Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

No fucking way

.. Mama + Tata + Bejbi ..

Polecane posty

Mówcie sobie co chcecie... pierdoły, o kałdunach, gównach w pieluchach, papraniu się w zupkach, ulewaniu, wiadrowych cipach i snujcie sobie domysły. Nas, szczęśliwe Mamy, to nie dotyka. \"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy. Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość.\" CIĄŻA JEST THE BEST!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepiczek mój mały
autorka jest porabana hahahahahah ale pojeb religijna deowja i rydzykowy podnóg:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
Bejbi????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaajajajja
a od kiedy ciąza ma coś wspólnego z miłością??? vrzdyl jak stąd do Berlina i tyle ot cała ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milość miedzy dwojgiem dorosłych ludzi jest piękna, ale jest niczym w porównaniu z miłością do własnego dziecka. tej nic nie przebije w swym bezmiarze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się sklada, ze tylko będąc matką można doświadczyć takiego ogromu uczucia miłości :-). Dlatego macierzyństwo jest takie wyjątkowe. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaaaaaaa
A pani od sklepiczku niech idzie go pilnować bo może jakieś obleśne wielkie worki ktoś chce kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie fucking taka jaka jets teraz moda zeby dziecko miało łatwiej na swiat wyjsc od razu przez przetart krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku jejku - to mają do tego, ze obrazanie, ublizanie, deprymowanie, wyśmiewanie itp... matek, które na forum dzielą się swoją radością bycia rodzicem jest okazaniem zwykłej miernoty uczuciowej osób, które nie są rodzicami, ale mają sie za mądrali, których ideologia jest jedyną i słuszną :-p. Prawda jest taka, ze nie znają tak ogromnego uczucia miłości i nie są nim obdarzeni przez dziecko, które kocha bezwarunkowo i zazdroszczą tego uczucia. Bez obrazy dla osób, które nie są rodzicami, ale mają wysoki poziom kultury i nie zniżają się do poziomu osób, które używają epitetów takich jak: \"wiadrowe cipy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'za moich czasów dzieci nie odeszły od stołu ,az wszystkiego nie zjadły, a kto to słyszął zeby do obiadu podawac coca -cole ......ale ja powiedziłem , ze było lepiej?\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizofreniczka - owszem, 10 lat temu tak nie było, ale dzieliło sie wrażeniami z koleżankami. Było łatwiej o tyle, ze postronne osoby nie wcinały się w dyskusję, która ich nie dotyczyła, ani nie obrażali ich, tak jak ma to miejsce na forum......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizofreniczka - nie wiem, czy jesteś mamą, czy nie. Myślę, ze jeszzce nie - zobaczymy, gdy sama bedziesz miała dziecko, czy z każdym pytaniem, czy brakiem pewnosci bedziesz latała do specjalisty. Musiałabyś tam przesiadywać całymi dniami, tyle pojawia sie nowych sytuacji zwiazanych z pojawieniem sie dzidziusia w życiu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figazmakiem- a skąd wniosek, że nie jestem matką? Bo nie udzielam się w dziale dla ciężarnych? Czy dlatego, że śmieszy mnie to wasze doradzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak biegne z kazdym problemem do specjalisty ,jasne jakos tego nie widze,akurat mnie to nie dotyczy bo mam sporo lekarzy w rodzinie a pediatra jest ciotka ale uwazam ze na wiekszosc tych pytan mozna odpowiedziec bo nie sa to pytania skierowane do specjalistów ,lekarzy,tylko chodzi o rady wypróbowane , sprawdzone ,o pomoc bezinteresowna i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizofreniczka - napisałam tylko, ze myślę,że nie jesteś matką, a nie że \"wiem\". Każdy ma inny światopogląd, więc dlaczego Twój ma być najlepszy???? Skoro innym pasuje wymiana zdań na tematy zbyt prostackie dla Ciebie, to dlaczego mają tego nie robić i dlaczego od razu są krytykowane? Każdy neich robi to, co lubi, a jeśli innemu to nie pasuje, to niech się nie udziela i proste, prawda???? Ale są tacy, którym to nie pasuje i jedyną formą wyrażenia swojego niezadowolenia nie jest opuszczenie topiku tylko rozpoczęcie ubliżania. Takie osoby są miernotami uczuciowymi dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figazmakiem-- zapominasz o podstawie. To jest forum. Forum publiczne. Każdy może wyrazić swoje zdanie. I wcale nie musi być to pochlebna opinia. Przynajmniej w moim wypadku. To nie jest złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego wyrazenie odmiennego zdania, do którego każdy ma prawo, a co innego ubliżanie :-D Na razie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nie oderwę się od kompa, a obiad czeka na zrobienie... Schizofreniczka - ja pisałam ogólnie, a nie o Tobie. Ty wyrażasz swoje zdanie, ale są inni, którzy używają słownictwa typu: \"wiadrowe cipy\"itp., itd... Zauważ, ze nasza rozmowa ma kulturalny przebieg, mimo, ze różnimy się w opiniach. Tylko, ze często spotykam się na forum z tym, ze do kulturalnej wymiany zdań wcina się jakis osobnik, który jedyne co ma do powiedzenia to obraźliwy epitet. O takich ludzi mi chodzi - że są miernotami uczuciowymi :-) Teraz spadam stad naprawdę. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jednak kobiety w ówczesnej ciąży są pojebane jak mało kto \"twój text kolezanko z topiku o stokrotce ......ale przecie znikomu nie ublizasz ,ajsne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w fajny sposób stwierdzasz , ale mnei tym nie ubodłas bo nie jestemw ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×