Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

hop hop!! witam ponownie:) juz nie jestem w temacie bo tak dlugo tu nie zagladalam :) ale taka dygresja mi sie nawinela, ze ladni doradcy z Was ;) jak poderwac dziewczyne w tancu , a na imprezki nie chodzicie:P:P:P:P P.S. briggs widze, ze nic nie wskorales w sprawie Tomka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że jemu nie chodzi o to żeby coś wskórac... zgorszenie?też nie wiem czemu...może w sztruksach byłaś? :D:D:D:D:D i w polarze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam powiem, że na takie typowe dyskoteki nigdy nie chodziłam:P Tylko do pubów, klubów z parkietem:D Chociaz na wakacjach, wypadach ze znajomymi itp chodziło się po wiochach i robiło wiochę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea moze i sie zmieniaja, chociaz ja niezmiennie niecierpie typkow ktorzy mnie na imprezach podrywaja czy w tancu czy tez nie, nie wazne :) moze jestem dziwakiem hehehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D już wiem-gwizdka nie miałaś i białychkozaczków.pl :D:D:D ja parę razy byłem w typowo dresiarskich saunach...żadnej różnicy...tylko większe niż takie klubowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wiejskiej poancowie bylam raz i byla super do czasu.....az sie towarzystwo meskie spilo i zaczela sie wiejskie oblesne podejscie do kobiet:) wiecej razy sie nie dalam namowic na takie akcje:P briggs a co Ty masz tak do tych sztruksow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie sztruksy od zawsze:) tzn nie chodze tylko w sztruksach no ale zawsze mam jakas pare:P natomiast skory bym nie ubrala przenigdy ( w sensie ze spodni takich:) ) zreszta kurtki tez nie mam ze skory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem skórzaną kurtkę jak bylem metalem jeszcze(daawno daawno temu) i też jej nie lubiłem...ale sztruksy...:O:O:O brysiu musi Was pożegnać...wychodzę niestety... 🖐️ 🌻 dla Pań 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deulek kowbojki są kuul :):) może nie na facecie..ale ja tam lubię...kowbojki+kapelusz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sztruksy uwielbiam ubierac w gory i na ogniska swietnie sie spisuja!!!lepiej niz jeansy:) briggs---> byles metalem, a to juz nie jestes??to kim teraz jestes??:> ja tez mialam kiedys kurtke ze skory w LO jak bylam bo taka punkowa troszke metalowa no taka wlasnie bylam:) tyle ze ja swoja kurteczke wtedy uwielbialam:P ja pozostalam stanowczo w tych klimatach ale niestety sytuacja zmusila mnie do zmiany wygladu no i odkrylam w sobie kobiecy wyglad hahahaha wiec ma to swoje plusy:P:P:P co do podrywania w tancu, to jeszcze dodam ze ja jestem za podrywaniem na tzw inteligencje a to w tancu czy pubie jest praktycznie niewykonalne:) dlatego taniec i podryw u mnie nie idzie w parze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea---->hmm ja jakos takim podrywom mowie nie:) moze dlatego, ze poznaje wartosiowych ludzi w inny sposob:)net tez uwazam za zle miejsce na szukanie milosci no ale to juz moje zdanie:) i narazie sie bede tego trzymac poniewaz, jakos zawsze do tej pory udaje mi sie poznac fajnych facetow w inny bardziej przystepny sposob:) zreszta ja nigdy nie gustowalam w facetach stawiajacych drinki, szpanujacych swoimi samochodami itp:) nie mniej jednak sa ludzio co podrywaja w ten sposob i jakos im to idzie:) ja wymagam czegos wiecej:) i skoro to dostaje widac nie mam zbyt wygorowanych wymagan:) ogolnie mowiac facet na imprezie ocierajacy sie o mnie w tancu, z papierosem w rece w obcislym ubranku i zelem na wlosach, zioniacy piwskiem i nazywajacy mnie \"malenka\" ODPADA!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea----->masz racje nie mozna wszystkich wrzucac do jednego worka:) przyznam, ze raz w zyciu, a dokladnie w tym roku w maju ( akurat bylam w tedy w zwiazku szczesliwym jeszcze, wiec nic z tego nie bylo) w pubie gdzie tez bylo mozna potanczyc siedzialam z grupka znajomych i podrywal mnie chlopak w baaardzo inteligentny sposob zupelnie sympatycznie wygladajacy chlopak( nic z lysego pakera nie mial naszczescie:P) gdyby nie to ze bylam w zwiazku kto wie co by z tego wyniklo :) wiec jak wiadac sa wyjatki:) ja chodze glownie na koncerty ale i imprezki w pubach tez tez tez a owszem u mnie w campusie jak sa jakies no nie gardze generalnie hehehe:) ale chodze tam sie dobrze bawic i jezeli kogos poznaje to sa to wlasnie znajomi znajomych:) zreszta chwilowo nie bardzo napieram na zwiazek jeszcze resztki zadry po ostatnim sa w serduchu wiec nie ma co szalec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek--> jak chcesz do łóżka zaciągnąć to jest >rwaniepodrywanie< bo to takie niepełne i gorsze rwanie ... :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podrywanie to pogadać jako niepełna wersja...fak co jest z tą kafetrią że mi połowy nie wyświetla.. nie na naukę ale musiałem na zajęcia jechać no i na czym stanęło? jak lubicie być rwane? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty tomi byś chciał do łóżka z jakąś iść? czy raczej o tym nie myślisz... no a Ty deik czemu nie w książkach? co do metalostwa...byem i nie jestem bo zrozumiałem że to nie ja w tym przebraniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D ale jak to jest?? rwane czy podrywane...? :D ale to obowiązkowe...😡 zresztą jedyne co mnie ciekawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej powiedz jak Ty bo coś mówiłaś że dawno nic nie miałaś:D:D lubię śliczne, to po piewsze...ładne w konkretny sposób-bo wiadomo że twarz to zwierciadło duszy:) nie umiem tej typologii objasnic ale jest parę typów które lubię...co do stroju-bo to jak wiem ma znaczenie dla deuni- to podkręcają mnie szpilki na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem powiedzieć czy blondynki czy rude czy brunetki...nie wiem jak przedstawic typ urody... na pewno nie krótkie włosy w tej twarzy może być coś niespokojnego albo zagubienie jakieś albo księżniczkowośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak pisałem-nie przepadam za tzw. pełnymi kształtami-wolę szczupłe... teraz Twoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie...codziennie-żeby to nie był patologiczny onanizm...:D:D:D:D (albo kompulsywno-obsesyjny) :D:D:D śliczna nie znaczy koniecznie posągowa...musi byc to cos oryginalnego co sprawi że będę ugotowany i bezbronny i utopiony...ale wywód dałem...:O ale dokładnie za godzinę!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×