Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość artuu
Pewnie ze wylecze, przyjade do ciebie i zastosujemy kilka prostych cwiczen w celu pozbycia sie fobii :classic_cool: A tobie zakamuflowana tak łatwo nie wybacze, musisz cos dla mnie zrobic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artuu
wstydzę się powiedzieć :( ale domyśl się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artuu
nazywaj to jak chcesz :P moze z tamtąd, skąd pochodzisz mówi się na to laurka, nie wnikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artuu
no dobra, jak juz ma to byc laurka, niech strace. Ale przy odbiorze (osobistym) dasz mi cos jeszcze :P a teraz idę sie kapac, trzeba sie umyc chociaz raz w tygodniu, w końcu trzeba dbać o higiene :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet już nie pytam co ... a i tak nie zgadnę :classic_cool: (a to ponoć laski mówią niejasno:O ) pozwolę się zaskoczyć :D 🖐️ przy tym odbiorze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donica
ona z rydzykiem trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nawet nie całowałem
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek zawsze kablował
modom wszystkie wpisy które mu nie pasowały nawet zgodne z regulaminem. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek zawsze kablował
tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy lasery czołgi i samoloty
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instytut dziewictwa
W relacjach między młodymi ludźmi niejednokrotnie rodzi się pokusa przejścia owej niewidzialnej granicy intymności i podjęcia kontaktów seksualnych. Wielu młodych stawia sobie pytanie: czy czystość i dziewictwo mają jeszcze jakiś sens we współczesnym świecie? Stąd też rola rodziców w wychowaniu seksualnym dzieci okazuje się bardzo ważnym okresem w życiu młodego człowieka. Rodzice bowiem winni zaszczepić swoim dzieciom poczucie, że szacunek do samego siebie opiera się na samokontroli, której winno się również wymagać od swojego chłopaka czy dziewczyny. Rodzice winni wpoić młodemu chłopakowi czy dziewczynie, na bazie własnego doświadczenia, wiarę w „stałą, wyłączną i obdarzoną boskim błogosławieństwem miłość między kobietą i mężczyzną /.../” (S. E. Hinlicky, Przekorne dziewictwo, „W drodze” 4(2000), s. 19). Naturalnym odruchem dwojga kochających się ludzi jest chęć bliskości i zjednoczenia ze sobą, także w wymiarze seksualnym, jednak sama chęć i pragnienie nie może być motywem ich moralnego postępowania. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, którzy nie mają za sobą doświadczeń seksualnych są niedoścignionym przedmiotem pożądania. Źródłem mocy takich ludzi jest nieuleganie chwilowym zachciankom, lecz ich seksualność jest nastawiona na przyszłość, na prawdziwą miłość małżeńską, dzieci i Boga. Wstrzemięźliwość seksualna jest także znakiem niezależności od drugiej płci, w której wielu dopatruje się zaspokojenia różnych pragnień. Fundamentem owej siły, która nie pozwala na przygodne kontakty seksualne jest świadomy wybór, który być może stawia człowieka wśród tych, którzy „nie wiedzą, co tracą”, lecz z drugiej strony chroni ich przed: zranieniem, zdradą, niepokojem sumienia, oszukiwaniem samego siebie, lękiem, podejrzeniami, złością, niepewnością, czy w końcu przerażeniem na myśl o byciu przedmiotem użycia. Człowiek wstrzemięźliwy unika ponadto różnego rodzaju chorób przenoszonych drogą płciową, niespodziewanego ojcostwa lub macierzyństwa, a w konsekwencji aborcji. Zobowiązanie do czystości jest przygotowaniem do innego wielkiego zobowiązania, którym jest całkowita i wyłączna miłość jednego mężczyzny/kobiety. Stąd też właśnie czystość jest tak cenną wartością, że mężczyźni winni na „postronku” trzymać swoje pragnienia, a dla dziewcząt winna być zachętą do „trzymania nóg razem w najbardziej kuszących okolicznościach” (S. E. Hinlicky, Przekorne dziewictwo, „W drodze” 4(2000), s. 21).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie artykułto to
chtba pisza straszni frustraci i brzydale albo ci co zapomnieli co sami robili w młodości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instytut dziewictwa
Jesteśmy oburzeni! Nie jesteśmy frustratami! To krzywdząca i niesprwiedliwa ocena. Po prostu nie mamy powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32132
" mamy lasery czołgi i samoloty" a!!! hahahahaha pamietam to! tylko niepamietam przy jakiej okazji to powiedzial. przypomni ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32132
instytut dziewictwa - a ty co? szaleju się najadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją pierwsza inicjację przeżyłem już na w pierwszych godzinach po urodzeniu, na sali noworodków. Ona była starsza ode mnie o 4 godziny wieć była doświadczona. Tak więc krótko byłem prawiczkiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy lasery czołgi i katapulty
on to powiedział tak bez związku z czymkolwiek, przez co można powiedzieć nadał temu niewinnemu zwrotowi status kultowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
A wogóle czemu się piszę, że jak ktoś nie uprawiał seksu to jest czysty? tzn. że co seks to jakieś zło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprawator
Z punktu widzenia etyki chrześcijańskiej seks poza małżeństwiem i bez intencji prokreacyjnych jest złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikutas
hello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikutas
jaki seks? prawiczki na recznym jada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikutas
do 20 lat? to w sumie bys stracil 5 lat braku seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×