Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

dea----> heh ale sie wielbicielka Tomka zgotowala hehehehehe biedna chciala nas wyprowadzic z rownowagi i chyba sie przez przypadek sama wyprowadzila...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
to wy nic nie rozumiecie ,zero tolerancji ,potraficie tylko obrzucac blotem,bo jestescie anonimowi ,w realu niby cacy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:D pomarańczko chyba nie znasz nas my nie płaczemy gdybyśmy płakały to tych postów już dawno by nie było bo nas tak obrażają że serduszko nas boli :P nie tak jak Tomecka :) piszta co chceta to tu zostanie bez obaw dla potomnych tylko prosimy o naprawdę dobrą krytykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnowidza mamy:) skad wiesz jacy jestesmy w realu, a dokladnie, ze jestesmy inni?? jesli chodzi o anonimowosc to hmmm nie wiem moze mi sie zdaje ale to Ty jestes na pomaranczowo, a nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym ty mowisz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
e tam kubanka ignoruj bo naprawdę nie warto się wdawać w dyskusję ja roumiem jakby to była jakąs naprawdę dobra krytyka a te dziecinne "jestescie śmieciami" to nawet nie zawsędziało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha deaska no masz racje;) no ale sadzac, ze pamarancza jest Tomek to raczje ciezko spodziewac sie jakiejs konstruktywnej i obiektywnej krytyki... a jesli pomarancza nie jest Tomek tylko....osoba ktore nie wiadomo dlaczego nie chce podac swojego czarnego nicka;) to hmm to jest wielka wielbicielka Tomka czyli w sumie hmmm raczej hmm ciezko tez bedzie o jakas inteligentna bez wyzwisk wymiane zdan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie masz sie czym
szczycic ,bo co zaroznica jaki kto ma nik ,jak mozna go w kazdej chwili zmienic ,tez moge wystapic na czarno . powiedzialem,ze w realu jest w porzo. na podstawie tego co mowilyscie .naprawde szkoda ,ze te deaski chamskie i wulgarne wypociny zostaly skasowane ,bo sie nigdy nie przyzna ,a to mnie najbardziej ruszylo.strasznie podla z ciebie kobieta,ale widocznie tak cie wychowali .duzo mowilas zlych rzeczy o matce tomka ,cikawe jak by ci bylo gdyby o twojej tak ktos powiedzial . dla mnie jestes zalosna i prymitywna suka i nie chce mi ei juz z toba gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:D dziękuję bardzo aaa, co do mamy Tomka, to owszem, pisałam, że go źle wychowała możliwe, że moja też mnie źle wychowała nie neguje :D było mi miło podpisała zła i fałszywa suka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
tylko, że ja potrafię i lizać dupę i krytykować pod jednym nickiem a ktoś na pomarańczowo czemu się nie ujawnisz?? czasem fajnie przynajmniej wiadomo, że na czarno nie słodzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem taka sama w realu i tu...i czy w to wierzysz czy nie to mnie to jakos nie interesuje za bardzo;) widzisz, a mnie rozczarowal Tomek bo rozmawialam z nim troszeczke, staralam sie go zrozumiec, a on hmmm no juz pisalam co zrobil.... dla mnie jako czlowiek w takiej sytuacji jest skreslony...tak sie nie robi...i nie wmawiaj mi przypadkiem, ze zrobil to pod wplywem nerwow czy sytuacji bo jakby tak bylo, a on byl wporzadku czlowiekiem to by mnie przeprosil chociazby zwyczajowym sloganowym \"sorry\"... dei postow nie czytalam (tych wykasowanych) ale nigdy tu nie widziala, zeby kogos obrazala, a z Tomkiem jak juz wspomnialam wiele godzin przegadala probujac do niego dotrzec wiec nie pisze,ze jest z niej samo zlo... moze wczesniej zanim kogos osadzisz na forum, to poczytasz troszke jego wypowiedzi i nie wyciagniesz pochopnych wniosku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
nie no :D kubanka, o mamusi Tomka pisałam, jak napisał, że coś tam z kałem, już nie pamiętam, że ociekamy gównem czy coś takiego to ja mu napisałam, że pewnie z mausią tak w domu rozmawia, jak zna takie wyrażenia przyznaje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ze te posty
zglosilem do usuniecia ,moze gdyby wiecej osob to zobaczylo to ieliby lepsze rozeznanie ,bo teraz wszyscy sie wybielacie . nie wasza sprawa ,powtarzam jeszcze raz kim on jest i jakie zycie prowadzi .wara wam od tego .popieprzony kraj i ludzie ,zero tolerancji z tego co widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda zbłądziliśmy i to nie są już żarty Nazywanie Tomka gejem, dupą, śmianie się z jego wyglądu jest naprawdę prostackie Ja mogę tylko przeprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
Tomek nigdy mnie nie przeprosił a poza tym, troszkę dystnsu ludzie ja nie oceniam Tomka jaki jest w realu bo go nie znam jao postać na forum oceniam drugą postać na forum może fikcyjna ale oceniam jego postawę jak ktos nie potrafi tego rozgraniczyć trudno nie wyvofuje się ze tego co pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oslupialam....Tomek hmmm chyba, az bez komentarza zostawie te Twoje rozmowy na forum z samym soba.....:O masz rozdwojenie jazni? to pytanie to nie zart..ja pytam powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
Tomek poza tym nie wierzę że to nie Ty piszesz :D hehe, ale rób co chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty deaska sama zaczelas
z tym gownem i nie klam juz . kobieto zyj i daj zyc innym!! i tyle,zajmij sie swoim zyciem i odczep sie od innych,a jak nie to sie lecz.nikogo nie interesuje jak sie ponizasz i co robisz z siebie wiec ty tez sobie odpusc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sam z soba pisze, prowadzi rozmowy i mu chyba lzej na sercu jak sam sobie przytaknie... przykre ale to jego wybor zyciowy... do jakiejs tam kolejne pomaranczy...nikt czytaj dziecko ze zrozumieniem kolejny raz to powtorze bo, az sie nudne robisz juz....nikt tu nie szykanuje nikogo ze wzgledu na preferencje seksulane...bo nie nam to oceniac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ja?? ja nie zcazęłam z gównem pierwsza :D ja się nie poniżam jestem złośliwa? obrażam? może i tak ale nie przeproszę za to bo piszę to co uważam Tomek wg mnie jest chory i to moje zdanie a to czy obrażał mnie, ja jego to wyłącznie nasza sprawa nie wytrzymał zabrakło mu podwórkowych sloganów poszedł na śmietnik no i dobrze wyspowiadamy się z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
Tomek Ty i ta pomarańczka to jedno ufam swojej mocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co widze to tylko
do Briggsa dotarło ,chociaż najmłodszy ...a reszta ...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chory nie chory... ale problem z samym soba ma niestety...nie moze sie okreslec.. przykre... ale chyba jeszcze bardziej przykre jest to, ze nie dosc, ze nie widzi tego, ze sie chce mu pomoc to jeszcze jak juz nawet zauwazy ta pomoc to sie od niej odcina udajac poszkodowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
do mnie nic nie dotarło przykro mi ja nie robię nic złego DYSTANSU!! i dobranoc róbcie sobie sieczkę dalej ;) Tomek lecz się chłopie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×