Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

no i Tomus swoje znowu:P ja Ci dzis powiem i moge sie zalozyc, ze w maju sie nic nie zmieni!!!!!!!!!!! nie mozna pokochac kogos ktos sam siebie nawet nie lubi... i nie istnieje dziewczyna na swiecie, ktora na sile bedzie podrywac i walczyc o faceta i ba jeszcze udowadniac mu, ze jednak dla niej jest przystojny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg Ciebie ktory z tych facetow jest tak przystojny, ze nie musialby nic robic i mial by wszystkie kobiety??::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanie...Tomek co mi sie najbardziej podobal to kto to jest? pierwszy raz go widze:) daj jakies namiary?? no chyba, ze to nikt slawny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kubanki
to jest Josh Holloway z lost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu szkoda:( no ale odpowiedz na pytania? tak dla czyste ciekawosci:) wiesz ale zadziwiasz mnie bo raz opierasz sie na religii i Bogu a potem piszesz o drugim wcieleniu ??Kosciol tego nie pochwala to raz, a dwa nie wiesz, ze to grzech uzalac sie nad soba i nie akceptowac siebie? bo to Ty siebie nie akceptujesz nikt inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kubanki----> dzieki wielkie!!:) no tak nie ogladam tego serialu to nie wiedzialam....ale chyba zaczne:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kubanki
ciasteczko..nie?;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kubanki----->no brak slow!! wygooglalam sobie inne jego fotki i opad szczeny!!To ta co Tomek umiescil to najbrzydsza jego :) super facet, ze tez wczesniej uciekl mojej uwadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek ale nie wiesz, ze one tak mysla bo jak sam powiedziales w myslach nie czytasz:P wiec nie cuduj:P koledzy z podstawowki, a co Ty sie kolegom chcesz podobac?? na jednym zdjeciu co kiedys widzialam Twoim wygladasz wg mnie naprawde niezle z cala pewnoscia bym sie za Toba ogladnala no ale skoro koledzy z podstawowki twierdza inaczje no coz widocznie wiedza lepiej nie??;):P a co do tego Josha to hmm ma zone azjatke ehh, a mi blizej uroda do wloszki lub hiszpanki....coz za niefart:P ale ladna ta azjatka :) wybaczam mu hahahahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ich sluchales?? to sa faceci, a Ty chcesz zyc z kobieta wiec ich sluchaj:)to chyba logiczne czyz nie? jesli bedziesz chcial bedziesz mial dziewczyne i nie nakrecaj sie tak, ze nie bo to zalezy tylko od Ciebie!! mimo, ze w to nie wierzysz.... zmykam spac :) dobrej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briggs----> niestety rozczaruje Cie nic z kubanki nie mam moze poza zamilowaniem do tanca i temperamentem:) zreszta krwi hiszpanskiej ani wloskiej tez nie posiadam:) ciagle musze sie obcokrajowcom tlumaczyc, ze napewno jestem polka:) oni zawsze mnie za wloszcze lub hiszpanke biora:)juz sie przyzwyczailam chociaz w 3 klasie LO jak sie pierwszy raz z tym spotkalam to bylam w ciezkim szoku:P Tomek----> to przykre...no ale tak jak mowie to byli chlopcy, glupie szczeniaki wiec nie wiem czemu taka traume to u Ciebie wywoluje??:( ide spac juz naprawde boooooooo ja chora grypsko lecze:P PaPaPa wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperament kubański? no to osstra jak chili musisz byc...:D:D:D 🖐️ Tomi idę spać🖐️ nie wiem co poradzić jeszcze wiec nic nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja danal chora wiec mam czas na siedzenie przy kompie;) briggs ----> no cos kolo tego:P Tomek ---> i to faktycznie jest problem, ze nie masz z kim wyjsc nawet na piwo, bo faktycznie to utrudnia poznanie kogokolwiek...prawda jest taka, ze nikt nie zapuka do domu... wiesz nie chce sie tu wymadrzac ale moze Ty masz problem nie tylko z dziewczynami ale wogole z nawiazywaniem kontaktow z ludzmi? Moze, zacznij od poznania kilku kumplki chociazby z roku ( bo studiujesz), a pisales cos o braci kilka stron wczesniej...moze z bratem gdzies wyjdz?i z jego znajomymi, moze brat zna jakies sympatyczne dziewczyny? no trzeba kombinowac bo inaczej to Ci Tomus ani maj ani czerwiec ani cudowny uklad planet nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ten Krakow to dobra rzecz!!Odwiedz brata w Krakowie na kilka dni:) powaznie mowie:) Krakowie jest przemila atmosfera ludzie do siebie czesto zagaduja ot tak na ulicy wiec moze jakos sie oswoisz i przekonasz, ze nie kazdy jest zly?:) Ja trojmiasto zman dosc dobrze i odnosze wrazenie, ze mimo, ze morze i takie sprzyjajace klimaty to ludzie tam jakos tacy zimni sa, ciezko gdziekolwiek nawet w pubie o taka cieplo atmosfere, w Krakwie takiej nie brakuje:) no i znajomi brata itd no moze Cie to jakos rozkreci:) ja wiem Tomek, ze znajomi z daleka itd ale to nie chodzi, zebys jakis wielkich przyjaciol tam poznal ale moze np sie zakumplujesz na tyle, ze po zajeciach gdzies pojdziecie pogadac itd i juz cos ruszy;) Ty sie najpierw musisz uwierzyc w siebie potem w ludzi ogolnie, a na koncu dopiero dac sie poznac kobiecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie w krakowie sa baaardzo otwarci!! zamknieci i zimni sa w Trojmiescie..niestety... no ale Tomek nie mozesz podchodzic do sprawy tak, ze masz odrazu poznac kogos idealnego wg Ciebie tak nie ma i nie bedzie.... musisz poznac wielu ludzi, zeby moc wybrac i przyjaciol i kobiete zycia.... nie wiem moim zdaniem nie ma tak w zyciu, ze kogos widzisz i wiesz o to ten czy ta jedyna super bedzie jak w bajce....bo zycie to tylko zycie... zreszta jakby zycie bylo bajka to bylo by baaardzo nudne bo przewidywalne;) poznawanie ludzi z roku pozowli Ci sie oswoic z ludzmy bo Ty masz porblem nie tylko z dziewczynami, z facetami tez skoro nie masz przyjaciol...smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twoj brat tez taki zamkniety w sobie jak Ty??zastanaiwam sie czy to postawa zyciowa czy moze tacy jestescie z natury:) czyli mam rozumiec ze ten sliczny bobasek na jednym z Twoich zdjec to nie Twoje dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mieszkam ani w Trojmiescie ani w Krakowie tak dla jasnosci ale duzo czasu w roku spedzam i tu i tu..i dla mnie Trojmiasto jest takie wlasnie nieprzyjazne jesli chodzi o ludzi...bo sama Trojmiasto uwielbiam:) w Krakowie mam mase znajomych i jakos zawsze mi sie widaje, ze takie cieplo od ludzi tam bije no ale... ja przeciez nie pisze Tomek, ze Twoj brat klamie!!!!!!!!!!!czy ja to gdzies napisalam????????? moze zle trafia nie wiem, ja mam inne odczucia i mam prawo je miec :P to czemu brat Ci nie przedstawi jakiesj sympatycznej kolezanki?? skoro brat mial dziewczyny to znaczy, ze ma inne podejscie do zycia niz ty...moze wez z niego przyklad? rodzina to wiekszy autorytet niz obce osoby z Kafe...:) Ty strasznie atakujesz ludzi, czy Ty ludzi tez nie lubisz??czy tylko kobiety na obiekt nienawisci wybrales sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos wyglada heh Tomek skoro jest Twoim bratem to raczje jest do Ciebie jednak troszke podobny:) Ty tez jakos wygladasz przeciez??no chyba, ze jestes niewidzialny co raczej jest nie mozliwe bo na fotkach jakos sie znajdujesz...moze masz czapke niewidke;) no moglby np przedstawic Ci kilka fajnych kolezanek, zebys je poznal i stwierdzil, ze kobiety to nie samo zlo:P no moglby tez wziasc i Toba wstrzasnac i moze przegadalby Ci do rozumu;) hmm a skoro studiujesz zaocznie to pewnie pracujesz tak? to w pracy tez nie ma nikogo fajnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno mnie ciekawi uwazasz, ze to kobieta powinna sie Toba zainteresowac wiec jestem strasznie ciekawa( powaznie pisze teraz) jak Ty sobie to wyobrazasz, tzn jakby to mialo wygladac to zainteresowanie Toba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhyym czyli nie pracujesz no to jedno miejsce spotkania dziewczyny samoistnie odpada... no ale nie odpowiedziales jak to zainteresowanie ma ona okazac?? dajmy na to, no siedzisz w pubie czy gdzie tam przesiadujesz nie w nikam i dziewczyna sie do Ciebie usmiechnie to znaczy, ze jest zainteresowana i Ty cos zadzialasz czy nie? ja poprostu nie rozumiem jak to zainteresowanie ma wygladac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha no to mnie rozbawiesz Tomus no to teraz juz jestem pewna, ze nie masz szans na dziewczyne jezeli nie zmienisz postepowania, a ze oboje dobrze wiemy, ze nie zmienisz tak tylko wypada mi wspolczuc Tobie... a zakochany w kobiecie tez nigdy nie byles czy byles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czasem, zwlaszcza jak sie jest mlodym to czlowiek zakochuje sie czy tez zauracza w osobie tak czysto platonicznie:) nie spotkalo Cie to nigdy??? a powiedz, tak szczerze co bys zrobil jakby zainteresowala sie Toba w takim tam sposob jak Ci to juz odpowiada dziewczyna ale taka, ktora by sie Tobie nie podobala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj los jest tylko i wylacznie w Twoich rekach....i nic sam nie zdziala... pomylily Ci sie zdecydowanie role Tomus, to mezczyzni od zawsze podrywaja dziewczyny i nigdy ale to przenigdy nie jest dowrotnie...jak to zrozumiesz to moze cos sie zmieni.... wierz mi jak dziewczyna sie usmiechnie do obcego mezczyzny to juz naprawde duuuzy znak ze on jej sie podoba, a dla Ciebie to nic nie znaczy jak sam zreszta napisales wiec...przykre to jest ale siedz, czekaj do maja rozczaruj sie, ze wrozka nie zeslala Ci dziewczyny itd bo jak nie zmienisz samego siebie to nic innego Cie nie czeka obwinianie dziewczyn za to, ze jestes samotny to takie tchorzostwo troche....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pierwsza czesc Twojej wypowiedzi mi sie nawet podoba takie logiczne myslenie:) ale druga ehhh Tomek ale skad wiesz,ze teraz dziewczyny nie chca z Toba rozmawiac? bo sie wg Ciebie dziewnie patrza??no daj spokoj to teksty dzieci z przedszkola a nie 24 letniego mezczyzny!! ja i dea z Toba rozmawiamy, a jestesmy dziewczynami przeciez wiec nie tak wszystkie nie chca z Toba rozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc briggs:) patrz jak mnie i dee obrazil napisal, ze teraz nie rozmawia z zadna dziewczyna:P co za tupet:P juz kiedys pisalam, ze Tomek czuje sie jak ksiezniczka co czeka na ksiecia ktory przyjedzie i ja porwie...:) i chyba mimo naprawde szczerych checi z mojej strony nie wygram z jego przekonaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek no nie wiem czy dobrze mysle, ale chyba nigdy facet nie ma tej pewnosci 100% do tego, ze dziewczyna z ktora gada jest nim zaurczona?? no chodzi mi tu o pierwsza rozmowe czy nawet jakies tam poczatki znajomosci... briggs czy mam racje??bo moze sie myle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dea!!:) i jak nauka, a raczje jak efekty??:) wiem, ze Tomka nie przekonam .....niestetyt, nie peirwszy raz probuje ;) ale narazie jestem chora siedzie w lozeczku i tak jakos, ze nie lubie sie poddawac to troszke jeszcze powalczylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale uparty:p on sobie wbija do glowy to co chce:P Tomek, a ja powiedzialam, a raczej napisalam, ze na jednym zdjeciu wg mnie wygladasz naprwde niezle a Ty dalej swoje wiec ?? uzalasz sie nad soba jak jakas dziewica MIlena:P zreszta po co dajesz ludziom z forum do oceny fotki? tu kazdy jest anonimowy i zawsze znajdzie sie ktos kto sie zjedzie za wyglad to raz, a dwa kuzwa sa gusta i gusciki chyba nie musisz sie wszystkim podobac!!!!!!!!!!!!!!!!! mi np zupemnie nie przeszkadza fakt, ze nie wszyscy faceci mdleja na moj widok:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×