Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

znowu blad !! mialo byc 1000zl z umowy... jakas niedorobiona jestem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, ja tak w Polsce pracowalam, 50 h na tydzien, a na umowie pol etatu z najniszym wynagrodzeniem :( jak wzielam urlop to zaplacili mi po 17 zl na dzien..bo tyle wynikalo z umowy. A zarabialam 1000 zl do reki za 200 h w miesiacu, bo czasem pracowalam jeszcze dluzej, albo w weekndy...szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - zdjęcia z głową będą jak po pierwsze obetnę włosy bo wciąż nie mogę na to arcydzieło, które mi ostatnio fryzjerka zrobiła patrzeć a po drugie M oddał kartę od aparatu mojemu tacie do gps-u a nam zamówił większą. Co uzasadnił w następujący sposób - bo wiesz jak się Jagódka urodzi to będzie można filmiki kręcić a ta nasza dotychczasowa karta to trochę za mała. My się tak nakręciliśmy, ze to będzie dziewczynka, że nie wiem ja ja się przestawię w razie czego na chłopca. M nigdy nie powie dziecko, dzidziuś czy coś w tym stylu tylko za każdym razem jest Jagódka :D Aisza - niestety nasz rynek pracy tak wygląda :( A dostawanie połowy pensji pod stołem to rozwiązanie na krótką metę bo kiedyś czeka go emerytura i co wtedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - nieźle zmęczyłaś dzisiaj Bartka skoro dziecko tak padło :D Może to ta pogoda, ciśnienie spada i bardziej chce się spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, przestawicie sie..nie zapominaj, ze Nina przez polowe ciazy byla Kubusiem ;) A dzis jest najwsanialsza dziewczynka pod sloncem ;) Aisza, no to mu sie dzien z noca pomylil ;) Mam nadzieje, ze wszytko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) maly sie rusza wierci przeciaga i spi dalej cos czuje ze w nocy to on sie bedzie chcial bawic a nie spac no ale przeciez dziecka budzic nie bede....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka--słyszałaś co powiedziała Aisza? wyhodowałam sobie niezłego bobaska - tak że brzuszek cieżki daleko poleci - zadne wiatry go nie zmiota z trasy i trafi wprost do Ciebie :) Jagódy---jak bedzie chłopak to będzie Jagodek :P Rybka---odezwij sie do nas my tu sie martwimy o Ciebie 👄 Mimi----płaczem nic nie załatwi sie u faceta - no niestety to sa takie podgatunki człowieka te nasze chłopy ze oni tylko na początu na płacz reagują a potrm scieka to po nich jak woda po kaczce :( - nie warto płakac przy facecie - bo oni faktycznie wtedy jakby podkręcają śrubkę jeszcze bardziej by nas wkurzyc...:( - mam nadzieję że jakoś znajdziesz sposób na swojego M. bo szkoda waszego związku - waszej rodziny - zgadzam się z Millą - dąż do rozmowy za wszelką cenę - bo rozmowa to podstawa...wwiem że jest ci cięzko i żle, że chciałabyś by było jak dawniej ale bądź dzielna i silna - próbuj - bo jeśli nie bedziesz próbowac - to nie dowiesz sie czyto ma sens czy nie... Voltare---śpioszku :) ja tez spałąm bardzo dużo - pamietam :) ojjj teraz z czułościa wspominam te przespane godziny - bo niestety obecnie snu mam bardzo mało :( - wiec śpij kobieto kiedy tylko nadaża sie okazja :P to twój przywilej :) Millla--ja już moge rodzic tylko żeby sie mały zdecydował ...a te dwa tygodnie do terminu spokojnie ci oddaję dla Maciusia....mnie już one nie potrzebne są...a wam sie przydadzą... Betty--mnie o cene sukienki nie chodziło tylko o to ze jest naprawde sliczna - :) - a cena to tylko dodatkowy plus przy tak ładnej sukni...mnie tez czekają poczukiwania ale to juz sie zajem tym w listopadzie... ..i nie daj sie teściowej - daj jej do zrozumienia ze dbasz o dzieci jej syna wiec i ona powinna o nie dbac - darujac sobie wizyty pełne zarazków .... Aisza--Bartulek taki słodki, ze jak patrze na niego to nie moge sie doczekac swojego Gabrysia :) - normalnie ci zazdroszcze :P Nelcia---no babcia moja to kochana kobieta :) malinki w tym roku słabo obrodziły - ale ona wytrwale chodziła i zawsze pare tam uszczknęła zanim dzieciaki okoliczne zaszabrowały - i mi do słoiczków robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKA juz niedlugo bedziesz tulic swojego synusia :):) zobaczysz co to za cudowne uczucie :):) wytrzymaj jeszzce chwilke :) dziewczyny w koncu o 20:30 wzielam i nakarmilam Bartulka na spaniu :P teraz nie spi ale lezy grzecznie w lozeczku i zachwyca sie swoimi paluszkami :):):) zobaczymy czy zasnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka-ja tylko pisalam ze za taka kiecke i taka cene to super promocja. ja juz wczesniej ja znalazlam ale przegapilam bo byla za 100 zl i nikt jej nie kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka!No masz!!!Teraz sie bede martwic ze brzuszek za ciezki i nie doleci-musze liczyc na krzepe Twojego M w rzucaniu a mojego M w celnym lapaniu:P Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha!!!!Mimi kobieto!szkoda Twoich lez-tak czy inaczej dasz sobie rade-masz cudowne dziecko,jestes zdrowa,sliczna,inteligenta-jesli Twoj M nie potrafi tego docenic to chyba czas na powazna rozmowe.Jesli jest Ci zle w tym zwizku to walcz o zmiane w nim albo jego.Wierze w Twoja sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie dobrze, cisza od rybki , mam nadzieję że ma dobrego lekarza , może po prostu wzięli ją do szpitala żeby porobić badania? Rybko odezwij się! Jagody - pamiętaj tez że mój Maciuś był Helenką przez połowę ciąży:-) też się już przestawiłam i mam nadzieję że nie zrobi nam psikusa z płcią Dziewczynki - mój mąż dziś zdaje o 14:30 egz doktorski - prosze trzymajcie kciuki, resztę egz juz ma za sobą. Jak dobrze dziś pójdzie to zostanie już tylko obrona...ale to już po porodzie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi - z pracą chyba wszędzie jest kiepsko w polsce i poza granicami też. Ale wiadomo dla Mężczyzny to jest bardzo trudne odnależć się w takiej sytuacji, wierzę że wszystko się Wam uda. aisza - wiesz moja agatka kiedyś spała od 12 do 22...myślałam że ducha wyzionę!dzieci tak mają ...ale budzą się zawsze na głodzie:-) To samo z kupkami , do 2 tygodni mogą nie robić i to też norma. Betty - a jednak będzie ślub ! to cudownie, kieckę już masz to w sumie dla ciebie najwazniejsze...tylko jak ty ciągle chudniesz to pewnie będzie do przeróbek:-) całuski Fasolka - w jednym kawałku jesteś? pamiętam twoje pierwsze zdjęcie , przeciez Ty jesteś taka kruszynka , fajnie że gabryś tak ma dobrze w brzuszku że taki z niego PODJADEK...jeszcze trochę a ubranka na 56 będa za małe:-) Voltare_ co u Ciebie? mimi - cały czas trzymam kciuki! twarda babko dasz sobie radę bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! maly wczoraj po karmieniu spal dalej alw w nocy to srednio takze niwyspana jestem strasznie... Milla brzuszek ladny pomyslec ze ja niedawno tez tak wygladalam:) a co do kupki to dziecko moze nie zsrbic nawet 2tyg ale jak jest karmione piesia a Bartulek jest na butelce cos ta Rybka sie nie odzywa moze zostawili ja na badania albo cos buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - ja cię błagam, na tobie spoczywa obowiązek wywiedzenia się, co u Ryby!!!!!!!!!!!! Rybo - odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A u mnie się stało. Jestem strasznie przeziebiona, najchetniej z łóżka bym nie wyłaziła, a tu się dzisiaj robota remontowa zaczyna... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miałam nadzieję, że coś już rano będzie wiadomo :( Rany czy to wszystko nie mogłoby być prostsze? Milla - do 38 tygodnie to już chwilka, zleci migiem :D Jasne że trzymam kciuki za egzamin M, zobaczysz zda. Te egzaminy to więcej nerwów niż to warte. Prawdziwy stres to dopiero obrona ale też da się przeżyć ;) Omega - wszyscy w koło zasmarkani to i w końcu Ciebie dopadło :( Kuruj się bidulo, dużo zdrówka. Aisza - 2 tygodnie bez kupki to musi być męka :( Może dzisiaj w dzień trochę odeśpisz o ile Bartuś Ci pozwoli. Mimi - dziewczyny mają rację nie warto płakać, a może powinnaś zrobić coś tylko dla siebie. Jak będziesz miała lepszy nastrój to od razu świat wyda się piękniejszy i może się jakoś dogadacie z M. Telesforka - Ty się nie martw na zapas tylko ręce wyciągaj :D Mam nadzieję, ze nie są takie dziurawe jak moje bo ja dopiero za którymś razem złapałam :P Betty - widocznie sukienka miała być Twoja :) Nelcia - dzięki za dobre chęci ale nie mam sumienia Cię gonić przez pół Polski do moich okien, po prostu nie będę na nie patrzeć :P Miłego dnia Wszystkim życzę i mam nadzieję, ze wkrótce się wyjaścni co z Rybą__lufą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , w kanale szyjki wyszedł mi gronkowiec złocisty+ , dostałam antybiotyk i macmirror..miała któraś tę nieprzyjemność? Jejku, mam nadzieję że płyn owodniowy nie jest zakażony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba___lanie ci sie nalezy!!!!1 dziewczyny spokojnie u Ryby w porzadku, Maly junior sie ma dobrze,szczegoly napisze sama zaginiona,!!!!!! Omega____👄 Mimi____ja tam wierze w ciebie, znajdziesz sposob zeby bylo miedzy wami dobrze, zawsze kobiety cos ratuja i naprawiaja, chociaz zwykle faceci psuja, taka nasza rola....cycki do gory kochana, i nie placz, zaden facet nie wart babskich lez👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was, że napędziłam strachu. Sama byłam porządnie wystraszona. Wczoraj mój ukochany siedmiolatek miał urodziny i jak wróciłam wieczorkiem to padłam po wszystkich atrakcjach dnia. Otóż krwawienie najprawdopodobniej było z polipa, który mi się niespodziewanie pojawił. Lekarz mówi, że jak byłam na badaniu, to lekarka mogła dotknąć tego polipa i on zaczął krwawić, stąd plamienie w poniedziałek rano. Okazało się również, że dzidziuś ułożył się znowu poziomo i dlatego nie czułam takich ruchów jak przedtem, kiedy był ułożony pionowo. Podczas usg cały czas fikał i w końcu znowu ułożył się pionowe, ale tylko na chwilę. Dzisiaj w nocy znowu się ruszał, wiec wszystko wróciło do normy. Żeby nie było za różowo, to mam przodujące łożysko, ale do porodu jeszcze trochę czasu, więc lekarz mnie pociesza, że może się ono cofnąć. Póki co, mam się nie przemęczać, nie dźwigać, a gdyby tylko pojawiło się jakieś krwawienie - leżeć plackiem. Olo ma 21 cm, a jego orientacyjna waga to 300 gr. :) Według usg data porodu wypada na 20 lutego, czyli wszystko ok. A, i ten lekarz bez problemu będzie mi wypisywał zwolnienia. Zapytałam go też, czy nadal chłopak, to powiedział, że tym razem nie ma żadnych wątpliwości (wtedy tez nie miał, ale to miało oznaczać chyba jeszcze większą pewność :) ) Mimi, pewnie, że rozmowa jest ważna, ale może rzeczywiście daj mu parę dni spokoju. Jak na razie nie chce gadać to trudno, za parę dni (byle to nie było za długo) wszystko może się zmienić. Czasami wystarczy poczekać. Mam nadzieję, że dacie rade. Kryzysy są przecież nieuniknione w każdym związku. Trzymam kciuki. I mi się wydaje, że jak ci się chce płakać to płacz, ale to nie jest sposób na rozwiązanie Waszych problemów. Trzymaj się. Poprawiam jeszcze tabelkę, bo widze spore zaniedbanie z mojej strony staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........38..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30............37............(Roksana). ..........19 .10.08 milla77............31............36.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............20............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............18...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............9...........(Ania/Mar ek).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba___lufa - no nie mogę, nie dość, ze nas wystraszyłaś, poszłaś na imprezę to jeszcze nam nic słodkiego z tej imprezy nie przyniosłaś????? Skandal po prostu ;) Dobrze, że wszystko z małym w porządku i muszę przyznać ze spory z niego chłopczyk :D No i cóż witaj w klubie leżakujących ciężarówek, oby tego leżenia było jak najmniej ale lepiej chuchać na zimno. Dodatkowe stresy nie są nam teraz potrzebne. Milla - mając na względzie, że kobiety są specjalistami od czarnych scenariuszy zawsze zakładamy najgorszą wersje :( Lecz to paskudztwo i się nie martw na zapas, z tego co się słyszy to jak są bakterie to często powodują wcześniejszy poród a jak widać Maciusiowi całkiem dobrze w brzuszku u mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - obejrzałam właśnie fotki pokoiku dla Gabrysia, aż dziwne że mały się nie śpieszy ja chętnie bym w takim sama zamieszkała :D Aż mi trochę szkoda, że ja tylko wstawię łóżeczko do naszej sypialni :( W przyszłym roku czeka nas spory remont w mieszkaniu i dopiero wtedy będziemy mogli się wykazać a teraz to taka prowizorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba - ciesze się, że wszystko ok, ale lanie na gółe d***sko ci się nalezy. Mnie, starą schorowaną tak straszyć???:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag mnie trafił drugi raz mi posta wcieło a tyle sie nasmarowałm do was napisze jeszcze raz pozniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka witaj w klubie ja tez przed chwilą nadziobałam sie tyle a tu mi posta wcielo ale wiązanke puściłam że szok 😡 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness, Fasolka - w ogóle nie słuchacie rad doświadczonych koleżanek, mi Aisza kazała do 10 liczyć a nie się denerwować :P Milla - rozumiem, ze świętujecie zdany egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane, u nas czas pędzi jak szalony!!!! wysłałm kilka fotek z chrzcin, ale chyba nie mam wszystkich adresów, jak któraś nie dostała to proszę GŁOŚNO krzyczeć!!!!!!!! napewno prześle, pozdrawiam kochane, babcie :) :* ciężarówki :) :* i nasze ukochane starające się :) :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj mam jakby troszke wiecej czasu dzieki Natalce i zaczelam wiecej jesc. dzis zaczelam jezdzic na rowerze treningowym.co prawda jezdzilam 2* po 35 minut czyli 300 cal.musze schudnac ale jak tyle wpiepszam to co mi da rowerek.do slubu i chrzcin jak cos to 6 miesiecy wiec powinnam schudnac nawet jak z 1-2 bede jezdzila i sprzatala i td w domu ale dieta tez musi byc. m dzis 2 godziny jezdzil po samym centrum miasta. wczoraj przedluzyli m umowe i teraz ma na 5 lat i pytal sie kiedy bedziemy jechac dla mnie po laptopa-nie wiem czy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×