Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

A o czym na takich randkach rozmiawiasz? Wiesz pytam, nie dlatego, ze nigdy na randki nie chodzilem, tylko odrazu zabieralem sie do rzeczy :classic_cool: A chcialbym zaczac w koncu rozmiawiac z kobieta, a nie tylko seks i seks :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no jasne :-) o wszystkim zaczyna sie właściwie od jednego tematu a później to już samo leci z tematu na temat przy rozmowie po prostu rozmawiasz i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jestem jako zywy
prawiczek we wlasnej osobie nieskalany kobiecym truchlem, nieskazony kobiecym jadem......... o ja nieszczesliwy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jestem jako zywy
A..... a co kuzwa mam napisac????, ze jestem szczesliwy???, ze jestem niski???, niezbyt ladny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"o wszystkim zaczyna sie właściwie od jednego tematu a później to już samo leci z tematu na temat przy rozmowie po prostu rozmawiasz i już\" no, takie porady to ja znam :( \"Musisz znaleźć zdrową psychicznie dziewczynę\" hahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słaby to ty jesteś a do tego sflustrowany nie znosze takich rozmazańców jak ty summaries wystrzeliłabym to wszystko w kosmos bez możliwości powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos czesto tu zagladasz A.... pociagaja Cie prawiczki, czy co? :P Bo ja tu zagladam, zeby sie znich poniabijac, sam nie jestem prawiczkiem :o \"Możesz sobie szukac swoich przystojniaków ale Gołota jest tylko jeden i bije takich wypłoszów na głowę\" na glowe to on upada, po dziewieciu sekundach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaczynasz np od nie wiem jakiegoś błahego tematu jak na początek gdzie chciałabyś pójść bo ja to itp i słuchasz jej i nigdy nie produkuj sie na siłe bo blado wypadniesz my zaczeliśmy od tematu pracy no bo tak pod koniec roku przyszedł no i zaczeliśmy gadać o szkole o wakacjach o zainteresowaniach o muzyce o pracy o życiu o dosłownie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie walcze, nie jestem bokserem, ZAWODOWYM bokserem, nie dostaje kasy za walke. Wiec dobre i te moje 5 seksund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nigdy nie produkuj sie na siłe bo blado wypadniesz\" 😭 ile razy zdarzaly mi sie milczace chwile, ja nic nie mowie, dziewczyna tez nic 😭 i siedzimy w milczeniu :( i tylko mysle, co by powiedziec, zeby przerwac to cholerne milczenie nie mowie tylko o randkach, ale ogolnie, jak jestem sam na sam z dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiesz cio powiedzieć bo nastała cisza to powiedz cokolwiek np o lokalu w którym jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jak nie wiesz cio powiedzieć bo nastała cisza to powiedz cokolwiek np o lokalu w którym jesteście\" to zawsze dretwo mi wychodzi :/ moge powiedziec kawal, ale znam takie, ze na pierwszej randce lepiej ich nie mowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpada \"swinski\" kawal, czy jakikolwiek? Pytam na przyszlosc, zeby nie spieprzyc sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie a jak nie zajazy o co chodzi będzie ci głupio i po co mówie zebyś powiedział jej komplement np jesteś tak ładna śliczna ze ąz mnie onieśmielasz nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzało i sie uśmiechnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, komplement, to jest dobre :) tylko jak takich milczacych chwil jest wiecej, to i komplementami sie znudzi ale czym ja sie matwie na zapas, najpierw trzeba ktoras zaprosic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłócić ja sie nie kłóce ja z nim nie gadam i nie raguje na głupoty ktore wypisuje zeby pokazać jaki to on mądry i dojrzały ( tylko ze to wychodzi akurat zupełnie na odwrot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Potrafisz przecież podrywać i wykorzystywać różne lafiryndy\" a skad to wywnioskowales? \"a jak nie zajazy o co chodzi będzie ci głupio i po co\" licze, ze bedzie inteligentna i kawal zrozumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poznasz fajną dziewczyne to tematy same ci przyjda do głowy i nie będziesz musiał nic wymyślać bo sam będziesz o wszystkim chciał jej powiedzieć i nawet nie zauważysz jak zaczniecie sobie wpadać w słowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×