Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość do_re_mi
to są narmalne wymagania, normalnej :classic_cool: kobiety, o ponadprzeciętnych pisałam wyżej 🖐️; a co...nie uśmiecha się, że kobiety podobnie jak wy panowie, mają jakieś wyobrażenie o mężczyźnie z którym by chciały się związać :D. to takie smutne 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty masz wygórowa
smutne to jest to że sama pisałaś że to nie są cechy szarej masy... więc szukasz lepszych. Mną się nie musisz martwić, całe życie będę sam, wstąpię do zakonu i będę sie biczował :classic_cool: To jest smutne bo ni chcesz się wpatrywać w swojego Pana i władce posłusznym psim wzrokiem, zapatrzona jak w obrazek. I jeszcze śmiesz mieć jakieś wymagania. Zaraz gazetą dostaniesz :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff, smieszna jestes. Gdzies napisalem, ze nie spelniam tych wymagan? I nie pisz o sobie normalna kobieta bo pewnie jestes pasztetem a masz o sobie zbyt wygorowane mniemanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
a teraz wróć do poprzedniej strony i przeczytaj jeszcze raz to co napisałam. Jeśli się nie wyrobi w sobie tych cech!!! (w.w.) to WTENCZAS ginie się w szarej masie...a może w masie binarnych ludzików pokroju summariesa tutaj, bo kafe to ich azyl... za pewnymi wyjątkami. dobrego wieczora wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
jeszcze do Hybner - może i jestem pasztem nic Ci do tego. Ale jestem szczęśliwa od paru lat w związku, za kilka mcy się zaręczymy, miałam wymagania i dobrze, bo po co mi było wiązać się z kimś z kim bym się męczyła:O ? po to by zaraz się rozstać? A ten przebił moje wymagania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wady w charakterze
nie są istotne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytupujaka
no wlasnie panowie czemu was z tymi cechami coraz mniej :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spóście z ton u to będziecie
szczęsliwe a wy niue!! Yuylko Adonis i Adonis i to min 190 cm i dobra praca, samochód, kasa, prestiż, wycicczki, złoto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty tmt takiej dziewczynie
możesz zaoferować :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o doszedł nowy warunek
odpowiednie BMI :classic_cool: jeszcze 30 lat i zauważy że istnieje coś takiego jak charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i cały czas będziesz
się martwił czy ona chce ciebie czy twoje pieniądze i nigdy się nie dowiesz i zawsze będziesz myślał aż w końcu ją rzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań czytać kafeterię
bo tu dużo patologii, wywitrz z tego mózg i będzi ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finko finko
szukajcie w internecie. tu iskrzy jak coś najpierw charakter, a później to już pójdzie nawet jeśli wygląd nie do końca taki :classic_cool: !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finko finko
"A jak tylko się rozgląda za niewiadomo kim to życie moze jej minać koło nosa" otóż to summaries - i tak się właśnie dzieję u Ciebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie brzydali ale muszą
mieć to "coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja nie napisalam ze wymienione przeze mnie cechy to norma u facetow, tylko ze norma sa takie wymagania u kobiet! Czyli ze kazda ma podobne do wymienionych przeze mnie! Co do cech to raczej tlumacz to sobie jako niezbedne minimum ktore facet musi spelniac zeby wlasnie z tej przytoczonej przez Ciebie \"szarej masy\" sie wyrozniac. Nie szukam przecietniaka tylko takiego ktory mi sie spodoba. A podoba mi sie taki jak napisalam wyzej. Owszem jestem przecietna w swoim mniemaniu. Ale na pewno nie jestem brzydka i zakompleksiona:) zreszta mozesz uwazac sobie co chcesz:D i tak mnie nigdy nie poznasz, a swoja droga masz niezly tupet zeby tak klasyfikowac kogos po paru wpisach na forum. \"jesli te cechy, ktore wymienilas tycza sie normalnego faceta, to powiedz, jakie cechy powienien miec Twoj ideal? Bardzo jestem ciekaw.\" No przeciez to jest wlasnie moj ideal!:) Chce normalnego! Jestem za duza dziewczynka zeby wierzyc w ksiecia z bajki:P Idealy nie istnieja! Kazdy to wie:D Fajnie byloby miec przystojnego, blyskotliwego, bogatego, ambitnego i wybitnie uzdolnionego - ale nie istnieje taki ktory wszystkie te kryteria spelnia jednoczesnie. Jestem realistka wiec szukam po prostu normalnego - i to nie znaczy ze zadowalam sie byle czym! To jest taki jaki mi sie podoba. I nie sa to tez wygorowane wymagania - czy jakis chcialby brzydka, glupia i niezaradna? Watpie:) Do listy wymagan moglabym dolozyc jescze bardzo wiele (jak kazdy kto ma marzenia i wyobrazenia na temat idealnego zwiazku z kims!) ale po co? Nawet tamte warunki jakos ciezko facetom spelnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma świetne wymagania
piękna, odpowiedni wzrost i odpowiednie BMI :classic_cool: a jaki wzrost i jakie BMI oby nie 160 cm i 50 BMI :classic_cool: taką ne pewno znajdziesz i pewnie da się poderwać, nawet tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś przeciętna
to czemu masz zasługiwać na nie przeciętnego faceta. Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watek
watek sie rozwinal hooh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D super! uwielbiam sceny batalistyczne!:D \"Ja wiem ze jak ktoś do mnie sympatycznie to i mi to się udziela.\" jak ktos ma do Ciebie symatycznie skoro Ty do kazdego niesympatycznie?:P \"jak jesteś przeciętna to czemu masz zasługiwać na nie przeciętnego faceta. Co?\" Nie bede przecietna dla tego, ktoremu sie spodobam:) Przecietny to pojecie ocenne - mysle ze nie dojdziemy tu do porozumienia Szanowny Rozmowco:) Ten ktory Tobie wydaje sie \"nieprzecietny\" dla mnie jest wystarczajaco dobry by sie nim zainteresowac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już znikam
wymagania to durnota, bo tylko ogranicza człowieka i grupę osób w którym mógłby być potencjalny partner; oczywiście, każdy ma jakieś min. poniżej którego nie zejdzie (o tym nie trzeba mówić) ale zawyżanie wymagań, to tylko utrudnianie sobie życia (bmi:O ? ) poza tym jeśli te przymioty, jak ktoś wyżej napisał, można w sobie wypracować, to nie widze powodu by np. tej osoby w tym nie pomóc (studentka też pisała o nauce czegoś takmod faceta)....i tak - jeśli dałoby się szanse komuś, kto nie spełniałby tych kryteriów w 100% to efekt końcowy z jednej strony mógłby nas bardzo zadowolić, z drugiej - zbliżyć emocjonalnie, bo to miłe. mnie moja osoba zaakceptowała taka jaką jestem i wyplewia ze mnie zarozumialstwo którego brak, był jego wymogiem hehe;). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summaries - jedno wymaganie spelniasz bez zadnych watpliwosci: masz poczucie humoru:D ale jesli to nie sa prowokacje z Twojej strony to szczerze wspolczuje tej, ktora uda Ci sie kiedys jakims cudem w sobie rozkochac:) Masz troche racji - o niektorych sprawach sie nie mowi, bo to normalne ze sie takowych wymaga i po prostu zbedne jest by o nich wspominac (lub wspominanie o nich jest nietaktowne - np pytaie o BMI, ktore mozna zachowac dla siebie) Ja napisalam czego oczekuje od faceta bo to jest forum m.in. do tego przeznaczone, zreszta moim glownym zamiarem bylo pokazanie udzielajacym sie w temacie, ze liczy sie cos wiecej niz wyglad i pieniadze, bo widze niektorzy tutaj nadal zyja w nieswiadomosci:P Panowie! Mozecie napisac ktorych z wymienionych przeze mnie wymogow nie jestescie/ nie bedziecie w stanie spelnic?;) orientacyjnie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Co do cech to raczej tlumacz to sobie jako niezbedne minimum ktore facet musi spelniac\" a! to jest dopiero minimum? a to dobre :D:D a za chwile piszesz, ze to cechy idealnego faceta: \"No przeciez to jest wlasnie moj ideal! Chce normalnego! Jestem za duza dziewczynka zeby wierzyc w ksiecia z bajki Idealy nie istnieja! Kazdy to wie\" a na samym koncu stwierdzasz, ze idealy nie istnieja :o cos tu jest nie tak :/ troche zdecydowania by Ci sie przydalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"niepisze farmezonów ze bedzie lepiej itp itd bo raczej niebedzie\" z Wami to na pewno nie bedzie lepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co2
Czemu nie bedziesz jej chciał przez całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×