Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewusku

CYPREST nowy środek hormonalny na trądzik a DIANE 35?

Polecane posty

Hej, Brałam Diane tylko przez miesiąc, bo więcej nie wytrzymałam ze względu na wymioty, nudnosci, depresje i teraz dostaląm od ginekologa cyprest. Szukam kogos, kto podobnie jak ja reagowal na Diane oraz bral juz cyprest i może mi polecic lub odradzic ich stosowanie. Boje się, że po cyprest znowu będę ciagle wymiotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emonikq
czesc ja bralam podobnie jak ty diane 35 i tez wymiotowalam:/ do tego te bole glowy:/ na cyprest zmienil mi ginekolog 2 miesiace temu i czuje sie dobrze..:) wiec moge polecic.. ale to roznie .. zalezy od organizmu pewnie.. mi cyprest sluzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaproponuje lekarzowi by mi zapisal te new piguły, stosowalam diane z przerwami i rozne efekty uboczne mialam, najbardziej niepokoila mnie deprecha i kłucie serca, zobacze jak zareaguje na Cyprest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej dziewczyny;) Ja biorę Diane od 30 maja. Na początku były u mnie nudności, bóle nóg a potem Ok. Ostatnio jest mi niedobrze ehhh:(:( I te zmienne nastroje ehh. Mam 3 opakowania Diane 35, wemę je i zapytam o zmianę na ten Cyprest;) Moze po nim będę lepiej czuuła się. A ile on kosztuje i jaki ma skład, wie któraś?? ODPISZCIE proszę buziaki;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffiiffii
hej mam 18 lat i lekarz przypial mi CYPRES ale ze wzgledu na zabezpieczenie przed niechciana ciaza czy ktos moze mi powiedziec czy sa one skuteczne, w przypadku DIANE wiem ze po tych tabletkach mialabym problemy z zajsciem w ciaze w przyszlosci albo wogole nie mniec dziec a tego nie chcem.a jak jest z CYPRES????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha26
Cześc DZiewczyny! Tak czytam to wszytsko,o czym piszecie i sie zastanawiam,czy któas z was tez ma problemy z włosami i łojotokiem,bo ja mam straszne i ponoc rpzy tabletakch hormonalnych to sie unormuje.Strasznie mi sie przetłusczzają i wyapadają.A gina przepisała mi cyprest,bo mam ogormne jajniki i jakiś płyn,niewiadomo po co,za macicą.Niby to jest to o czym piszecie,ale żadnego nadmiernego owłosienia nie mam i nie miałam,wrecz przeciwnie.Zaczełam dopiero brać,zoabczymy co będzie dalej.Nawet okres mi się skrócił,a nie wydłużł,wczesniej plamiłam,ale teraz widz,eże po cyprest jest znacznie lepiej,choc dopiero bioe od kilku dni,a nigdy wczesniej sie nie faszerowałam,a mam już 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina zdw
hej mam pytanko lekarz przepisał mi tabletki cyprest mam pyatnko czy rosna duzo piersi i jaka mieliscie cere prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina zdw
troszke boje sie zaryzykować ale postanowilam ze kupie te tabletki bo chce miec ladna twarz i ramiona bo z nimi mam najwiekszy problem myslalam ze slonce pomoze ale nie prawda z twarza nie mam zby dużych problemow choć nie raz sa momenty gdzie naprawde nie wiem co mam robić uzywam najlepszych podkladow do twarzy choc nie lubie ich stosować bo przez to skora wogole nie oddycha prosze dajcie mi odpowioedz jak sie czuliscie po tych tabletkach i czy bolaly was piersi i oczywiescie jakie byly efekty??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka19
Witam! ja bylam u swojego gina i mowilam mu o cyprest, ale on nic o nich nie wiedzial :-| i przepisala mi yasminelle , a po yasminelle stasznie mnie boli glowa, i ta cena tez wygurowana troszke, a Ile KOSZTUJE CYPREST za 1 blister?? Mam nadzieje ze jak teraz pojde to juz cos o nim bedzie wiedzial :| pozdrawiam i prosze o odp na temat ceny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam panie...
dzisiaj gin przepisal mi wlasnie cyprest, poprlosilam o zmiane tabl bo wczesniejsze nie popawily mi cery i wlasnie podlo na cyprest... mam nadzieje ze pomoga. a wy jak szybko zaczelyscie widziec poprawe stanu skory? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore cyprest
aktualnie chyba 4 opakowanie, poprawa byla juz w trakcie pierwszego jesli chodzi o cere i wlosy, nie mialam tradziku ale lubilo mi cos wyskoczyc a teraz cera jak pupcia niemowlaka :-) wlosy nie przetluszczaly mi sie jakos specjalnie ale mylam co drugi dzien, teraz moge co trzeci i jest calkiem OK, co do wypadania - nie widze roznicy, wypadlo troche i tak jest nadal :-O zdecydowalam cie na Cyprest glownie ze wzgledu na lekki meszek na calym ciele, podobno nie mam zaburzen hormonalnym tylko "taka moja uroda" ale chcialam sprobowac bo zawsze marzylam o idealnie gladkiej skorze, poza tym dziecka na razie nie planujemy wiec tak czy tak jakies tabsy bym brala nie mam zadnych skutkow ubocznych - nie boli mnei glowa, nei mam mdlosci, nie tyje, nie chudne, jakbym brala witamine C :-) co do ceny - Cyprest jest czesciowo refundowany z listy lekow dermatologicznych i kosztuje okolo 8 zlotych za blister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz się ciesze
ze je bede brac :) mam nadzieje ze na moja cere tez wplyna zbawiennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z checia
dowiem sie czegoś więcej o tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomógł na tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble lekarz przepisal mi yasmin :/ no ale moze bede je tolerowac lepiej, choc tak sie napalilam na cyprest:( i ta cena mnie przeraza :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagunia84
Witam kolezanki, ja również biore Cyprest kończe właśnie 4 opakowanie, po czym odstawiam żeby zrobić wyniki na poziom hormonów. Jeśli chodzi o działanie to nie odczułam żednej poproawy jak narazie zbytnio. A biore go głównie na hirsutyzm i przetłuszczające sie włosy. Moje owłosienie wcale sie nie zmniejszyło, a głowe nadal musze myć codziennie.. Jestem ciekawa swoich wyników bo miałam znacznie podwyzszony poziom testosteronu....... Jeśli chodzi o skutki uoczne to ani nie przytyłam (czego sie obawiałam.. ach my dziewczyny...) nic mnie nie boli, można powiedzieć że mój organizm fizycznie znosi je dobrze, tylko od jakiegos miesiąca miewam takie napady depresji czasami.... i przypuszczam że może to skutek ubocznych tych tabsów.... na następnej wizycie chyba musze pogadac o tym z moją gin... Boje sie zmieniać na jakieś inne tabletki i troszkę łudzę sie nadzieją że moje doły zniknął :):)::):):) Pozdrawiam wszytkie walczące z problamemi przy pomocy homronów ...... miłego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_85
Witajcie dziewczyny :-) Ech..od czego by tu zacząć... ;-) Brałam kiedyś Diane-35, przez jkaieś pół roku, później przez 3 miesiące, efekt na cerze był świetny, bo wrescie zniknęły mi pryszcze, a po odstawieniu Diane jeszcze przez pół roku miałam śliczną buźkę :-) Niestety pojawił się efekt uboczny :-( Niby wszystko było ok, bo głowa mnie nie bolała i wogóle ok, ale strasznie mi piersi urosły, to znaczy o dwa rozmiary :-/ Ponadto niestety przytyłam i wtedy stwierdziłam,że mam dość...i miałam przerwę w hormonach przez trzy lata. I przez ten czas męczyłam się z różnymi mazidłami na twarz,żeby mi te pryszcze zeszły...No i różnie bywałao. Aż wreszcie się wkurzyłam przedwczoraj i poszłam do ginekologa... A lekarka przepisała mi CYPREST...Podobno jest fajny i lepiej działa... No i chodzi mi też o działanie antykoncepcyjne... :-) No cóż, wreszcie trafiłam na księcia z bajki :-) Byłam dziś w aptece i kupiłam cyprest, kosztuje coś 8 złotych z groszami (uff ;-)) I zaczynam brać za jakieś dwa tygodnie...oby było lepiej :-) Ciepło pozdrawiam Napiszcie jeszcze coś jak reagowałyście na cyprest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie każdy lek hormonalny
przepisuje się po dokładnych badaniach. Ja brałam Diane ok. 1,5 roku, na początku jeszcze z innym środkiem antyandrogennym, bardzo silnym. Potem jeszcze miałam kłopoty z progesteronem, w ogóle przez kilka lat nie miałam okresu sama, bez leków. I nic mi nie wróciło po odstawieniu, mam normalny okres już po terapii trwającej 3 lata, na razie mam ten okres przez jakieś 2 lata. Być może coś się zacznie psuć, itd. czasami czuję jakieś zmiany hormonalne, tuz przed okresem zrobi mi się kilka krostek, ale żaden trądzik, ani żadne problemy nie wrócą, o ile te leki sa potrzebne i ci pomogą. Jeżeli lekarz nie zrobił żadnych badań, tylko dał ci je z powodu pryszczy, to nie licz na skuteczną terapię. PS. Mi się po tych tabletkach porobiły żylaki na nogach. Więc skutki uboczne tez były. No ale musiałam się leczyć, to nie była kwestia kilku pryszczy na czole🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie każdy lek hormonalny
Ale oczywiście uprzedzam- jeżeli macie łojotok, pryszcze, nadmierne owłosienie, to po odstawieniu tabletek to na pewno wróci. Bo podczas ich przyjmowania sztucznie zawyżacie ilość hormonów no a potem przecież i tak spadnie. Także na trwałą poprawę nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuniaP
hej!!!!jestem w połowie moch pierwszych tabletek antykoncepcyjnych...cyprest boję sie jednak,ze przytyje....czy którejs z was to sie zdarzyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_85
Nie martw sie, ja też się zastanawiam jak będzie tym razem. Brałam Diane-35 i powiedziałam,że po niej przytyłam, więc ona powiedziała,że po Cypreście tak nie będzie. Trzymaj się cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina zdw
prosze napiszcie mi dziewczyny po jakim czasie zaczely bolewc was piersi i czy bolalo was srduszko czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina zdw
przepraszam za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
Ja zaczelam brac Cyprest , biore prawie tydzien wczesniej bralam na poczatku diane (od ktorej przytylam) potem stediril (bolala mnie glowa) pozniej yaminele wyskakiwalo mi mnostwo syfowo po nich a cena tez byla niebagatelna bo 40 zl za 1 blister a teraz proboje z cyprest jak narazie zero skutkow ubocznych zobaczymy co bedzie dalej, teraz mnie nic nieboli no jest ok zobaczymy co potem :-) a jak to jest u waas?? sluza wam te tabsy?? Pozdro All :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
acha a co do plusow to syfki niewyskauja , buzia sie nie swieci i wlosy sie nieprzetluszczaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina zdw
napiszcie mi dziewczyny po ilu tabletkach bolaly was piersi dobrze? i kiedy zauwazylyscie poprawe cery prosze to dla mnie bardzo wazne z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina zdw
i czy mozna juz normalnie wspolzyc to znaczy czy mezczyzna moze zasiać zairenko oczyweiscie bez dzidziusia:):;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore cyprest
nie bola mnie piersi wcale a juz jestem w trakcie 6. opakowania, co do poprawy cery - widzialam juz w trakcie pierwszego blistra, ze mam matowa twarz i nieprzetluszczajace sie wlosy, pryszcze mialam sporadycznie , teraz mam jeszcze rzadziej, ale z tym nie mialam klopotu wiec sie nie wypowiadam jak szybko na tradzik pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore cyprest
karolian a po co sie bierze srodek antykoncepcyjny? no jak myslisz? :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×