Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

stańczyk jak usłyszał owo feralne słowo chyba jakąś traume przeżył...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie go nie ma i nie miało-to samym...:P obsesyjne walenie konia sprawi że zacznie słuchac metalu gotyckiego zamiast modern talking i wtedy juz koniec na wieki :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w maju będzie miał 25 lat :O co do charakterku/osobowości-to chyba masz utajoną niechęć do panien poprzez...eee-nie mam uprawnień:P myślę że możesz ise podobac Tomaszu takim co dojrzałego szukają-ale Ty pewnie szukasz dyskotekowej laski która Cię nauczy co i jak; nie mozesz takiej samej poszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa pech nieziemski-Tomek się tu otwiera a ja wychodzę... :P no ale nie zostawiaj go samego;) miło było pogadać-wierzę że do jutra nikt sie nie ukisi ani nie targnie na życie przed kompem :P miłego Wam wieczoru 🖐️ i 🌻 dla Pani :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdąże już odpowiedzieć co studiuję bo się spóżnię i jeszcze bęcki dostanę :P 🖐️ ps. tak 3maj stańczyk-przynajmniej wpadki nie będzie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie dla Ciebie?przecież Tomiemu jako mężczyżnie bym kwiatka nie dał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasnęliśmy cholera w połowie 3 rundy i nawet nie wiem jaki wynik 😡 tylko niech mi nikt tu nie pisze bo zamierzam emocjonowac się powtórką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pytam Cię czy wg ciebie obie walki z Briggsem wygrał SŁUSZNIE... chad dawson?miał byc glen johnson albo tarver...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-nie przegrał jeszcze żadnej-ale mimo wszystko bardziej prestiżowa walka miała być(tzn. johnson, tarver, gonzalez) co do walk z briggsem to w pierwszej padłem ze śmiechu jak usłyszałem werdykt, adamek 3 razy ledwo na nogach stał, w każdej rundzie przynajmniej 1 naprawdę mocny cios-w drugiej już lepiej,mnimo że kd w 1 rundzie ale 115-111 to przesada góral nigdy nie walczył ze szczególnymi wymiataczami aż się z briggsem spotkał(ulrich to raczej średniaczek) i ledwo wyszedł z tego-dawson go powinien obić bo adamek z tą gardą(lewa broni jajka :O )...poza tym nie radzi sobie aż tak dobrze z takimi typowymi bumami-jak briggs na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli twierdzisz że adamek wygrał bez problemu walki z briggsem to jesteś przynajmniej zabawny-bo adamek musi UNIKAĆ takich walk; jak chcesz się napierdalać to musisz mieć gardę-taki johnson-choc cios nie tak mocny jak briggsa-by go zabił...niech sobie Tomek jeszcze z Diaconu powalczy dla przetarcia bo będzie niemiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałem słowa przekręt i nie mam na myśli żadnych ciężkich machinacji...fachowcy TOmku...ja słyszałem głosy fachowców które mówiły coś innego(choć faktycznie było ich nmiej)-ale nie ulega wątpliwości że wyraznie dostawał w pierwszej walce i remis byłby przyzwoity a w drugiej sobie już radził lepiej -zależy kto co punktuje;tyle walk było już dziwnie punktowanych (Toney-Samuel żeby daleko nie szukać) że nic mnie juz nie zdziwi :O co do fachowców-to w dupę sobie można ich powkładać, Gołota miał zniszczyć Brewstera bo tamten ma za cel tylko urwać łeb a Andrzej53 jest/był technicznie naprawdę dobry... a że dawson jest młody to wielka zaletą nie musi być-bernard miał 41 jak tarvera ośmieszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fachowcy w HBO.....masz na mysli których :O bo qw press row o czasem sami chyba nie wiedzą który jest który na ringu po ocenach patrząć...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież kurwa nie mówię o wałku, wiem że nikt o niczym takim też nie mówił ... tylko niech mi nikt nie gada o żadnym \"zdecydowanym zwycięstwie w obu walkach\" bo to śmieszne-a jak sobie obejrzysz to raz jeszcze to zobaczysz że adamek w pierwszej dostał wiele mocnych...poza tym od kiedy od złamanego nosa ma się tak opuchnięte gały-kiedyś na treningu mi złamali więc wiem z 1 ręki :P... powtarzam-nie mówię o wałku ale o przesadnym pierdoleniu- podejrzewam że dojdzie do 3 ich walki -bo na hbo ocenili że to były pojedynki jakich nawet rjj z tarverem nie dostarczyli w żadnym z trech swoich...-i wtedy jak Tomus będzie na dechach leżał to się nie zdziwię... po prostu go NIE LUBIĘ... choć doceniam to NIE LUBIĘ i podejrzewam że jak dawsona nie zabije to o walce z takim johnsonem może sobie pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej jak dla mnie wygrał 6, w drugiej faktycznie 4 ale ja widzę 3 remisowe więc wynik-o ile dobrze liczę- 114-113 dla górala gdyby sugerować się komentarzem kostyry to by był odwrotny wynik ale jego to z przymrużeniem oka lepiej słuchać ... :P poza tym trzeba też wiedzieć co się sędziuje-kiedyś któryś z sędziów powiedział że 10 daje temu którym wolałby być po rundzie...dla mnie ważniejsze są wyrazne celne pierdolnięcia niż dużo wyprowadzonych w rękawiczki-niektórzy sędziują tak inni inaczej...taka dola; spójrz sobie na punktację choćby wczorajszej walki Włodarca-dwóch dało mała przewagę włoda, 3ci-chyba 10punktową ciemnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co nie powiem jak to było bo zobaczę powtórkę w nocy-po prostu na boxrecu sprawdziłem punkty i chyba faktycznie ktos przyjechał z gotową kartą bo zanim zasnąłem widziałem po jednej dla każdego-choć głowy nie dam bo juz ledwo zipiałem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×