Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość dać jej buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeh
ALeż jest odpowiedź na TO pytanie! Jest bardzo prosta. To słynne "coś" to cechy, można powiedzieć zespół cech, które dla tej danej kobiety są pociągające, atrakcyjne, intrygujące. Jakie to cechy? Pomijając wygląd, są to wszystkie te elementy z których skałada się nasza osobowość i charakter. Po prostu mam takie cechy, tak się zachowuję, taki jestem, ze się podobam tej dziewczynie a innej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dać jej buziaka
wygląd 10% charakter 10% reszta to wlasnie to 'coś'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydal prawdziwy
A mi się wydaje, że jest to metoda eliminacji - najpierw wygląd - jeśli jest w miare przechodzi do kolejnego etapu, potem inteligencja - jeśli jest ok, to test trwa dalej, kolejno - status społeczny (czyli kasa lub jak wolicie "poczucie bezpieczeństwa"); charakter, poczucie humoru itd...Jeśli któryś z tych "testów" wypadnie negatywnie to facet jest skreślony. I tu żadne kwiatki, buźki i gesty nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna prawda
nie rób tego, co dziewczyna chce żebyś robił, bo wtedy szybko się jej znudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopia zapasowa
Dobra! Jasne, że nie ma co zmyślać, jest jakaś granica, niekoniecznie dla wszystkich taka sama, ładności-brzydkości poniżej, której nikt z nas nie będzie chciał zejść. To fakt. Nie ma co mydlić oczu, że jest inaczej. ALE czy to się komu podoba czy nie: a/ braki w urodzie mozna przynajmniej w niewielkim zakresie ukryć, zatuszować b/ postawa jaką przyjmujemy ostatecznie zdecyduje o sukcesie - bo jeśli nie mamy urody musimy mieć coś innego --- to coś innego to osobowość, to kim jesteśmy i kim możemy być a nie co mamy i jak wyglądamy podam przykład skrajny ale czytelny Roman Polański, ten facet ma piękną żonę i chyba nawet dobrze żyją od co najmniej kilkunastu lat. Jest od niej niższy i to dużo. Trudno powiedzieć, przystojny to on nie jest :D ale a/ jest ciekawym człowiekiem, ma intelekt b/ jest pewny siebie aaaaaaaaa i jeszcze ma kasę :D ale tu nie o kasę chodzi, Emmanuelle Seigner nie o pieniądze chodzi bo ale o to, że ten facej jej imponuje, przeciez nie wyglądem. JESLI TEGO NIE ZROZUMIECIE, ZE MOŻNA BYC ATRAKCYJNYM POPRZEZ SWOJĄ OSOBOWOŚC, NAWET NIE SUKCES TO NIC WAM NIE POMOŻE TYLKO OPERACJE PLATYCZNE ALE I TO NIC NIE DA BEZ ZMIANY NASTAWIENIA......... Sam jestem co najwyżej przeciętny, i mam mnóstwo kompleksów ale daję sobie radę z kobietami, i brzydkiej jeszcze nie miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
no właśnie, ja się zgadzam z kopią; piękno/brzydota to jedno - a atrakcyjność która może być różnaka to drugie. można nie być pięknym ale przy tym atrakcyjnym. ja i tak uważam, że panowie mają łatwej :P - kobietom imponują takie rzeczy, które można w sobie wyrobić: pasje, (umiarkowana) pewność siebie, coś ciekawego do powodzenia. a jak kobieta jest brzydka to już ma przechlapane :P, bo każdy chce piękną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
no i jeszcze chciałam dodać, że ja się nie zakochuuję (bo nie umiem)za buziaka w policzek, bo o wiele bardziej lubię przygryzanie warg; za kwiatkami aż tak nie przepadam, no chyba, że za jednym konkretnym - wolałbym spacer ciemną gęstą nocą :classic_cool:; i z tą delikatnością, to żeby nie przesadzać - pod resztą mogłabym się podpisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
nieprawda 😡 uda zawziecie trzymam razem do dnia dzisiejszego :D i też nikomu tam na razie się nie dobieram :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp
może tym razem się uda rozszerzyć uda? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
to na ten kurs nadal chodzisz:) ? myslałam, że masz przerwę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
jakim tym razem :) ? trochę już mnie to znudziło (((:D))) ale co zrobić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
i z kim tańczysz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp
koledzy pomogą rozszerzyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
co to za facet, któremu musieliby pomagać koledzy :O :O :P nie chcę !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp
nie jesteś za młoda na rozkładanie nóg?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
eee nie za bardzo; jeszcze nie rozkwitłam a niedługo przyjdzie mi zwiędnąć :D ;) :P no może najbystrzejsza i najinteligentniejsza to nie jest (pewnie stą myślisz, że jestem młodziutka), ale obiecuję być kiedyś grzeczną :classic_cool::D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
najbystrzejsza i najinteligentniejsza to nie jestEM >>> miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
Nie bez powodu mówi się, że z wiekiem wymagania rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp
rosną po to żeby znów spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyna mojego prawictwa jest niesmialosc, lek przed kobietami ( choc wiem ze nie gryza - a czasami nawet chcialbym :-) ), niska samoocena... i cos tam jeszcze Jak sie tego pozbyc? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp
umówić się z at hot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
nie wiem jak z niską samooceną, bo mam ten sam problem na skutek mojej choroby psychicznej :classic_cool: :D a nieśmiałość bywa urocza :) - jednak należy ją poskramiać, do tego stopnia by nie zagłuszała tej archetypowej męskości :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
nie potwierdzam,ale i nie zaprzeczam :P gadania samej z sobą to jeden z objawów ww choroby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
pracuję nad tym, ale dzieli mniej od tej męskości pare setek km, więc pewnie i tym razem nic nie wyjdzie (((😭))) i zatrzasnę uda i nic ich nie ruszy. zmiana tematu zboczeńcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp
miłość na odległosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
Jaka tam miłość :). Ale coś mi się wydaję, a raczej jestem pewna, że mogłoby być tak jak być powinno. Ale jako 2xlatka jest uwięziona do swojego obszaru zamieszkania :O...zresztą, to jeszcze nic konkretną tylko mnie tak do niego ciągnie - i vece versa, mam nadzieję :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp
to już się cos szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
ta :D, pewnie przegadane noce i godziny tel, a pozniej nic z tego nie wyjdzie :O, ale z racji tego, że ciężko się przywiązuje, jest ok :). ...się poznaliśmy w necie ((( :D )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at hot
nie, nie na kafe - Ty Ty Ty niewiarygodna podszywko; ale tutaj też jest całkiem sporo fajowych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×