkę - po sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Surfi____odebralam maila, jak tylko znajde chwile to zalatwie na perwno👄 Jagoda____kochana u mnie bylo za pozno na pessary i szwy, szyjka zaczela sie szybko skracac, a ze byl to juz 28tc nic oprocz lezenia i zaciskania nog nie moglam zrobic, nie martw sie napewno bedzie ok, a jakby sie szyjka uparla na skracanie gin zastosuje jedna z metod, ktore tak obrazowo opisala Aisza👄 Aisza____na poczatku kapalam mala tylko w oilatum, podobnie jak Surfi, i w tym tez mylam jej glowke, teraz zaczelam od jakiegos tyg uzywac wlasnie nivea, plynu z oliwka i tez malej nie oliwkuje, skorka nie jest sucha i wszystko w porzadku, takze chyba dobry wybor Czytelnia____witaj wsrod nas, znajdziesz tu wiele cennych rad a i nieraz zagosci usmiech na twarzy, bo dziewczynki maja niesamowite poczucie humoru:p mialam robiony kariotyp, oczywscie sens jest jak robia oboje partnerzy, po tym badaniu mozna wykluczyc przekazywanie niektorych chorob genetycznych, badanie kosztuje okolo 650 zl za pare i na wynik czeka sie okolo 3 tyg....takze dla wslasnego spokoju warto. Przykro mi z powodu Twojego aniolka:( Voltare____dokladnie wlasnie tak jak mowisz jest przy IVF, nasze skarby zaczynaly istniec jak dziewczyny rodzily:D:D:D:D:D Dostalam swoja pierwsza @, tak sobie pomyslalam,ze moze jednbak wskoczyc do 1 tabelki, ale moj M mnie wysmial:Pmialam zaczac probowac odrazu,ze wzgledu na problemy, ale chyba jednak damy sobie rok przerwy, juz nie ma takiego cisnienia,ale zabezpieczac sie nie bedziemy, wiec coz....moze.....moze:P Marcelinka dzieisiaj przyklejona do tatusia, od kilku dni robi mi zielonkawe kupy, dzisiaj juz jest troche lepiej, chyba fakt,ze jest juz calkiem na butli tak na nia podzialal, bylismy z tym u pediatry, jak bedzie sie powtarzac, damy na posiew. Ale pediatra byl starej daty......mialam wyklad godzinny na temat karmienia, pielegnacji, zabawy,hahahaha, potraktowal mnie jak ciemna mase, ale milo bylo posluchac rad starego specjalisty:D milej niedzielki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zeżarło mi posta zanim zdążyłam skopiować jak mi trochę złość przejdzie to postaram się odtworzyć mój elaborat Apropos kosmetyków to mi znajoma poleciła serię oillan. To taki polski odpowiednik Oilatum tylko zdecydowanie tańszy. http://uroda.onet.pl/1456882,,,,,linia_emolientow_oillan,kosmetyki.html Strasznie swędziała mnie skóra na brzuchu i na biuście, w ogóle nie mogłam sobie z tym poradzić :( Smarowanie oliwką pomagało na 10 minut a balsamy dla kobiet w ciąży to w ogóle do kosza można wyrzucić. Drapałam się przez sen do tego stopnia, ze rano miałam czerwone pręgi na ciele bo pod skórą pękały drobne naczynka 😭 W tej chwili używam emulsji do kąpieli i na noc maści parafinowej i jest bardzo wyraźna poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny dzień🖐️ Czytelnia----------witam ja sie bardzo ciesze jak przybywa mi \"córek\" tak jak juz pisała małolepsza u nas jest bardzo rodzinnie wesoło dziewczyny umia podtrzymać na duchu.Tak wiec odwiedzaj nas czesto:D:D Jak juz zapewnie wiecie w piątek była u mnie Aisza z Bartusiem,wysciskałam wycałowałam moje słoneczko ze az dostałam checi do pracy.wymyłam wszystkie okna zrobiłam wielkie pranie i teraz moge odpoczywać i dalej rozpieszczać Bartulka:) Jagody------------widze ze Aisza szczegółowo odpowiedziała ci na twoje pytania ona juz poniekąt jest w tym ekspertem;) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, żyję ale jakoś tak raczej siłą rozpędu... nie piszę, bo niby co mam pisać, grono raczej ciężarówkowo-niemowlęce, więc nie będę Was dręczyć moim smutkiem czytelnia- co do badania kariotypu to miałam wykonywane i mąż też, najpierw rozmowa z panią genetyk, potem oddanie krwi, no i dłuuuugie czekanie na wynik, ale u nas wszystko wyszło ok. Mam nadzieję ze i u Ciebie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Dzisiaj u mnie nic nowego - znów przespałam pół niedzieli - wstałam sobie tylko na supernianię, bo mnie zaintrygowały wcześniejsze reklamy i chciałam sobie pooglądać jak poradzi sobie ona z dzieckiem z ADHD. Nie powiem, żebym była jakoś specjalnie wyspana:P Zaraz przygotuję jakąś zupkę na jutro na obiad i chyba skończy się znowu w łóżku 💤. Moja kruszynka wymaga ode mnie duuuużo odpoczynku;) Ale i tak póki co (odpukać) oszczędza mi całej gamy pozostałych atrakcji;) Ani77 - nie gadaj głupot!:P Jakie dręczenie?! Przecież wiesz, że grono ciężarówkowo-niemowlęce nie od razu było gronem ciężarówkowo-niemowlęcym - żadnej z dziewczyn nie przyszła łatwo ani ciąża ani macierzyństwo. Każda miała chwile, w których płakała po kątach i miała żal do całego świata. Ale nie wolno dusić tego w sobie - pisz tutaj co Ci na duszy leży i będzie Ci lżej choć trochę. W przeciwnym wypadku będziesz nakręcała się coraz bardziej, a psychika jak sama wiesz odgrywa tutaj ogromną rolę. Pamiętaj, że masz jeszcze mrozaczki i musisz być dla nich dzielna! Buziaki dla wszystkich - miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę :) Już praktycznie od tygodnia jest słonecznie !!!! A to nowość ;D Mój kochany wczoraj wieczorem tak przecioł sobie palucha nożem tzw piłą ze wylądował na pogotowiu i ma założone 3 szwy !!! Na poczekalni czekal prawie 3 godz !! Ma zwolnienie lekarskie ale upiera się ze jutro idzie jak nic na 2 zm !! Ot uparciuch... Zobaczymy jutro :) Ani nie martw sie kochana wiem sama po sobie \"kilka\" razy byłam w takim stanie jak Ty i uwierz mi każda z nas przez to przechodziła ile ja razy miałam taką zawiechę że szok nic mi sie nie chciało miałam wszystkiego i wszystkich dość. Jesteśmy tu aby sobie pomagać !!! Bądz silna !!!!!! Duża BUZKA dla Ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Buziole dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!!!! ale piekna niedzielka dzisiaj byla az chce sie zyc taka pogoda hmmm super :):):):):) ale sie rozmarzylam :):):) Bartulek dzisiaj wyjatkowo grzeczny a teraz trzeba sie juz z nim bawic bo domaga sie uwagi!!bardzo lubi grzechotki i smieje sie glosno jak mu nia ruszam a teraz tez samo umie chwilke juz grzechotka poruszac to frajde ma niemala :) rozkoszny jest i tyle :):) po kapieli naoliwkowal M glowke malemu zalozylam czapeczke na 1 h i bardzo latwo wyczesalam ciemieniuche u malego bo mu sie troszke zrobila i teraz musze pilnowac zeby znowu sie nie pojawila... M dopiero jutro ma 18 to chociaz jeszcze pobedziemy w 3 bo teraz jak pracuje na 12h to jakos sie ciagle mijamy ide popatrzec na you can dance :):) MALOLEPSZA mysmy dzisiaj Bartulka okapali w Oliatum wlasnie bo mam jeszcze probki ktore bw szpitalu dostalam :):) i faktycznie dobre to jest ...zobacze jeszcze pozniej jak ta nivea zadziala :) moj Bartulek tez robi czesto zielone kupi i slyszalam ze to wtedy jak ma zaparcie , teraz po tych lekach robi zielono pomaranczowe ale grunt ze robi!! takze nie amrtw sie na zapas :)powiedz mi tylko bo tez btajesz malej bebilon comfort tak? czy po jakies 1 godz od karmienia ulewa jej sie jakby taka woda (serwatka) bo Bartkowi tak ale lekarz powiedzxial ze narazie z tym nic nie robimy...jak to jest u ciebie ?? CZYTELNIA witamy na naszym watku :):):) JAGODA kobiety w ciazy nie powinny sie denerwowac wiec jak znowu zje ci posta policz do 10 :P:P ANI tak nie mozna ... musisz posac i koniec a nasz topik to szczesliwy topik :):) niedlugo bedzie duzo brzuszkow do przejecie to warto lapac :):):):) VOLTARE taki juz przywilej kobie w ciazy mozesz sobie spac i nikt ci tego nie wygada :P:P buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×