Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość circondi
"Tyle warunków ten los musi spełnić że napawdę trzeba na niego uważać. Trzyma nas w szachu cały czas. Taki jakby terror." o lolu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie los tylko wynik niezależnych decyzji dwóch osób... tak samo jak sytuacja gdy kogoś poznasz... przypadek :D że podejmowane decyzje doprowadziły do tego... i tyle... żaden los :) WYNIK ŚWIADOMYCH decyzji. a później to wynik chemii (czyli podświadomości) + oceny na poziomie intelektualnym, dania szansy itd... 🖐️ stereotypowo postrzeganego \"losu\" to ja tu nie widzę... a tak w ogóle co to jest ten LOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Jeju chodziło w tym cytacie o to, że im więcej spotykasz ludzi im więcej znajomości tym więcej okazji do poznania kogoś. Los to może jest w tym czy spotkasz tą czy inną osobę ale juz nie w tym czy się spodobasz i czy tobie się spodoba! To jest wynikiem naszych gustów, upodobań, preferencji świadomych i nieświadomych. Mnie mamusia mówiła zawsze, że ja lubię takie suki :D i to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Co wszystko???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wiem dlaczego nie mam dziewczyny... durnie to brzmi... :D bo jestem nieśmiały i nie mam nic interesującego do zaoferowania komuś... i przez większość czasu mi to tak serio nie przeszkadza... i dlatego nawet jak znalazła by się jakaś dziewczyna która wydawała by się zainteresowana to nie będę jej głowy zawracał... bo przecież może sobie znaleźć 10000 lepszych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem
chemia to nie podswiadomosc :o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem
wielu jest ludzi niesmialych a maja dziewczyne a skad wiesz, ze nie masz nic interesujacego do zaoferowania? To chyba wynik niskiej samooceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem
a czemu nie Wlodarczyk? Widziales jej faceta? Przecietny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chemia to nie podswiadomosc\" a co innego? Ocena atrakcyjności innej osoby poza świadomością. A to był skór myślowy :P wiadomo o co chodzi. Ktoś ci się podoba i nie masz pojęcia dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałabym do końca życia
być sama niż obcować z summariesem, nawet jakby był ostatnim facetem na ziemi, omijałabym go szerokim łukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałabym do końca życia
dlatego juz dawno zostalam lesbijka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałabym do końca życia
ciekawe jakiego penisa ma summaries:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałabym do końca życia
jeśli miałabym wybierać miedzy summariesem a kobietą to wybrałam na bank kobietę :), słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
"Zresztą z naszego żebra powstała dla nas żebyśmy się nie nudzili" taaaaaaaaaak i Ty się nudzisz :D no nie do końca to jest podświadome, ja wiem jakie cechy mnie pociągają, wiem to bo siebie obserwuję, i co więcej zauważyłem jakim kobietom sie podobam (nie mam na myśli wyglądu tylko osobowść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczego ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ja tam nie wiem raczej wynik oceny własnej osoby :D jak ktoś jest od urodzenia nieśmiały, i to mocno... co wpływ na całe życie.. typu brak przyjaciół, ciekawych doświadczeń, nie rozwijanie zainteresowań bo trzeba się kontaktować z ludźmi, itd... to nawet jak w końcu częściowo przejdzie to nie ma się tego co mogło by być dla kogoś interesujące... \"ciekawej osobowości\" :)... nie jestem po prostu partnerem dla ludzi w podobnym wieku bo oni są, szczególnie emocjonalnie, kilometry przede mną. \"a może Ty możesz znaleźć 10000 lepszych\" nie sądzę. Z żebra? Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to se szukaj młodszych
ty to szczegolnie pieprzysz jak potluczony :O. juz nawet reagowac mi sie nie chce na te twoje wymuszone uzalanie sie nad soba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Jest taki stary sprany kawał: ktoś lamentuje (tak jak ty :p) że nie ma szczęścia, że los mu nie sprzyja, że nie może nic wygrać, ze chciałby wygrać a nie wygrywa. Wrescie Pan Bóg sie z nieba wychyla i mówi: Ty daj mi szansę i wreszcie KUP TEN LOS! I TY Summaries jesteś właśnie taki gość, co nie kupuje losu ale ma pretensje, że mu los nie sprzyja. LOS to jest po prostu zmiana nastawienia i czeste kontakty z ludźmi. Mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
do a ja wygrałem życie do rozwijania zainteresowań nie trzeba kontaktów z ludźmi, jest mnóstwo takich, które można rozwijać samemu poza tym, mozna miec jakiś plan wobec wlasnej osoby i starać sie coś poprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa lola
summaries, no i los dał Ci szansę, poszedłem, ją spotkałeś, miło się tańczyło - ale ten sam los nie odawli za Ciebie roboty - nie rzuci Ci jej do łóżka:P etc. Teraz Twoja kolej - nie bez powodu mówi się, że jesteśmy kowalami losu. szkoda, że do Ciebie nic nie trafi, uparłeś się i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
możesz rozwijać zdolności manulane potrzebne później przy zabawach z własnym fiutkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa lola
oczywiście "poszedłeś", ją spotkałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.. tylko że mnie potencjalnie interesują tylko rzeczy które jednak trzeba robić grupowo :P... A że brakuje mi talentów interpersonalnych to wolę nie zaczynać bo nie lubię z siebie na żywo idioty robić :D a jeszcze jedno ja się nie użalam... bo mi w moim stanie, szczególnie jeżeli chodzi o związki uczuciowe, całkiem dobrze :) Ja to piszę hobbystycznie.... :classic_cool: dla towarzystwa innym narzekającym 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Summaries, TY się kwalifikujesz do pracy z psychologiem, bo masz niską samoocene i problemy interpersonalne. Problem leży w Twojej postawie. Liczenie, na to że zaraz na kursie tańca znajdziesz tą wymarzoną dziweczynę jest naiwnością, tym bardziej, że pewnie duszą towarzystw nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summaries na pewno nie ma
niskiej samooceny :O, czy ktos z niska samoocena pisalby ze tylko piekna, nie ladna kobieta na niego zasluguje, bo jakby on z przecietna wygladal:O? czy ktos z niska samoocena nasmiewalby sie z mniej urodziwych aktorek, ogolnie kobiet:O ? czy ktos z niska samoocena bylby takim gburem, stawiajacych mezczyzna na piedestal a kobiety jako wypelnienie nudy:O ? on jest zwyczajnie chory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Summaries to powiedz nam, czy Ty z tą dziewczyną próbowałeś nawiązać kontakt, czy zaproponoałeś jej coś? Jakies wyjście do pubu i tak dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Oj ma niską samoocenę. To nie jest tak jak myslisz, z tą samooceną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summaries na pewno nie ma
nie, nie zrobil tego, on nie ma zamiaru zadnej kobiety nigdzie zapraszac, bo nie chce robic za sponsora (to sa jego slowa:( ). on co najwyzej moze wzrokiem wybierac, ktora by do niego pasowala, ale nie ma zamiaru sie za taka ogladac, zeby sobie nie pomyslala, no i nie jest psem by sie slinic (to tez jego slowa) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Ale czemu to los nie sprawił, ze jej nie zaprosiłeś gdzieś? ?????? Ja się pytam, TY zapraszasz czy los? A skąd masz jej maila? A jeśli już masz to czemu już do niej nie napiszesz? Los nie napisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Wiem, że to jego słowa ale chciałbym mu jakoś pomóc, po prostu widzę w nim człowieka jak w każdym, też nie jestem szczególnie śmiały... Przecież to że jest zabiegana i zajęta to nie jest żadna przeszkoda. Przeciez mozna się umówić w innym dniu. Przecież, trzeba działać a nie czekać! Pzecież także trzeba mieć świadomość tego, że im więcej prób poznania tym większe szanse....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×