Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewusku

CYPREST nowy środek hormonalny na trądzik a DIANE 35?

Polecane posty

Gość ewuska123
Ja tez wlasnie placilam 6zl za opakowanie.. Twarz mi sie poprawila znacznie i jestem zadowolana z cyprestu :) mam 2 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejatka
Dziewczyny wiecie może czy po odstawieniu tabletek wystąpią jakieś skutki uboczne ? Biorę już rok czasu tabsy a chciałabym zajść teraz w ciązę ale boje sie, że choroba powróci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Moja gin przepisała mi cyprest. Od 4kl podst. mam problemy z cerą(od 9 lat!). Dawno pogodziłam się z tym,bo nic mi nie pomogło jak do tej pory! Od tych wszystkich smarowideł mam zniszczoną skórę:( Zdecydowałam się na tabletki z kilku powodów: ANTKONCEPCJA, bóle,bardzo obfite miesiączki-miałam silną anemię!,przetłuszczające się i wypadające włosy,wciąż błyszcząca cera i te wstrętne pryszczyska!!!! A przed okresem to już wogóle!!!! I nie tylko na twarzy... Za ok 2 tyg zacznę brać cyprest-to moje 1-sze tab. Mam wiele obaw i nie wyobrażam sobie,że mój chłopak będzie mógł tak po prostu... Mam uczulenie na gumki-wstrętne krostki na udach... Bedę pisała jak działają na mnie-każdy organizm jest inny... Moja mama miała raka piersi... Będe się badała regularnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcecie przeczytac cos na temat diane i cyprest zagladnijcie do 4 zakladki ostatnie moje 2 posty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jórdeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jórdeczka
hej mi także ginek zapisał cyprest wcześniej brałam microgenum21 po którym czułam sie dobrze a po przeczytaniu tych waszych postów zaczynam sie obawiac o skutki uboczne wiec moze puki jeszcze nie zaczelam to zrezygnuje z tego leku??? co radzicie???? pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dianie co,ś tam wiem-moja koleżanka używała na krosty i ma lepszą cerę-amiała okropne ropne krosty-ale jeśli chodzi o antykoncepcję to diana jest słabym zabezpieczeniem-to jest mini pigułka-dwie mioje koleżanki zostały mamusiami przy zażywaniu tego rodzaju antykoncepcji-diana jest dobra dla karmiących, bo nie mogą karmiące zażywać normalnych tabletek tylko mini pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka20
Głupoty opowiadasz!! Diana mini pigułka?? Popatrz na skład !! Zawiera wiekszą dawke hormonow niź wiele tabletek anty, jest mocniejsza dzieki czemu lepiej chroni, dlatego tez rzadko sa po niej plamienia i dlugo trzeba czekac na okres w ciagu 7dniowej przerwie.. tak samo jest z cyprest ja w czasie brania krwawienie z odstawienia mialam dopiero 5 dnia ! a po słabszych np yasminelle , logest 2 lub 3 dnia! Dlatego dianie wierze bardziejtak samo cyprescie nix innym tabsą i to jest potwierdzone przez mojego gina , a jak sie niebeierze regularnie to po kazdych tabletkach mozna zostac mamusia :)) Twoje kolezanki musily zapomniec o tabletkach a teraz boja sie ddo tego przyznac i zwalaja na tabletki... Wiem ,ze zawsze tak jest sama bym sie wstydzila tego ze wpadlam przez swoja glupote.. hehe no cóź albo sie jest odpowiedzilanym albo sie nie bierze za cos do czego sie nie dojrzało..:)) Pozdrawiam :)) A i diane lekarz mi przepisal ze wzgledu na to ze chroni jajniki a nie ze wzgledu na cere , wiec nie sa tylko na cere maja duzo plusow ktore inne tabletki niemaja :D;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biala_Wdowa
Hmm juz jestem po pierwszym opakowaniu tego cyprestu i powiem Wam ze mialam wiecznie brunatne plamienia i WQ :[ sie tylko przez to,,,narazie mam ciote wiec zobaczymy jak to bedzie jak zaczne brać drugie opakowanie ..hmm to Wam napisze :D ,,, a plusem jest to ze cycki urosly juz po 1 ,,Mmmmm:D co bedzie po drugim heheh:D pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Witam gorąco, mnie też lekarz przepisał dzisiaj Cyprest, ale po przeczytaniu tych bardzo różnych opinii też nie jestem pewna... Ja już w ogóle nie jestem niczego pewna, jestem po tabletce awaryjnej i mam zupełnie rozregulowany cykl, nie jestem pewna więc, czy potencjalne krwawienie będzie okresem czy nie i boję się, że wezmę pierwszą tabletję w zły dzień... Czy coś strasznego się stanie, jeśli się okaże, że to nie okres i przerwę branie Cyprestu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona18
hej dziewczyny,troche mnie zaniepokoily wasze problemy z braniem tabletek Cyprest :/ ,nigdy wczesniej nie mialam doczynienia z tabletkami hormonalnymi,od 2 tygodn bore Cyprest gdyz mam problem z trądzikiem i okropnie bolesnymi miesiączkami,biore dopiero drugi tydzien a juz zauwazylam minimalną poprawe skory,nie mam juz tak rozleglego trądziku,ale niepokoi mnie jedna rzecz,czasami mam trwające nawet 2 godziny klucia serca i jakos tak ogolnie w klatce piersiowej:( ,bardzo sie niepokoję,cz to moze doprowadzic do czegos powaznego?czy po skonczeniu brania tabletek te klucia ustąpią?bardzo sie boje ze moge po nich zachorowac na serce i bede miala w przyszlosci problemy z sercem:(,tak bedzie?prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja kłucie w sercu mam tak po prostu. Czasem często a czasem długo(kilka m-cy) nic. Dziś zacznę brać tabletki-Cyprest. Bębę pisała jak się czuję. Przy najbliższej wizycie u ginekologa powiedz o tych dolegliwościach. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edun007
Sprzedam 2 opakowania Diane. Data ważności: 08.2010. Cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Witam w gronie Cyprestek :)) ja też od dziś zaczynam je brac.. Ciekawe co to bedzie... Gin przepisał mi je na tradzik i jeszcze na dodatek Androcur dostałam (bo mam mały hiscurtyzm) Kurcze super by było jakby pomogło ... i oby tak było. Mam takie pytanko czy po zakonczeniu kuracji cyprestem trądzik wraca? jak to było u Was? Z góry dzieki za odpowiedzi pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyprestka
hej,powiedzcie mi czy podczas 7dniowej naturalnej przerwy w cyprescie moge wspolzyc bez dodatkowych zabezpieczen i jestem nadal zabezpieczona? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska123
Hej dziewczyny.. Mam pytanko, czy wy tez macie nie znosne humorki przed okresem? od kad biore cyprest to w tych dniach jestem bardzo nie znosna, macie moze jakies rady na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska123
Ja sie nie zabezpieczam dodatkowo w czasie tej przerwy 7dniowej, wiec mysle ze nie musisz sie dodatkowo zabezpieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyprestka
nie zabezpieczasz sie i all ok,tak? to mi ulzylas :P bo juz przyzwyczailam sie do tych zalet tabletek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c18
a jak z papierosami? palicie przy braniu tabletek CYPREST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdasia miałaś napisać jak się czujesz po tym cypreście....jestem zainteresowana bo tez mam go brac ale w życiu nie brałam pigułek i bardzo się boję ,pozatym chyba niedługo zaczne się leczyć na tarczyce kwestia wyników badań i to potęguję moje obawy ,mam je przepisane na nadmierne owłosienie i teraz się waham ,proszę wszystkie dziewczyny które to biorą lub brały o odpowiedż i ciekawa jestem czy to dobra atykoncepcja bo dzieci to naprawde nie planuję a jak mam to łykac to czemu z mężem nie iśc na całość:)jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Ostatnio nie mogłam dodać komentarza :-/ Więc, na początku przez ok. 5-6 dni kłuło i nawet piekło mnie w okolicy serca,ale z dnia na dzień było coraz lepiej i już mi się to nie zdarza :-D Teraz jestem w trakcie 7-dniowej przerwy w tabletkach-po 1-szym opakowaniu. Cera już się lekko poprawiła :-) Mam mniej obfity okres i nie bolał i nie boli mnie brzuch. Kochałam się z moim chłopakiem, bez odatkowego zabezpieczenia,a skoro mam okres tzn,że jest dobrze. Nie kocham się z nim podczas tej przerwy,ale od nast miesiąca będę. Pozdrawiam! Jedyną dolegliwością jest bolesność piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie teraz wystraszyłaś z tym kłuciem serca,właśnie wczoraj poraz pierwszy w swoim życiu połknęłam pigułkę ,zastanawiałam się cały miesiąc już chciałam zrezygnować ale mój mąz mnie namówił żeby spróbować ,wiesz głownie to mam je przepisane na nadmierne owłosienie bo mam podwyższony testosteron,więc jak mam łykac te piguły to czemu nie iśc na całość;)ale kiedy to mogę zrobić?do tego jeszcze panikuję że coś mi będzie chyba mi nerwy wysiadają ,dlatego tak rozpaczliwie szukam wszedzie wiadomości i potwierdzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdasia8888
Rozumiem... Ja też bardzo bałam się,ale teraz nie żałuję i nie chcę zmieniać sposobu antykoncepcji. Tabletki biorę o 22,więc wchłaniają się gdy śpię i nie czuję się źle. Moja przyszła teściowa namówiła mnie-ma 2 synów-planowanych-pół życia bierze tabletki i jest bardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdasia8888
Pyt kiedy możesz TO zrobić... Ja zaczęłam kochać się od 7 dnia po 1-szej tabletce. Tak sobie ubzdurałam. Mój chłopak bardzo się martwił,więc postanowiłam,że dam te 7 dni mojemu organizmowi na przyzwyczajenie się. Pamiętaj-jeżeli będziesz brała tabletki solidnie-o żadnej nie zapomnisz, regularnie, nie będziesz miała problemów z ukł pokarmowym(biegunka,wymioty) to możesz być ich skuteczności NA PRAWDĘ pewna!!!! Wiem po sobie! Regularnie się kochaliśmy,a jest Oki. Co do palenia-to na ulotce jest napisane,że po ukończeniu 30 lat nalęży uważać. Ja nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdasia8888
Teraz-z tą wiedzą-kochałabym się po przyjęciu drugiej tabletki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ci serdecznie za odpowiedz ,ja też nie palę papierosów,dzieci już mam a kolejnych nie planuję,po drugiej tabetce czuję jakby mrowienie w nogach nic więcej się nie dzieje ale jak pisałam jestem panikara,a dla pewności zrobie tak jak ty:)po 7 dniach jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ci serdecznie za odpowiedz ,ja też nie palę papierosów,dzieci już mam a kolejnych nie planuję,po drugiej tabetce czuję jakby mrowienie w nogach nic więcej się nie dzieje ale jak pisałam jestem panikara,a dla pewności zrobie tak jak ty:)po 7 dniach jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ci serdecznie za odpowiedz ,ja też nie palę papierosów,dzieci już mam a kolejnych nie planuję,po drugiej tabetce czuję jakby mrowienie w nogach nic więcej się nie dzieje ale jak pisałam jestem panikara,a dla pewności zrobie tak jak ty:)po 7 dniach jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×