Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

ale Cię zaciekawiło :P o wiek się nie pyta więc nie wiem-ja postępuję zgodnie z etykietą po rycersku :classic_cool: :P :P :P Twój bo wierzę że będzie zdobyty-po tym co piszesz przynajmniej widzę że umiesz sobie upatrzonego sięgnąć :classic_cool: jak Trujący Bluszcz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy owinienem takich informacji udzielać-jeszcze mnie kto pozna i będzie że plotkuję :P :P ;P oddać? chcesz go pochłonąc w całości rozumiem? ale z owinięciem wokół palca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że nie tylko głupi do dei pasuje-spokojnie Tomi...ja tam myślę że niedługo ta babka Cię będzie przeklinać sądząc po sposobie pisania mądrzy też odchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Tomi to jakieś projekcje czy przeniesienie :O :O :O ską wiesz co to za koleś? myslę że Ona nie szuka pantofelków :) :classic_cool: tak czułem że z owinięciem-dangerous :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi juz ma dzięki temu topikowi fantazję rozwiniętą :P jaka rada dobra-wy udajecie że o niego walczycie a on jest wilhelmem zdobywcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomeeek jaaaaaaaaaaaa teeeeeeeeeeeej...😡 i Ty możesz zostac pitagorasem! tylko przestań tak klepać bo to masz chyba już nawykowo uruchamiane i BŁAGAM KURWA ZMIEŃ PODPIS :O :O :O on jest do bólu kapiący lukrem i pedalskim nasieniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes kobita niebezpieczna - ale to jakoś z zemsty? :P :P :P moze w myslach za dużo grzeszy :P tzn że on juz się o Ciebie stara? no to juz chyba owinięty skoro ma inną a juz sie stara o obcą :P żaden z niego zdobywca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałem znokautowany tym uważaniem :P ale człowieku bóg Ci do dupy nakopie jak zobaczy ze z taką klatą na panny nie chodzisz 😡 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Boga wierzysz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co to znaczy \"wyglądam poniżej wszystkiego\"? przecież takie stwierdzenie jest po prostu ekstremalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim sensie
wierzysz w nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od kelly family :P Tomku, w piekle ponoc dobre towarzystwo siedzi-cos uzyczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten co się boi boi się słusznie? może się boisz że już jesetś potepiony? kłębi Ci sie w głowie po prsotu trochę i wychodzi powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 2012 r. roku ma być koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by znaczyło że teraz gdzie byśmy byi? co to za tematyka kochhani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-najpierw w dyby Cię zakują a potem sam biskup klasy będzie rozdawał; potem zawiążą oczy i rzucą do koszarów dla komandosów sudańskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×