Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość deaśka
Łachudra ja też Maję :D uwielbiam to imię :) albo Oliwka (będę mieć najwyżej dwie :P) a syn Filip ale Mateusz też slicznie :) z tą nitką, to z wełny, czerowna sama od czasu do czasu noszę to chroni przed złym wzrokiem, tak jak dziecku kokardkę się zawiązuje, tak moja cioctka w ciąży nosiła na ręce taką nitkę. ludzie różnie myślą, a ona wierzyła w takie rzeczy, ta nitka miała ją uchronić ;) a dziecku nie przewiązywała kokardki do wóżka, tylko też mu ją na rączce zawiązywała ot, tak sobie miała ;) niektórzy w to wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się schizuję ciagle, że coś będzie nie tak:( przez 3 tygodnie jak już był dzidziuś, a ja nie wiedziałąm to imprezowąłam jak dzika.. mnóstwo alkoholu:( boję się, że to zaszkodziło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym tyciem to tu prosze kolezanki nie straszyc:P moja znajoma jest w 6 miesiacu ciazy i nie ma jeszcze ani jednego ciazowego ubrania:) wchodzi w swoje stare!!i dzidzius zdrowy brzuszek jest ale bardzo malutki:) gin jej powiedziala, ze widac ma taka urode, ze zacznie dopiero tyc w ok 8 miesiaca:) tak juz jest jedna znajoma przytyla 9 kilo w ciazy, a druga 27... ciekawe jak to kiedys ze mna bedzie:D ( no mam nadzieje, ze kiedys znajde faceta odpowiedniego itd itd itd:) droga przyszla mamusiu;) nic tylko sie trzeba cieszyc, super, ze masz taka madre rodzine i chlopka, ze tak fajnie do tego podeszli:) teraz tylko dbac o siebie prosze :D super pomysleliscie o tym mieszkaniu starsznie rozsadnie, podziwiam, ze w takich chwilach juz wszystko macie dograne:) dea---> hmm a ja kurcze taki matolek jestem i nie umiem sie nauczyc, a teraz to juz raczej nie bede miala okazji...u nas tak sie siedzi na egzaminie, ze nie ma sznas nawet palcem dotknac druga osobo bo jest tak daleko wiec wymienie sie kartkami bez wstanie jest niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaska
lachudra, nie martw sie. nic sie nie stanie. poza tym przez pierwsze tygodnie i pala, i pija, jak oczywiscie jeszcze nie wiedza o ciazy wiec to nic nie szkodzi ja slyszlam ze do 3 miesiecy nie ma zadnych konsekwencji (tak slyszalam) bedzie dobrze, i sie nie martw \i pisz :) co u Ciebie pozdrow tatusia buziak, dla Ciebie i dla maluszka 👄🌼 buszujacy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łachudra zapylona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
na razie póki co będzie dzidziuś łachudry :) kto następny?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleśniku...ona zaszła mniej więcej wtedy gdy się na kafe pojawiłem (panie, to tak długoooooo???) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
Kubanka, z tym tyciem w czasie ciąży to też znam jedną Panią, co do 8 miesiąca było widac tylko lekko zaokraglony brzuch,ale ona to w ogole zawsze miala zero problemow z waga, bardzo chudziutka, no i po ciazy. ba! po 2 tygdoniach wygladala tak jak przed ciaza. takim to dobrze :P naleśnikiem go -----------> ;) zobaczymy. a tak bez grzeczności, kim jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
briggs sobie przyslugi przypisujesz??? chcialam wyjasnic jedna rzecz :P Łachudre znam dluzej, i na erotycznym tez jeden czas dlugo siedzialysmy, i ten dzidzia jest tego owocem 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz może i dłużej ale ona 7 tygodni temu zaszła...a ja tu od końca pazdzierza siedzę/posiaduje :D:D hejka naleśnior🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
czuje się jakaś taka taka...rozepchana wewnętrznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
briggs, Łachudra to porządna dziewczyna :P musi najpierw pozna kogoś, mnie poznala zresztą dzidzię i tak nie zobaczymy chyba, że za rok pochwali nam się na kafe fotką :) ale tak dziwnie..łachudra mamą zostanie. no i zaczęła się piramida, teraz to już z górki poleci ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
heh podszywacza witam 🌼:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
uwielbiam zaspokajać się skrzydłami bezgłowych nietoperzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
choc tak jakos tak...drapią:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslałem, że tylko mi dea zdradziła swą fascynacje skrzydłami bezgłowych nietoperzy:O:P łachudra gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
Miłosc cmoknij mnie gdzieś za te skrzydła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj miłośc...ale z Ciebie chamski podszywacz!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
oj Miłosc to zdradzieckie uczucie, dlatego w nią nie wierzę i życzę dobranoc i zmykam paaaaaaaaaaaaaaaaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezasłużenie przypadły mi te mordki- :D bo to nie byłem cholera ja pomarańczą;) moje podszywy są takie bardziej z połykiem i bez skrzydełek:O gdybym Cię o Deo cmoknął to byś uwierzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×