Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

tez zresztą nie brzmisz jak mężatka:P :P :Pchyba że brdzo świeża :P :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
acha,wiesz co tomek? napisz babci i mamusi kartke z podziekowaniami,ze zrobily z ciebie kaleke zyciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Prostactwo i prostota jednak się diametralnie różnią. Wiek u niektórych świadczy o dojrzałości biologicznej do rozrodu podobnie jak u zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż-co to miało znaczyć??? najgorsze policzki wymierzasz sobie sam chłopcze, na dodatek mam wrażenieże się nabijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakiej osobie? ja chyba jesetm nadwrażliwy-idę...🖐️ w każdym razie człowieku dobrze się najeb i przemysl parę rzeczy w innym sytlu jak ktoś będzie chciał to niech wywoła briggsa z lasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuurwaaaa! udało się 🖐️ grabaTomek idę juz żeby nie zapeszać prowokując do wyznań-zaraz powtórka 🖐️ ale postęp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
skoro na studia jeździsz co dwa tygodnie to resztę czasu przeznacz na czytanie i sensowną pracę. Dziewczyny lubią prostotę . Boisz się odrzucenia ale trzeba ryzykować jeśli się chce : np Czy czekasz/jesteś z kimś czy moje towarzystwo Ci wystarczy. Komunikacja kolego i prostota to podstawa do zawierania znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że taką terapię on właśnie stosuje... :P przeczytaj wątek od początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
to teraz ladnie do lozeczka mardz,pare ruchow posuwisto- zwrotnych i lulu. jutro jest nowy dzien a moze jakas ksiezniczka sie przypaleta? kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecalam sobie ze nie wdam sie w ta dyskujse ;) no ale zlamalam obietnice, no nie tak do konca, bo nie wypowiem sie na temat:P briggs---->jestes rewelacyjny, poryczalam sie ze smiechu z Twoich postow :) teksty masz przednie hehehehe!!!! ktos to slusznie napisal, ze chyba jako jedyny wytrzymales tak dluga rozmowe z Tomkiem:) ja padlam w pierwszej rundzie chyba hehehehe;) mam nadzieje, ze naprawde Ci sie udalo go przekonac w co jednak troszke watpie, no szkoda chlopaka ale co zrobic jak uparty:P Pozdrawiam wszystkich, a szczegolnie briggs\'a :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kubanka-bardzo się cieszę :D 🌻 ale nie chodzi chyba o mnie z tym szyderstwem co??? jak ktoś prześledzi cały topic to widzi że poczciwy ze mnie człowiek :) :classic_cool: dobra naprawdę już idę -powtórkę mi opóżniają na polsacie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Tomek
sam chciałeś schudnąć, pisałeś o tym przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Tomek
W trzy tygodnie 5 kg? Nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Tomek
Ale Ty wcale nie musisz się odchudzać - z tego co widzę. Inna sprawa to twarz - ale z twarzy jest bardzo trudno schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Tomek
10 kg? Bez przesady:O Jak dla mnie naprawdę jest ok. Pewnie, na siłownię dobrze jest chodzić - choćby dla zdrowia, ale nie katuj się Tomek. Pisać to sobie mogą - co chcą. pa, trzymaj się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! 🖐️ 🌻 no no no-dużo racji w tym jest...jak juz pisałem-wyraz gęby zależy od klimatu umysłowego :P wdzięczne są bo m rozrywki dostarczam-ale jeżeli są szatanem to jestem zgubiony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! racja z tym ze Tomek kobiet nie slucha:) a mi sie Tomek podobal najbardziej z tych fotek na tej co ma dlugie:):):) ale to tylko taka mala dygresja od tematu :) jak kiedys usilowalam delikatnie naklonic Tomka do zmiany podejscia to ktos napisal zebym odpuscila bo Tomek jest tak uparty ze to nic nie daje i cos w tym jest...nie wiem czy zuwazyliscie ze, jak ktos napisze Tomek nie jestes brzydki czy cos w tym rodzaju on albo nie komentuje albo komentuje, ze ktos tak tylko mowi bo to net a w realu jest inaczej itd...czyli chodzi mi o to ze on tego nie przyjmuje do wiadomosci, nie wierzy w szczerosc takiej wypowiedzi... ale jak ktos tylko go skrytykuje jego wyglad znaczy sie to on to podlapuje w sekundzie i w to wierzy od razu i sie tego trzyma i wraca do tego nooo tragedia....:( Pozdrawiam i bede lookac jak sie akcja rozgrywa i mam nadzieje briggs i dea, ze dacie rade i poukladacie troszke Tomkowi w glowie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wycwiczony ale inaczej-nie lubię siłki, bo jest nudna-to raczej zło konieczne albo uzupełnienie ; u mnie wszystko całkiem zgrabne i prężne :classic_cool: bo jak trenowałem to zrozumialem że lepiej być szybkim i zwinnym niż ciężkim ale po paru minutach leżącym pod ścianą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no jasne że zaglądaj-coś się na pewno stanie :P golenie to podstawa chyba że ma się inną fizjonomię-ale na pewno nie żaden wąsiec bo prawie jak Krzychu Krawczyk wyglądasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea-ten temat nie trwa aż tak długo...chyba ze inncyh takich jest ileś :O a Ty wycwiczona? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio może mniej prężne bo miałem kontuzję i pół roku nie ćwiczyłem ale znów planuje się do sekcji wbić :classic_cool: na jedynke bym sie nie golił bo wyglądałbyś jak zbok-ale jeżo może być, może trochę dłuższe...w tych długich katastrofy też nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki to sport-brydż? :D :D :D pchnięcie drągiem? :P :P :P sorry za prymitywizm ale nie mogłem się pohamowac-4give me?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mi sie podoba w tych takich calkiem dlugich, nie w tych co ma teraz:):):) chodzi mi o to zdjecia gdzie siedzi w takich spodenkach do kolan i koszulce, chyba obie rzeczy sa bezowe nie pamietam juz tak dokladnie :):):) musialam wyjasnic bo widze, ze jakas niescislowsc zapanowala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie staram się wrócić do w miare optymalnej formy więc trochę siłowo-a wcześniej kick-boxing z elementami tajskiego i odrobinkę judo; ostatnio zdecydowałem że na boks pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem pchnięcie drągiem... :O skąd ta kula Ci się wzięła? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jak tatus to musisz uważać żeby w edypalizm nie wpaść :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwytów nie umiem za dobrze bo to raczej dla takich jak Tomek albo dla długo ćwiczących-do grapplingu mam dwie lewe ręce... :( co do wykorzystywania to niestety musiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×