Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

dea----> no dla mnie dosc nawet dlugi bo 1,5 roku no ale trudno powoli sie uspokajam i bedzie dobrze..musi byc :) a jakie podrywanie lubie hmm no ciezko to tak okreslic nie lubie szblonych chwytow, podan wszystko cenie orginalnosci i upartosc ( nie mylic z nachalnoscia ;)) np moj ostatni facet poderwal mnie tak, ze hehehehe po w srodku nocy przemiescilismy sie ze znajomymi do innego pubu on tam byl okazal sie znajmomym z uczelni mojego kumpla przywitali sie i tyle ale ja sie mu tak spodobalam ( tak potem mowil:P), ze zalazl okazje zeby podejsc i zagadac hmm i zaczal z grubej rury bo jego rozmowa ze mna polegala na draznieniu slownym tzn z wprowadzil taka czepliwosc z slowach, pelny usmiech taki przyjazny nie drwiacy ale teksty typu wiec Twoj kierunek studiow jest glupi nie sadzisz??itp jak sie wkrecilam i odbijalam pileczke:P i tak w godzine pogadalismy ja szczerze myslalam, ze to bedzie tyle i koniec zwalszcza, ze on wizualnie mojej uwagi nie przyciagal( pewnie bym go nie zauwazyla nawet w tym pubie) no i stwierdzialam, ze nie bardzo mnie lubi skoro tak rozmawia nooo ale wypytal o moje dane kumpla zagadal, a potem hmm coraz czesciej pomiedzy potyczki slowne wtraca bardzo modre rzeczy na temat zycia, kierunku studiow,zainteresowan i zauroczyl a potem rozkochal ;) ufff ale sie rozpisalam:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze... bądz tu koło 9ej bo wetedy kończymy rundę edukacyjną...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za andrzejem całym sercem a adamkowi chuj na imię (przepraszam że tak nieładnie się wyraziłem) tzn ze jak a53 wygra to z wałujewem walczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mollo to nobocy...a wygrał z kolesiem którego ktoś zna bo ongiś wygrał z tysonem... zresztą walczył z mollo jak cwel z durnym uśmiechem...jak nadrzej się nie posra ze strachu to wygra spokojnie...adamek wjeb w pierwszej rundzie-moje marzenie i tak stawiam...jak z briggsem będzie leżał w 1 rundzie ale nie wstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założe się że przed walka gołoty z brewsterem pisałeś tu komuś że brewster nie ma szans bo jest prymitywny i tylko łeb chce urwać..na ringu sie okaże...może nie ma co oglądac skoro juz wszystko wiesz...przereklamowany a sam go chwaliłeś więc nie kręć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ktoś tu nie zajrzał na czas...dlatego :D ...ale tomek też już spasował-albo po adamka dzwoni żeby naskarżyć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea sie uczy to jej prosze nie rozpraszac:P staje tu w obronie wiedzy;) ....tomek hmm wiesz on napewno szuka teorii spiskowej nowej ;) na tym sie opiera jego zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawsona, jakieś 30 stron topicu temu ja go nigdzie chyba nie widziałem więc bazuje na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto szuka- Tomek? :P no ale mówiła że będzie za godzinę a minęły ponad dwie...oszukaństwo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tomek:) on ciagle tylko spiszek widzi, ze tam przystojni maja lepiej i tego typu zagadki wszechswiata;) a dea hmm pisala, ze jak sie uczy to potrafi o 21 zasnac nad ksiazkami wiec moze;) ale klamczuszyla troszke hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomus nawet nie mam sily juz sie wdawac w dyskusje na ten temat z Toba.... to jest tylko Twoja teoria no ale przeciez Ty wiesz najlepiej nie smiem nawet w to watpic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mylisz sie jedyne z czym nie da sie wygrac to z ludzka GLUPOTA!!:P a prawda jest tylko jedna i uwierz nie masz na nia wylacznosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mailo byc \"mylisz sie....\" hihihi poknocilam no albo interpunkcji zapomnialam juz sama nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no Tomus nie masz ok ale nie dlatego, ze nie jestes przystojniakiem!! nie mowie, ze wyglad sie nie liczy bo to brednie ale sa gusta i gusciki dla jednej jestes przystojny a dla innej nie... zreszta powiem mi np jezeli mialbys dajmy na to wybor jak chcialby wygladac?podaj jakis przyklad osoby znanej zebym miala porwnanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja odbije pileczke i zapytam, a co to znaczy normalnie?? i czekam na konkretne przyklady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z Mody na Sukces?? no wybacz ale on dla mnie jest obesny, i wstretny i ponizej krytyki:) pisze szczerze:) od razu dodam, ze nikt z Mody na Sukces mi sie nie podaba:) slynny Malaszynski w ktorym sie tyle kobiet obecnie kocha tez mi sie nie podoba:) wiec jak widzisz naprwde sa gusta i gusciki:) zreszta powiedz tez masz napewno wymagania wizualne co do kobiety prawda? nie chcialbys, zeby nie wygladala atrakcyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie te zdjecia??:) widzisz ale w odwortna strone tez to dziala wierz mi:) Tomus nie przekonasz mnie, ze tylko przystojniak ma szanse na dziewczyne no nie przekonasz i koniec:) wiem, ze ja Ciebie tez nie przekonam, ze sie mylisz ale akurat Twoha upartoscia sam sobie szkodzisz nikomu innemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kobieta, blondyneczka to Twoj ideal kobiety? a jesli chodzi o Joe\'a z Przyjaciol to hmm najmniej sie mi podobal z calej trojki owszem sympatyczny, (ja wogole kocham ten serial i ciagle go ogladam i znam kwestie na pamiec:P ) jesli chodzi o ten serial to ja sie kocham w Chandlerze:) wizualnie potem moglby byc Rose, a na koncu Joe wiec co Ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co ze tylko Joe to nie zmienia mojego zdania o jego wygladzie:P no wiec opowiedz na pytanie, co teraz kiedy wg Ciebie zupelnie inaczej wyglada moj i Twoj \"ideal\" wizualny faceta? no chyba Twoja teoria pownna zostac obalona jednak? jesli uwazasz ze jestem tendencyjna to rzuc jakis serial czy kilka zdjec, a ja moge jako pierwsza wybrac faceta wg mniej najprzysjtojniejszego i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze zrozumialam, ze ta blondynka jest brzydka bo wymalowana za bardzo czy zle to rozumiem??:) dodam ze Joe jest nie w moim typie ale nie budzi we mnie takiej odrazy jak ten typek z Mody na Sukces:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz jaki jestes, ktos obalil Twoja teorie, a Ty sie nawet nie umiesz przyznac do tego:P ja wiem co sobie myslisz....\"gadaj zdrow dziewczyno ja i tak wiem swoje\":P no i dlatego wlasnie nie masz dziewczyny...no ale nie jedna osoba juz Ci to pisala lacznie ze mna... szkoda mi poprostu Ciebie Tomus i tyle...bo sam siebie unieszczesliwiasz...a w zyciu przeciez chodzi o to zeby bys szczesliwym!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstaję że wyprzystojniejesz jak zmieni Ci się klimat w głowie...od razu twarz się rozjaśni-zobaczysz...tylko gruntowna psychoanaliza! mówie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorie na temat, ze to co sie komu podoba jest rzecza wzgledna:) mam jeszcze czekac na innych kandydatow czy juz z tych wybierac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek czy Ty na nich nie lecisz? może to utajony homoseksualizm...mówisz że nie myślisz jakby to było z panną w łóżku...mozliwe to? mógłbyś o tym nie wiedzieć...czujesz napięcie przy kolesiach>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie dodam ze wole brunetow niz blondynow ale jakos tak tu wyszlo inaczej:) zdecydowanie najprzystojnieszy jest dla mnie ten http://img378.imageshack.us/my.php?image=07233512fz5.png potem na rowni sa ( taki podbny typ urody i dlatego) http://img178.imageshack.us/my.php?image=07233238jf8.png http://img359.imageshack.us/my.php?image=07233454tb5.png no i na koncu porazka w obu przypadka jak dla mnie owczywiscie to panowie ( tez na rowni tak samo nie dla mnie obaj) http://img87.imageshack.us/my.php?image=07233559sr6.png http://img357.imageshack.us/my.php?image=07233615xk6.png tych 2 ostatnich to nie biore pod uwage bo sory kreskowka??to tak jakbym ufo oceniac miala:P a ten pan ze strego filmu no coz tak sie nie da ocenic bo to inne czasy bardzo odlegle i niepotrafie jakos stwierdzic...wasik chociazby, kiedys modny teraz nie wiec to nie byloby obiektywne:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odnosze wrazenie ze Tomek nielubi kobiet...nie szaunje ich bo jak moze szanowec kobiety skoro uwaza, ze wszystkie leca tylko na wyglad i takie tam... ja mimo, ze znam roznych facetow nie twierdze, ze kazdy facet to swinia, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×