Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość deaśka
moje posty poleciały 😭 normalnie syzyfowa praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
może zaczniemy szyfrem pisać, żeby niejakiej sensible nie wadziło. poza tym ja się dziwię, że ktoś wchodzi na ten topik i czyta go, jak tu takie chamstwo :O no cóż, niebzbadane są reakcje ludzi :P miłego dnia 🌼 choinki już poubierane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto to jest sensible? gdzie te wnioski o kasowanie naszych postów?? ludzie-nie chcecie czytać albo coś wam nie gra-nie wchodżcie tu, do zczęscia potrzebni nie jesteście!!! hej deik 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te posty skasowane były zanim niejaka sensible sie popluła...kto inny za tym stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ale mają ludzie problemy :O widocznie ten topik jest tak ciekawy, że nie tylko my na niego wchodzimy :P ale nie wiem, po co się plują na śmietniku o niego nawet pisać nie można o facetach ciołkach przecież nie obrażamy ich znajomych :O no ale co! miłego podczytywania wszystkim ;) briggs 👄 jak tam starszawe Panie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...starsze spasowały...teraz sie takie młodsze tylko gapią...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
no jak to tylko gapią?? ;) to coś nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się onieśmielił cholera...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a Twój pan już ostatecznie spalony tak? żaden na horyzoncie nie kiwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być onieśmieliły...:O czy ytlko mi co ekran wysklakują reklamy wkurwiające?? i tak niekupie sobie abonamentu w heyah więc fuck off od briggsa!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
mi też wyskakuje co 3 sekundy "jak podarowac gwiazdkę z nieba" ;) a tamten Pan to już przeszłosc :D a dziewczyny musisz ośmielic, może niedostępnego udajesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak..:P:P:P przecież dostęppny facet to żadna atrakcja nieee? :P :classic_cool: no i dobrze...ale został chłopak na lodzie - swoja pogonil i od Ciebie czarna polewa...:D:D:D luuzer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
raczej dupek ;) ta jego nie lepsza, bo doszły mnie słuchy, że chce wróci. w końcu sam przecież nie będzie na sylwka :O no a ona chętna przyjąc go :O na jej miejscu mocnego kopniaka w tyłek by dostał :P briggs\to kobieta ma byc niedostępna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
briggs a Ty wolisz jak to kobiety się starają o Ciebie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie-to kobiety wybieraja ponoć facetów (??) :D:D tylko że potem wygląda że jest odwrotnie...:D dlatego trzeba podkręcić atmosferę :classic_cool: nie-raczej wole się starać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś faktycznie cienki skoro korzysta z tamtej jako planu awaryjnego...ona jego klasy jest skoro pasuje jej byc kołem ratunkowym...ja bym pogonił i wysmiał :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
briggs i tu masz rację kobiety wybierają, ale zazwyczaj udawają na początku całkowitą obojętnosc i brak poważniejszych planów zresztą ja stosuję zawsze zasadę nawet jak Ci zalzeży nie pokazuj mu tego :P tamta dziewczyna raczej bardzo kocha tego Pana, dlatego z otwartymi ramionami przyjie go, choc zbłądził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
to masz jakąś na oku?? Ty raz piszesz tak, raz tak już sama nie wiem, czy Ty w ogole wolny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieładnie żeś wyrwała kochającej :P no czyli lubisz po prostu owijać...ale sukowato się wtedy zachowujesz czy typowo na zimną rybę? :D:D ja tam nie wiem czy tak jest...chyba nie do końca-równie dobrze można i odwrotne twierdzenie zapodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
no właśnie, i jak tu potem zaufac jakiemuś, zakochac się, jak zawsze jest ryzyko że poleci za inną :P jak mi bardziej zależy to na zimną rybę. spotykamy się?? ok, nie spotykamy się?? też dobrze chociaż bardziej mi zależy to udaje taką obojętną, że mi to zwisa i powiewa :D :P jak odwrotnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrotnie-faceci wybieraja... no to Ty od razu do miłości skoro kobitka jesteś!! :):) taka taktyka jest wybitnie podkręcająca...ale nie kazdej ujdzie-widać uchodzi Tobie skoro stosujesz zapamiętale...:D ale o ile pamiętam do tego ostatniego to Ty wyskoczyłaś? a zależało Ci-wyjątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:D stosuje zapamiętale i dotąd mi uchodziło to na sucho ;) ale jak mówią, trafi kosa na kamień czekam ;) a co do facetów ja tylko początkowo (jak mi się spodoba) okazuje zainteresowanie a potem..to już musi się postarac on się starał, ale potem..klops :P no nic. nie jeden jest na świecie :D jakiej miłości?? nie wierzę w miłosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że nie jeden :D:D:D nie wierze-zawsze wierzycie :P i jak by to trafienie na kamień wyglądało? ze się zakochasz a tu nagle następnego dnia...nie zadzwoni? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×