Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość tylko pytam bo czytam
... a Tobie Summmarriesss wydaje się, ze jesteś taki poważny, a sam sprawiasz wrażenie nastolatka pozującego na dorosłego. Może to tylko wrażenie, więc się nie wymądrzam i nie udowadniam cytowniem Twoich postów, ze tak jest... Jesteś nazbyt krytyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam bo czytam
jesteś wynędzniałym marnym człowiekiem, który w całym swoim wielmożnym nadęciu tak naprawdę chce tylko być szczęśliwy, a w tym stanie zawierają się najprostsze zaspokojenia – sytość, pusty pęcherz i uproszczone przez współczesność wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam bo czytam
"NIe wiadomo co ona tam robi" i to też jest Twój problem, nie potrafisz zaufać, i boisz się, ze zostaniesz oszukany, ja się nie boję, bo jeśli będzie mnie oszukiwać, to prędzej czy później to wyczuję i się pożegnamy... I nie potrafisz uwierzyć, ze możesz być dla kobiety tak pociągający, ze nie pomyśli o kimś innym, przynajmniej przez jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam bo czytam
10:58 to podszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tylko czytam
przez net daja sie wyhaczac tylko smarkule, pewnie masz 20 lat i Ty jestes podstarzalym panem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam bo czytam
Czego chcesz smarku jeden ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam bo czytam
może tobie się tylko daje wyhaczyć smarkule :D na dziś koniec dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tylko czytam
pewnie ma (chodzilo mi o nia) a Ty zapewne podstarzaly onanista mitoman ktory bajer pewnie opanowal do perfekcji. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam bo czytam
Ja nie twierdzę, że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty na odległośc potrafisz powiedzieć ze jaetm nie dojrzała emocjonalnie powinieneś zostać psychologiem ( hehe) skoro tak świetnie wszystkich analizujesz i jeszcze jesteś swoich racji taki pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo:) jaka namietna dyskusja... a coz to jest 300km? Moja znajoma mieszka 600km od swojego chlopaka i sa razem juz 3 lata. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ybb
Co to znaczy, ze sa 3 lata? To jest za duzo km, zeby sie spotykac. Jak komus pasuje spotkania raz na tydzien to prosze, dla mnie to zbyt rzadko. Rownie dobrze mozna sobie kogos znalezc w necie, nie spotykac sie w realu, i twierdzic, ze ma sie dziewczyne. ale czy tak jest? Watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ybb
takie zwiazki sa dobre, ale jesli chodzi ludziom tylko o seks. Bo zadnej wiezi emocjonalnej tu byc nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widuja sie rzadko, to prawda, ale sa zakochani! Sa ze soba szczesliwi! Ufaja sobie!!! Zaufanie to podstawa kazdego powaznego zwiazku! Przeciez nie beda wiecznie daleko od siebie, a skoro potrafili utrzymac zwiazek tak dlugo tzn. ze ich uczucie jest silne i prawdziwe. \"Miłość potrzebuje bliskości\" - to prawda, ale zdaza sie nia jeszcze nacieszyc. A teraz ciesza sie z kazdego spotkania, z kazdej wspolnie spedzonej chwili! \"takie zwiazki sa dobre, ale jesli chodzi ludziom tylko o seks. Bo zadnej wiezi emocjonalnej tu byc nie moze.\" - bzdura kompletna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summaries a może ci się
faceci podobają, jak żywisz dla nich takie uwielbienie. To nie wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było na prawde świetie już dawno tak sie dobrze a kimśnie czułam chyba mi na nim zależy, w każdym razie traktuje go poważnie poszliśmy do kawiarenki i przegadaliśmy z 4 godz. na koniec wspaniały buziaczek i do jutra:-) z wrażeń długo nie mogłam zasnąc baaaaaardzo mi sie podobało mamy tyke wspólnych tematów ze nawet nie sądziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×