Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Ehh Dea,a tak aprpo pracy to mowie ci z kobietami sie ciezko pracuje. Dzisiaj bylem co prawda pierwszy dzien w pracy siedzialem na kasie no i akurat szefowa mnie uczy pracowac na niej to naprawde czasami przychodza takie dziewczyny,ze ekhm ekhm raczki sie trzesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ciezko sie pracuje bo potrafia czlowieka opieprzyc np dostalem dzisiaj za swoje,ze za bardzo sie na klientki patrze ot szeczescie moje. Dzisiaj mialem smieszna sytuacje dostalem pieniazki i wydaje reszte nabilem sobie ile mam wydac no i wiadomo patrza sie na rece mi i sie pomylilem no wiec wydaje wydaje klade reszte klientce na tacke no i nagle pochyla sie do mnie i mowi\"Pierwszy dzien?? tygrysie zle mi wydalem\"kurcze to taki fajne uczucie bylo wzrok mojej szefowej mowil wszystko oj bedzie duzo do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeheh dobre Dea osttnie zdanie. Tak ucze sie studiuje i akurat dzisiaj zaczalem prace nie nie pesze je tzn chyba nie ;). No i coz narazie jet jak jest manka nie zzrobilem wiec nie jest tak najgorzej. Tak tak imprezy to dobry pomysla,ale teraz czasu zbraknie wiec narazie nie. Wiec to tak jest z kobietami u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze wreszcie cos znalazlema marudzilem jak glupek,ale poszedlem zapytalem i juz jest nie jest to szczyt marzen,ale od narzekania nic nikomu nie przybylo. No ,ale widoki jakie sa..... ohhoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka mala
moja kolezanka (24 lata) ostatnio poszla do lokalu i urala sie w przeswitujaca koronkowa suknie :D Upila sie i podeszli do niej 3 chlopaczki w wieku jej brata (19 lat :D) Ona byla nabzdryngolona wiec tanczyla z nimi :) Pozniej juz tylko z 1 i zasdemnstrowala mi jego indyczy taniec ktory polegal na ocieraniu się jego ptaszkiem o jej uda i pipkę :D haha mwila ze mial wzwod i zamast dotykac ja ramionami i twarza to dotykal ja czubkiem ptaszka :D ale mialam ubaw i z niej i z tego kolesia jak opowiadala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie nie mam dziewczyny ucze sie ehh to sie latwo mowi szybko dzialac na uczelni juz predzej,no ale trzeba sie odwazyc bo samo nie przyjedzie narazie zaczalem prace i bardziej bylem zestresowany i w ogole ,zeby dobrze reszty wydawac niz porozmawiac z urocza klientka ,ale na to pewnie tez bedzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniu
Czy ja wiem, najwiecej to od laski zależy czy jest ulegla czy nie, jaki ma charakterek i czy jest pod wplywem alkoholu czy innych srodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie dokladnie niektore dziewczyny widac maja potezna osobowosc. I od razu mozna byc pewien,ze odniosa sukces tak tak niektore potrafia pokazac pazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniu
masz racje wszystko zalezy od dziewczyny i od tego jak się do niej zabierasz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek-jesteś analfabeta i za dużo myślisz?jak zawsze proponuję lobotomię, robię za darmo u mnie w piwnicy, chętnych zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemrawo się toczy strasznie...po raz 10 ty zahaczam o temat zdjęcia i tego czy masz na imię Marcelcia...?????? bo jeśli nie to musi być mocne podobieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty znowu swoje...znam niejednego kasztana który nie ma z tym problemu...wydaje m,i się Tomi że chcesztu żebyśmy się żalili...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ciebie właśnie; administracja-to strzelam z dużym prawdopodobieństwem że masz tam sporo takich ładnych córeczek tatusiów rajt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Panie...z Londynu? :P tak, już się domysliłem że Asia jak kuknąłem na maila... zostałaś tam czy tylko chwilowe koleje losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo skojarzyłem to z administracją a wiem jakie tam są-tyle że tamte to są dzienne; Twoja babcia ma trochę oleju w głowie, chłopcze...:) widzi że klepiesz bzdety- a cholera wie czy sie nie wstydzą-widzą że taki zamknięty stoisz to nie podejdą bo pomyslą tak samo jak Ty myslisz..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz, może jakbyś nie udawał to by która podeszła...skoro taką masz \"taktykę\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×