Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

hej deik 🖐️ 🌻 hej tomi🖐️-papieros to może tak... nie pal...chyba ze gandę...:D:D:D ja po prostu się wypaliłem jeśli chodzi o edukację...za dużo w podstawówce zapieprzałem żeby teraz jeszcze mi sie chciało... ostatni raz się przyłożyłem poważnie na maturę i wstępne-koniecznośc i chora ambicja...tego już nie ma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? faje są ohydne, haften mi po tym wchodzi... spaliłaś się? niektórym pomaga w przyswajaniu...:D:D:D jak to z głowy? aaaaaaa-Ty juz magisterkę piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek lubi wjechać mocnym akcentem, trzeba mu to przyznać...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego nie miałas w ustach?? :D:D:D syropki? tussipect? :D:D:D:D haaaaaaaaahahaaaaaaa...stare metody...ja jestem na tyle nadpobudliwy że mi raczej uspoki sa potrzebne...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co znajdz matkę dla córki potem się o palenie martw...zresztą żebyś nie sprawił że Ci na złośc zapali...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co paliłś? ja nie paliłem nic jak trenowałem-teraz chwilowo znów bo jakoś tę energię trza kanalizować:D:D:D syropki słyszałem że działają-ja mam dość napędu maturalnego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy? maaało...:D:D:D dawno tzn ile nie miałaś w ustach deulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może powiecie wreszcie:...jak poderwać dziewczynę w tańcu? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek-do roboty...:D:D:D:D ruchy frykcyjne? to chyba trochę póżniej...:O:O :P ale ja nadal nie wieem...:O dla Was Panie sprawa łatwa ale my...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no ja niee wieeem...:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z głową czy głupia byłaś? zdecyduj się...:D:D tomi nie będę już w temacie przystojniak-tylko-wyrwie już nic mówił bo to jak garnkiem w mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie chodzę na dyskoteki wyrywać dup :) a Ty chodzisz na dyskoteki żeby Cię faciowie wyrywali? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio na potańcówce byłem w kwietniu chyba albo w maju...:O było kijowo...ale nie byłem tam żeby wyrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie 3 lata temu? ja tam spokojnie bez imprezy przeżyję... teraz raczej wole na browka albo coś...w plener :) skapciałem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręciłaś tyłkiem i nikt nie podchodził? nie jestem kretynem...nie wierzę...oszukujesz mnie :O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×