Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość buuuuurrr
*uwierzcie(sosy za błedy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuurrr
z jednej strony mnie to denerwuje.Niektórzy chyba wola takie dziewczyny.Kiedys poznałam fajnego chłopaka.Rozmawialismy, smialismy sie(zainteresował mnie)...ale powiedział w pewnym momencie ze mam interesujace koleznki i ze maja fajny styl...a mi ze jestem inteligentna.Jakos smutno mi sie zrobiło.Z nimi niewiele zdan wymienił(wcale nie powiedziabym ze sa takie iteresujace...Co prawda trzeba im przyznac ze sa bardzo pewne siebie i potrafia nawiazywac kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuurrr
ale nic poza tym.Pózniej człowiek je naprawde poznaje i nudzi sie w ich towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam się na temat wypowiadać
nie będę bo w życiu nie tańczyłem, a mam 23 lata :D mogo pogadać o cenurze, moderatorkach i takich tam pierdołach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
w końcu ktoś naprowadził nas znowu na temat zgodny z topikiem :D ktoś jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użyć miecza
do zmiany płci? Czy może jak w reklamie jednego z mopów czy płynów czyszczących, zrobić z niego partnerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propozycja odpada:(bez pochwy she-woman byłoby ciężko, a z tego co wiem wszystkie wojowniczki dziś sprzątają:O btw cholerne swiąteczne korki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
briggs, a co Ty z tym mieczem chcesz robic?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
możesz obie wersje napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli o mnie chodzi to jako osobowość wolę szkieletora...he-man miał tylko trochę lepszą rzeżbę-ale był nudny jak ch** :D:D a którą byś wolała? :classic_cool: z moim to sobie sama musisz dospiewać :P a co z tym od he-mana to wróc do jednej z pierwszych stron topicu i przeczytaj co napisał \"powiedz\" czy \"podejdz\" -nie pamiętam jak tam się podpisałem...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
nie umiem śpiewać ;) ale ten szkieletor to do czego?? bo cholera, za dużo dzisiaj zjadłam i chyba na mózgu mi się osiada nie łapię :D ale co tam, stanę za Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie znasz tej bajki? były dwie wersje...ale w każdej he-man miał za przeciwnika szkieletora...taki niceguy z trupią gębą i świdrującymi oczkami polujący na prawego(?!?!) he-mana... spiewać Cie nauczę :classic_cool: zaufałaś mi-to miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
to chyba nie pamiętam jedyne co kojarzy mi się z he-manem to "mocy przyyyybywaaaaj!!" ;) za stara jestem na naukę spiewania :P łachudra 🌼 niech no tylko nam spróbują skasować topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
wszystko, co nas tu złego spotka w najbliższym czasie będziemy zawdzięczać swiętej krowie :P ;) po prostu nie możemy za dużo wymieniać imienia, które od kilku dni jest zakazane na tym topiku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ szczerbateek nigdy nie jest za pozno-trzeba znalezc nauczyciela i pod jego skrzydła się dac wziąc :classic_cool: oczywiście wiąże się to z posłusznym wykonywaniem poleceń :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zakazane slowo zmieniać innym...np. \"pizduch\" ablo \"placemon\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
briggs :classic_cool: a ile taka lekcja kosztuje? :P łachudra, pewnie, że obchodzimy ja się próbuje wymigać od wszelkich porządków i przygotować, bo tego nie znoszę :O wolę na gotowe się zjawić :D prezenty już popakowane i tej wyżerki nie mogę się doczekać :D a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
no no prawdziwy mężczyzna choinkę musi ubrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×