Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość RĘCE OPADAJĄ
Ale to niby dlaczego nie można napisać: Cześć było mi bardzo miło spotykać Cie na tym kursie. Teraz sesja. A jak Twoje egzaminy. Juz zaliczyłaś wszystkie? :) ...i tak dalej. Ale nie! Ty zakładasz, że nic z tego nie bedzie! No bo jeśli kobieta do Ciebie nie podejdzie i nie powie: bardzo chce Cię poznać, kiedy miałbyś czas się spotkać? ...To nic z tego nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memento_me
summaries, a dlaczego z góry zakładać, że nic nie wyjdzie ? nie wiesz, dopóki nie spróbujesz...tak szanse są 50 na 50, należy próbowac przeciągnąć szalę na tę pomyślną dla nas stronę. a nawet jeśli nie wyjdzie - to dostaniesz kosza. powiem Ci w sekrecie, że nie pierwszy i nie ostatni raz (zakładając, że będziesz próbować). takie już życie, nawet najlepsi dostają kosza. później ewe należy z tego się czegoś nauczyć największym ryzykiem jest nic nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można też tak
zaliczyłem już wszystkie egzaminy, chciałbym jeszcze zaliczyć ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memento_me
hehe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
----> memento me święte słowa! a porażki daja do myslenia pod warunkiem, że nie uważa się, ze zawinił los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
to jest bardzo ładna propozycja na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memento_me
o żesz TY :O:O no RĘCE OPADAJĄ jak nic. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fino
kurde Summaries, zazdroszcze ci, masz taka szanse, ale nie potrafisz jej wykorzystac. Zwlaszcza, ze jest to dziewczyna, ktora Ci sie podoba. Co innego, gdyby byla brzydka, ale jak jest ladna to juz dawno powinienes sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Ona powinna wiedzieć, ze Tobie się podoba. Ty myslisz, ze tak powiem przeciwskutecznie :D Cchcesz ją poznać ale ona nie może wiedzieć, ze się jej podobasz. Czy Ty nie widzisz, że to jest wzajemnie sprzeczne? Dlaczego takie pisanie jest głupie??? Dlaczego? Dlaczego? Takie pisanie jest rzeczą zwykłą. Oglądnij sobie Krótki film o miłosci, Kieslowskiego. Zobacz ile determinacji miał ten chłopak. Ile też lęków i niepewności. Nie czekał na los, starał się pomóc temu losowi. A Ty czekasz! A czekaj....................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Ale przeciez spotkałeś już taką na tym kursie i NIC NIE ZROBIŁEŚ! TO POTRAKTUJ NAS WSZYSTKICH JAKO LOS I TEN LOS CI MÓWI, NAPISZ DO NIEJ MIŁEGO MAILA I NIE RÓB SOBIE WIELKICH NADZIEII... MOZE COS Z TEGO BEDZIE A MOZE NIE... ALE NAPEWNO NIC NIE BEDZIE GDY BEDZIESZ CZEKAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
lOS NIECH powie co mam robić! A z rozumu nie skorzystasz czasem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E Viva LArte
ale Ty nie możesz powiedzieć, jakoby to nie działało w obie strony, bo zwyczajnie - tego nie wiesz i nic nie robisz, by się tego dowiedzieć. jako kobieta powiem Ci, że nie ma nic przyjemniejszego od bycia zdobywaną...jeśli kobieta nie jest kategorycznie na "nie" (a czasem nawet jeśli jest, to i też nie wszystko stracone:P ), ale też nie obnosi się tendencyjnie z "tak"...to naprawdę, warto próbować. właśnie ta konsekwencja mężczyzny, upartość (ale nie narzucanie się ! czy też branie na litość), takie przyciąganie i odpychanie ( w granicach - ale Tobie, jako niedoświadczonemu;) nie polecam tymczasem) to coś, co jest w stanie kobietę skutecznie zachęcić do danego mężczyzny i spotykania się z nim. ...kobiety to też zdobywczynie, ale rzadko maja na ta ochotę tuż na początku - bo to zwyczajnie archetypowo rola mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RĘCE OPADAJĄ
Poddałem Ci pomysł na treść maila ale Ty dalej nie wiesz co miałbyś napisać. Jesteś po prostu tchórzliwy... Tak się boisz porażki, że wolisz zwalać na los... Wstydź sie! Baba nie chłop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają
A nie uwarzas mądralo, że ona powinna coś podejrzewać ;) ? Jeju czy ty nie rozumiesz, ze to jest normalne, ze dajemy znak, że ty mi sie dziewczyno podobasz! Nie mówię, że nachalnie! A taki mail jaki ci zasugerowałem, jest bardzo delikatnym znakiem... Po prostu boisz się porażki i tyle...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E Viva LArte
"I że to ja mam być mężczyzną" to bądź nim do diaska !!!!!!!!!!!! i napisz tego maile, zaproś ją gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają
Nie, to Ty doszedłeś do takiego wniosku! Ty się popraw także w innych elementach! Np: w pisaniu maili do kobiet. Być mężczyzną w potocznym rozumieniu, to mieć trochę odwagi. To wierzyć w siebie (choćby troszeczkę) i walczyć, nawet nieumiejętni o to czego się pragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają
Wolałbyś bezpośrednio. Wątpię czy będziesz miał odwagę, skoro maila sie boisz napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają
Banialuki... Jeju! Masz ważną sprawę do niej. Podoba Ci się, więc to nie są banialuki. Poza tym takie pytenie jest najnormalnijsze w swiecie. Tak, jedź po kości... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iacta alea est
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cios z boku
jeeeezzzzzzzzzuuuu summaries ale ty jesteś PSYCHICZNY idz sie lecz chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cios z boku
aż sie w pale nie mieści ze można mieć tek debilne poglądy skąd ty sie chłopie urwałeś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cios z boku
a już samo to ze oglądasz mode na sukces świadczy ze jesteś niespełna rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez chłopaku sie zastanów
Summaries niedługo będzie sławny, że jest najbardziej popularnym wiecznym prawiczkiem na kobiecym forum. Prawda, Tomuś? Już o tym twoim czepialstwie oraz donosach do moderatorów krążą po necie legendy. Ciekaw jestem tylko kiedy to ci się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola hola
a wiecie co jest najlepsze :D, że bez względu na to jaki by nick nie przywdział, i tak w tych swoich poglądach i debilizmach jest jedyny, w związku z czym zawsze zostanie rozpoznany:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez chłopaku sie zastanów
Tak, ale to ciekawe. Czego on tutaj szuka. Prawdopodobnie sam nie wie. I na wszystkich działa jak płachta na byka. Zresztą nie wiem, nie chcę wiedzieć co Tomuś ma pod sufitem :) Jaką straszną sieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ ja z pozdrowieniami widze ze troche podyskutowaliscie (troche nie na temat rowniez;) ) od siebie tylko dodam pare uwag bo kwestia \"na co kobiety zwracaja uwage\" ciagle powraca. W moim przypadku \"wyglad\" tylko raz byl powodem zerwania kontaktu z facetem - byl ode mnie nizszy i jednak zle sie z tym czulam, a poczatkowo myslalam ze nie bedzie to dla mnie problem... Nie przypominam sobie zadnych innych sytuacji, w ktorych wyglad mialby decydujace znaczenie w temacie. (choc jak facet o siebie nie dba to z pwenoscia dziala to na jego niekorzysc) To ze facet jest czuly, wrazliwy, romantyczny, da kwiatka i buziaczka - tez nie wystarczy! No bez przesady... dobrze jak taki jest, ale to nie wszystko czego od niego oczekuje! Zreszta nie mam zaufania do przesadnie romantycznych... Facet musi byc inteligentny - zeby sie z nim interesujaco rozmawialo. Powinien miec poczucie humoru, inaczej sie nie dogadamy... Nie musi byc wygadany, ale jak juz cos mowi to z sensem. Musi miec klase! Zasady! Takt! i powinien wiedziec czego chce!!! Miec jakis pomysl na zycie. Wszelkie \"cieple kluchy\" odpadaja - nie potrzebuje synka na wychowanie tylko kochanka, ktory sam mnie czegos nauczy, a w razie koniecznosci bedzie potrafil podjac meska decyzje. I koniecznie musi to byc dobry czlowiek (kochajacy dzieci, zwierzeta, niekonfliktowy, serdeczny i przyjacielski) I prosze nie pisac ze jestem zbyt wymagajaca, Tacy faceci naprawde istnieja! Tylko w moim towarzystwie wszyscy niestety zajeci... To by bylo na tyle:) milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaak wiemmmmm
Tomuś-Summaries TMT z tekstami o emerytach reklamuje pewnie jakiś bardzo dobrze oprocentowany fundusz emerytalny, tak? Tomuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz sieczkę Tomuś
bo jak gadasz to ustami ci same wióry lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniaj wszystkich według
siebie! To że ty lecisz na bogatych facetów nie znaczy że ona musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×